Top 50 nejlepších nožů EDC pro muže – ostré nože pro každodenní nošení

Ne všechny nástroje pro každodenní použití se mohou pochlubit jedním účelem nebo dokonce obzvláště výrazným exteriérem.

Vezměte například nůž “Every Day Carry” nebo “EDC”: podobný vzhled než o něco větší šoupátko, EDC nůž je navržen tak, aby co nejúčinnějším způsobem pomohl řadě úkolů.

Zatímco určitě je možné použít jako zbraň, nůž EDC je mnohem praktičtější pro rozbití přepravních materiálů a krabic, krájení potravin, otevírání pošty, řezání rostlin a manipulaci se všemi běžnými úkoly.

Snadno se ukrývá v kapse něčí bundy nebo kalhot, nůž EDC nese lehce a působivě působí. Málokdo z nás má čas hledat určené nástroje na běhu a EDC nůž je okamžitě schopen řešit neočekávané. Moderní člověk je zřídkakdy spojen s jedním úkolem nebo terénem a je dokonce méně pravděpodobné, že bude chtít být zatížen těžkopádnými dodávkami.

V ideálním případě v kanceláři, stejně jako v exteriéru, je EDC nůž univerzální.

Velikost čepelí se liší podle přednostních a rutinních úkolů v oblasti životního stylu s celkovou odolností. S prázdninovou sezonou hned za rohem je nože EDC perfektní – a dokonale praktické – pro spolupracovníky, partnery, přátele a rodinu.

V těchto chaotických časech je možné využít veškerou bezproblémovou pomoc, kterou může získat, a EDC nůž není nic menší než pomoc na špičkách prstů. S tímto vědomím, jděte dál a objevte top 50 nejlepších nožů EDC pro muže dole.

1. Benchmade 940 1 Reverse Tanto Carbon Fiber

Benchmade 940 1 Nůž s opačným tantovým uhlíkovým vláknem Edc

KOUPIT ZDE

Tato čepel z nerezavějící oceli je vybavena vysoce kvalitní zadržovací hranou, která udržuje pevnost a trvanlivost. Tím, že je to ruční nůž, lze jej otevřít a zavřít pouze jednou rukou, zatímco vratný kapesní svorka usnadňuje přístup. Reverzní styl talového ostří dává noži velkou všestrannost pro každodenní aplikace a další obecné použití.

2. Benchmade Adamas 275

Benchmade Adamas 275 Edc nůž

KOUPIT ZDE

Ruční kotouč z nerezové oceli D2 si zachovává ostrý okraj, zatímco rukojeť je dostatečně odolná, aby odolala širokému rozsahu teplot, což z něj dělá ideální nástroj pro všestranné a taktické použití. Jeho AXIS zámek je neuvěřitelně silný a pohodlný na držení, nemluvě o tom, že je snadné dosáhnout s reverzibilní kapsou a kordurovým pláštěm.

3. Benchmade Mini Griptilian 556

Benchmade Mini Griptilian 556 Edc nůž

KOUPIT ZDE

Díky tvrdému a přesto atraktivnímu provedení má tento nerezový nůž odolný proti korozi skleněnou nylonovou rukojeť, která je dostatečně silná pro obtížné nebo každodenní nošení. AXIS zámek je plně ambidextru a díky menšímu, lehčímu provedení je nože pohodlné držet a vzít kdekoliv. Klesající bod, styl utility je ideální pro taktické nebo venkovní aktivity.

4. Benchmade Ti Monolock 761 Drop Point

Benchmade Ti Monolock 761 Dýkový nůž Edc

KOUPIT ZDE

Je považován za nejlepší v odolné korozi jakéhokoliv martenzitické nerezové slitiny. Tento štípací nůž má titanovou rukojeť, která odolává mnoha přírodním prvkům a průmyslovým chemikáliím s vynikajícím poměrem pevnosti k hmotnosti. Díky jedinečnému monolockému mechanismu je vložka nože stejná jako rukojeť nože, zatímco její ocelová čepel M390 má velmi působivou řeznou schopnost a odolnost proti opotřebení.

5. Benchmade Triage 915

Benchmade Triage 915 Edc nůž

KOUPIT ZDE

Tato čepel z nerezové oceli N680 tvrdí, že má nejlepší odolnost proti korozi jakékoliv ostří z oceli, což je ideální pro aplikace slané vody. Rukojeť G10 je skvělá při udržování vlhkosti a při extrémních teplotách je stabilní. Jeho štíhlý čepel, bezpečnostní hák a vypínač skla dělají nůž pro záchranné situace, ale také pro taktické nebo každodenní použití.

6. Boker Boker Plus Voxknives Gnome

Boker Boker Plus Voxknives Gnome Edc nože

KOUPIT ZDE

Tento pevný nožový nůž, známý svou velmi kompaktní velikostí, vám umožní nosit ho všude s pohodlí. Konturované zelené plátno Micarta váhy na rukojeti vám poskytne bezpečné a přesto pohodlné uchopení, protože se může pochlubit atraktivním kontrastem s jasně červenými vlákny. Čepel je vyroben z oceli 440-C pro každodenní použití a obsahuje Kydexovu pouzdro pro snadnou dostupnost.

7. Buck 171TTS B 171 Mayo Waimea Bos S30V Lehký Titanový rám

Buck 171tts B 171 Mayo Waimea Bos S30v Lehký Titan Framelock Edc Nůž

KOUPIT ZDE

Pro ty, kteří chtějí lehký nůž, Buck 171TTS je ideální kapesní nůž s klipem pro snadné dosažení. Jeho rukojeť je vyrobena z titanu 6AI-4V framelock pro vynikající trvanlivost a pevnost pro činnosti jako rybaření, lov nebo taktické použití. Je to ruční nůž, který lze otevřít pouze jednou rukou a je dodáván s koženým pláštěm Buck 501 Squire.

8. Buck nože 0095BKSTP Topy Buck CSAR T Taktické skládání

Buck nože 0095bkstp Tops Buck Csar T Tactical Skládací nůž Edc

KOUPIT ZDE

S protiskluzovou rukojetí, která zajišťuje robustní uchopení a pohodlnou drážku prstů, tento nůž drží až po škrábání, pejsků nebo pronikavých houževnatých materiálů. Zachovává svou hranu a odolává korozi, což je skvělé pro použití v extrémních podmínkách. Tvrdý polyesterový plášť MOLLE chrání čepel a integrovaný otvor na lanu a opěrná spona zajišťuje více možností nošení.

9. Buck nože Vantage Vyberte skládací

Buck nože Vantage Vyberte skládací nůž Edc

KOUPIT ZDE

Tato ocelová čepel s roztečí 420HC, která je určena k každodennímu nošení a obecnému použití, nabízí vysokou pevnost, odolnost a řeznou schopnost díky bezpečnému a bezpečnému uchopení z vyztuženého nylonu. Otvor pro palec na čepeli umožňuje hladké otevírání jednou rukou a odnímatelná, otočná spona umožňuje snadné umístit čepel na opasek nebo tašku.

10. Case Burnt Amber Bone Trapper

Case Burnt Jantar Bone Trapper Pocket každý den nosit nůž

KOUPIT ZDE

Tento ocelový kapesní nůž s trapézním stylem je ideální jak pro dům, tak i venku a dokonce i pro lov. Je vybaven štíhlým klipem a dlouhou čepelí Spey, která jsou připevněna ke standardní jighed spálené jantarové kostní rukojeti pro pohodlné uchopení, když ji používáte pro činnosti, jako je filetování ryb, řezání otevřených krabic, řezání lana nebo odklízení malé hry.

11. Věc střední Amberbone CV Stockman

Pouzdro Medium Amberbone Cv Stockman Pocket Edc

KOUPIT ZDE

Tím, že není větší než vaše ruka, tento kapesní nůž ve stylu Stockman má tři chrome vanadium steel blade, kde dvě čepele sedí na kapse a jeden sedí na konci uzávěru. Klipy, lopatky a lopatky pera jsou připevněny k rukojeti z jantarové jantarové kostičky pro snadné a pohodlné uchopení, což je skvělé pro každodenní situace, ať už je to venku, uvnitř, pro pěší turistiku nebo pro lov.

12. Chris Reeve Malá Sebenza 21

Chris Reeve Malý Sebenza 21 Plain Edc Nůž

KOUPIT ZDE

Jedná se o malou pravotočivou čepel s jednoduchým, přesto krásným designem, který je určen pro každodenní použití. Styl Sebenza nabízí vynikající řezací úkon, zatímco titanový integrální zámek zajišťuje, že nůž působí jako pevná čepel, zatímco je otevřený. Kromě tuhého a pevného pocitu zajišťuje ostří hladký provoz, což usnadňuje používání uvnitř i venku.

13. Cold Steel Finn Wolf Sklápění

Cold Steel Finn Wolf Skládací nůž Edc

KOUPIT ZDE

Vyrobený z japonské nerezové oceli AUS 8A, tento skládací kapesní nůž má obouruční kapsu s tenkým a velmi lehkým designem. Je to docela snadné nosit s sebou kdekoli a je všestranné, protože je můžete použít pro aktivity jak uvnitř, tak venku. Silný uzávěr a pohodlná velikost činí tento nůž skvělým nástrojem k tomu, aby měl s sebou, zvláště když to potřebujete nejvíce.

14. Studená ocel Micro Recon 1 Spear PT skládací

Cold Steel Micro Recon 1 Spear Pt Skládací nůž Edc

KOUPIT ZDE

Vybavený japonskou nerezovou čepelí o délce 2 palce, která byla vakuově tepelně ošetřena a snížena pod nulou, je tento nůž navržen tak, aby byl silný, odolný a flexibilní pro každodenní přepravu a použití. Rukojeť je vyrobena z laminátových vah G-10, které jsou tvarované a vystruženy pro robustní a protiskluzovou rukojeť. Jeho inovativní zámek Tri-Ad zabraňuje selhání zámku a namísto kapesního klipu na jeho místě je šikovný kroužek na klíče.

15. Kolumbijský řezný nůž a nástroj 2380 Ritter Rsk Mk5

Nůž a nástroj na řezání Columbia River 2380 Ritter Rsk Mk5 Edc nůž

KOUPIT ZDE

Tento skládací nůž má rukojeť, která má přední skloněnou třecí drážkovanou palcovou rampu a hlubokou prstovou cívku pro výjimečnou přilnavost, známou také jako “šermířskou rukojeť”. Je také opatřena vysokým dutým mletím, které se zakřivuje nahoru špičkou špičkou spolu s dlouhou falešný horní okraj, což činí tento čepel flexibilním nástrojem jak uvnitř, tak venku.

16. Columbia řezný nůž a nástroj Drifter 6450k G10 Plain Edge Skládací

Kolumbijský řezný nůž a nástroj Drifter 6450k G10 ostrý okraj skládací Edc nůž

KOUPIT ZDE

Řezací nůž je vyroben z prémiové nerezové oceli s čepem ve tvaru kapky. Jedná se o skládací nůž s uzamykatelnou vložkou s černou maticí G10 pro robustní uchopení a také s rámem z nerezové oceli a černou nerezovou sponou pro snadný přístup. Nůž se snadno otevírá a bezpečně zavírá díky nasazení paletových čepelí.

17. Columbia řezný nůž a nástroj Hammond Cruiser skládací

Kolumbijský řezný nůž a nástroj Hammond Cruiser Skládací nůž Edc

KOUPIT ZDE

Navržený s ergonomickou zakřivenou rukojetí pro snadnější manipulaci a řezání, tento kompaktní nůž je vyroben z nerezové oceli 3Cr13 pro dlouhou životnost a pevnost. Tuto čepel můžete použít ke stavbě venkovního přístřeší, kůži malou zvěř po lovu nebo dokonce i pro sebeobranu. To váží méně než 1 unce a umývaná v kamenu způsobuje lepší odolnost proti korozi.

18. Fox Usmc nože 521dlb Desert Fox Modrý Titan Damask

Nůž Fox Usmc 521dlb Desert Fox Modrý Titan Damask Edc Nůž

KOUPIT ZDE

Tento ruční nůž je vyroben z damaškové oceli se standardním ostřím. Její rukojeť je vyrobena z titanu, aby odolávala řezání, vrhání nebo škrábání. Je dodatečně vybavena otvory pro lano, kapsou a hřebenem pro snadné otevírání a zavírání. Skladovací čepel je dodáván s praktickým hnědým koženým zipem.

19. Gerber Gator sklápěcí jemný okraj Clip bod

Gerber Gator Skládací jemný okraj Clip Point Edc Knife

KOUPIT ZDE

Rukojeť rukojeti na tomto skládacím noži vám poskytuje maximální uchopení pro jakoukoli situaci, ať už v mokrých nebo suchých podmínkách. Konstrukce se zaměřuje na bezpečnost, protože je vybavena mechanismem zámku, který udržuje čepel v době používání. Vyrobeno z nerezové oceli 420HC pro dlouhou životnost, nůž je dodáván s nylonovým pláštěm a je dostatečně kompaktní, aby ho mohl umístit do kapsy nebo batohu.

20. Gerber Gdc Money Clip

Gerber Gdc Money Clip Edc Nůž

KOUPIT ZDE

Tento speciální kapesní nůž slouží jak jako klip, tak i jako čepel. Elegantní a malý jemný okraj čepele má ocelové těleso potažené nitridem titanu pro špičkový výkon a trvanlivost s čelní deskou G10. Klip může obsahovat pět kreditních karet a může se vejít přímo do kapsy nebo batohu, nemluvě o tom, že je odolný proti korozi, aby odolal mokrému prostředí.

21. Helle Nože Skala

Helle nože Skala Edc nůž

KOUPIT ZDE

Tato čepel z nerezové oceli je štíhlá a tuhá a její nádherná dřevěná rukojeť Cocobolo pokrývá integrované ocelové vložky. Je to o něco větší než většina obyčejných skládacích nožů, ale může být použito jenom pro cokoli, od řezání hrubého materiálu, hry na kůži nebo jednoduše krájení jablka. Dodává se také s koženým pouzdrem pro bezpečné přenášení a přístupnost.

22. Zaklínačské nože Eklipse Gen Ii Tanto Flipper Titanium

Nožní nože Eklipse Gen Ii Tanto Flipper Titanium Edc nože

KOUPIT ZDE

Známý jako jeden z nejtěžších taktických skládacích nožů, který byste získali, je tento výkyvný nůž Eklipse navržen tak, aby byl připraven k jakékoli výzvě z jednoduchých úkonů řezání, jako je hrubá hra na vysoké rychlosti, nízké tažné operace, jako je řezání tvrdého lana. Titanová povrchová rukojeť usnadňuje držení kotouče a ocelový kotouč CPM-20C má své vlastní s téměř jakýmkoliv předmětem.

23. Jake Hoback CF uhlíkové vlákno Kwaiback

Jake Hoback Cf Kwaiback Edc nože

KOUPIT ZDE

Vyrobeno ve Spojených státech, tento kapesní nůž má rám vyrobený z těžkých karbonových vláken pro pevnost a odolnost, zatímco jeho čepel je vyroben z nerezové oceli 20CV. Konstrukce rukojeti je určena pro leváky, což může být obtížné přijít a celá čepel je dlouhá devět centimetrů, což je trochu větší než většina kapesních nožů.

24. Kershaw Chill 3410 Skládací

Kershaw Chill 3410 Knoflíky pro každodenní nošení s kapsami

KOUPIT ZDE

Stylová konstrukce tohoto kapesního nože z nerezové oceli vám umožní nosit kapsy nebo batohy pro každodenní použití. Lehká základní černá rukojeť zajišťuje bezpečné a pohodlné uchopení, protože se používá k otevírání krabic, řezání tvrdohlavých kabelů nebo drátů nebo oblékání. Čepel je odolný vůči opotřebení a rzi, protože je potažen nereflexním povrchem.

25. Kershaw Cryo

Kershaw Cryo Edc nůž

KOUPIT ZDE

Tento nůž a rukojeť jsou pokryty karbonitrilem titanu a jsou vybaveny oboustrannou kapsou pro snadný přístup. Ploutve a palec dělají to pohodlnější, pokud jde o otevírání a zavírání ostří, zatímco SpeedSafe pomáhá otevřít prsty pryč od nebezpečí. Stabilizátor zámku zajišťuje, že je kotouč bezpečně při svém používání.

26. Kershaw Emerson CQC 6K Skládací

Kershaw Emerson Cqc 6k Skládací kapesní nože Edc

KOUPIT ZDE

Tento kapesní nůž, který je určen k řezání otevřených krabic pro čištění malých hraček, je ideálním a všestranným nástrojem pro vášnivého lovce nebo dobrodruha nebo nadšence nůžek. Modifikovaná čepelka je ideální pro jemné ruční práce a třípalcová čepel z nerezové oceli nabízí kvalitní uchování okraje a odolnost proti postupnému opotřebení. Blade můžete otevřít pomocí vhodného palecového kotouče, který je patentovanou funkcí “tvaru vlny” společnosti Emerson.

27. Kershaw Volt SS z nerezové oceli Speedsafe

Kershaw Volt Ss z nerezové oceli Speedsafe Edc Knife

KOUPIT ZDE

Tento nůž z ušlechtilé oceli SpeedSafe má pomocný otvor se zámkem rámu, který zajistí, že je nožička během používání bezpečně zajištěna. Jeho úzký špičatý hrot vám dodává extra kontrolu nad řezákem a dělá spíše dobrý kráják. Velikost nože je dostatečně tenká, aby se vešla přímo do kapsy, a kapsa je otočná pro zavěšení na špičku nebo dolů.

28. Maxpedition Frmlcks Excelsa Malý Titanium Framelock Skládací

Maxpedition Frmlcks Excelsa Malý Titanový Framelock Skládací Edc Nože

KOUPIT ZDE

Díky plné výškovému plochému broušení pro maximální zadržování hran a geometrii je tento skládací nůž s frézou opatřen jedinečným skrytým zámkem nad mechanismem omezovače jízdy. Nůž z ušlechtilé nerezové oceli se snadněji otevírá a nástrojová ocel D2 s kryo-tepelným zpracováním činí tento čepel ideálním nástrojem pro všeobecné i venkovní použití.

29. Micro Praetorian modrý anodizovaný Medford

Micro Praetorian Blue anodizovaný Medford Edc nůž

KOUPIT ZDE

Tento klesající bodový kotouč je vybaven ochranným rámem pro bezpečné a stabilní použití, ať už je používán uvnitř nebo venku. Černý oxidový povrch na rukojeti a hřeben palce činí čepel snadnou manipulací, spolu s kapsou pro přístupnost. Na konci rukojeti je k dispozici ruční malý vypínač skla a nůž se dodává v černém plastovém pouzdru.

30. Ontario 8848 Rat Skládací

Ontario 8848 Rat Skládací nůž Edc

KOUPIT ZDE

Tento nůž je z nerezové oceli AUS-8 a je vybaven 3,5-palcovým ostřím. Je kompletní s čtyřcestnou polohovou kapsou a lankem pro snadné nošení a také s otevřenou konstrukcí sloupku pro snadnější čištění. Uzamykací mechanismus Liner Lock zajišťuje, že je kotouč zajištěn na místě, když je nůž otevřen pro vaši bezpečnost.

31. Stanovovací uhlíková čepel No8 Skládací

Hodel Carbon Blade No8 Skládací nůž Edc

KOUPIT ZDE

Tento nůž EDC je určen pro muže, kteří mají rádi venkovní, protože jsou jednoduché, výkonné a snadno použitelné. Její čepel z uhlíkové oceli je výjimečně houževnatý, což zajišťuje dobrou kvalitu řezání, odolnost proti opotřebení a snadné převrtávání. Rukojeť je vyrobena z bukového dřeva, který je odolný a pohodlný při práci, společně s bezpečnostním kroužkem Viroblock, který má dvě části pro zablokování otevřeného a uzavřeného kotouče.

32. Sanrenmu 7010LUC SA 710

Sanrenmu 7010luc Sa 710 Pocket Edc skládací nůž

KOUPIT ZDE

Je to ideální velikost pro každodenní nošení, tento skládací nůž je ideální pro skvělé venkovní, ať už jste dobrodruh nebo vášnivý lovec. Je kompaktní, lehká a dostatečně ostrá pro téměř každou situaci. Na boku je kapsa na knoflík, aby bylo snadné dosáhnout a palce usnadňuje otevření nože bez poškození prstů.

33. Skládací nůž Sog Cashcard Ez1 Cp z nerezové oceli

Sog CashCard Skládací nůž Ez1 Cp Nerezový ocel Edc

KOUPIT ZDE

můžete tento nůž jednoduše otevřít jednou rukou kdykoli budete potřebovat pro běžné použití. V kombinaci s peněžní sponou je nůž vybavený systémem uzamknutí vložky v tenkém provedení. Samotný kotouč je vyroben z nerezové oceli, a to z hlediska odolnosti a pevnosti. Jeho minimalistický design vám nabízí spoustu univerzálnosti a může se snadno stát kapesní nožkou.

34. Sog Instinct Pevná čepel Nb1011 Cp Satin Leštěná

Sog Instinct Pevná čepel Nb1011 Cp Satin leštěný Edc nůž

KOUPIT ZDE

Vážený méně než 2 unce, tento rovný kotouč je kompaktní a hospodárný. Je navrženo tak, aby bylo snadné nosit na opasek nebo v botě, když jste venku. Lehká konstrukce z nerezové oceli, skeletonizované rukojeti usnadňuje jeho držení a dodává se s nylonovým pláštěm s možností volby 360 stupňů.

35. Fixovaná čepelka Sog Snarl Jb01k Cp Satin Leštěná

Sog Snarl Fixed Blade Jb01k Cp Satin leštěný Edc nůž

KOUPIT ZDE

Není-li větší než dlaň ruky, tento pevný kapesní nůž má saténový povrch s konstrukcí z nerezové oceli a prstem. Nadprůměrný prstenec a kroužek umožňují snadné nošení a tvar nožových nožů umožňuje efektivní řezání. Celková délka nože není větší než 4 ½ palce a nůž je dodáván s odnímatelnou sponou na opasek pro horizontální naložení.

36. Spyderco C186tip Slysz Bowie skládací titan

Spyderco C186tip Slysz Bowie Skládací titanový nůž Edc

KOUPIT ZDE

S ostrým ostřím, tento kapesní nůž má titanovou rukojeť, která odolá všem druhům opotřebení. Vysoce výkonný plnoplošný nerezový čepel je pro téměř každou práci, kterou dáte, a je ideální pro použití uvnitř i venku. Palecová rampa poskytuje lepší ovládání při otevírání nože a reverzibilní drátěná svorka poskytuje natahování.

37. Spyderco Delica4

Spyderco Delica4 Lehký Frn Plochý plochý plavecký Edc nůž

KOUPIT ZDE

Tento lehký EDC nůž Spyderco Delica4 je dodáván v různých barvách a je vybaven skleněnou nylonovou rukojetí a plochou brousicí čepele. Má čtyřcestný klip a šroubovací sestavu pro snadné čištění spolu s ručním otvorem a oboustranným otvorem pro palec. Crosshatched lemování podél páteře nože zlepšuje přilnavost a fosforové bronzové podložky pomáhají při otevírání nože hladší.

38. Spyderco Dog Tag Plain Edge Folder

Spyderco Dog Tag Plain Edge složka Edc nože

KOUPIT ZDE

Jedná se o poněkud jedinečnou složkovou čepelí, protože je ve tvaru psovodu, když je zavřená. Má 1,23-palcový čepel a jednodílnou rukojeť vyrobenou z odolného a vizuálně atraktivního laminátu z uhlíkových vláken / G10. Je také opatřena nereflexním povlakem karbonitrilu z černého titanu, zatímco ostřikovaná čepele jsou sešroubovaná. Malý rozměr tohoto nože vám umožní nosit ho v kapse nebo na náhrdelníku přes jeho prstencový otvor.

39. Spyderco Endura4

Spyderco Endura4 Lehký Frn plochý terén Plaine Edc nůž

KOUPIT ZDE

Je považován za jeden z nejprodávanějších nožů, který vyrábí Spyderco. Tento nůž je dostupný v mnoha živých barvách pro nylonovou rukojeť vyztuženou skelnými vlákny. Directional Texturing® poskytuje hmatovou trakci bez skluzu a dvojité skeletované vložky z nerezové oceli posilují nože bez větší hmotnosti. Čepel je plný, plochý, s tenší, ale vysoce rafinovanou břitovou deskou pro efektivní využití při obecných činnostech.

40. Spyderco Manix 2

Spyderco Manix 2 Plain Edge Skládací nůž Edc

KOUPIT ZDE

Tato rukojeť je vyrobena z průsvitných lehkých vážících se vstřikovaných forem FRCP vyrobených v USA. Čepel z nerezové oceli je plochý a lehký, ale je postavený na hornině a může odolávat jakémukoliv prakticky jakémukoli řezání. Zámek osy zajišťuje zablokování kotouče na místě při používání a hluboké nožní spony umožňují diskrétní nošení.

41. Spyderco Paramilitary 2

Spyderco Paramilitary 2 černý čepel Edc nůž

KOUPIT ZDE

Ačkoli je to trochu větší než většina nožů EDC, tento Paramilitary 2 černý kapesní nůž je ideální pro každodenní použití a udržuje ostré hrany, zatímco je dostatečně tenký pro snadnou manipulaci. Je vybavena praktickým slotem pro detailnější řezání a bližší uchopení a ergonomická rukojeť je dostatečně chytlavá, aby pohodlně držela, ale nezabije vaše kalhoty, když je připnutá.

42. Spyderco Roadie

Spyderco Roadie Lehká rukojeť Plain Edge Black Edc Knife

KOUPIT ZDE

Dvojité zuby na tomto lehkém, hladkém okrajovém noži zajišťují snadné otevření dveřmi bez nehtů. Poskytuje také jedinečný neuzamčující design s plným plochým ostřím ve stylu brouků pro efektivní řezání. Mechanismus se zalisovaným kloubem pomáhá udržovat čepel otevřený, když je používán, a je podporován nástrojem pro indexování prstů, který zabraňuje náhodnému zavření nože.

43. Spyderco Sage Linerlock

Spyderco Sage Linerlock Edc nůž

KOUPIT ZDE

Tento ohýbací nůž s hladkým okrajem má ocelový kotouč CPF-S30V, který je plochý, pro efektivní a přesné řezání. Nůž můžete ovládat pohodlně díky rukojeti z uhlíkových vláken a systém sklopení LinerLock zajišťuje, že je kotouč zajištěn na místě, když je používán. Pro snadný přístup má nůž také siluetovou sponu pro drátěné nebo pravotočivé nože.

44. Spyderco Tenacious

Spyderco Tenacious Plain Edge Skládací nůž Edc

KOUPIT ZDE

Hnutelné znamená, že to vytrží, dokud nedosáhnete svého cíle, a tento nůž to přesně dělá. S černou rukojetí G10 je tento nůž frézován s prodlouženým řezáním bez únavy a skeletovanými ocelovými vložkami pro lepší pevnost bez dodatečné hmotnosti. Tvar čepele a strukturovaná hřbetní vrstva vám umožní otevřít čepel a umístit palec na páteř, aniž byste se museli obávat sklouznutí.

45. James Brand kapitola Černá nerezová rovná

James Brand kapitola černá nerezová rovný kapesní edc nůž

KOUPIT ZDE

Skvělý pro všeobecné použití a každodenní nošení, tento klasický jednodílný kapesní nůž má roli D2 z nerezové oceli s titanovou rukojetí. Jeho jednoduchá konstrukce z titanového rámu zajišťuje bezpečné a robustní řezání s malými až žádnými pohyblivými díly a údržbou. Samotný kotouč drží svůj okraj, odolává korozi a poměrně snadno se o něj postará.

46. ​​Wilson Combat G10 Extreme Lite Carry

Wilson Combat G10 Extreme Lite nosí nože Edc

KOUPIT ZDE

Tento extrémně lehký kapesní nůž vám nabízí výjimečnou kontrolu a je na každém taktickém úkolu pro snadné otevření, přenášení a používání. Je vysoce odolný proti korozi a může být snadno naostřený, nemluvě o přidaném molybdenu, vanadu a kobaltu k oceli lopatky, což mu dává dlouhotrvající hranu, která vám poskytuje špičkový výkon již léta.

47. Wilson Wtk Starlight Combat Hvězda světla taktika

Wilson Wtk Starlight Combat Star Light Tactical Každý den nese Edc nůž

KOUPIT ZDE

Vybavený nadměrným zámkem tlačítka, tento speciální skládací nůž firmy Wilson Combat váží pouze 4 unce a má nožičku s holicími noži. Když je poloautomatická bezpečnost kotouče posunuta dopředu, “otevře se” dvojitá zámka při otevření pro větší bezpečnost. Hluboká klipová kapsa umožňuje buď zakončení přenášení špičky dolů spolu se zapuštěnou smyčkou.

48. Winchester mosaz skládací

Winchester mosaz skládací Edc nůž

KOUPIT ZDE

Tento vizuálně nádherný mosazný skládací nůž sportovní chirurgické nože z nerezové oceli. Rukojeť obsahuje dřevěné vložky s mosaznými podpěrami jak pro styl, tak pro funkčnost a velikost není větší než obyčejný zapalovač Bic. Je to spíše snadné držet ostré a ideální startovací nůž pro začátečník nebo skaut a ostří se rychle zajistí, aby byla zajištěna bezpečnost.

49. Uhlíková vlákna Sinkevich s nulovou tolerancí

Zero Tolerance Sinkevich Carbon Fiber Edc nůž

KOUPIT ZDE

S nataveným kamenem a saténovým povrchem má tento titanový skládací nůž ručně otevřený design s kuličkovým ložiskem systému KVT. Je vybaven mechanismem pro zámek rámu, který zajišťuje, že je kotouč pevně zajištěn při používání a hluboký úchytek umožňuje levostrannou nebo pravostrannou přístupnost. Je to také poměrně lehká čepel, protože váží méně než tři unce, takže je snadné nosit s sebou kdekoliv.

50. “Nulová tolerance Sinkevich Titanové skládací

Nulová tolerance Sinkevich Titanový skládací Edc nůž

KOUPIT ZDE

Obsahuje zámek z titanového rámu a vložku z tvrzené oceli, tento odolný nůž z uhlíkových vláken je připraven okamžitě vyjmout a používat. Má otevírací systém s kuličkovým ložiskem KVT, ploutve, vratnou sponou, přední straně karbonových vláken a zadní rukojeť z titanu. Je vysoce ideální pro podrobné / chirurgické řezání a je lehký pro pohodlnější manipulaci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 26 = 32