Top 25 nejlepších kovových peněženek pro muže – pevné měnové nosiče

Top 25 nejlepších kovových peněženek pro muže – pevné měnové nosiče

Jsou to dny běžné kůže, vinylové a textilní peněženky: kov je materiál nového člověka.

Tyto kovové peněženky jsou navrženy pro životní styl s vysokým výkonem a vyžadují minimální objem, ale nekonečnou atraktivitu, jsou tenké, lehké a vynikající kvality.

Ve věku levně vyrobených a ošumělých jednorázových věcí jsou kovové peněženky svědectvím jak času, tak člověku, který si váží svých osobních efektů. Z hliníku, nerezové oceli a titanu, které jsou nejoblíbenějšími materiály, jsou kovové peněženky nepřekonatelně trvanlivé a všechny kromě NL-hodné ve stylu. Snadno se nosí a jsou navrženy tak, aby se mísily se všemi druhy svrchní oděvy, kovové peněženky jsou skutečně vyrobeny pro muže všech ročníků.

Vzhledy stranou, kovové peněženky se vyznačují úrovní osobní ochrany, kterou předtím nedodala žádná peněženka. Když se skenování pomocí RFID stává běžnější metodou krádeže finančních informací, kovové peněženky chrání karty a identitu, a tím i bezpečnost. Představte si peněženku, která nejenže drží vaše světské zboží, ale pracuje proti těm, kteří by je ohrozili. Dokonce i James Bond by souhlasil.

Žádné další rozmačkané faktury a potenciální ztráta karet, hotovosti a osobních informací; kovové peněženky chrání uživatele před všemi možnými hrozbami. Perfektní dárek pro mužského muže s vůlí z oceli, kovová peněženka vám řekne vše, co potřebujete vědět o jeho nosiči: tady je muž, který může šlapat všechny terény, od horských po metropolitní, ve stylovém, nezničitelný.

S tím řekl, jděte dopředu a prozkoumat top 25 nejlepších kovových peněženek pro muže dole.

1. Bapup Omniseal z nerezové oceli

Bapup Omniseal Nerezová kovová peněženka pro muže

KOUPIT ZDE

BapUp je tenký držitel karty a je dobrým přítelem k minimalismu. Návrh je jednoduchý, ale elegantní.

Zabezpečuje nejen ukládání vašich kreditních karet, ale také zajišťuje vaše osobní údaje. Chrání karty před RFID nebo magnetickým přenosem informací. Co víc? BapUp je vyroben z kvalitních materiálů (nerez a měkký křemík), které nabízejí vaši hodnotu.

2. Ochranná hliníková ochranná vrstva Billetvault

Billetvault Rfid ochranná hliníková kovová peněženka pro muže

KOUPIT ZDE

Jedná se o jednu z mála peněženek, která může obsahovat až 15 karet a stále má prostor pro vaše peníze. S hmotností asi 80 gramů jej můžete pohodlně nosit kdekoli.

BilletVault je RFID bezpečný, takže vaše důležité informace jsou bezpečné před známými hackery. Tato peněženka badass byla obrobena ze dvou pevných hliníkových polotovarů, které nezaručují opotřebení.

3. Bogui Clik Premium

Bogui Clik Premium hliníková kovová peněženka pro muže

KOUPIT ZDE

Tato peněženka je konečná kompaktní minimalistická peněženka. Jeho kompaktní design snadno zapadne do kapes nebo tašky. Nabízí dostatek místa k umístění karet a přichází s peněžním klipem, který vám zajistí peníze. Peněžní klip může také fungovat jako otvírák na lahve.

4. Calti Tactical Titanium EDC

Calti Tactical Titanium Edc Minimalistický Slim Metal Peněženka pro muže

KOUPIT ZDE

Tato dokonalá peněženka Calti je velmi tenká a je jednou z mála peněženek na trhu o hmotnosti nižší než 50 gramů.

Na této peněžence je opravdu zvláštní, že vám zaručuje vynikající dlouhověkost. Vyrobeno z titanu třídy 2, je odolné proti poškrábání a neobsahuje rzi.

5. Dango Taktická EDC

Dango Tactical Edc Metal Pánská peněženka

KOUPIT ZDE

Na rozdíl od jiných peněženek, Tactical je dodáván s balíčkem Dango Multi-Tool. Je ideální pro venkovní dobrodruhy. Tactical také nabízí stojan pro váš smartphone, může působit jako hřebík na nehty, pravítko, pila a nůž. Neuvěřitelné, že?

Je vyroben z prvotřídního hliníku a korozivzdorného hliníku.

6. Decadent minimalist DM1

Dekadentní minimalistická dm1 hliníková kovová peněženka pro muže

KOUPIT ZDE

Dekadentní minimalista je známý svými jednoduše navrženými peněženkami. Stylový model DM1 nese označení minimalistické peněženky.

Dodává se s jedním hliníkovým kusem bez dalších součástí, jako jsou popruhy nebo pryžové pásky. Tento držitel karty však neposkytuje klip, který by držel vaše peníze. To také nenabízí RFID ochranu, takže musíte zakoupit RFID Blocking karty.

7. Delta 303 Designs 303 Slim Minimalist

Delta 303 Designs 303 Slim minimalistická pánská peněženka

KOUPIT ZDE

Delta 303 je minimalistická peněženka unikátně vytvořená pro uložení až sedmi karet a zároveň zajišťuje vaši hotovost pod elastickou kapelou.

S ochranou pomocí RFID jsou vaše osobní a finanční informace naprosto bezpečné, bez ohledu na to, kde se vaše dobrodružství odehrává. To je lehké asi 6 uncí.

8. Dosh Black Noir Aero

Černá Noir Aero kovová peněženka pro muže

KOUPIT ZDE

Co vás poprvé uvidí, když vidíte tuto prémiovou peněženku, je elegantní stylová povrchová úprava. Je to tenký držitel karty, který má max. 6 karet.

Vyrobeno z nylonové a poniklované nerezové oceli, tato peněženka nabízí odolnost a styl než průměrná peněženka.

9. Eos Titanium 2.0

Eos Titanium 2 0 Kluci kovové peněženky

KOUPIT ZDE

S kapacitou až 20 karet je peněženka EOS nutná! Většina peněženek nabízí sloty pouze pro šest až dvanáct karet.

Není to nejlehčí, ale má více funkcí a použitelnost. Jeho integrovaný slot pro palec funguje jako otvírák na láhev a peněžní klip.

10. Gerber GDC Money Clip

Gerber Gdc Money Clip kovové peněženky pro muže

KOUPIT ZDE

Peněžní klip je skvělá peněženka pro dobrodruha. Nejedná se pouze o kreditní karty, ale také o malou jemnou nožovou čepelí.

Díky své jedinečné kombinaci kvality, funkčnosti a vzhledu je to peněženka, která stojí za to předvést. Je to také lehká váha, kterou si ani neuvědomíte, že máte.

11. Humn Mini Minimalist Rfid

Humn Mini Minimalist Rfid hliníková kovová peněženka pro muže

KOUPIT ZDE

Tato trendová peněženka se skládá z hliníkových desek z kosmického průmyslu. Má odolný kabelový popruh, který drží peníze, a tašku z mikrovlákna, která bezpečně drží karty. HuMn má jednoduchý design a širokou škálu barev, z nichž si můžete vybrat v závislosti na vašich preferencích.

12. Ikepod Minimal Slim Gear Carry

Ikepod Minimální štíhlé zařízení nosí kovovou peněženku pro muže

KOUPIT ZDE

Tento štíhlý držák na přední kapsy je všestranný, který uspokojí vaše každodenní potřeby. Peněženka Gear Carry je bezpečná peněženka RFID, která bude bezpečně držet osm až dvanáct karet a několik účtů.

Tato esteticky navržená peněženka je k dispozici v osmi různých verzích.

13. Lever Gear Toolcard Pro

Lever Gear Toolcard Pro kovová peněženka pro muže

KOUPIT ZDE

Tato peněženka je tak štíhlá, že se vejde do jiné peněženky. Lever Gear Toolcard je nejlehčí držitel víceúčelových karet, který najdete na trhu. S více než 20 nástroji váží pouhých uncí. Má pravítko, otvírák na láhev, klip na peníze, řezačku šňůr, šroubovák a spoustu dalších zábavných nástrojů.

To je perfektní dárek pro turisty, milovníky návrhářů nebo lovných zařízení.

14. Peněženka Machine Era z nerezové oceli

Plastová peněženka Machine Era pro muže

KOUPIT ZDE

Velmi užitečná a pohodlná peněženka, kterou je možné nosit.

Stroj Era má až 7 karet a má vestavěný slot pro palec pro snadné posunutí karet. Má také popruh na kabel, který se chová jako peněžní klip.

15. Nite Ize finanční nástroj

Nite Ize finanční nástroj kovové peněženky pro muže

KOUPIT ZDE

Nite Ize je jedním z nejlevnějších multifunkčních nástrojů, které budete kdy kapes. Tato štíhlá a kompaktní peněženka má sedm nástrojů včetně šroubováku.

To, co je jedinečné, je elegantní peněžní popruh. Je vyrobena z vysoce pevného materiálu, který neztratí úsek.

16. Peněženka z kovového kovu

Obtainium Metal Peněženka pro muže

KOUPIT ZDE

Pokud hledáte peněženku se složitým designem a výjimečnou kvalitou, pak je to tak. Saténová struktura peněženky má dobrý pocit.

Peněženka Obtanium využívá peněžní můstek, unikátní systém popruhů, který slouží k bezpečnému držení vašich karet, a zároveň usnadňuje přístup k nim.

17. Omega II Hex Titan

Omega Ii Hex Titan Pánská peněženka

KOUPIT ZDE

Pravděpodobně jste slyšeli o značce Omega. Tato super jednoduchá a velmi módní peněženka je vyrobena s důrazem na detail.

Je k dispozici ve třech odlišných variantách: klasický titan, hexan titan a titan superlight. Jedná se o skvělý společník pro každodenní nošení.

18. Pragres Slim Rfid Blocking Hliník

Pragres Slim Rfid Blokování hliníkového minimalistického kovového peněženky pro kluky

KOUPIT ZDE

Tento elegantní minimalistický peněženkový peněženka eliminuje objemné a nepohodlné peněženky. Vyhovuje vše, co potřebujete v tenkém profilu. Bez spon a upevňovačů jsou jedinými materiály hliníková deska a popruh. Je štíhlý, aby se vešel do přední kapsy.

19. Roco Minimalist Aluminum Slim

Roco minimalistická hliníková tenká kovová peněženka pro muže

KOUPIT ZDE

Ať už jste na turistiku nebo vyjížděli na noc, peněženka Roco je navržena tak, aby pohodlně seděla v předních a zadních kapsech.

Hledáte jednoduchou a elegantně navrženou peněženku, která neohrozí bezpečnost karet? Peněženka Roco je zabezpečena RFID.

20. Shell D Rfid Blocking Ochrana kreditní karty

Shell D Rfid Blokování Kredit Peněženka Kovová Peněženka pro muže

KOUPIT ZDE

Obáváte se, že při přepravě svých karet nebo peněz při cestování? Držák Shell-D zaručuje bezpečí a klid při odchodu.

Co je pro mnohé oblíbené? Je to elegantní design? Ne, je to schopnost bezpečně zablokovat signály RFID, které většina RFID peněženek nemůže.

21. Elegantní životní vzory nádoby

Elegantní životní vzory nádoby kovové peněženky pro muže

KOUPIT ZDE

Hledáte peněženku se skrytým oddělením? Peněženka na lodi je dodávána se skrytým odkládacím prostorem, abyste bezpečně udrželi klíče, léky nebo dokonce gumu.

To, co je pro jiné peněženky jedinečné, spočívá v tom, že můžete rychle a snadno posunout karty, aniž byste je museli vytáhnout z držáku karty.

22. Páteřní páteř původní páteř

Páteřní peněženka Originální páteřní kovová peněženka pro muže

KOUPIT ZDE

Tato elegantní a jedinečná minimalistická peněženka odstraňuje objem s popruhem, který drží vše na svém místě. Páteřní páteř je také nemagnetický. Nemusíte se obávat poškození přístupu nebo kreditních karet.

Jednoduchý ergonomický design umožňuje snadný přístup k vašim kartám nebo penězům.

23. Vyhořelý hřbet titanu

Vyhřívaná kovová peněženka Ridge Titanium pro muže

KOUPIT ZDE

Většina peněženek nemůže zůstat na přední kapse kvůli nepohodlí. Ale s hřebenem můžete bezpečně zachytit karty na přední straně bez oznámení.

Má skvělý design a vrah vypadá, nebude vás to zklamat.

24. Summit Trayvax

Trayvax Summit Guys Metal Peněženka

KOUPIT ZDE

Vychutnejte si jednoduchost minimalismu s peněženkou Trayvax Summit. Jedná se o pravou minimalistickou peněženku, kterou můžete nosit každý den. Je vybaven pouze dvěma přihrádkami, takže umožňuje nosit jen to, co potřebujete.

Navrženo tak, aby nosilo pouze 8 karet, má omezené místo k přepravě karet.

25. Držitel karet Walter Aluminum

Walter hliníkové držitelé karet kovové peněženky

KOUPIT ZDE

Pokud hledáte držitele karty, který umožňuje rychlý přístup k kartám, je Walter Wallet dohodou.

Díky patentovanému snímkovacímu systému můžete snadno vytisknout karty. Má také funkci, která vykresluje kartu, kterou často používáte a šetří čas.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 25 = 35

Adblock
detector