Jak se oblékat jako muž – módní krédo, které by měl každý člověk vědět

Móda je pro každého, ale úspěšný smysl pro styl není! Tolik kluků dnes sní o oblékání jako James Bond, Harvey Specter, Don Draper atd., Ale tak málo toho skutečně dělá. Proč je to tak?

No, to znamená oblékání s třídou a to je něco, co většina kluků nechce řešit.

To také znamená být vysoce výkonným člověkem. Jak se oblékáte, jak se cítíte. Bohužel většina chlapců by raději vzala línou cestu. Je to mnohem jednodušší a víte, co je, je to patetické!

Muž se snaží o velikost; být na jeho osobní vůli. Každé ráno se po probuzení dostanete dvě volby a já nehovořím jen o spánku nebo o začátku dne.

Mluvím o oblékání na úspěch nebo oblékání jako bum! Když se staneš člověkem, nemáš matku a tátu, aby tě oblékli každé ráno, jako kdybys byl kluk. Výběr toho, co máte nosit, je zcela vlastní.

Proč se v životě setkáte méně, když můžete ukázat světu nejúspěšnější verzi sebe sama?

Vy nebudete jen vypadat lépe. Budete se cítit lépe se sebou, pracovat lépe na dosažení cílů, získat více respektu (jak od žen, tak od vašich vrstevníků), a tak dále.

Pokud se chcete oblékat jako poražený, nikdo vás nezastaví. Pokud chcete vědět, jak se oblékat jako úspěšný člověk, jsem zde, abych vám pomohl.

Náklady

Oblékání jako člověk to neznamená, že musíš utrácet velké peníze, i když to rozhodně pomůže.

Nepotřebujete ani sto elektronických knih nebo módních trenérů. Za chvíli budete vědět, proč je to pravda.

Jediné, co je potřeba, je porozumět dvěma nejdůležitějším pravidlům:

Jak se oblékat jako mužská módní rada

1. Trvá to, abyste objevili svůj vlastní jedinečný smysl pro styl!

Utraťte všechny peníze, které chcete. Najme si všechny módní trenéry na světě. A hádej, jaký bude výsledek? Vynikající soubor vláken, který zakrývá člověka, který je nepohodlný v tom, co má na sobě.

Tento proces můžete spěchat vše, co chcete. Nicméně důvěra ve vaše oblečení pochází pouze od jedné osoby: Vy!

Vzpomeňte si, když jste byl dítě .. Pamatujte si, že všechny ty chvíle, které vám rodiče způsobili, že nosíte oblek pro zvláštní příležitosti? Pravděpodobně jsi vypadal skvěle! Nicméně pro většinu mladých mužů se stále cítila nepříjemně a trochu nepříjemně. Pak se něco stalo. Když jste se začali stát dospělými, začali jste častěji nosit věci jako obleky, košile, atd. Najednou se ti nepohodlné oblečení začalo zdát přirozenější a příjemnější.

Proč vám to říkám? Většina kluků se dnes pokouší jít z triček a šortky na obleky a konečným výsledkem je oblečení, které nemají pocit jistoty. Předpokládají, že vypadají hezky, ale skutečnost je, že se jim opravdu hodí osobně. Není to jejich styl, je to z jejich prvku, a jinými slovy, bude to trvat nějaký čas, aby si zvykl. A hádej co, lidé si všimnou!

Teď vím, o čem myslíš. Herci a hvězdy mají všechny tyto módní trenéry na jejich straně .. Vypadala bych stejně dobře! To prostě není pravda. Byli v centru pozornosti celý svůj život. Vědí, jak udělat dobrý dojem, bez ohledu na jejich náladu nebo úroveň pohodlí. To je něco, co většina mužů nemůže dělat! Ve skutečnosti to trvá léta, než zvládnout tento typ talentu. Jděte dobrovolně jako kotva na televizní pořad za den a řekněte mi, jak bláznivě vypadáte na obrazovce!

Pravdou je, že pokud chcete vypadat a cítit nejlépe, musíte tomu věřit! To znamená, že si můžete sami sebe vyzvednout vlastní vlákna. Můžete důvěřovat někomu jinému a pokračovat ve zpochybňování nebo začít důvěřovat, abyste se rozhodli správně. Nezapomeňte, že být člověkem znamená rozhodovat se v životě.

Můj názor je, že každá trasa vyžaduje čas. Setkal jsem se spoustou mužů, kteří začali přehodnocovat svou módu ve svých 20 letech po koleji, a opravdu se necítili jako dapper až do počátku 30. let. Většina kluků skončí v chytání trendů (nebo horší jen vzdal se), jen aby si uvědomil a konečně řekl, “Co dělám” později v životě.

Nezapomeňte, že nalezení svého jedinečného smyslu pro styl trvá trpělivost. Tento proces nezpěchejte bez rozmýšlení. Za rok nebo dříve, budete litovat těchto chyb; bez ohledu na prodejní cenu nebo minulý trend. Investujte čas, abyste zjistili, co se vám líbí. Budete muset vybrat oblečení každý den, po zbytek vašeho života. Jsou to rozhodnutí, která jen vy můžete udělat! Pomalu, ale jistě zvládnete umění oblékání třídou a půvabným stylem. Buďte v pořádku s experimentováním a selháním, protože vám to řeknu, stejně jako v životě, móda vyžaduje to hodně!

2. Šaty být vysoce výkonný člověk!

Když chceš vypadat to nejlepší, co nosíš? Oblek.

Každý to ví.

Takže, proč chlapci zachraňují své obleky pouze pro svatby a pohřby? Jako každý druhý den vůbec nezáleží.

Podívejme se na realitu tady, nepotřebujete “zvláštní příležitost”, abyste se dobře oblékli a oblékali se s třídou! Vše, co potřebujete, je touha být úspěšná. Bohužel, většina kluků to nemá v nich! Místo toho si dávají všechny tyto výmluvy, “Obleky, kravaty atd. Jsou tak nepohodlné”, “Já se podívám divně”, “Nejsem generální ředitel”, “Nemohu proto, že …” VŠECHNY to je nesmysl!

Buď se snažíte o úspěch každý den, nebo akceptujete selhání. Je to tvoje volba. Každé ráno nastavíte tón volbou toho, co máte nosit. A pokud si myslíte, že nebudete mnohem úspěšnější nosit klasický soubor nití, nejste s vámi upřímný.

Noste oblek a kravatu na dalších 30 dní, vyzývám vás. Pokud si myslíte, že je to snadné, není to tak. Většina chlapů ani nebude trvat týden! Noste jeden v obchodu s potravinami, práci, večeři atd. Budete se divit, jak dramaticky se váš pohled na módu mění, jak se s vámi zachází s lidmi a jak se sami léčíte!

Pochopte, že se nesnažím říkat, že musíte každý den v tomto roce nosit oblek. Nicméně, když začnete nosit je často dost, věci, jako je vaše podnikání příležitostné a dokonce i neformální oděv se také zlepší. Budete se cítit pohodlněji s kravaty, košilkami, blejzry atd. Nakonec změníte způsob, jakým si prohlížíte sebe sama, a ostatní si budou všimnout.

Pokud se chcete oblékat jako bumbu a zacházet jako s jedním, je to na vás. Láska byla vždy opiem chudého muže!

Kdyby se lidé začali oblékat jako nejúspěšnější verze svých, téměř všechny jejich módní problémy zmizely.

Tím jste řekl, že teď víte ty dvě nejdůležitější rady, jak se oblékat jako muž. Pokud je budete postupovat, a poznamenejte si tyto malé části moudrosti níže, budete směřovat správným směrem.

Jak se oblékat jako mužské košile

Vytraťte trička, jděte s šaty.

T-košile jsou způsob, jak se líný člověk přibližuje módě. Ve skutečnosti jsou to absolutní minimum. Většina míst je potřebuje po obuvi, aby vstoupily do dveří; Myslím, že by to mělo říct všechno.

Jedna z největších výmluv, kterou slyším po celou dobu, je: “T-košile jsou nejpohodlnější, co se nosí.” Pravdou je, že byste byli mnohem pohodlnější v obleku nebo šatech, pokud jste si udělali čas nosit je častěji!

Nyní mají trička své místo ve světě oblečení, například, když si v létě stavíte palubu venku. Nemůžete tam však sedět a říkat, že potřebujete veškerý komfort, který můžete získat, když jedete s obědem s obědem.

Pokud jde o cenu, nezlobte se. Jen proto, že jste byli ochotni ukrýt stovky dolarů za designérskou značku, nemění to, že je to stále tričko! Nezapomeňte, že muži v košili se vždy setkají s více respektem než s druhým v tričku.

Jak se oblékat jako džínové džíny

Džíny, švýcarský armádní nůž módního světa.

Jistě, džíny nejsou ve sféře formálního oblečení, nicméně stále nabízejí mnoho univerzálních odvolání. S pravým párem můžete snadno přejít od příležitostných po klasické tím, že v mixu hodíte sako a pár šatech.

Tam, kde většina chlapů selže s džíny, je to, když se snaží vyhnout strachu “Tatínek vypadá”. Nyní nic není v pořádku, ale v okamžiku, kdy začnete přidávat věci jako: Nýtovací nýty, extrémně tlusté a extrémně kontrastní šití, trendy umytí a strachové styly, přehnané pytloviny atd., Začnete se dostat do větších problémů.

Vyhněte se tomu! Pravdou je, že dvojice dobře vybavených tmavě modrých džín je na stejné úrovni jako nadčasový oděv. Nikdy nezmizí.

Příště, když půjdete nakupovat pár, začněte přemýšlet o džínách, jako byste si oblékli kalhoty. Koupit pár, který vám hodně vyhovuje; Tím nemyslím, že bych byl hubený ani pyšný. Více než často bude štíhlá vaše nejlepší volba. Projděte všechny trendy a oblíbené styly a rozhodněte se pro jednoduché, čisté tmavě modré barvivo.

Pokud zjistíte, jak lidé vnímají tatínkové džíny, uvidíte dvě věci: Za prvé, nejsou však váhavé, jsou vždy příliš prostorné a je to zcela zřejmé. Za druhé, povrch je vždy světle modrý. Džíny mohou být zbrusu nové, ale modré barvivo vypadá, jako by bylo před mnoha lety vyprané.

Pokud jde o materiály, jako surový džín, nebojte se o to moc. Koupit, co chcete. Nezapomeňte, že všechny džíny ztrácejí svůj život. Nakonec budete potřebovat nový pár, aby váš styl ostře.

Jak se oblékat jako muž, který volí vazby

Noste správně kravatu.

Každý muž může mít kravatu. Někteří bojují s tím, že je spojují. Ale zdaleka je největší výzvou pro většinu mužů, je vědět, jak vlastně vybrat ten správný.

Namísto toho, aby si vybral kravatu, která je více vyhrazená a jemná, tolik mužů jdou všichni s bláznivými vzory a poměrně bizarními barvami. Většina si to ani neuvědomuje! Jejich kravata se stává centrem přitažlivosti pro všechny putující oči a křičí, “Podívej se na mě; ignorujte vše ostatní! “

Nyní s trochou kontrastu není nic špatného. dobrá kravata by měla mít prostor k promluvě. Nicméně je opravdu snadné to přehánět; Myslím opravdu snadné. Naučte se, kde nakreslit linku, to trvá nějakou dobu.

Zde je to, co se obvykle děje:

Přejdete do průměrného místního obchodu s obleky, řekněte Jos. Bankovní nebo pánský skladu. (Nyní s těmito dvěma není nic špatného, ​​ve skutečnosti je občas nakupuji.) Vyber si nový oblek, nebo možná jen nějaké šaty a kalhoty. Uvědomujete si, že potřebujete kravatu nebo pár.

Prodejce se vrací s hrstkou inspirace. On vás přesvědčí, že to jde s tím a tak dále. Nejste ani těžce prodáváni; stačí souhlasit, protože máte podobné chutě. Zaplatíte za oblečení a půjdete domů.

Hádej co? Vzali jste radu módy ze spodní části hlaveň! Jistě, pomoc v jakékoliv formě je vždy vděčná, ale aby se oblékala jako člověk, musíte pochopit, jak sami koordinovat svůj oděv. Nezapomeňte, že lidé mají vlastní představu, co vypadá dobře. Mají svůj vlastní smysl pro módu a devět z desetikrát to nikdy nebude přesně stejné jako vaše!

Stejně jako nenávidím říkat, hodně rad dostanete, je víc než často, sh-t. Prodejci jsou skvělí, když vám ukazují lana módy, ale za základy vám vaše štěstí vyčerpá. Pochopte, že i malé předměty, jako jsou kravaty, mohou mít velký vliv na celkovou prezentaci. Pokud nemáte Tom Ford k dispozici, nebo jiný člověk, který žije a dýchá módu, stojí za to strávit nějaký čas, když se učí, jak správně odpovídat kravatu na košili.

Jen zvažte podnikatelský svět. Pokud vás někdo dává rady o úspěchu a nejsou na úrovni, kterou chcete získat, nebo jste se jí nepodařilo dosáhnout, znamená to absolutně nic! Pokud se vám prodejci prodávají na módě a jejich oblečení je něco jiného, ​​vyhněte se jejich radám.

Jak se oblékat jako mužské módní doplňky

Příslušenství moderování.

Vaše oblečení často mluví samy o sobě, pokud jde o vaši úroveň bohatství, profesionalitu atd. Vaše příslušenství často mluví o vaší úrovni detailů a trpělivosti.

Pravdou je, že příslušenství, když je správné, se jeví jako přirozené. Kdokoliv může hodit na diamantový náhrdelník a zavolat tomu den. Nicméně, nemnoho může smíchat spojovací tyč nebo kolík, manžetové knoflíčky, kapsa náměstí, hodinky, atd. S jemnou dokonalostí.

Nezapomeňte, že příslušenství funguje tím, že vytáhnete celý pohled dohromady. Každý kus čerpá pozornost a kouzlo spíše drobnými pozornostmi než nepříjemným pošetilem.

Zjistěte se s věcmi, jako je kapesní čtverec a klopa. Většina kluků je nenosí z jednoho nebo jiného důvodu. Který, abych byl upřímný, je docela škoda. Ve skutečnosti většina mužů, kteří jsou úspěšní s módou, rád vítá ty dvě kousky ve svém oblečení bez jakékoliv zaváhání nebo druhých myšlenek.

Odstraňte loga.

Pokud nejste v sponzorství, je čas nechat za sebou něco, co je v logách. Nechte svůj smysl pro módu mluvit za vás. NIKDY marketing nějaké značky.

Totéž lze říci o grafických odpalištích. Zatímco někteří z nich jsou spíše zábavní nebo umělecké, zvažte tohle: Brali byste jeden, když se zeptáte svého šéfa na zvýšení? Zřejmé, že ne. Takže, proč omezit úroveň respektu, kterou dostanete ze světa na denní bázi? Chcete-li mít větší úspěch v životě, oblékněte se na část.

Vzpomínám si, že když jsem byl chlapec, bylo to fajn, co jsem měla vzít zpět. Dnes nikdo nedává sh-t! Dokonce i AF sami učinili kroky, aby jejich loga byla menší a výrazně méně viditelná. Jen si promyslete nejprve všechny špičkové značky designerů. Většina jejich oděvních linek jemně skrývá svou značku nebo ji udržuje na minimalistickém přístupu.

Pochopte, že není důležité, co je cenou; logo na konci dne, to je právě to. To spadá přímo do značky a marketingu. Dokonce i Gucci by si mohl vynechat přilnavý pětitisícový pás, pokud by to chtěli. Pokud to vypadá strašně, podpisový vzor G se nezmění zatraceně! Nikdy nezaměňujte cenu položky ve vztahu k tomu, jak dobře vypadá. Jistě, většina špičkových značek nabízí opravdu ostré kusy oděvu; to je to, co dělají. Nicméně dokonce i ti nejlepší dělají chyby z času na čas. Nezapomeňte, že kupující a návrháři jsou i lidé.

Koupit na základě toho, co se vám líbí, ne to, co stojí, nebo kdo je vyroben! Kvalita stranou samozřejmě.

Jak se oblékat jako mužské kožené šaty

Sbalit tenisky.

Osobně bych raději měla vlastní pár drobných kožených bot, které si dělaly kožené pracovníky, které se daly udělat ručně. Víte, ty, které jsou ručně barvené, řezané a sešité k dokonalosti. (Jako by čerstvý zápach kůže sám o sobě nebyl dost otravný.) Více než … Některé tenisky, které byly vstřikovány z ekonomického kaučuku v zámoří, a v suťárně, která pumpuje stovky tisíc párů denně.

Ale to je jen já.

Teď, pokud jde o tenisky, nebudete je nosit oblekem. Každý to ví. Jistě, někteří posedlí posedlí sběratelé možná, ale to je jejich vášeň v životě. Ve skutečnosti někdy nadchne móda.

Bez ohledu na to, tenisky zničit víc než jen kouzlo jemného obleku. Když začnete je nosit každý den, začnete také výrazně zatěžovat váš neformální oděv. Uložte je pro místa, jako je posilovna. Nezapomeňte, že pokud nemáte v plánu provozovat nebo střílet obruče, zeptejte se sami sebe, z jakého důvodu je musíte nosit?

Nedávej mi komfortní omluvu! Šaty na boty se neliší od triček a šatů.

Nicméně stále musíte pochopit, že boty mají být zábavné. Každý má rád smích, jak jsou ženy tak obávané svou obuvnou kopií, ale pravda je, že muži s velkým módním smyslem přesně vědí, proč to je! Nemusíte nosit nizozemské hnědé nebo černé kožené boty, aby vypadaly jako úspěch. Získejte nápad formálního opotřebení z hlavy.

Pokud jde o boty, jděte se zajímavým párem. Pokud si myslíte, že si ženy nevšimnou, věřte mi, že to budou. Více než vy kdy budete. Dokonce i boty s barevnými tkaničkami jsou v pořádku. Červený blejzr s červenými tkaničkami na hnědé botě často přidává trochu charakteru vašeho oblečení. Pamatujte, je to všechno o detailech!

Ve skutečnosti je těžké se pokazit s jemným párem obuvi nebo obuvi. Totéž nemůže být řečeno o teniskách. Velmi málo je dobré oblečení. Přemýšlejte o tom jako o jemně vyrobených hodinkách. Jakmile se dostanete na určitou úroveň řemesel, variace v jednotlivých hodinkách jednoduše dodávají jemnou jedinečnost. U většiny tenisky se dostanete přes vrchol, nápadné vzory loga, barvy apod.

Znát tvého krejčího.

Obleky, které jsou správné, jsou více než polovina bitvy.

V kterémkoli daném městě je vždy hrstka krejčích, kteří mohou vyrábět oblečení pro někoho, aby se hodily, jako by byly vyrobeny výhradně pro vás. Využijte tohoto luxusu. Není to moc, ale váš krejčí bude VŽDY stát za každý penny.

Většina kluků to ignoruje, i když je to srdce toho, co dělá oblek vypadá strašně a výjimečně. Nicméně to přesahuje obleky, vaše košile a kalhoty se potřebují líbit.

Pochopte, že velikosti S, M, L atd. Jsou jako rychlé občerstvení módy. Jejich pohodlné, ale váš styl neudělal nic dobrého!

Změna spodního prádla.

Boxerové jsou jako hodně pytlový kalhoty. Zatímco byste se měli vyhýbat trendům, skutečností je, že některé styly spodního prádla stojí za to.

Doprajte si sebe a vaši ženu, která vás po tom bude ještě víc respektovat, na pár boxerů nebo alespoň pár kalhot nebo kufrů.

Pokud se vám líbí vzory nebo více živé barvy, můžete se ujistit, že vám ušetří spodní prádlo; spíše než se snažit zobrazovat je pro celý svět vidět na grafickém tričku nebo kravatu. Jistě, pevné barvy jsou králem ve světě spodního prádla, ale pokud chcete mít trochu zábavy s vaším stylem, spodní prádlo dělá diskrétní způsob, jak to udělat, to vše bez zničení vašeho celkového stylu.

Jak se oblékat jako mužské kožené plenky

Obchodujte s batohem.

Pokud nejste na vysoké škole ani kempování, obchodujte s batohem za kufřík nebo poštovní tašku. Nezapomeňte, že pokud budete chovat po vaší straně, bude to konečně ovlivnit vaši prezentaci. Kdo byste raději podnikl obchodní jednání s:

Muž, který kopá kolem batohu naplněného zařízením a odpadky … Nebo člověk, který vytáhne důležitý dokument ze strany aktovky?

Pamatujte, je to hodně boty. Tenisky slouží ke stejnému účelu jako boty na oblečení. Tenistky však neměří úroveň profesionality, ani nezískávají respekt, stejně jako boty.

Naučte se vrstva oblečení.

Vezměte si oblek, nyní třídílný oblek. Je to jemná změna, ale patrná. Vrstvovací práce se diví, dokonce i mimo koncept obleku samozřejmě.

Je škoda, že ve většině stylových průvodců je tak málo pozornosti, když ve skutečnosti je to skvělý způsob, jak jít z přijatelného na výjimečný vzhled. Nyní to trvá hodně praxe dokonalé, a stejně jako vazby, to je těžké pro většinu kluků spárovat věci dohromady. Nicméně to neznamená, že byste ho měli vyloučit ze seznamu.

Upřímně, dokonce i mám opravdu těžké vrstvení. Hledání těch správných kusů, které by vyhovovaly mému stylu, není jednoduchý proces, kdy obchody nenesou to, co se vám líbí. Ale stále to dělám a miluju to. Nenechte se odradit a předčasně se s tím vzdávajte. Nakonec najdeš všechno kousek do hádanky.

Přizpůsobte si opasek vašim botám.

Je to jednoduché pravidlo, ale jako většina jednoduchých věcí v životě je snadné zapomenout. Pokud nosíte hnědé boty, noste hnědý pás. Pokud nosíte černé boty, noste černý pás.

Když přijde na nákup pásu, utratějte své peníze moudře. Vyhněte se lacné umělé kůži; v průběhu jednoho roku se vždy zhorší. Užitá kůže vždy stojí za extra těsto.

Jak se oblékat jako mužské ponožky

Ztraťte bílé ponožky.

Jděte černě, hnědé, námořnictvo, nebo se kreativní a přidávejte nějaký charakter vašeho vzhledu s barvami nebo vzory. Pamatujte si, že ponožky jako boty by měly být zábavné. Stojí za zmínku, že ponožky s sandály nejsou nikdy dobrý vzhled!

Jak se oblékat jako muž tváří tvar Sluneční brýle

Znáte svůj tvar tváře.

Když to uděláte, budete si moci vybrat ten správný pár slunečních brýlí, aniž byste se museli ptát, zda se podíváte nebo ne. Budete mít také lepší představu o tom, jaké styling a fousy styl fén jít s.

Jak se oblékat jako muž obleky a Blazers

Používejte blejzry a obleky.

Jsou každodenní základy, nosí jednu nebo druhou. Myslím, že je to legrační, že tolik kluků si přálo, aby vypadali jako James Bond. Nicméně, žádný z nich není ochoten nosit oblek nebo dokonce sako každý den. Představ si to!

Můžete si koupit všechny trendy oblečení na světě, a přesto se nikdy nebudou srovnávat s nadčasovým odvoláním těchto dvou.

Pochopte jednu věc: oblek není nikdy příliš líný nosit každý den! Doba. Jen chudí lidé, kteří nemají žádnou třídu, to říkají. Nikdy nemůžete být přehnaně oblečeni pro každou příležitost, ale vždy se můžete dostat podrážděním.

Obleky, jako jsou blejzry, vás respektují a mají tu správnou pozornost. Od bankéře až po obsluhu čerpací stanice, noste je a zjistíte, jak se lidé začnou zacházet jinak. Ve skutečnosti se s nimi zachází jako s mužem.

Pokud jste přátelé, rodinní příslušníci nebo spolupracovníci, chcete si stěžovat na volbu vašeho stylu, ignorujte je. Jejich úroveň úspěchu nebude vždy odpovídat vašim. Jistě, mohou se často rozčilovat, aby viděli, že děláte něco, co se bojí nebo líné, aby se udělali sami.

Uložit tělocvičnu oblečení do posilovny.

Už jsem zakryla tričko a tenisky dříve, nicméně je to stejné jako pro kalhoty, tělocvičny a podobně.

Jděte snadno na výtisky v barvách.

Pokud chcete dostat trochu tvůrčí v oděvu prádla, boty a ponožky, dobře. Nicméně, pokud jde o všechno ostatní, zkuste to trochu ztišit. Nezapomeňte, že dobrá móda je z hlediska atraktivity jemná, nemusíte křičet na pozornost.

Zvažte Matthewa Leska a jeho slavný oblek otazníků. Jeho styl je přes vrchol a těžko ignorovat, ale pro jeho obchodní cíle to dělá zázraky. Jeho posláním je v podstatě zastavit každou oční míč. Pokud nejste ve stejné řadě práce, pravděpodobně jsou věci jako tropický, květinový vzor oblek nebo šaty košile nebude fungovat stejně pro vás.

Je opravdu snadné jít do toho ošklivého území s vánočním svetrem, aniž byste si to uvědomili. Pin-pruhy, odvážné barvy, vzory atd. V nadměrné míře jsou nejrychlejším způsobem, jak selhat v módě. Nezapomeňte, dokonce i plné barvy, jemné tisky atd. Jsou perfektní! Pokud se chcete oblékat s třídou, vaše oblečení, bez ohledu na to, jak je nevýrazné, bude vždy lepší než ten, který jde příliš daleko.

Je tu víc, než jen oblečení.

Pravdou je, že péče ovlivňuje vaši prezentaci stejně jako váš oděv.

Přesto nehovořím o tom, jak cítit tady. Každý chlap ví, jak si vezme sprchu nebo vanu, nosí deodorant atd. Jistě, někteří muži vylévají Kolín nadměrně těžký, ale to je další příběh.

Ve skutečnosti mluvím o věcech, jako je: Getting skutečný účes. Budete překvapeni rozdílem mezi snížením o 10 dolarů a profesionálním snížením o 50 až 100 dolarů. Jistě, je to drahé, ale ve velkém schématu věcí byste mohli ušetřit 50 dolarů na košili v porovnání.

Nemluvě o tom, jako byste si ořezali nehty. Přestaňte je kousat a vyčistěte je.

Strávit nějaký čas učením se péče o kůži. Je mnohem víc, než jen mýdlo, mytí na tvář a šampon!

Totéž lze říci péče o vlasy. Co uvidíte malý mužský grooming ostrov v supermarketu, je doslova patetický. Vaše vlasy mohou nenávidět gel nebo pomádat, ale být omilné sprej na vlasy nebo vosk. Možná budete potřebovat trochu prášku, abyste zvedli hlasitost. Mohl bych jít dál … Zajímavé je, že některé z nejlepších mužských výrobků nejsou ani pro muže označené. Vyžaduje to nějaké experimenty. Jako člověk byste se neměla bát, abyste to udělali.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

87 − = 81

Adblock
detector