Pánské jízda Danner Mountain Pass Mink Oil boty Recenze – Outdoorová turistická obuv

Zeptat se každého, kdo sní o tom, že je celý den v noci ve skvělé venku, jaké jsou jeho oblíbené turistické boty a je pravděpodobné, že slyšíte jedno slovo: “Danner”.

Je to dobrý důvod, proč jejich botna Mountain Light, která byla zavedena již v roce 1979, zůstává dodnes jednou z nejpopulárnějších turistických bot.

Každý je rád nosí na stezce.

Přesto, jak se na světě zdokonalujete na takovou klasiku s již nepřekonatelnou trvanlivostí a podporou? Je to jednoduché. Vyrábíte turistickou botu, která je o 25% lehčí a univerzálnější ve stejném klasickém stylu Danner.

Seznamte se s horským průsmykem (v minerálním oleji).

Danner Mountain Pass Boots recenze

Dámská obuv na boty pro boty Danner

Horní pas Mink Oil Shoe Box

Danner boty vyrobené v Usa Union Made

Danner Mountain Pass Box

Danner turistické boty Recenze horského průsmyku

Vibram podrážka Danner Mountain Pass

Usa vyrobené boty Danner Mountain Pass pro muže

Přezkoumání Horolezecké boty Dri Lex Danner Mountain Pass

Prohlédněte si boty s minerálními oleji značky Danner Mountain Pass

Pánská kožená turistika Bootsdanner Mountain Pass Mink Oil Review

Dámské boty Danner Mountain Pass Review

Pánské turistické boty Lightweight Pass Danner Mountain

Danner Mountain Pass Vibram Kletterlift Tenká podrážka

Danner Mountain Pass Boots Recenze

Dámské boty Danner Mountain Pass pro muže

Je to boot postavený nejen pro lehčí túry, ale i pro městské městské uliční prostředí. Zatímco tyto boty snižují váhu na impozantní 46oz na pár, co vás nechá překvapit, je úroveň pohodlí.

Ve skutečnosti nenajdete tento druh pohodlí ve standardní turistické botě. Všechno je díky díky odnímatelné ortolitové stélce, která má tři unikátní vrstvy s různou hustotou. Konstrukce polyuretanu s otevřenými buňkami také pomáhá regulovat odvod tepla při čerpání čerstvého vzduchu. Dannerova vrstva Dri-Lex, která se zaměřuje na to, aby se teplé a horké dny cítili příjemněji, nabízejí dostatek prodyšnosti a zároveň zachovávají zápach, plíseň a vlhkost.

Co se týká podpory, stopka Bi Fit Board (kombinace mezipodešev, trvalé desky a stopky do jediného kusu) řeší problém váhy bez snížení stability. Dokončená stavba dále posiluje představu o tom, co Danner chtěl dosáhnout. Při párování s tenkou podrážkou Vibram Kletterlift se vše kombinuje pro maximální bezpečné uchycení spolu s vysokou úrovní jistoty, kterou cítili každý krok.

Pokud jde o trvanlivost, stačí se podívat na jméno na stranách boty Mountain Pass a uvidíte, že to říká, Danner. Potřebuji říci víc? Tyto turistické boty vám vydrží míle a míle a mnoho dalších let.

Zatímco turistické boty Mountain Pass jsou nabízeny několika různými barvami, včetně bronzu, černého glace, tmavě hnědého, horween rio, Humboldt a písku, rozhodl jsem se jít s Mink Oil. Je to jen něco, co vás nakreslí do konce. Pravda, stačí, abyste viděli konec z první ruky a slibuji, že se s ní zamilujete.

Zatímco nejsem osobně fanoušek odvážnějších barev na botách, jako jsou červené krajky, musím říci, že v takovém případě bych nenapadlo, že bych je vůbec nahradil! Způsob, jakým se kontrastují s norkovým olejem, se dělají vkusně a dělají za to, že se jedná o atraktivní botu, u něhož se těžko nemůžete podívat druhým.

Danner Hiking Boots Recenze

Danner Pánské horské pasové turistické turistické recenze

Minerální olej Danner Mountain Pass Topánky Field Test

Mink Olej Danner Mountain Pass Boots Recenze venku

Mountain Pass Danner Venkovní turistické boty pro muže

Venkovní pánské Danner Mountain Pass Boots recenze

Recenze boty Danner Mens Mountain Pass

Danner Mountain Pass Mink Olejové turistické boty Nákup

KOUPIT ZDE

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 19 = 21

Adblock
detector