Top 20 nejlepších brýlí pro muže – lovecké a okrouhlé brýle

K životnímu stylu špičkového člověka je víc, než když vypadá špatně; gentleman se také chrání a jedná s náležitou odpovědností.

Hunter nebo střelec, skutečný profesionál zná důležitost bezpečnosti ve stylu a díky dnešním návrhům již nemá rozhodnout.

To samozřejmě platí pro moderní brýle, absolutní nutnost a nyní v řadě atraktivních návrhů.

Ať už jste profesionál pro střelbu nebo právě začínáte, nepochybně rozumíte životnímu významu vysoce kvalitních ochranných brýlí. Pravé brýle mohou způsobit všechny rozdíly mezi úspěšným dnem a neočekávanou katastrofou.

Především se ujistěte, že vaše střelecké brýle splňují standardy stanovené americkým národním institutem pro normalizaci (ANSI), stejně jako standardy stanovené armádou. (Tyto informace můžete snadno nalézt online na webových stránkách ANSI.) Nejlepší střelecké sklo je bezproblémová kombinace designových a bezvýrazných bezpečnostních komponent, bez oběti na obou stranách. Materiál čočky, barva a UV povlak, stejně jako pohodlí a styl – to jsou jen některé z vlastností, které můžete hledat při výběru osobních brýlí.

Jako člověk, který má kontrolu nad zbraněmi a nástroji, si zasloužíte klid, který vás vrací do kontroly vašeho okolí a bezpečnosti. Tyto top 20 nejlepších brýlových sklenic pro muže by měly být prakticky neviditelné, což vám umožní soustředit se na to, co je důležité, a přitom přidáváte k tomuto špatnému odhodlání, pro který jste tvrdě pracovali.

1. 3M Virtua Fog Shooting Glasses

3m Virtua Ochranné brýle proti mlze Střelné brýle pro muže

KOUPIT ZDE

Při lovu na brýle někdy je nejlepší držet se základů. Tohle dělají práci. Jedním společným záporným je, že nejsou vždy vyrobeny v nejlepším stavu (tj. Nejsou vždy symetrické a ne vždy sedí rovně). Nicméně, jsou poměrně trvanlivé a velkou hodnotu koupit hromadně! Přicházejí také v jednotlivých baleních a jsou dostatečně velké, aby se pokusily o opotřebení přes brýle na předpis.

2. Allen přes bezpečnostní brýle pro použití s ​​předepsanými brýlemi

Allen přes bezpečnostní brýle pro použití s ​​předepsanými brýlemi

KOUPIT ZDE

Střelec přichází ve všech velikostech a vzhůru z nich je, že jsou přizpůsobivé a všestranné v tom, že hodí mnoho typů obličeje! Tato ochrana brýlí Allen je dodávána v různých barvách: čirá, kouřová a žlutá. Obtékací rámy poskytují dodatečnou ochranu před nebezpečným materiálem, což je obzvláště užitečné při nošení optických čoček. Vylučují širší mezeru mezi brýlemi v blízkosti chrámu a bočním okrajem obličeje, které jiné značky nemusí.

3. Beretta polykarbonátové injekční stříkací skla

Beretta polykarbonátové injektované brýle pro fotografování objektivů pro muže

KOUPIT ZDE

Tyto kouřové čočky mají zvýšenou viditelnost. Kromě toho fungují dobře za všech okolností a dokonce i při nižších světelných podmínkách, takže se uživatelé nikdy nemusíte obávat o zrak. To napomáhá jasnosti jílů a dalších cílů. Je dobré si uvědomit, že kaučuky na koncích nohou mají tendenci ulovit se v delších vlasech a mohou být nepohodlné v závislosti na velikosti hlavy.

4. Bolle Safety Rush + bezpečnostní brýle

Bolle Safety Rush + bezpečnostní brýle

KOUPIT ZDE

Nejen, že se jedná o poměrně širokou paletu čoček, ale přicházejí také do ozdobného designu a barevných možností pro nohy brýlí. Pro každého, kdo má rád bleskovější brýle, tyto nejvíce zasáhly značku! Na vrcholu stylu jsou velmi funkční, protože zahrnují horní ochranu před čelem a ultra-flexibilní chrámy. Kvalita je poměrně vysoká, nicméně nejsou nezničitelné a bylo známo, že se někdy rozbíjí.

5. Bolle Safety Silium + bezpečnostní brýle

Bolle Safety Silium + bezpečnostní brýle

KOUPIT ZDE

Pokud jste nikdy nepovažovali váhu faktor za předtím, budete určitě po vyzkoušení těchto. S ultralehkým rámem se bezpečnostní brýle cítí jako velmi pohodlné na obličeji. Vypadají také velmi sportovně a nedávají se z nosu. Jejich více technickými vlastnostmi jsou platinová anti-mlha potahování a 99,99 procenta absorpce UVA a UVB světla. Ergonomické flexibilní chrániče pomáhají v zařízení i proti oboustranným povrstvům proti zamlžení a poškrábání.

6. Střelecké brýle Caldwell 320040

Caldwell 320040 Střelecké brýle pro muže

KOUPIT ZDE

Každý, kdo se stará o natáčení brýlí, které se nehodí přímo na nos, by se mělo podívat na tyto. Nosníky a chrámové části jsou nastavitelné. Jako poleva na vrcholu koláče jsou také odolné proti nárazu. Naneštěstí někdy chrámové kusy nedosahují uši, ale závisí jen na velikosti kupujícího. V opačném případě jsou pohodlné a dokončí práci. Tyto brýle splňují standardy ANSI Z87.1.

7. Pánské střelecké brýle Carhartt Carbondale

Carhartt Carbondale Pánské střelecké brýle

KOUPIT ZDE

Je třeba poznamenat, že tyto brýle jsou velmi na kódování. Díky splnění standardních bezpečnostních specifikací ANSI Z87.1 a CAN / CSA Z94.3-07 zajišťují kvalitu z hlediska ochrany. Chladným znakem těchto prvků by byly dvojité vstřikované přímé chrániče stejně jako pružný pryžový nosič objektivů. Černé rámování jim dává větší pozornost. Oni sedí blízko k očím a jsou připsáni, že se dobře hodí i na “malé tváře”.

8. Howard Leight Honeywell Genesis Sharp Shooter Střílečky

Howard Leight Honeywell Genesis Sharp Střelecké brýle

KOUPIT ZDE

Tento model Howard Leight má 9-bázický styl, který nabízí nejvyšší pokrytí a prvotřídní periferní vidění. Měkká ochranná obruba zajišťuje pohodlí ve všech klíčových bodech při rozptylování jakéhokoli nárazu. S anti-mlhovým povlakem, kanálky pro ventilaci mlhy, nastavitelným nosičem objektivů a nastavitelnou délkou chrámu tyto skla opravdu mají všechny. Při pouhých 2,4 unce nejsou nepohodlně těžké ani omezující. Kromě všech ostatních standardů splňují požadavky vojenských V0 balistických nárazových testů.

9. Howard Leight Honeywell Vapor II ostré střelecké brýle

Howard Leight Honeywell Vapor Ii ostré střelecké střelecké brýle

KOUPIT ZDE

S optickými 9-základními obalenými polykarbonátovými čočkami poskytují tyto střelecké skla 180 ° zorné pole. Oni mají velmi jednoduchý a elegantní design; minimalistické, ale funkční. Možná to není nejlepší kvalita, ale budou dělat trik. Poškrábávají se lehce, ale projdou horkým dechem a zkouškou rukama. Výrazným aspektem této možnosti ochrany očí je lehký rám z černého nylonu. Nakonec sportují nastavitelný nosní díl a anti-mlhovou vrstvu.

10. Oakley Clear Industrial Det Cord Clear Shooting Glasses

Oakley Clear průmyslový Det Cord Clear Shooting Glasses

KOUPIT ZDE

Sportovní matné černé rámování a čiré čočky, tyto Oakley jsou označovány jako oficiální bezpečnostní brýle průmyslovou sbírkou. Oni dostávají vysokou chválu od uživatelů jako nejlepší s malou až žádnou negativní zpětnou vazbu. Pro každého, kdo denně potřebuje bezpečnostní brýle, je to skvělá investice. Jsou odolné a jasné ve funkcích jako ochrana očí při fotografování. S vynikající kvalitou, brýle na fotografování se nedostanou mnohem hezčí než tohle!

11. Střelecké brýle Oakley Si Tombstone Reap Prizm

Oakley Si Tombstone Reap Prizm Střelné brýle pro muže

KOUPIT ZDE

Tato další značka Oakley je také vysoce kvalitní. Čočky jsou balisticky hodnocené a jsou dodávány v průhledných provedeních Prizm TR22 a TR45. Objektivy jsou také zaměnitelné a rámy jsou velmi blízko, ale pohodlně na obličeji. Pokud se jedná o něco, jsou tyto brýle někdy příliš velké. Zahrnutí tří variací objektivu a hezkého pouzdra je skvělým prvkem, stejně jako skutečnost, že štíhlé nohy se dobře hodí do pokrytí uší.

12. Radiační zjevení Ochranné brýle

Radians Revelation Ochranné brýle pro kluky

KOUPIT ZDE

Tito mají také obrovský výběr barevných čoček. Objektiv poskytuje 99,9% UV ochranu při použití na slunci hodně. Vložení nárazuvzdorné polykarbonátové čočky chrání oči před vyprazdňováním. Uvědomte si, že optika není s těmito brýlemi ta nejlepší. Udělá to, ale uživatelé budou také chtít dbát na to, aby se dotýkali čoček s ochranou proti slunečnímu záření nebo hmyz odpuzujícím na prstech!

13. Radium Rock X Treme proti střelbě z mléka

Radians Rock X Treme Anti Fog Střelné sklo pro muže

KOUPIT ZDE

Je velmi výhodné, aby se gumové chrániče zabalily pro pohodlí proti skluzu. Jednotlivé objektivy jsou stejné v tom smyslu, že pomáhají při velmi jasném vidění. S dalšími možnostmi barevného rámečku nejsou kupující omezeni pouze na černé, jako obvykle. Lehká konstrukce a gumová nástavba na chrámech zvyšují tyto protiblokovací brýle. Kupující je může dostat do balení více než jednoho, pokud projdou, bude potřebovat více.

14. Brýle pro snímání okrajů Randolph Ranger

Randolph Ranger Edge střelecké a lovecké brýle

KOUPIT ZDE

Tyto stříkací brýle jsou dodávány s celoživotní zárukou spoje! Kupující naleznou nastavitelný nosní díl a sníženou vzdálenost mezi čočkami. Chcete-li se přizpůsobit, jsou to brýle pro vás. Vyměnitelné objektivy NexPC lze zakoupit samostatně. Nejen, že tito Randolphští strážci mají úhlové čočky, které zabraňují zamlžování. K dispozici jsou různé nohy a chrániče, ale dávejte pozor, abyste neupustili objektivy na zem, protože by se poškrábali.

15. Remington T 71 Dvojité tvářecí brýle

Remington T 71 Dvojité tvářecí brýle

KOUPIT ZDE

Přirozený styl brýlí, který poskytuje jasné čočky proti mlze a černé rámy, je díky této dvojici brýlí kvalitní. Objektiv poskytuje 99,9% ochranu proti UV záření. a polykarbonátová čočka je odolná proti nárazu. Ačkoli jsou kódovány, mají tyto čočky chybu. I když jsou proti mlze, mnozí uživatelé si stěžují, že skutečně nevycházejí z této funkce. Po provedení testu masky SCUBA se objeví mlhovina.

16. Smith a Wesson 19823 Magnum 3G brýle brýlí

Smith a Wesson 19823 Magnum 3g brýle brýlí

KOUPIT ZDE

Ty přicházejí v šedé i černé barvě. S atletickým designem jsou nadčasové a mohou se nosit pro mnoho aktivit. Obtékání je také skvělé pro ochranu na všech úrovních! Kouřové čočky pomáhají tlumeným světlem pro citlivé oči. Ačkoli nebudou trvat navždy, není těžké kupovat násobky z nich, pokud by někdo raději neinvestoval do dražšího páru. (Nebo když je hodně ztratíte!)

17. Smith and Wesson Harrier vyměnitelné střelecké brýle

Smith a Wesson Harrier vyměnitelné střelecké brýle

KOUPIT ZDE

Pokud se vám líbí bezpečný a pohodlný způsob ukládání Vašich sklenic, patří k nim tvrdé pouzdro na zip s 3 mikrofiberovými čočkami. Navíc přicházejí se 4 sadami vyměnitelných čoček proti mlze! A “jeden dotyk” objektiv swap znamená, že nemusí být žádné ohýbání (nebo přichycení) rámečků pro změnu čoček. Univerzální a lehké střelecké brýle mají plné periferní oční pokrytí podle standardu ANSI Z87 +.

18. Smith a Wesson střelecké brýle

Smith a Wesson Střelné brýle pro muže

KOUPIT ZDE

Tyto stylové okuláry Smith a Wesson bez obruby mají nosič objektivu, který se specializuje na funkci “protiskluzové”. Zahrnují také plné okrajové oční pokrytí. Kupující si mohou brýle uchovat v pytli z příjemného mikrovlákna, který je součástí nákupu. Nejspolehlivěji se jedná o to, že jsou vysoce důvěryhodné jako trvanlivé, zvláště na rozdíl od jiné trvanlivosti, která tvrdí, že se jedná o značky. Konečně tyto střelky poskytují 99,9% UV blokaci až do 375 nm.

19. Smith Optics Hideout Taktické brýle pro fotografování brýlí

Smith Optics Skrýši taktické brýle pro fotografování slunečních brýlí

KOUPIT ZDE

Pokud jde o natáčení brýlí, které se skládají jako sluneční brýle, je to určitě oni. Ačkoli mohou vypadat neformálně, jsou to taktické brýle, které splňují americké vojenské specifikace. Jsou velmi neklouzavé a jsou také vyrobeny z mikrovláken. Kónické čočky vytvářejí zrakové vidění a jsou odolné vůči škodlivému UV záření. Konečně obsahují chrániče a chrániče nosu pro nejlepší pohodlí. Tyto sklenice jsou skvělou volbou pro fotografování s velkolepým vizuálním kontrastem. Pokud jde o osobní volby, mám tendenci nosit ty nejvíce pro oba taktické dny a lov venku.

20. Wiley X Saber pokročilé brýle

Wiley X Saber Pokročilé brýle pro muže

KOUPIT ZDE

Máte-li velmi citlivé oči, mohou být tyto brýle způsob, jak jít. Ve skutečnosti blokují 400 nanometrů škodlivých UV paprsků slunce! Mohou být také noseny po celou dobu, protože triloidní nylonové rámy pomáhají s trvanlivostí těchto snímacích skel. Mohou odolat vaší každodenní rutině. S technologií odolnou proti rozbití a přidaným popruhem se nemusíte obávat, že by se vám to snadněji stalo. Ty se nezapadají přes čočky na předpis.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

39 − = 38

Adblock
detector