25 věcí, které by muži měli vědět o ženách – další luxusní

Doporučené Autor: Emily

Emily

Pokud jste se mě zeptali, jaké dokonalé slovo bych použil k popisu žen, řekl bych, že nejsme složité.

Snažit se naučit se mluvit latinu, což je mrtvý jazyk, může být ve skutečnosti jednodušší než snaha číst, co je na mysli ženy.

Průměrná žena ztělesňuje milión různých rolí za 24 hodin. Jsou to maminky, mladí profesionálové, nejlepší přátelé ostatním komplikovaným dámám, stresujícím studentům a druhé polovině vašeho vztahu.

Když se muži snaží pochopit ženy, nic se nestane. Často jsou ženy srovnávány s muži, což vede k dalšímu frustraci.

Potřebujete pochopit, že ženy jsou jejich vlastní zvláštní bytostí. Ano, nadměrně komplikují věci, ale jsou silní, jsou ochotni, pečují, jsou odhodlaní a milují, a téměř každé jiné adjektivum ve slovníku, to vše v období 24 hodin denně.

Jako vznikající dáma ve společnosti dnes něco jako “Co myslí?” Nebo “Kdyby jen věděl …” neustále procházelo hlavou, dokonce i ve svých vlastních vztazích. Mým cílem je pomáhat mužům, aby se nás snažili vyřešit. Je pravda, že se to nikdy nestane, ale můžu vám alespoň dát nějaké ukazatele, když se setkáte se složitostí žen.

Věci, které by muži měli vědět

1. Jsme netrpěliví. Když říkáme, že večeře je v 7:00. prosím, prosím, nezobrazujte v 7:15. Máme rád objednávku.

2. Společná víra, že dary, které pocházejí ze srdce, jsou nejlepší typy, je jistě pravda. Neočekáváme fantazie, drahé a jiskřivé dárky, i když vypadají hezky. Skutečný “od srdce” přemýšlivý dar, získá vám velké body brownie.

3. Jsme silní a odolní, ale stále potřebujeme trochu obživu. Rozmanitost rolí, které hrajeme za den, je vyčerpávající. Oženil se s muži, je to tvoje řada, když se dnes večer díváš na děti. Nechte ji jít ven, hýčkat se sama sebe a užít si ji sama.

4. Nikdy nezastavujte. Motýli, které jsme měli během fáze “líbánky”, stále záleží. Jeden, pět nebo dokonce 50 let ve vztahu, ženy si zaslouží pocit, že pocit žízně, který jde s novost. Kupte si její květiny, bude to dlouhá cesta.

5. Pokud nás milujete, řekněte nám, nejsme čtenáři mysli.

6. Nejsme jako. Když se lidé domnívají, že ženy potřebují, aby se vešly do svého standardu, ženy necítí nic jiného než porážku. Muži a ženy mají různé make-upy, je čas jít ven ze své formy a vidět ženy za to, kdo jsou, a ne kdo chcete, aby byli.

7. Ačkoli možná nejsme schopni znát nejsmrtelnější způsob, jak přijmout kompliment, vždy je máme rádi. Věř mi, ženy milovat Pozor. Když mu člověk ukáže, jak krásná je, je vytvořen její svět.

8. Společnost má způsob, jak bít ženy dole, což nám způsobuje pocit nejistoty ve vlastních tělech, tělech, které byly vytvořeny s láskou. Snaž se a aby se cítila, že je to nejlepší, co může být, a že drsný svět venku nemá na ni nic.

9. Můžete myslet s logikou, ale ženy, myslíme si s našimi emocemi. To neznamená, že jsme v našich myšlenkových procesech nelogický. Znamená to, že při přijímání důležitých rozhodnutí bereme v úvahu naše pocity.

10. Máme opravdu rád muže, kteří jsou “v kontaktu”, když mají svou ženskou stránku. Ženy přirozeně přitahují k mužům, kteří jsou v souladu s jejich emocí a sdílejí své vášně o životě. Nezakládejte tu zeď. Pokud vás přesune, nechte tekoucí slzy. Bude vás s vaší paní na další úrovni.

11. Někdy jsme jen chtěli odvzdušnit. Většinu času máme spoustu věcí, a když se odvážíme, opravdu se snažíme vyčistit naše hlavy. Nechceme najít jasné odpovědi nebo řešení.

12. Milujeme překvapení. Nech ji příště přijede z práce. I když se nám to nemusí ukázat, když převezmete plány na dnešní noc, skutečně to ukazuje, jak moc se vám to zajímá.

13. Máte-li o nás zájem, nemusíte pokračovat ve strašidelném pohledu dolů, abyste se k nám přiblížili. Stop posedlost o dokonalém způsobu, jak zapálit konverzaci, protože jednoduchý “hi” bude fungovat lépe než ten kýč, v polovině nevhodného vyzvednutí linie, kterou jste praktikovali. Nikdy nevíte, pokud se nezkoušíte.

14. Prosím, poslouchejte nás. Když vám vysvětlujeme naše problémy, máme větší zájem o kamaráda, který naslouchá spíše než někoho, kdo nám pro nás opraví naše problémy.

15. Máme pocit čestnosti. Muži, kteří jsou upřímní ohledně svých pocitů nebo myšlenek, jsou úctyhodnější než muži, kteří právě pokračují v chodu s tímto proudem. Take iniciativu když s námi mluvíte, pokud se vám nelíbí to, co děláme nebo říkáme, řekněte nám! Jinak bychom nevěděli.

16. Ženy snadno nedopouštějí věci. Kdybyste měli v kanceláři špatný den, přijdeš domů a zapomeneš. Pokud máme v kanceláři špatný den, je pro nás extrémně těžké nedovolit, aby to ovlivnilo všechny aspekty našeho života. Snažte se pochopit. Nechceme to vzít na vás, jen se to stane.

17. Když požádáte o naše módní poradenství, poslouchat na naše módní poradenství. Ženy považují za otravné, když se muži neustále hádají o tom, co mají nosit. Pravděpodobně víme trochu víc o tom, co je považováno za rozumnou módu než vy.

18. Prosím, nepřijměte svůj ex. Jednou nebo dvakrát je přijatelné, ale po třetí, stačí zastavit. Je nám jedno, jak vařila nebo jak se s vámi zachází. Jsme naši vlastní.

19. Naše přítelkyně jsou pro nás zvlášť důležité. Řekneme jim všechno a většinu času, byli v našem životě ještě předtím, než začal vztah. Když se člověk může setkat se svými přáteli, ukazuje hodně o jeho charakteru.

20. Nechceme se cítit méněcenní než vy. Ve společnosti, která upřednostňuje myšlenky a práci mužů vůči ženám, je důležité, abyste nezahájili myšlenkový proces kolem vaší ženy. Jsme plně schopni téměř vše, co můžete udělat.

21. Nebuďte pyšná. Uprostřed vyhřátého argumentu se jedná o to, co má pravdu, pouze na mysl mužů a žen. Jen zkuste to pustit. Argument může zničit vztahy.

22. Skutečné ženě se nestará, kolik peněz jí dělá. Rešpektuje vás za práci a za vaše odhodlání, ale jen víte, že to, co pro ni opravdu záleží, je to, že jste tam. Jste zde pro důležitá rozhodnutí o životě, pro rodinné setkání a pro klidnou noc společně. Naučit se opustit práci v práci může být jednou z nejobtížnějších věcí, ale ve vašem vztahu je důležitá věc.

23. Vnitřní krása je stejně důležitá jako vnější krása. Ženy se chtějí cítit jako jejich srdce. Věcné věci zmizí s časem, ale jak vaše žena roste do jejích starších let, její srdce zůstane stálé, protože dobré a pečující srdce je navždy. Krása může zmizet, ale ocenit, kdo je jako osoba spíše než to, co vypadá, je mnohem úctyhodnější.

24. Smích je žádoucí. Když se život stává medvědem, je důležité se posadit a jen se smát. Muž, který může dělat ženu chichotě, jí ukazuje, že se může bavit uprostřed rušného života. Udělejte si čas na smích, je to přirozený lék.

25. Pokud byste z tohoto seznamu vzali jednu věc, je to myšlenka, že ženy skutečně nejsou tak komplikované, jakou je společnost dělá. Ano, vím jako žena, máme některé vlastnosti, které nás činí složitějšími než naši muži, ale hluboko dole, vše, co chceme, je jednoduchost.

My prostě chceme lásku. Prostě chceme společníky. Chceme prostě být oceněni.

Celkově prostě chceme štěstí.

Chceme štěstí pro ty, které milujeme, konkrétně štěstí pro naše děti, pro naše přátele, pro naši rodinu a pro naše významné jiné. Šťastie v našich srdcích může vypadat jako mírně soucitné a spousta bláznivé, ale děláme to proto, že nám záleží a protože milujeme.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 − = 46

Adblock
detector