Jak získat hmotnost s doplňky pro Skinny chlapci – další luxusní

Zatímco stát v současné době bojuje s rostoucím problémem s obezitou, ne každý může snadno získat váhu. Rychlý metabolismus, genetika a vaše přirozené preference jídla vám mohou zanechat dojem. Pokud máte těžké zvedat váhu a cítit navždy uvízl hubený, můžete mít prospěch z užívání doplňků, aby tak učinily. Existuje však správný a špatný způsob, jak těžit z této metody. Pochopení tohoto procesu je nezbytné pro zdravé získání váhy a udržení vašeho zisku v průběhu času.

1. Jste připraveni na doplňky?

Než spěcháte do místního GNC nebo do obchodu s potravinami, musíte si být jisti, že jste připraveni vzít doplňky na zvýšení hmotnosti. Měli byste nejprve sledovat vaše kalorie opatrně a ujistěte se, že jíte dostatek kalorií k vytvoření přebytku. Pokud jste chronickým podvýživou, všechny doplňky na světě nemohou vyústit ve schodek s jakýmkoli úspěchem. Pokud jste pod kalorií, ale necítíte nepříjemně a snažíte se jíst více, můžete vždy ve vaší stravě nějaké náhražky proklouznout v extra kalorií. Přidání sýra do salátů a sendviček, použití těžkého krému ve vaší kávě a dokonce i oddávání nějaké snacking může pomoci přidat kalorie do vašeho každodenního stravování.Skleněný muž

Musíte také vzít dlouhý, tvrdý pohled na vaše cvičení program chlapci. Zatímco intenzivní kardio je skvělé pro vaše zdraví, spálí kalorie špatně a udržuje vás tenký. Existuje důvod, proč jsou dálkoví běžci volní, štíhliví muži. Pokud přemýšlíte o kardio, je třeba ho nahradit jinými činnostmi, jako je vzpírání nebo jiné neaerobní pohyby. Musíte také mít dobrý závazek k práci, zvláště pokud je váš tenký postava genetický. Měli byste pracovat pro kdekoliv mezi 45 a 60 minutami, tři až pětkrát týdně.

Budete také muset pečlivě a tvrdě podívat na vaše očekávání. Pokud jste přirozeně štíhlý chlap, vypadá to, že Arnold Schwarzenegger prostě není v kartách. Musíte pečlivě přemýšlet o tom, co můžete dosáhnout na stávajícím rámci. Například, pokud nosíte nejvíce svalů v náručí, můžete je hrát a zvětšit je mnohem jednodušší než bojovat o vybudování nohou, pokud jsou tenké. Je-li pro vás váha důležitější, může být snazší vytvářet menší nohy, aby odpovídaly vašim stávajícím zbraním, než aby se snažily zvýšit velikost obou oblastí. Ujistěte si upřímný pohled na vaše cíle a ujistěte se, že jsou realistické a dosažitelné, jinak se můžete setkat s frustrovaností.

Konečně je třeba se ujistit, že jíte dostatek bílkovin. Dobrou zprávou je, že pokud nejste vegan nebo extrémně vybíravý jedlík, pravděpodobně získáte víc než dostatek bílkovin z toho, co jíte. S tím, co se říká, dostatek bílkovin znamená, že získáte dostatečné množství pro udržení těla, které máte. Chcete-li vytvořit tělo, které chcete, budete potřebovat ještě více bílkovin.

2. Některé z nejlepších doplňků pro budování svalů

Jak je uvedeno výše, protein je důležitou součástí budování svalů. Jak prášek z syrovátkové bílkoviny, tak prášek z kaseinu pomáhají růst bílkovin do vašich svalů a pomáhají jim růst. Srvátka je skvělá pro rychlé roztržení před tréninkem nebo po něm, zatímco kasein pracuje na dlouhodobější časové ose. Oba vám mohou pomoci při získávání svalů a hmoty, pokud jsou používány správně.

Nutriční potřeby jsou také další obrovskou pozornost, pokud jde o balení na zdravé svaly. Většina Američanů má nedostatek esenciálních mastných kyselin, které se nacházejí v nenasycených tucích. Bez nich vaše svaly nemohou růst a nevidíte žádné výsledky bez ohledu na to, kolik práce jste vložili do svého těla.

Další nutriční potřeba, která není vždy splněna tradiční stravou, je poptávka po těle pro vitaminy a minerály. Naštěstí existuje široká škála dostupných multivitamínů, které vám pomohou překonat všechny výživové mezery, které máte ve vaší stravě. Zvláště vitamíny mají obrovský vliv na vaše hormony. Stabilizovat vaše hormony přirozeně tím, že se ujistěte, že vaše potřeby jsou splněny, je jedním z nejlepších způsobů, jak zajistit, že jste schopni nasadit svaly a udržet je.

3. Kontrolní seznam základního doplňku Skinny Guy

Optimální zlatý standardní bílkovin pro syrovou srvátku

1. Syrovátkový prášek nebo prášek z kaseinového proteinu

Nejlepší výběr: Optimální výživa 100% Whey Gold Standard

$ 28 / Koupit zde

MusclePharm Glutamine Doplněk pro Skinny Chlapci

2. Glutamin

Nejlepší výběr: MusclePharm Glutamine

$ 18 / Koupit zde

Optimální Opt-Men Multivitamin pro Skinny chlapce

3. Multivitamíny

Nejlepší výběr: optimální výživa Opti-Men multivitamíny

$ 22 / Koupit zde

Creature Creature Prášek pro zvířecí kůže

4. Kreatin

Nejlepší výběr: zvíře sportovní výživa kreatín

$ 24 / Koupit zde

MusclePharm rybí olej pro chlupaté chlapce

5. Mastné kyseliny

Nejlepší výběr: rybí tuk ze svalu Musclepharm

$ 13 / Koupit zde

4. Nastavení plánu

Stejně jako u každé změny, kterou uděláte vašemu tělu, budete muset nastavit plán a udržovat si ho, abyste viděli skutečné výsledky. Budete chtít přesně dodržovat pokyny svých doplňků, pravidelně pracovat a dávat přednost své stravě. Vzhledem k tomu, že váha nemusí nejprve kolísat kvůli výměně tuku se svalem, mnozí lidé považují za užitečné měřit tělo nejprve. To vám umožní vidět skutečné výsledky a vyhnout se frustraci s váhy.

5. Hledání pomoci venku, pokud je to nutné

Pokud se budete řídit plánem a stále nevidíte příliš mnoho výsledků, můžete se rozhodnout, že je čas dostat pomoc zvenčí. Vaše první cesta by měla být u vašeho rodinného lékaře. Buďte otevřeni a upřímně s ním nebo jí o vašich cílech v oblasti fitness a vážení a o tom, co jste dosáhli, abyste je dosáhli. Lékař může chtít provést vyšetření krve nebo jiné testy, aby se ujistil, že hladina glukózy v krvi nebo štítné žlázy není příčinou vaší neschopnosti zvážit. Někdy možná budete potřebovat léky na předpis k nápravě těchto problémů. Jakmile jsou fixní, můžete najít svaly a udržet je mnohem jednodušší.

Pokud by Váš lékař diagnostikoval vás jako zcela zdravou, vaše další zastávka by měla být s certifikovaným osobním trenérem. Vybraný trenér se bude moci podívat na svůj doplňkový režim, plán cvičení a dietu a povědět vám, co vás může zadržet. Ujistěte se, že trenér, kterého si vyberete, je certifikován a má ověřitelné vzdělání v oboru, protože neexistují žádné zákony o tom, kdo by se mohl nazývat osobním trenérem. Samozřejmě vyvarujte se každému, kdo vám řekne, abyste zkusili syntetické hormony nebo steroidy, protože tyto látky jsou nejen nelegální, ale velmi škodlivé pro vaše zdraví.

Uvádění hmotnosti může být obtížné. Nicméně si můžete ulehčit sebe sama tím, že jste realističtí, zvolili si správný plán tréninku, přijali správné doplňky a hledali pomoc, pokud nedostáváte výsledky.

6. Klíč k získání váhy pro Skinny chlapci

Pamatujte, že doplňky nejsou konec, pokud jde o cestu směrem k tomu, abyste se stal kulturistou. Často je dojem, že doplňky jsou nezbytné, ale skutečnost je, že jsou prostě jen “Doplňky stravy”. Nic může nahradit správné stravování a dodat tělu absolutní výživu, kterou vyžaduje.

Stejná dohoda platí pro práci v posilovně a plné rutinní cvičení, protože je to všechno součástí procesu. Někteří chudí chlapci bojují měsíc a měsíc ven s nárůstem hmotnosti, ale je tu mnoho způsobů, jak obejít tuto výzvu. Zdá se, že to nejdřív zřejmě není možné, ale pokud zůstanete na trati, vy vůle povést se.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 4

Adblock
detector