Pánské Coyote Danner Tanicus boty Recenze – Taktická obuv

Tactical boot, který je velmi lehký, prodyšný, mimořádně odolný a nabízí pohodlí běžecké boty. Nemožné, poslání nemožné říkat.

Od taktických operací po outdoorové dobrodružství kombinuje Danner nejnovější robustní botka všechny tyto prvky a je připravena zvládnout všechno, co hodíte.

Seznamte se s Tanicusem. Je k dispozici ve výběru kojota nebo šalvěje, spolu s vodotěsnými (Danner Dry) a bez vodotěsnosti (mesh) varianty. O trochu víc, zvolit Danner Dry liner je snadné rozhodnutí. Coyote vs Sage z druhé ruky není, pravda řečeno, oba vypadají skvěle.

Danner Tanicus Boots recenze

Pánské taktické boty Danner Tanicus Box

Danner Tanicus Boot Box

Nejlehčí taktické vojenské boty Danner Tanicus

Coyote Danner Tanicus vojenská boot pro muže

Danner Tanicus Boots Detail

Danner Tanicus boty pro muže Recenze

Danner Tanicus Coyote Danner Suchý

Danner Tanicus taktické boty pro muže

Trvanlivost Danner Tanicus Mens Boots recenze

Pánská Danner Tanicus vojenská Boot recenze

Vojenské boty Danner Tanicus Recenze

Nejobsažnější taktické boty pro muže Danner Tanicus

Recenze Kojotní pánské taktické boty Danner Tanicus

Recenze Danner Tanicus pánské boty s vlhkost Wicking Liner

Robustní terénní podrážka Danner Tanicus taktické boty pro muže

Vodotěsné taktické boty pro muže Danner Tanicus

V srdci každé boty Danner Tanicus najdete podešev s pentagonálními oky pro spoustu trakčního řízení na širokém spektru terénů: masivní kámen, štěrk, dřevo, bahno, suchá a mokrá dlažba.

Zatímco unikátní design podešev funguje výjimečně dobře, pokud jde o uchopení síly, to opravdu svítí, pokud jde o anti-gumování. Díky unikátnímu ozdobnému designu s větším rozestupem se organický materiál zbavuje, což způsobuje, že nežádoucí těžká lepkavost prachu na dně vašich bot je věcí minulosti.

Po vložení nohy dovnitř si všimnete poněkud plyšového pocitu, který je obtížný a často neobvyklý v taktickém bootovém poli. Díky polyuretanové botě, tlumícímu patě a přidanému polštáři v mezipodešví, každý krok uklidňuje nohu co nejvíce v pohodlí. Dokonce i setkání s nejtvrdším terénem všech z nich přinášejí myšlenku chodit po oblaku.

A když mluvíte o pohodlí, při nepříznivých povětrnostních podmínkách oceníte 100% vodotěsnou bariéru (Danner Dry), která umožňuje vlhkost a zabraňuje vniknutí vody. Stačí přidat správnou dvojici ponožek a udržet prsty chladné a suché je vánek.

Pro konstrukci mají boty Danner Tanicus hrubé, z kůže plně zelné svršky spárované s 1000 denierovým nylonem. Kombinace je pro značně lehké boty při pouhých 45oz na pár. Hmotnost stranou, získáte také další výhody většího dynamického pohybu a hvězdné flexibility. Trvalá trvanlivost by neměla být vzhledem k historii společnosti Danner překvapena, ačkoli rychlý pohled na vnější stranu každé boty odhaluje kvalitní dvojitý steh ve všech důležitých oblastech. Další místa, jako je zesílená zadní tažná zátka, která se cítí horninově pevná, vnáší ještě větší jistotu.

Chcete-li, aby vaše šňůrky byly na místě, najdete v horní části každého bootovacího jazyka kapsičku na textilie pro ukládání konců. Zatímco to zní jako perfektní řešení, je to opravdu? Ano! Dokonce i po dlouhých jízdách zůstaly šňůrky na svém místě, odmítají se pohnout.

Celkově tyto kojotní boty Danner Tanicus zasáhly ohromně vysoké známky. Vzhledem k tomu, že jsou Dannerově nejlehčí vojenskou botou, je spíše překvapující, že vidím takovou špičkovou konstrukci, kterou můžu očekávat, že bude mít na sobě spoustu komfortu. Od skutečné výplně až po prodyšnou síťovou vložku, je třeba vzít boty na rotaci.

Kojot Danner Tanicus Boots Field Test

Coyote Danner Tanicus Boots Recenze venku

Danner Mens Tanicus Tactical Boot Recenze

Venkovní pánská Danner Tanicus Boots recenze

Recenze Danner Mens Tanicus Boots

Danner Tanicus Tactical Boots Nákup

KOUPIT ZDE

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 72 = 79

Adblock
detector