Proč se po výcviku bojím nemoci – cvičení žaludeční nemoci

Někdy je normální po cvičení nebo během cvičení pocit nevolnosti a nevolnosti. Některé cvičné cvičné cviky dělají pocit nevolnosti společnou součástí vážného tréninku kvůli jejich tvrdé povaze.

Pokud se po náročném tréninku setkáte s touto křehkostí, nemějte strach, existuje mnoho jako vy.

To může odnést pocit hrdosti, kterou pociťujete poté, co jste tak tvrdě pracovali, abyste znali své svaly. Četné důvody často vedou k pocitu.

Nicméně, tam jsou věci, které byste měli vědět o pocitu nevolnosti po tréninku a jak byste měli reagovat.

1. Co jíte před a po cvičení

Cítit nemocné po vycvicování v posilovně

Přístup do posilovny, když jste plní a hydratovaný, je důležitý.

Ovšem to, co jíte, může vyvolat pocit nevolnosti během nebo krátce po cvičení. Když budete jíst příliš mnoho a zapojíte se do intenzivní cvičení, vaše tělo nebude schopno optimálně stravovat stravu.

Nicméně to neznamená, že byste neměli jíst, než se dostanete do posilovny. Abyste se vyhnuli nevolnosti způsobené cvičením, zajistěte, aby jste plánovali a organizovali svůj čas. Vaše cvičení by měly klesnout mezi jednou a půl aš třemi hodinami po vašem běžném jídle. Dále zajistěte, aby vaše jídlo bylo plné sacharidů a bílkovin.

Pokud se připravujete na cvičení s vysokou intenzitou, bílkoviny a sacharidy budou hrát důležitou roli v zásobování těla během celého období. Musíte také vyhnout nebo minimalizovat jídla s vysokým obsahem tuku. Ačkoli zdravé tuky vás mohou plnit dlouho, jídla bohatá na tuky nejsou nejlepší. Čím více tuku sedí ve vašem žaludku, tím více času to bude vyžadovat trávení.

2. Váš zažívací trakt má zkušenost s krátkým shrift

Trávicí ústrojí se zhoršuje poté, co pracuje a zvedá závaží

Vaše tělo má tendenci dodávat krev v různých částech na základě poptávky nebo aktivity, které tyto části provádí. Během tvrdého tréninku je do svalů dodáváno více krve, aby se zajistilo dostatečné množství kyslíku a živin.

Když se nabídka posune směrem, opouští trochu krve do oběhu ve střevech a žaludku. Malá zásoba ztěžuje trávení jídla, což způsobuje zvracení nebo reakce na nevolnost.

Tento pocit se zhoršuje při různých cvičeních. Některé tréninky vyžadují další tuny průtoku krve než jiné. Například v den, kdy budete pracovat se svými nohami, se necháte náchylnější k nevolnosti než při cvičení bicepsu.

Pokud se také věnujete intenzivnímu tréninku v celém těle, pravděpodobně se ocitnete v nebezpečí pocitu nevolnosti. Všechny svaly v těle budou vyžadovat dostatečný průtok krve k udržení cvičení. Proto je pro vás důležité vyvážit celý tělový trénink zaostřením na konkrétní oblasti intenzity.

Pokud máte v úmyslu udělat nějaké bláznivé cvičení spodního těla, je snadné na horní části těla, aby bylo dostatečné množství krve.

3. Vykonávat více než normální standard

Pocit po práci

Zatímco v tělocvičně je skvělá věc, že ​​se jednou za chvíli vypořádáte. Pokud však přijmete výzvu, na kterou nejste připraveni, můžete se dostat přímo do nemocnice.

Je to proto, že vaše tělo nemůže zvládnout akumulaci metabolitů, což se děje v důsledku extrémně tvrdého zatlačení.

Svaly vyžadují zásobování kyslíkem na základě práce, kterou vykonávají. Pokud poprvé zaujmete své tělo v cvičení s vysokou intenzitou, po určitém bodě nebude možné splnit požadavek kyslíku s intenzitou cvičení. To vede k nahromadění metabolického odpadu, jako je oxid uhličitý, vodíkové ionty a kyselina mléčná v těle.

Odpad způsobuje pocit pálení ve vašich svalech, zejména během tréninku. Jeho nárůst také zvyšuje kyselost těla a vytváří toxické prostředí, které může způsobit dočasný stav nemoci a nevolnosti.

Bez ohledu na úroveň kondice, ve které se nacházíte, můžete tento problém zaznamenat. Nicméně, budete pravděpodobně cítit jeho účinky, když se zabývat tělem v cvičení, které jste zvyklí. Pokud pocítíte pocity častěji po cvičení, je tu možnost, že to přehánějí.

Proto byste měli začít intenzivně stimulovat, aniž byste zničili vaše tělo. Navíc to není důvod k obavám, protože metabolické nahromadění nakonec zmizí, když dokončíte cvičení.

4. Co můžete udělat, abyste snížili nevolnost vyvolanou cvičením

Pocit nemocného po cvičení

Pokud se cítíte špatně, můžete udělat pár věcí, abyste zajistili, že se budete cítit lépe. První věc, kterou musíte udělat, je zpomalit. Choď pomalu.

To je jedna z nejdůležitějších věcí, které můžete udělat, abyste minimalizovali pocity nemoci. Měli byste také zkusit ležet na podlaze s nohama vyvýšenými. To pomáhá přesměrovat vaši krev do srdce a zažívacího traktu.

Musíte také zvážit užívání sportovních nápojů. Mají vysoký obsah cukru a pomohou vám obnovit glukózu, kterou jste při cvičení ztratili, a tím snížit pocity nemoci. Tyto tekutiny obsahují snadno stravitelné sacharidy, které jsou velkým pomocníkem v procesu vyprazdňování žaludku, který udržuje špatné pocity pryč. Musíte také zajistit, abyste nezahájili intenzivní cvičení na prázdném žaludku.

Internet vám řekne, že vaše základní svaly jsou posíleny, pokud se zapojujete do svého tréninku brzy ráno a na prázdný žaludek. Nic nemůže být dál od pravdy. Protože nemáte velké tukové usazeniny, vaše tělo bude muset produkovat energii, aby mohla úspěšně absolvovat cvičení. To znamená, že musíte jíst vysoce energetické jídlo. Nenechte se však plnit.

5. Závěr

Získání nemocných po cvičení

Musíte pochopit, že i když jste po ošetření cítili špatně, je strašné. Pokud je to mírná až střední reakce na trénink, pravděpodobně byste neměla být znepokojena, zvlášť pokud se po 60 minutách zastaví.

V případě, že trvá déle než to a stále se děje, možná budete chtít, aby to kontroloval lékař. To pomůže vyloučit možnost dalších zdravotních podmínek, které se v pozadí vyskytují.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 + = 23