Nejlepší deodorant pro muže – Pánský antiperspirační průvodce – další luxusní

Nikdo nemá rád tráví čas s někým, kdo má “smrad”. Proto je rozhodující nalezení nejlepšího deodorantu pro váš typ těla. Je pravděpodobné, že jste nevynaložili čas ani úsilí na nalezení nejlepšího deodorantu. Většina mužů má šanci, když vejde a koupí “nejlevnější” nebo “nejzajímavější případ” v terns anti-perspirant, ale není to tak, jak by měl proces výběru deodorantu jít. Existuje tolik typů deodorantů a slibujeme, že vám pomůžeme najít ten správný pro vás! Pokud nemůžete přestat pít, budeme vás tlačit správným směrem, abyste vás udrželi v suchu a bez vůně!

Tento mužský deodorantní průvodce vám poskytne rady o tom, jak nejlépe působit antiperspirant a deodorant pro muže, kteří se nadměrně potají. Navíc náš průvodce vás bude vychovávat o typech deodorantů, které jsou ve světě bez vůně! Nevíte, jak správně aplikovat deodorant? Dáme vám pokyny, jak postupovat, které vám ukážou krok za krokem, jak žádat. Také jsme vykouzlila top 5 seznam deodorantů pro muže. Pokud na této příručce nemůžete najít jednu, máte smůlu! To jsou nejlepší na světě pro muže, kteří mají jakýkoli druh pleti.

Nejlepší typy deodorant pro muže

Hledání skvělého deodorantu závisí na typu, který je pro vaše tělo nejúčinnější. Musíte znát své tělo, jak často se potní a co nejlépe reaguje na vaši pokožku. Tam je bezpočet druhů deodorant tam pro muže, tak jak můžete najít ten, který je nejlepší pro vaše tělo? Tato příručka vás provede různými typy deodorantů, je důležité vědět, který antiperspirant bude pro vás nejlepší. Nejčastějšími typy deodorantů jsou aerosolové spreje, tyčinky, gely, krémy a roll-on kapaliny. Každý typ je formulován svým vlastním zvláštním způsobem. Někteří se specializují na kontrolu zápachu, jiní v potu kontrolu a někteří kombinují výhody obou, které vám to nejlepší z obou světů!

1 Aerosolový sprej

Myslíte si, že jste v teplých letních měsících zpocený spoušť? Všichni víme, je to pro vás nepříjemné a důvěřujte nám; je to nepříjemné pro každého do 10 yardů od vás. Teplý, lepkavý pocit, který vám dává pot, může dát klaksonu na každý den. Pokud si uvažujete o tom, který antiperspirant je pro vás vhodný, možná budete chtít zvážit aerosolový sprej. Tento lehký a vzdušný sprej suchý je téměř okamžitě a většina z nich je navržena tak, aby vydržela celý den.

2 Lepit

To je pravděpodobně nejběžnější typ deodorantu, který jste viděli při procházení antiperspirační části obchodu s potravinami, ale je důležité vědět, jestli je to ten správný druh pokožky. Deodorant Stick je těžší typ antiperspiračního prostředku a lze ho aplikovat přímým třením pod paže. Ačkoli to není tak lehké jako tradiční aerosolové spreje, deodorant je stále staromódní způsob, jak dostat práci!

3 Gel

Gelová forma deodorantu je stejně účinná jako dezodorant na bázi pevné látky, pokud jde o kontrolu zápachu a ochranu proti potu. Toto je stále druhým nejčastějším typem deodorantů pro muže. Gelové výrobky jsou obvykle rozptýleny přes otvory na špičce láhve. Na rozdíl od deodorantu na kousky, gelové produkty nezanechávají pod paží bílý zbytek. Proto můžete tuto černou košili nasadit ihned po nanesení gelu antiperspirantu!

4 Krém

Krémový deodorant není na regálech tak široce zásoben, ale je stejně účinný jako jakýkoliv jiný antiperspirant pro muže. Smetanové výrobky se obvykle dodávají v měkké látce a mají podobu lotionu nebo tělového másla. Krémové deodoranty jsou považovány za šetrnější k životnímu prostředí než jiné možnosti antiperspirantů, protože výrobky, jako aerosoly, jsou považovány za škodlivé pro životní prostředí. Krémové deodoranty mají také snadnější dávkovače než jiné.

5 Kapalina navázání

Roll-on tekuté deodorant není nejvíce obyčejný typ deodorant tam, ale my věříme, že to může sloužit svému účelu ve vašem životě. S jeho hladkou a voňavou látkou může být roll-on tekutina nejlepším deodorantem pro muže. Pouhým otočením víčka a rychlým převrácením přes podpaží, tato kapalina s náplní bude mít pocit, že je čerstvá, čistá a připravená okamžitě jít. Neobsahuje žádné zbarvené zbytky a je tolerována většinou typů kůže.

Seznam Top 5 nejlepších deodorantů pro muže

Existují stovky různých značek a typů deodorantů na regálech každého obchodu s potravinami, ale jak si můžete být jisti, že vybíráte ten správný pro vás. Nejprve musíte pochopit typ pokožky a jak reaguje vaše tělo v různých situacích. Jste zpocený, páchnoucí nebo malá směs obou? Pokud ano, důvěřujte nám, abychom vám poskytli průvodce pro nalezení nejlepšího deodorantu pro muže, kteří se hodně potají a trpí příležitostným “zápachem”. Tyto komplexní pokyny rozdělí několik různých značek antiperspirantů pro muže spolu s typem výrobku. Vybíráme to z toho, že hledáme to nejlepší! Tento top 5 seznam, který jsme sestavili, vám poskytne jistotu, kterou potřebujete k nalezení správného deodorantu pro vás.

1 Molton Brown Cool Buchu Anti-Perspirant Stick

Molton Brown Cool Buchu Anti-Perspirant Stick

Pokud chcete zůstat v pohodě a čerstvá, musíte si vyzdvihnout deodorant Moltona Browna pro muže. Tato antiperspirantní tyčinka obsahuje výtažek z Buchu, který udržuje vaše tělo v klidu během intenzivních cvičení nebo intenzivních aktivit. Navíc je tu také divoká vodní máta a mandarinka, která dává každému muži na sobě svůdnou a osvěžující citrusovou vůni. Další výhodou, kterou milujeme, je olej andiroba, který dodává tělu zpět příjemnou vlhkost po požití. Přesto, dokonce i s oleji a výtažky a skvělou vůní vůně, budete rádi, že vědí, že to stále pokračuje!

2 Jack Black Pit Boss Antiperspirant pro muže s citlivou kůží

Jack Black Pit Boss Antiperspirant pro muže s citlivou kůží

S citlivou pokožkou a snahou najít nejlepší deodorant může být potíže, ale s Jackem Black Pit Boss to nemusí být! Jedná se o jeden z jemnějších výrobků na trhu, ale je také jedním z nejsilnějších zápasů. Takže dostanete to nejlepší z obou světů, plus Jack Black deodorant je čistý a nezanechává na vašem oblečení bílé zbytky ani gunk. Dalším krokem k tomu, že nosíte Pit Boss kromě prostého neviditelnosti, je vitamin E, který podporuje pokožku a současně blokuje pot.

3 Anthony Logistics pro muže bez alkoholu Deodorant

Anthony Logistics Alcohol Free Deodorant pro muže

Anthony Logistics For Men vás udrží celý den suché bez ohledu na to, jestli jste horská cyklistika, střílející obruče nebo bouchání homeruns z golfového hřiště. Hlavním přínosem pro tento deodorant by byl fakt, že je bez hromady věcí, jako je alkohol, hliník a vůně. Nyní, když neexistuje žádná pozoruhodná vůně, budete muset zvážit, jak dobře zabraňuje zápachu na prvním místě. Anthony Logistics For Men obsahuje některé z nejlepších rostlinných a botanických výtažků, které dlouze udržují vaše tělo suché po pocení.

4 Aramis 24hodinová vysoce výkonná deodorantová hůl

Aramis 24 hodinový vysoce výkonný deodorant pro muže

24hodinová vysoce výkonná deodorantová hůl Aramis má příjemnou mužskou vůni s více vůní dřeva a kůže. Pokud bychom ji museli umístit na základě nejlepšího mužně vonícího deodorantu, vyhrála by to snadno díky poznámkám o Bergamotu. Navíc existují také některé fenomenální střední poznámky, jako je šalvěj šupinatý, myrtový olej a olej z kachniček. Kromě toho, jak skvěle voní, tento deodorant pro muže také dělá vynikající práci z hlediska ochrany proti vlhkosti.

6 Staré koření

Old Spice Deodorant pro muže

Obecně řečeno, každý člověk na jednom místě dal starý kořenový deodorant v určitém okamžiku. Je to snadno nalezené v uličkách supermarketu a vždycky je lákavé vzít si zápach všech různých vůní. Vyrobil to oficiálně Proctor Gamble v Cincinnati, Ohio Společnost za tímto deodorantem má dlouhou historii výroby skvělých výrobků pro péči o muže. Pro většinu mužů je to jednoduše skvělá volba a díky hrsti různých druhů vůní, sprejů a hole můžete velmi dobře najít dokonalý produkt Old Spice, který se vám líbí.

Více Nejlepší deodorant pro muže

Pokud hledáte nějaké další nápady, ujistěte se, že pro muže zjistíte následující deodoranty. Neměli jsme dost času na to, abychom je všechny pokryli, nicméně to neznamená, že byste o tom měli předat. Tyto deodoranty níže jsou některé z dalších špičkových vrstev, z nichž každý obsahuje velmi silnou ochranu proti vlhkosti a fantastické vůně.

Lacoste Essential Deodorant Stick
Dsquared2 He Wood Přírodní sprejový dezodorant
Calvin Klein Euphoria pro muže

Jak Aplikujte deodorant pro muže

Možná jste zvědaví, jak aplikovat dezodorant pro muže a se všemi různými typy tam, chápeme. Abychom tuto epidemii vyřešili, nabízíme vám kompletní průvodce krok za krokem, který vás posune správným směrem, abyste získali to nejlepší z vašeho produktu. Protože deodorant přichází v různých formách, jako jsou tyčinka, kapalina, gel, aerosol atd., Existují různé způsoby, jak se přiblížit k taktice.

Deodorant Stick je stále nejčastějším zakoupeným typem deodorantu dnes, a proto se zaměříme na tento typ. Je důležité zakrýt všechny oblasti podpaží dobře. Proces je rychlý a efektivní, protože není čas čekání na jeho vyschnutí. Jakmile je deodorant otevřen a připraven k použití, zvedněte podpaží a použijte pohyby nahoru a dolů, dokud nebude vaše podpaží zcela zakryté. Vzorec zmizí, jak se absorbuje do pokožky.

Jak Vyhněte se smyslům deodorantů Stink Plus Neat Men

Když se počasí stane horko, muggy nebo něco mezi nimi, ti, kteří trpí nadměrným pocením, mohou někdy zažít to, co je známo jako “smrad”. Je to hrubé a může vás vzít zpět do dnů, kdy jste byli vybíráni poslední v tělocvičně, protože měli jste hrozný tělesný zápach. Nikdo nechce prožít ten strašlivý obličej vzpěru, páchnoucí podpaží, takže jsme si vybrali několik zajímavých faktů a způsobů, jak se vyhnout nechvalně známému “smradlu” při příštím vyhlášení.

V první řadě je důležité jen sprchovat. Je to tak jednoduché. Bakterie z potu má ráda pozůstatky na žlázách, které se nacházejí na podpaždí. Tím, že budete mít jednoduchou sprchu, můžete eliminovat délku pobytu, kterou mají na žlázách. Dalším způsobem je pochopit, jaký typ antiperspirantu je pro vaše tělo správné. Proveďte svůj výzkum, abyste zjistili, jak se dostat na “zápach”.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 + = 31

Adblock
detector