Top 25 Nejlepší taktické kalhoty pro muže – vyrobené k pohybu oděvů

Moderní člověk je vždycky na cestách, trpící prvky a zuřivostmi civilizace stejně jako s malým časem na ušetření levně vyrobených nebo nespolehlivých oděvů.

Spolehlivá dvojice kalhotek by měla být daná bez ohledu na to, kdo je dodavatelem, a přesto, že najdeme takový předmět, může se cítit jako nic méně než cvičení v marnosti.

Taktické kalhoty, které se velmi podobají nákladním kalhotám, jsou výrazně upraveny a navrženy pro náročné zájmy a povolání. Venkovní sportovci, EMTS, FBI a SWAT Týmové agenti, zákoníci, hasiči a vojenský personál jsou jen málo taktických oddaných. Zatímco typicky pevné barvy, taktické kalhoty jsou také k dispozici v různých vzorů a maskovací výtisky.

Skládají se z lehké směsi polyesteru a bavlny, s širší než průměrnou smyčkou na opasek, taktické nohavice jsou konstruovány tak, aby nesly váhu nástrojových pásů, stejně jako vybavení pro sebeobranu a opravu. Zesílená sedadla a kolena zajišťují optimální trvanlivost a množství stylů nabízí dodatečné příklepové a přídržné lišty, stejně jako teflonovou vrstvu.

Kromě své neporovnatelné kvality a trvanlivosti jsou tyto dvaceti nejlepších taktických kalhot pro muže koncipovány s jemným zamyšlením, s minimální pozorností, a proto nepoškozují svůj standardní soubor. Přežití a nejlepší život, který hodí svou cestu, by neměl být za cenu mužského vzhledu a taktické kalhoty nabízejí podhodnocenou podporu, která mu vezme mnoho let a zájmy.

1. 5.11 Taktický vrchol

5.11 Apex taktické kalhoty pro muže

KOUPIT ZDE

Z taktické značky 5.11 přichází Apex Pants. Vyrobené z textilního plátna potaženého teflonem, jsou Apexové kalhoty ošetřeny tak, aby odpuzovaly půdu, skvrny a vlhkost a zároveň poskytovaly plný rozsah pohybu. Vhodný pro taktické, příležitostné nebo skryté nošení, mnoho kapes vám umožní nosit velké množství výbavy.

2. 5.11 Tactical 74273 Taclite Pro

5.11 Tactical 74273 Taclite Pro pánské taktické kalhoty

KOUPIT ZDE

5.11 Tactical TacLite Pro Pant je vyrobena z poly / bavlněné směsi a ošetřena teflonovým povrchem pro odolnost a odolnost proti skvrnám. Triple-steh výztuha a rozsáhlé bartacking chránit před opotřebením. Řada specializovaných kapes obsahuje kapsu na vnější nože a časopis nebo kapsu mobilního telefonu.

3. 5.11 Tactical Stryke s Flex Tac

5 11 Tactical Stryke s Flex Tac Pánské taktické kalhoty

KOUPIT ZDE

Vezměte si s sebou všechnu výbavu s Tactical Stryke Pant s Flex-Tac o 5.11. Dvanáct kapes, včetně dvou dvojitých nákladních kapes, poskytuje extrémní nosnost. Samonastavovací tunelový pás, poly / bavlněná ripstopová tkanina a kloubové kolena poskytují pohodlný a plný rozsah pohybu pro profesionální nebo taktické situace.

4. Arcteryx Palisade

Arcteryx Palisade taktické kalhoty pro muže

KOUPIT ZDE

Palisáda Pant by Arc’teryx je speciálně navržena tak, aby vás chránila v drsných venkovních podmínkách. UPF-blokovací tkanina chrání pokožku před škodlivými UVA a UVB paprsky. Rychle vysoušející tkanina z nylonu je vhodná pro pohyb. Každá z kapes je na zip, aby se zajistilo, že se nic neztratí a kapsy na nákladu obsahují odtokové otvory.

5. Blackhawk Lightweight

Blackhawk lehké taktické kalhoty pro muže

KOUPIT ZDE

BLACKHAWK! Pánské taktické kalhoty jsou odolné vůči vodě a odpuzují vodu a skvrny. Tkanina je dvojitá vrstva v sedadle a kolena pro větší trvanlivost. Snadný přístup, magnetické kapsy na každé noze jsou opatřeny segmentovaným elastickým popruhem, které bezpečně a bezpečně drží předměty na svém místě.

6. Ohňostroj taktický

Bonfire taktické kalhoty pro muže

KOUPIT ZDE

S plně nastavitelným pasem, trojitým stehem vzad a prodyšnou, nepromokavou tkaninou, Bonfire pánské taktické nohavice 2018 jsou praktické, pohodlné a připravené na cokoli. Izolace na sedadle a kolena poskytuje extra ochranu a zabraňuje opotřebení. Háčky na zavěšení umožňují zajistit ochranu manžety.

7. Condor 608 Sentinel Tactical

Condor 608 Sentinel taktické kalhoty pro muže

KOUPIT ZDE

608 Sentinel taktické kalhoty od Condor jsou vyrobeny z vysoce kvalitní odolné, ripstop tkaniny, která je navržena tak, aby bít. Bez ohledu na to, co znamená váš každodenní život, jsou tyto taktické kalhoty na výzvu. Velké nákladové kapsy zahrnují skryté kapsy, takže můžete diskrétně nosit své nejcitlivější předměty.

8. CQR ACU BDU Rip Stop kalhoty

Cqr Acu Bdu Rip Stop kalhoty Edc bojové taktické kalhoty pro muže

KOUPIT ZDE

Vyrobeny tak, aby splňovaly přísné požadavky vojenské a zákonodárné kariéry, CQR pánské ACU / BDU Rip Stop kalhoty EDC taktické bojové kalhoty jsou odolné a účinné při odpuzování skvrn, tekutin a dalších nečistot. S použitím vojenského standardního designu mají tyto kalhoty šest kapes s bezpečnostními uzávěry se dvěma západkami.

9. Crye Precision G3 Combat

Crye Precision G3 Bojové taktické kalhoty pro muže

KOUPIT ZDE

S nápadným multicamovým vzorem jsou kryty G3 Combat Kalhoty Crye Precision navrženy tak, aby vás chránily v nebezpečných taktických situacích. Vycpaný pas vytváří pohodlí tam, kde ji potřebujete nejvíce a vysoko pohyblivými roztažnými panely na kolenou a dolní části zad, abyste zajistili, že máte vždy možnost plného pohybu.

10. První Tactical Tactix

První taktické pánské kalhoty Tactix

KOUPIT ZDE

První Tactical poskytuje pánské taktické kalhoty, které jsou lehké a profesionálně vypadající. Navrženy pro bezproblémový přenos situace do situace, tyto vysoce kvalitní taktické kalhoty jsou navrženy tak, aby vypadaly skvěle během setkání, ale byly extrémně účinné v terénu. Pánské taktické kalhoty z první taktiky se stanou každou výzvou.

11. Helikon Tex Outback Line OTP

Helikon Tex Outback Line Otp Venkovní Nylon Spandex taktické kalhoty pro muže

KOUPIT ZDE

Z Outback řady výrobců ošacení Helikon-Tex přichází Opt Outdoor Tactical Pants. Vyrobené z nylonové a spandexové směsi s teflonovým povrchem, tyto taktické kalhoty poskytují čtyřcestný úsek pro celou řadu pohodlného pohybu. Odvod vlhkosti a prodyšná tkanina poskytuje větší pohodlí během dlouhých venkovních treků.

12. Propper 65P 35C ACU Tactical

Propper 65p 35c Acu Tactical Kalhoty pro muže

KOUPIT ZDE

Nohavice Kalhoty Propp pánské 65P / 35C ACU se dodávají v řadě kamuflážních vzorů, od tradičního zeleného, ​​hnědého a bílého kamuflážního vzoru až po moderní šedé tónované digitální výtisky. Vyrobené z polyesteru a bavlny, tyto kalhoty mají osm kapes a jsou vybaveny vnějšími otvory pro chrániče kolen.

13. Propper lehký

Propper lehké pánské taktické kalhoty

KOUPIT ZDE

Propper Pánské lehké taktické kalhoty mají devět kapes pro maximální nosnost. Integrovaný D-kroužek zvyšuje schopnost klíče a nástrojů. Textilie je potažena textilní ochranou Dupont Teflon, která chrání proti skvrnám a zvyšuje odolnost. Akční protahovací pás poskytuje uživatelům pohodlí a snadný pohyb.

14. Propel STL III

Propel Stl Iii taktické kalhoty pro muže

KOUPIT ZDE

Také z Propperu přichází pánská STL III Pant. Tkanina z polyesteru a spandexu poskytuje dlouhou životnost, pohodlí a roztažení bez ohledu na to, v jaké situaci se ocitnete. Zjednodušené uchycení s nízkoprofilovými stehenními kapsami zajišťuje, že STL III Pant je perfektně připravený mix profesionality a připravenosti.

15. Rothco BDU

Rothco Bdu taktické kalhoty pro muže

KOUPIT ZDE

Vyrobeno z pohodlné, odolné a prodyšné směsi poly / bavlna, Rothco Bdu Pant je vybaven šesti kapsami, vyztuženými koleny a sedadly a spodními šňůrkami. K dispozici v nejrůznějších barvách – od praktických barev vhodných pro taktické mise po neonové módní barvy – je jisté, že je pro vás nejméně jedno.

16. Triple Aught Design Covert RS

Triple Aught Design Covert R Pant Pánské taktické kalhoty

KOUPIT ZDE

Vyniká právě správnou rovnováhou mezi taktickou připraveností a profesionalitou pro každodenní život, Covert RS Pant taktické značky Lifestyle značky Triple Aught Design je model efektivity. Lehká tkanina ripstop je odolná a umožňuje jí přežít roky opotřebení nebo vážné situace. Kapsy poskytují dostatečnou únosnost.

17. Triple Aught Design Recon AC

Triple Aught Design Recon Ac Pant mužské taktické kalhoty

KOUPIT ZDE

TITELESCRIPTION

18. Tru Spec 24 7 Výstup

Tru Spec 24 7 Ascent taktické kalhoty pro muže

KOUPIT ZDE

Pánské vyšívací kalhoty 24-7 z TRU-SPEC jsou opatřeny teflonem potaženou poly / bavlnou směsou, pohodlným nastavitelným pasem a profesionálním designem, který je v rozporu s taktickými schopnostmi. Stretch tkanina poskytuje širokou škálu pohybu, zatímco nákladové kapsy přidávají nosnost. Důvěrně zesílené kolena přinášejí odolnost proti 24-7 Ascent Pant.

19. Uniformní odpověď Tactical Response Trust Xtreme

Tru Spec Xtreme Tactical Response Uniformní taktické kalhoty pro muže

KOUPIT ZDE

Buďte připraveni na cokoli s jednotnými kalhotami Xtreme Tactical Response TRU-SPEC. Vyrobené ze stejné směsi nylonu a bavlny, jsou opatřeny rozkrokovým rozkrokem v kosočtvercovém tvaru, kloubovými koleny s otvory pro kolena a čtyřmi nákladními kapsami. Kapacita zavazadlového prostoru je zajištěna uzavíracími mechanismy pro zajištění maximální bezpečnosti a snadného přístupu.

20. Pod Armour Medic Tactical

Under Armor Medic Tactical Pants pro muže

KOUPIT ZDE

Nohavice Tactical Medic Under Armor pánské jsou vyrobeny z pohodlné směsi poly / bavlna, která se s vámi pohybuje a dýchá. Tato extrémně odolná tkanina ripstop je navržena tak, aby zvládla situaci, ve které se nacházíte, takže můžete zaměřit pozornost na důležitější věci. 30+ UPF chrání pokožku před sluncem.

21. Pod Armour Storm Patrol

Pod Armour Storm Patrol taktické kalhoty pro muže

KOUPIT ZDE

Z atletiky a životního stylu značky Under Armor přicházejí pánské Storm Tactical Patrol Pants. S vysokou odolností proti vodě i větru vám Storm Tactical Patrol Pants chrání před povětrnostními vlivy bez ohledu na to, kde se nacházíte. Odolná tkanina odpuzuje vodu, aniž by byla obtěžována prodyšnost pro pohodlí.

22. Vertx Kryptek

Vertx Kryptek Pánské taktické kalhoty

KOUPIT ZDE

Maximalizujte taktické užitky s kalhoty Vryx Pánské Kryptek. Stejná směs nylonu a bavlny poskytuje odolnost a pohodlí. Nákladní kapsy jsou speciálně navrženy tak, aby nesly maximální zatížení, takže jste připraveni na jakoukoli situaci. Kapsa na zip na pravé straně chrání důležité předměty a dokumenty.

23. Vertx Original

Vertx Original Tactical Pant For Men

KOUPIT ZDE

S originálními taktickými kalhotami Vertex pánů budete připraveni bez problémů přejít z profesionálních situací do práce v terénu. Nízkoprofilové nákladní kapsy poskytují maximální užitečnost s minimálním zhoršením zraku. Boční boční pás a vysoký vzhled zajišťují správné uchycení a zubatý rozkrok zajišťuje maximální pohodlí.

24. Vertx Phantom Ops

Vertx Phantom Ops taktické kalhoty pro muže

KOUPIT ZDE

Miniaturní tkanina s tkaničkou, která je vyrobena z tkaniček Vertex Men’s Phantom Ops Tactical Pants, přináší vynikající trvanlivost a odolnost proti roztrhání. Štíhlé kapsy na boku jsou navrženy tak, aby nesly menší převod, zatímco skryté kapsy na zip poskytují diskrétní nosnost a zadní kapsy dodávají ještě větší nosnost.

25. Vertx Vtx1900 Mc Recon kalhoty Nylon Cotton Ripstop

Vertx Vtx1900 Mc Recon kalhoty Nylon Cotton Ripstop Pánské taktické kalhoty

KOUPIT ZDE

Také z Vertexu jsou kalhoty 1900-MC-Recon. Vyrobeno z rovnoměrné směsi nylonu a bavlny, ultra odolná textilie na ochranu proti stárnutí poskytuje ochranu při práci na poli. Uvolněný pás zajišťuje pohodlí v každé situaci. Nástrojové kapsy, nákladové kapsy s uzávěrem VELCRO a skrytá kapsa poskytují maximální nosnost.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 3

Adblock
detector