Top 20 nejlepších taktických klobouků pro muže – mužské outdoorové oblečení

Baseballové čepice a jejich vysoce výkonné užitné komponenty jsou již dlouhou dobu tradiční nutností pro aktivní člověka a jeho moderní současník se nijak neliší.

Naštěstí dnešní taktické klobouky nabízejí řadu stylů a materiálů, které vyhovují každému muži a jeho životnímu stylu.

Od teplého zimního fleece po chladící nylonové síťoviny jsou taktické klobouky stylové a praktické. A díky personalizované oblasti Velcro patch každý člověk dokáže svůj denní vzhled doplnit svým vlastním jedinečným podpisem.

Taktické klobouky jsou navrženy tak, aby chránily hlavu bez ohledu na sezónu, ale to neznamená, že preferovaný styl by měl být obětován. K dispozici v řadě vzorků, stejně jako v plných barvách, taktický klobouk umožňuje optimální pohodlí bez ohledu na osobní chuť. Pod puchýřujícím sluncem, nebo když se bojí zimních větrů, je pro každou příležitost vytvořen taktický klobouk.

Musí-li mít ve městě a divočině podobný, taktický klobouk je ideálním doplňkem pro muže na cestách. Málokdo z nás má čas nebo trpělivost obtěžovat nepohodlnými nebo nadměrně stylizovanými klobouky, které poskytují jen malou ochranu; účinný, bezobsažný člověk si zaslouží něco lepšího. Zaslouží si taktický klobouk.

Tentokrát proč neinvestovat do příslušenství, které bude chránit a zdokonalit váš soubor? Není lepší čas najít a přizpůsobit svůj vlastní taktický klobouk, nebo dárcovat jeden k příteli, kolegovi nebo milovanému. Bez ohledu na čas nebo terén má taktický klobouk spíše záda – nebo hlavu.

1. 5.11 Nosič taktické vlajky

5 11 Vlajkový nosič taktického klobouku pro muže

KOUPIT ZDE

Tento stylový klobouk 5.11 Tactical je chladný, lehký a pohodlný pro celodenní nošení. Přední část čepičky je ideální pro vyšívané patky, se dvěma oblastmi na suchý zip, které bezpečně drží na svých místech vlajky. Tento uzávěr na nosiči vlajky je dodáván se zdvojenou konstrukcí. Bundled by Gadsden a Culpeper, tento klobouk je dodáván se záplaty s háčkem na suchý zip, které lze podle potřeby vyměnit.

2. 5.11 Tactical Downrange

5 11 Tactical Mens Downrest Cap Tactical Hat pro muže

KOUPIT ZDE

Tento downrange cap by 5.11 má 6-panelovou konstrukci, která má trvat. Samotná zátka je vyrobena ze spolehlivé směsi bavlny a polyesteru, na zadní straně jsou panely Dobby. Flexibilní potahový pás a podšívka Buckram zajišťují při každém opotřebení strukturované uložení.

3. 5.11 Tactical Scope Flex

5 11 Tactical Flex Tactical Hat pro muže

KOUPIT ZDE

Tato kapsa s kapucí 100% bavlny se dodává buď v blátě nebo kadeře, což vám umožní přizpůsobit si uniformu. Tento design šesti panelů umožňuje přizpůsobení flex-stretch, které odpovídá vaší hlavě za velmi pohodlné a bezpečné opotřebení. Vnitřní část klobouku je opatřena integrovaným potahem, který udržuje vlhkost z obličeje a z vašich očí.

4. Arcteryx B.A.C.

Arcteryx B A C Tactical Hat pro muže

KOUPIT ZDE

Tento B.A.C. klobouk je klasický bavlněný baseballový uzávěr. Zadní část sítě zajišťuje správné proudění vzduchu do hlavy, aby nedošlo k přehřátí. Tento klobouk má technologii Flexfit, která umožňuje samočinně se přizpůsobit uzávěr, aniž by měl nastavovací popruh na zadní straně. Všechna přírodní vlákna zajišťují, že tato čepice je ideální pro venkovní funkce a zároveň je pohodlná a odolná pro každodenní použití.

5. Blackhawk taktický klobouk

Blackhawk pánská taktická čepice

KOUPIT ZDE

Odvážná a stylová čepice s 100% bavlněnou chínovou tkaninou. Tato taktická čepice firmy Blackhawk je vybavena patkami pro přední a zadní smyčku, které lze jednoduše připevnit. Tento uzávěr nemá žádné kovové nýty nahoře, což zajišťuje dodatečný komfort při každém opotřebení. Tento kryt je vybaven měkkou konstrukcí a 6panelovou konstrukcí, která zajišťuje trvanlivost.

6. Condor Tactical Hat

Condor pánská taktická čepice

KOUPIT ZDE

Tato taktická čepice značky Condor je extrémně lehká a pohodlná. Vyrobeno z originálního materiálu Crye Precision Multicam, tento kryt obsahuje 3 háček a smyčkový panel, který bezpečně zobrazuje záplaty dominantním způsobem. Tento uzávěr je vybaven ripstop tkaninou a nastavitelným popruhem na zadní straně, který poskytuje nejbezpečnější fit

7. Condor Mesh Tactical

Condor oka Tactical Cap Hat pro muže

KOUPIT ZDE

Vysoce pohodlná čepice s prodyšnou síťovinou na zadní straně pro odvod vlhkosti. Řemínek na suchý zip dělá klobouk snadno nastavitelný, aby získal co nejbezpečnější a pohodlnější fit. Kromě pevné a trvanlivé konstrukce je tento klobouk dokončen pomocí 3 hákových a smyčkových panelů pro záplaty.

8. Condor Microfleece hodinky Coyote Brown

Condor Microfleece hodinky Coyote Brown Tactical Hat pro muže

KOUPIT ZDE

Stylově teplé a pohodlné nošení. Tato mikroplášťová čepička má teplo udržující teplo, které zajišťuje, že vaše hlava je chráněna před chladným počasím a větrem. Tkanina je rychleschnoucí a táhne se tak, aby vyhovovala vaší hlavě, aby se pohodlně přišla. Tento klobouk je dostatečně lehký na to, aby se mohl nosit sám, nebo jej nasadit pod kapotu nebo přilbu.

9. Cap Crye Precision Multicam Lebka

Crye Precision Multicam Lebka Cap Tactical Hat pro muže

KOUPIT ZDE

Tato čepička krytu Crye Precision má multicam design natištěný na polyesterovém a spandexovém fleece. Tato čepice je extrémně lehká a vhodná pro přilby, které dodávají vaší hlavě další vrstvu tepla. Pokud dáváte přednost, můžete nosit víčko samo o sobě okuláry používajícími vestavěná očka, která vám umožní zajistit si brýle, abyste ji udrželi na svém místě.

10. Crye Precision Velcro Multicam

Crye Precision Velcro Multicam Cp Kulový klobouk taktický klobouk pro muže

KOUPIT ZDE

Tato čepice nabízí klasický kulový uzávěr s jemnými rozdíly, které je součástí Crye Precision, aby ji oddělil od ostatních. Na čepici nejsou žádné kovové nýty, což zajišťuje pohodlné nošení po celý den. Na spodní straně okraje je černý suchý zip značky Vistek, který dobře funguje při zajištění VisorLites. Navíc je na přední části víčka smyčkový panel, který udržuje záplaty bezpečně.

11. Eagle Crest Hook a Loop Velcro Front Patch

Eagle Crest Hook And Loop Velcro Front Patch Lovecký Camo Tactical Hat pro muže

KOUPIT ZDE

Tento lovecký camo taktický uzávěr je ideální pro každou příležitost. Komfortní konstrukce s 6 panely dodává struktuře trvanlivost a pevnost. K dispozici je nastavitelný zadní popruh, který vám umožňuje měnit jak pevný nebo volný klobouk vyhovuje vašim preferencím. Vyrobeno ze 100% bavlny, tato čepice je dokonalým doplňkem jakékoli sbírky.

12. Helikon Tactical Vent Hat

Helikon Tactical Baseball Vent Cap Hat pro muže

KOUPIT ZDE

Tento klobouk je prodyšný, lehký a dostatečně pohodlný na to, aby se celý den mohl nosit. Zadní část čepičky je opatřena páskem pro nastavení suchého zipu, takže jej můžete bezpečně nasadit do hlavy. Na přední, horní a zadní straně uzávěru jsou panely na suchý zip tak, že je možné snadno připevnit záplaty podle potřeby. Jedná se o vynikající středový hloubkový střih, který je vhodný pro vojenské a pokladní systémy.

13. Oakley Tinfoil New Era 39týřený

Oakley Mens Tinfoil New Era 39týcované pánské taktické klobouky

KOUPIT ZDE

Jedná se o stylově komfortní klobouk s vestavěnou hlavovou vložkou pro odvod vlhkosti. Kšiltovka Oakley je zakončena zakřiveným okrajem a flexfit, aby bylo vždy pohodlné nošení. Tato čepice je zdůrazněna kovovým elipsovitým O podél přední strany a na boku vyšívaný nový éra vlajky.

14. “Oakley Si

Oakley Si Pánský taktický klobouk

KOUPIT ZDE

Tento 100% polyesterový Si kapucí od firmy Oakley se pohodlně přizpůsobuje tvaru a velikosti hlavy. Klasický Oakley O je vyšívaný uprostřed patky na přední smyčce, což vám umožní nosit čepici se štítkovým náplastí nebo bez něj. Přední část čepičky je opatřena vložkou podél řezu, což zajišťuje těsné a přesto pohodlné uchycení.

15. Raptický taktický konstruovaný operátor

Raptický taktický konstruovaný operátorský taktický klobouk pro muže

KOUPIT ZDE

Tato taktická konstruovaná čepička operátora má polstrovaný pot, který udržuje vlhkost z tváře a očí. Tento uzávěr je vyroben ze 100% bavlny, s bavlněnými uzávěry s háčkem a smyčkami, které pracují pro snadné nasazení záplaty s háčky a smyčkami. Tento klobouk má 6dílnou konstrukci pro vyšší pevnost a odolnost a celoživotní záruku, aby byla zajištěna trvanlivost a spolehlivost.

16. Rychlá dominance nízká korunová vzdušná síť

Rychlá dominance Nízká korunka Air Tactical Cap se slučkou Patch Tactical Hat pro muže

KOUPIT ZDE

Bavlna a polyesterová směs 50/50 bavlny Tactical Cap s nízkou korunou Air Rapid Dominance je pevný a spolehlivý kryt pro muže. Tento klobouk má pletené panely, které dovolí vaši hlavu dýchat, jak budete nosit, a polstrovaný pot, pro větší pohodlí a absorpci. Areál pro uzavření a uzavření smyčky a smyčky jsou stylové a přínosné doplňky.

17. Rothco Operator Tactical

Rothco Operator Tactical Cap pro muže

KOUPIT ZDE

Tato operační taktická čepička společnosti Rothco nabízí řadu barevných možností, ze kterých si můžete vybrat. Tento stylový a pohodlný klobouk ve vojenském stylu má na zadní straně polyesterový pásek pro přizpůsobení barev a plastovou sponu. Zesílené otvory pro odvzdušnění vzduchu umožňují proudění vzduchu, což zabraňuje přehřátí během opotřebení.

18. Tru Spec vojenské Boonies

Tru Spec vojenské Boonies taktický klobouk pro muže

KOUPIT ZDE

Tento klobouk 100% bavlny, který nabízí Tru-Spec, splňuje všechny vojenské specifikace. Mosazné větrací otvory zabraňují přehřátí hlavy, což umožňuje volný průtok vzduchu. Nastavitelný popruh na bradu je stylový, přesto pohodlný způsob, jak upravit polohu a vytvořit pohodlnější a bezpečné uchycení.

19. Pod Armor Patch

Pod Armou Patch Cap Mens Tactical Hat

KOUPIT ZDE

Tento taktický patch klobouček Under Armor je z 97% bavlny a 3% elastanu, vytváří perfektní rovnováhu pohodlí a protahuje tak, aby vyhovoval vaší hlavě. Tento klobouk má potah HeatGear postavený v tom, že odfiltruje pot potlačit teplotu hlavy. Každá klobouk má nastavitelný zadní uzávěr, vyměnitelné logo UA patch a zadní logo nálepky.

20. Voodoo taktický klobouk s odnímatelným USA Flag Velcro Patch

Voodoo pánská taktická čepice s vyměnitelnou vlajkou USA Velcro Patch

KOUPIT ZDE

VooDoo taktická čepice je 100% bavlna, vyšívaná bočním logem Voodoo Tactical a předním šitým na vlajkovém náplasti. Uzávěr háčku a oka zajišťuje bezpečnost, aby vaše klobouk zůstal na místě během aktivit. Poplinový materiál je mimořádně měkký a pohodlný na celý den.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 − 75 =

Adblock
detector