Top 20 nejlepších taktických sáčků na plenky pro muže – Batoh postavený Baby Batoh

Hrdý, otravný otec si zaslouží plenkovou tašku, která nese jak jeho, tak i vzácného dědice ve stylu a vyztužení.

Koneckonců jste stále mužem světa a jste na cestách a potřebujete zařízení, které odpovídá vašemu vzhledu a zároveň udržuje vaše dítě v bezpečí.

Už si nemusíte zapůjčovat taška na pleny a trpět vzpomínkami vašich vrstevníků; dnešní návrháři konečně odpověděli na volání a’la mode dadů, kteří požadovali něco, co jim bylo v jejich rychlosti a stylu.

Neexistuje žádný limit pro sortiment taktických sáčků na plenky, které jsou připraveny reagovat na potřeby každého tatínka: vestavěné nabíječky telefonů, výměnné stanice a ohřívače lahví jsou jen začátek. Neomezené záplaty, zipy a osobní oddělení, aby se nehovořily o trendech a materiálech, jsou bar, kde je bar nastaven – a nastaven tak, aby neustále stoupal.

S taškami, které provozují celou řadu značek a modelů, od batohu po posel a boj až po víkendy, taška na plenky moderního člověka je prodloužením jeho životního stylu a není pouhým a často nepříjemným doplňkem. Potřebujete vzít svůj laptop s sebou, abyste se přihlásili do nějaké pracovní a společenské chvíle, když jste v kavárně děvčátka? Hotovo, díky plenkovému sáčku, který se také zdvojnásobuje jako pohodlné pouzdro na počítač. Potřebujete svou tašku na plenky, aby se magicky převedla do papírového obalu, který se můžete předvést na schůzkách a událostech bez dětí? Hotovo a hotovo, a dokonce lépe, vaše dítě stejný hip máma může ukázat i unisex vibes také.

Rodičovství je možná nejnáročnější úkol, který člověku přináší, ale také nejvíce odměňující. A na rozdíl od předchozího názoru, vy jako táta nemusíte obětovat svůj osobní šatník a sebeúcta, abyste udělali svou roli; ve skutečnosti se můžete prostě ocitnout díky svému mini-me za nečekaně vzrušující stylovou hru.

Taktická taška na plenky pro táty

Taktické dětské tašky na plenky pro otce

Taktická taška na pleny obsahuje:

8 plen
Velké balení ubrousků
Boudreaux smetanový krém
Dětský zásyp
Změna podložky
2 ubrousky
2 přijímající přikrývky
2 náhradní pro ni
Náhradní košilka pro mě (v případě, že vyplivne po mně)
2 uzavřené lahve s bradavky
3 Uzavřené lahve kojenecké výživy
2 lahvičky
Sací žárovka
Plastové pouzdro na pleny
Ruční dezinfekce

1. Aktivní Doodie Backpack a výměna Pad Combo taktická taška na pleny

Aktivní Doodie batoh a výměna Pad Combo Taktická taška na plenky pro muže

KOUPIT ZDE

Tato taktická plena na zádech má dostatek prostoru pro tátu na cestách, aby si udržel veškeré potřeby. Stohované kapsy znamenají, že nikdy nebudete protékat taškou a pokusíte se najít to, co potřebujete, když máte v chodu miniaturní jaderný rozpad. Zadní strana obsahuje také izolovaný držák lahví a odpovídající výměnnou podložku, takže se nemusíte obávat, že se ve vaku hodíte na další věci. Existují také dvě různé velikosti, takže existuje možnost splnit všechny potřeby tatínka.

2. Cutepaw multifunkční dětská taktická taška na pleny

Cutepaw Multifunkční dětská taktická taška na plenky pro muže

KOUPIT ZDE

Miluješ camo a potřebuješ pletenou tašku stejně všestrannou jako ty? Podívejte se dál než multifunkční vak od CutePaw. S prostorným rozměrem 18 “x 15,7” x5,9 “je dostatek místa, abyste měli vše, co potřebujete, když jste na řadě dítěte. Je vyrobena z odolné oxfordové látky a je odolná proti vodě. Díky tomu je taška snadno čistitelná a zajišťuje, aby obsah zůstal suchý a čistý bez ohledu na počasí.

3. Plenka Camel Camouflage Změna Pad Messenger Taktická taška na pleny

Plenka Camel Camouflage Výměna Pad Messenger Taktické Plenkové Tašky pro muže

KOUPIT ZDE

Proč byste se měli postarat o své dítě tak, aby vás stály ve stylu nebo užitečnosti? Tento kufr je vybaven ergonomickým designem, který zajišťuje snadný přístup k tašce i při držení dítěte v jedné ruce. Prostorný interiér, tři velké kapsy na zip a elastikovaná kapsa na láhve vám zajistí, že budete moci nést vše, co potřebujete, aniž byste museli strávit hodinu, jak prochází koberec a hledáte, co řeší případ nouze.

4. F Bagová morálka taktická taška na pleny

F Bomba Morale Gear Pánská taktická taška na pleny

KOUPIT ZDE

Když potřebujete vysoce univerzální nouzovou sadu pro zvládnutí biologických útoků, které přicházejí z dětí, je to taktický sáček na plenky pro tělo. Díky silnému nylonu 800D toto štěně může trpět veškerým zneužitím, které mohou vaše děti házet. Je vybaven velkým primárním oddělením a dvěma vnějšími přihrádkami, které vám zajistí vše, co potřebujete. Je také vybaven skrytým oddělením na zadní straně pro vaše bezpečnostní potřeby.

5. Gizwise Backpack taktická taška na pleny

Gizwise Backpack Pánské taktické tašky na plenky

KOUPIT ZDE

Pro vážného otce na cestách vám tato taktická taška zajistí, že budete mít vše, co potřebujete. Díky velkému primárnímu oddělení se sklopným kovovým rámem vám tento sáček pomůže uložit a uspořádat vše, co potřebujete pro den s dítětem. Má také přední přihrádku se třemi izolovanými kapsami na lahve, nemluvě o dvou postranních kapsách. Konečně se nemusíte starat o počasí ani o náhodný únik vodotěsným oxfordovým designem. To je opravdu taška pro otce, který je vážně připravený.

6. Taška na výměnu batohu HSD Cyto Brown taktická taška na plenky

Hsd Backpack Výměna Pad Cyote Brown Tactical Plenka taška pro muže

KOUPIT ZDE

Nemyslete si, že život tatínka znamená, že se musíš vzdát batohu nebo schopnosti být připraven pro všechny příležitosti. Tato taška s taktickými plenkami se podobá vaku speciálních sil a má tu prostor, aby se ujistil, že máte všechno, co potřebujete k řešení dne. To zahrnuje velkou primární oddělení pro všechny vaše vybavení, dětskou utěrkou pro snadný přístup během vyčištění, výměnný rohož a kočárek, takže jej nemáte celý den. Tato speciální taška má také polstrovanou přihrádku pro hydratační močový měchýř nebo pro uložení laptopu, takže máte také potřebné vybavení.

7. Tactical Plenkový batoh La Police Gear Jumbo

La Police Gear Jumbo Bail Out Tactical Plenka taška pro muže

KOUPIT ZDE

Proč říkáte, že musíte používat dětskou plena na dětský den? Tato taška je dostatečně velká na to, aby zvládla veškeré potřeby a vybavení, které potřebujete, včetně několika vnějších kapes pro uložení lahví, dětských ubrousků a snadný přístup k plenkám. Velké primární oddělení je dostatečně velké, aby si udrželo veškeré extra oblečení, přikrývky, občerstvení a hračky, které potřebujete pro úspěch s dětmi.

8. Lillian Rose Military Daddy Taktická taška na plenky pro děti

Lillian Rose Vojenský táta taktická dětská plena sáčku pro muže

KOUPIT ZDE

Přenášení sáčků na plenky nemusí být dívčí. Tato taška ve stylu messenger je dostatečně velká, aby udržovala vše, co potřebujete, abyste měli skvělý den. Velká přihrádka je ideální pro udržení oděvů, přikrývek, svačinek a hraček. Vnější přihrádky jsou ideální pro udržení plenky, ubrousků a lahvičky s okamžitým přístupem. Zahrnuje otcovu víru a vždy připravené morální záplaty.

9. Mise kritické Messenger Taktická taška na pleny

Mission Critical Messenger Taktická taška na plenky pro muže

KOUPIT ZDE

Pro profesionálně smýšlejícího otce, který se ještě musí postarat o děti, je to taška s taktickým posluchačem, která je ideálním doplňkem. Jednoduché barevné provedení a 1000D nylon poskytují elegantní a stylový design. Velká kapsa, zateplená postranní kapsa a mnoho oddílů znamená, že můžete nosit vše, co potřebujete, a snadno najdete potřebné doplňky, které potřebujete, když je budete potřebovat. Taška také obsahuje řemínky pro kočárek.

10. Parenthood Ops Bug Out dětská taktická taška na pleny

Rodičovství Ops Bug Out Baby Tactical Plenka taška pro muže

KOUPIT ZDE

Pro ty, kteří se vážně chtějí připravit, je tato taktická chybějící taška na plenky nezbytná. Velký prostor je dostatečný k tomu, aby udržoval veškeré vybavení, které potřebujete pro dítě, včetně vnitřních elastických popruhů pro udržení lahví vzpřímeně a na místě spolu s polstrovaným pouzdrem na laptop. MOLLE, který pokrývá přední a boční, umožňuje přizpůsobit tašku tak, aby vyhovovala vašim jedinečným potřebám.

11. Parenthood Ops EDC Taktická taška na pleny

Parenthood Ops Edc taktická taška na plenky pro muže

KOUPIT ZDE

Být schopen spravovat sáček na pleny je výzvou mnoha tatínků. Tato taktická taška na plenu řeší tento přesný problém. Tato taška s dětskou plenkou je také opatřena víkem MOLLE na přední straně, na bocích a spodním okraji, díky němuž je možné vytvořit další doplňky, které odpovídají vašim potřebám. Je také vybaven velkým oddělením a pěti menšími kapsami a kapsou na láhve, díky níž můžete snadno zabalit a uspořádat všechna zařízení vašeho dítěte.

12. Qpak Co-taktická taška na pleny

Qpak Co taktická taška na plenky pro muže

KOUPIT ZDE

Odstraňte základní pytlík na pleny, který vás touto multifunkční taktickou plenkovou taškou zpochybňuje. Kompaktní design stále poskytuje dostatek prostoru pro přenášení všeho, co potřebujete k přípravě na den s dítětem. Řada kapes a vnitřních oddílů umožňuje snadno uspořádat zařízení, abyste mohli snadno přistupovat k tomu, co potřebujete, aniž byste museli vykládat celý tašku. To je také ideální pro zdvojnásobení jako tělocvična taška, laptop taška, nebo pro pěší turistiku. Je to jediná taška, kterou budete potřebovat jako otec.

13. Taktická dětská taška Daypack 3 taktická taška na pleny

Tactical Baby Gear Daypack 3 Taktické Plenkové Tašky pro muže

KOUPIT ZDE

Ať už se zabýváte pouštními písky zoo nebo procházíte městskou džunglí, bude to taktická plenová výbava vašeho nejbližšího společníka. Tato taška na plenky má velký vnitřní prostor s kapsami s třívrstvými kapsami, které vám pomohou udržet vaše zařízení v pořádku. K dispozici jsou také dvě vnější boční kapsy pro lahve. Nakonec nezapomeňte na neuvěřitelnou vestavěnou rohož na zadní straně tašky.

14. Tactical Baby Gear Deuce 2 Taktická taška na pleny

Tactical Baby Gear Deuce 2 Taktická taška na plenky pro muže

KOUPIT ZDE

Nikdy si nedělejte starosti s tím, že budete mít s sebou vše, co potřebujete pro vaše dítě. Je vybavena velkým vnitřním kapsičkou s rozdělenými kapsami, která zajišťuje rychlou dostupnost všeho. Vyrobeno z odolného 600D nylonu, který udrží vodu a umožní snadné čištění všech úniků. Tento sáček má také popruhy MOLLE podél vnější strany, které vám umožní připojit další příslušenství, které odpovídají vašim potřebám.

15. Taktický táta Camo Dad na plenku Duty taktická taška na pleny

Taktický táta Camo Dad na plenky Duty taktické plenky taška pro muže

KOUPIT ZDE

Pro otec, který je hrdý na to, že je připraven, tento mužský taktický sáček na pleny pro tebe. Správná velikost pro dětskou exkurzi vojenského stylu, tato taška má tři neuvěřitelně velké vnitřní kapsy spolu s dvěma izolovanými postranními kapsami pro lahve. Můžete také ušetřit záda pomocí nastavitelných ramenních popruhů, popruhu hrudní kosti a vestavěného pasového pásu. Ta taška se může také zdvojnásobit pro pěší turistiku, tělocvičny a další!

16. Tactical Dad Packs Pánská taktická taška na pleny

Tactical Dad Packs Pánská taktická taška na pleny

KOUPIT ZDE

Je to váš voják doodle! No, hrnčířskou povinností jakýmkoli způsobem, a tento taktický dětský plenek je dokonalý způsob, jak se připravit. Velké vnitřní kapsy umožňují uložit vše, co vaše dítě potřebuje, a udržovat ho organizované pro rychlý přístup. Má také dvě boční izolační kapsy na láhev a MOLLE na vnějším pásku, které vám umožní připojit další převodový stupeň. 600D polyesterová konstrukce udrží vodu ven a snadno se uklidní.

17. UTG Multifunkční Messenger taktická dětská taška na pleny

Utg Multifunkční Messenger Kluci Taktické Baby Plenkové Tašky

KOUPIT ZDE

Uložte si záda a hrdost současně s tímto taktickým pytlíkem na plenky. Má prostorný interiér spolu s dostatečnými vnějšími kapsami. Přidejte do něj skrytou kapsu, která vám udrží nejvíce cennou výbavu. Konstrukce křížového těla vám umožňuje udržet tašku na sobě při péči o doodu, což vám umožní držet ruce tam, kde je třeba.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

90 − 86 =

Adblock
detector