Alta Industries Contour 360 Vibram Cap Review – Tactical loketní a kolenní chrániče

Od taktických misí strávených v zámoří k položení dlaždice zpátky doma, pevný pár kolena a kolena podložky vždy přijde vhod.

Podívejme se na to, kolena a lokty dokážou zvládnout tolik absorpce nárazů, než se nakonec vydat.

Úrazy jsou drahé, když je vyžadován chirurgický zákrok, a dokonce i drobné poškození často vyžaduje agonizující prostoje strávené dělat absolutně nic.

Naštěstí můžete tyto kritické oblasti těla ochránit spíše snadno párátkem Alta Industries kolenami a lokty.

Samozřejmě můžete také snížit časnou únavu a zlepšit svou pracovní zátěž pomocí dvojice kontur Vibram Caps 360.

Alta Industries AltaCONTOUR 360 Vibram Víčka:

Alta Industries 360 Vibram Cap Knee Pads Koleno Podložky Recenze

Přehled Alta Industries 360 Vibram Cap

Alta Industries 360 Vibram Cap Stiched Logo

– Biomechanicky konstruovaný pro výjimečný komfort a pohyb kolen.
– Vysoce ohebný s pěnovým polstrováním Vibramový uzávěr pro trakci 360 stupňů, přidanou trvanlivostí a vynikající přilnavostí.
– Nylonový kryt Cordura
– ½ “pěnovou výplň z kompresní pěny pro stabilní, pevnou oporu, která nevystupuje dolů.
– Povrchová úprava kartáčovaného trikotlačového plátna odstraňuje vlhkost a udržuje nečistoty a trosky.
– Protišmykové gumové pásy na zadním vnitřku, aby zůstaly pohodlně na svém místě.
– Široký systém dvojího pásku zabraňuje zaseknutí a zvyšuje komfort.
– Tichý originální systém AltaLOK Easy On / Off Alta Strapkeeper zajišťuje nadměrné popruhy (Koleno)
– systém AltraGrip pro upevnění na suchý zip (Loket)
– Nastavitelná tak, aby odpovídala prakticky libovolné velikosti.
– 37 let, které chrání koleno a loket s 35 + miliony kolenovými podložkami
vyrobeno.
– Dostupné produkty značky Berry Compliant.

Alta Industries AltaCONTOUR 360 Vibram Cap Tactical Koleno a kolena Podložky Recenze

Tactical Knee Pads pro muže Altacontour 360 Multicam Vibram Cap

Tlačítko Altacontour 360 Multicam Vibram Cap Knee Pads

Altacontour 360 Multicam Vibram Cap Knee Pads Grip Liner

Altacontour 360 Multicam Vibram Cap Knee Pad Latch

Altacontour 360 Multicam Vibram Cap Knee Pads Top Latch

Detail konstrukce Altacontour 360 Multicam Vibram Cap Knee Pads

Pánská podprsenka Altacontour 360 Multicam Vibram

Na rozdíl od jiných levnějších chráničů kolen, které končí kolem vašich kotníků, a loketních chráničů, které končí na vašich spodních předloktvích, kryty Alta Industries Contour 360 Vibram zůstávají na svém místě přesně tam, kde je chcete.

Na lakťových podložkách najdete systém upevnění AltaGrip, který zajistí dokonalé bezpečné uchycení.

Na kolenní podložce najdete snadno zapínací a vypínací systém AltaLOK, který snadno a snadno zapadne na místo. Jednoduše zavěste otevřenou smyčku nad knoflíkem a máte dobré jít. Nejlepší ze všech je, že upevňovací systém AltaLOK je mrtvý, takže je konečnou odpovědí na taktické situace, kdy Velcro je příliš hlasitý.

Zatímco kolenní podložky a loketní podložky se liší v upevňovacích systémech, oba mě docela ohromily! Byl jsem snadno schopen získat těsné, bezpečné uchycení při zachování přirozeného množství pohybu s nulovými omezeními. Dal jsem mu nejlepší příležitost, jak přinutit tyto kolena a loketní podložky klouzat dolů, ale nakonec jsem neměl štěstí.

Jakmile jsou, jejich. Jednoduše řečeno, nikdy se nemusíte obávat, že se vaše ochranné pomůcky pohybují a omezují váš pohyb.

Alta 360 Vibram Technologie Koleno Pad Polní test

Altacontour 360 Multicam Vibram Cap Knee Pads Recenze

Altacontour 360 Multicam Vibram Cap Knee Pads Velcro pásek

Alta Industries Pánské taktické koleno podložky

Ohýbatelné podložky Altacontour 360 Multicam Vibram Cap Knee Pads

Multicam Altacontour 360 Multicam Vibram Cap Knee Pads

Zkontrolujte Alta Industries taktické koleno podložky

Tactical Knee Pads Altacontour 360 Alta Industries

Ohodnoťte Alta Industries Tactical Elbow Pads

Camo taktické loketní podložky Altacontour 360 Alta Industries s technologií Vibram

Multicam Alta Industries Pánské taktické loketní podložky

Alta 360 Vibram Technology Polní test na loketní destičky

Altacontour 360 Elbow Crye Multicam Vibram Kloboukové chrániče polštářů

Nyní obvykle, když nosím standardní kolena nebo loketní podložky, cítím se téměř jako bych si v jistých místech procházel oblečením brnění, ale Alta Industries cítila opak. Jejich konturátor 360 Vibram je mimořádně lehký a směšně flexibilní. Poté, co jsem oba tyto věci nosil celé hodiny, jsem úplně zapomněl, že jsem je připoutal na mé tělo.

Velkorysé množství polstrování se vyznačuje velkým pohodlím, zatímco prodyšnost je špičková. Zatímco byste si možná mysleli, že další výplň bude mít pocit potu a vytváří horké skvrny, byl jsem překvapen, že jsem si všiml, že tomu tak není. Ve skutečnosti společnost Alta Industries ‘
kolena a loketní chrániče zůstaly chladné a sušily rychleji, než jsem očekával.

Překvapení, co mě opravdu přitahovalo k těmto chráničům kolen a loktů, bylo na první pohled design Vibram. Je to něco, co jsem nikdy předtím neviděl na koleno / koleno. Viděl jsem design Vibram nasazený na venkovní / lovecké / turistické boty na Shot Show, ale to bylo o tom. Možná se divíte, jak dobře to přechází na kolena a lokty. No, pravda je řečeno, je to výjimečné!

Díky konstrukci Vibram jsem schopen opravdu zakopnout na jakýkoli povrch (včetně mokrých / kluzkých) a získat pevnou ruku. Se standardním kulatým uzávěrem jsem často našel kolena a lokty sklouzl, ale víčko Vibram změnilo hru! Ve skutečnosti mám opravdu těžké si představit, jak je možné zlepšit tak vynikající úroveň přilnavosti.

Grip stranou, Vibram design v mé mysli, bude snadno odolat zuřivosti městských a horských prostředí. Vnitřní nebo venkovní, kolena a loketní chrániče Alta Industries budou trvat dlouho. Netřeba dodávat, že stavba je krásná.

Díky 37 letům, které dělají kolena a loketní podložky, je velmi snadné vidět, jak Alta Industries zvládla ty dva, když jde o dosažení brilantní konstrukce.

Alta kolena a loketní chrániče

KUPUJTE SE ZDE

Sbírka Alta Industries

Kolekce Alta Industries kolena a podložky loktů

Hledáte větší ochranu? Společnost Alta Industries nabízí také ochranu proti výronům v oblasti Alta Contour EXT. Ochranu zápěstí můžete najít také v linii PROformer, vedle vložky s linkou AltaShockguard. Zatímco se rozhodnu vlastnit pár kolenních a loketních vložek z taktické linie, zabývají se i širokým spektrem průmyslových odvětví, včetně profesionálů v oblasti podlah, sportovních nadšenců, průmyslu a vymáhání práva. Od vojenské práce až po údržbu pracoviště bez úrazů a mimo ni, Alta průmysl vás pokryje!

Alta Industries Logo Funkce

ZKONTROLUJTE SE ZDE

Shot Show 2018 Las Vegas Convention Coverage – třetí část

Pokud jde o mediální pokrytí, Next Luxury byl jedním z mála štěstí, který měl pokrýt Shot Show 2018.

Vidět všechno.

Říkají, že to nemůžete vidět na Shot Show. Je tam nějaká statistika, která říká, že můžete strávit 22 sekund na každém stánku po dobu všech 4 dnů, pokud chcete vidět každou stánku.

Pravdou je, že můžete vidět každého vystavovatele, který chcete, pokud přeskočíte ty, které nechcete vidět. Ve skutečnosti bylo nejméně 100 vystavovatelů, které jsem neměl zájem vidět nebo mluvit.
Nicméně, tam, kde je váš čas zbytečně nejvíce je zdaleka, chatrný obchodník. Ten chlap, který s vámi chce mluvit deset minut plus o svém produktu, a rád pojede hodinu, pokud je necháte. Pořád jsem musel přerušit uprostřed rozhovoru a vyrazit.

Po nějaké době jsem se stala profesionálem při vstupu a výstupu bez toho, abych moc mluvil. Většinou bych požádal o vizitku osoby, s níž jsem chtěl mluvit, a zmizela poté, co ji získal. Čas je cenný.

Zatímco jsem si myslel, že jsem všechno plánoval, včetně sestavení seznamu všech vystavovatelů, které jsem chtěl vidět, pořád jsem se jim podařilo vynechat pár hrdinů. Mezi ně patří Leatherman, Vývoj bojových zbraní, Jessie James Firearms a tak dále.

Je to poněkud úžasné, jak můžete všechny vystavovatele snadno rozptýlit. Jednu minutu vyjedete do Glocku a uvidíte HK a okamžitě přejít, pak dalších čtyřicet stánků a najednou si pamatujete, že jste před hodinou zastavili Glock.

Co vynikalo nejvíce.

Vodní nádrž měla některé z nejvíce inovativních suchých sáčků, které jsem kdy viděl. V dnešní době jsem viděl spoustu kempování / vybavení na venkovním hřišti, ale vase, jejich tašky mě jen odfoukly.

Bílý řezný nůž Nástroj měl nějaké mimořádně krásné sekery a nože. Mysli na Chrisa Reevesa kvalitní, ale s odvážnějším pohledem.

První kalhoty, boty a rukavice od společnosti Tactical byly naprosto neuvěřitelné. Jemnější detaily, které šly do navrhování všech těchto produktů, mi zanechaly spoustu naděje, že je koupím. Cory Nykoluk je opravdu jedním z nejlepších géniů a inovátorů v oboru.

Lancer průhledné AR10 DPMS časopisy byly léčba vidět. Musel jsem ještě objevit nějaké společnosti, které by v tomto rozměru vytvářely jasné časopisy.

Ritu v novém dešti byly vodotěsné cíle, které mě překvapilo. Jej poznámkový blok funguje tak dobře, proč to nepřijmout do jiných oblastí?

Wolverine měla na displeji nějaké krásné nové pánské outdoorové boty; stejně jako Thorogood mezi ostatními.

Po mluvení s viceprezidentem marketingu v Daniel Defence jsem byl ohromen, když jsem slyšel, že každá puška DD je ručně namontována. Pokud se podíváte na linky na přijímači, všechny se dokonale hodí; je to důvod. Vždycky jsem se zajímala, proč výrobky DD stojí v místním obchodě více než jiné značky, ale sama to opravdu nemohla vysvětlit. Po pěti minutách mluvení odpověď byla jasná; teď chci jeden.

2018 Shot Show Sig Sauer Sbr

Invictus V Sportovní brokovnice

Irská Setter Pánská obuv Shoot Show 2018

Jones Arms Shot Show 2018

Jp Enterprises Custom Rifle

Kalashnikov Kr 9 m krátká hlaveň pušky

Kalashnikov Sbr Shot Show 2018

Kimber 1911

Kimber K6 Revovler Shot Show 2018

Le5000 Escalator Steel Bullet Trap pro rozsahy

Páková akce Puškohled modrá

Pákové akční pušky

Nízké pánské turistické taktické lovecké boty

Hodinky Luminox pro muže

Sbírka světelných světel Maglite

Magnum Research Desert Eagle Mark Xix Pouzdro tvrzené provedení

Mag Pump Shot Show 2018

Pánské Mtm taktické hodinky

Pánské outdoorové boty značky Cowboy

Michelin Wild Gripper sole

Moderní přesné pušky

Tvarované Camo Wrap kolem dalekohledu

Mossberg Brokovnice

Mossberg Tactical 3 Gun Brokovnice Mjm Pro Series Shot Show 2018

Multicam karoserie Armor Plate Carrier

Nightforce Bullet přes příběhy z pole

Nightforce Scope s kuličkovým otvorem

Příběhy noční síly z poškozeného pole

Nighthawk 1911 Cutom Slide Finish

Nighthawk Custom 1911s

Nightwision Goggles Shot Show 2018

Oakley Ballistic Googles

Oakley taktické boty pro muže

Oakley taktické lehké rukavice

Venkovní výzkum Colossus Jacket Multicam Shot Show 2018

Venkovní výzkumní obličej s kapucí Obsidian

Venkovní výzkum taktické zimní rukavice

P 848 B nože Shot Show 2018

Pcp Polymer pouzdro Ammo Shot Show 2018

Pelikánové tvrdé pouzdra

Petzl Climbing Gear

Petzlové světlomety

Policejní dveře

Puma Knife Company Sgb Sedlový nůž

Puma nože společnost Usa Lovecké nože

Raider 300 Blk Sbr

Červená plamenomet

Rifle Tool

Rite In The Rain Všechny Počasí 375 Mag Pen

Ritu v dešti vodotěsný Poznámkový blok

Ritu v dešti vodotěsné cíle

Ruger Mini 14 ranní puška

Sands Expo Center Las Vegas

Sbr Falkorská obrana

Shark Barrel Shot Show 2018

Shot Show 2018 Konvenční fakta

Ukázat uličky

Shot Show Entrance

Shot Show From Above

Shot Show Pressroom

Shot Show Press Room pro média

Sig Sauer M17

Sig Sauer M18

Sig Sauer P365

Sig Sauer P365 Up Close

Objevte více snímků 2018

KLIKNĚTE ZDE / ČÁST PRVNÍ

KLIKNĚTE ZDE / ČÁST DVOU

CLICK HERE / TŘETÍ ČÁST

KLIKNĚTE ZDE / ČTVRTÁ ČÁST

Top 20 nejlepších přežívajících vodních filtrů – přenosné systémy čištění vody

Voda je zdrojem života, a ve vyspělých zemích, jako je naše, zřídkakdy se zastavíme, abychom zvážili, jaká by byla bez nás.

A přesto může přijít čas, kdy se ocitnete v situaci, kdy nelze zaručit vodu nebo její kvalitu, a pak co?

Vývoj v posledních letech přinesl mimořádný pokrok ve filtračních zařízeních vody a teď jsou lepší než kdy jindy: jsou přenosné. Perfektní pro turisty, táborníky nebo ty, kteří se chtějí chránit před možným kompromisem kvality vody, přenosné filtry na přežití jsou skutečně bohové.

Filtrační zařízení vody jsou navrženy tak, aby odstranily téměř všechny vodní bakterie a parazity z pitné vody. K dispozici je v nekonečném sortimentu modelů filtry na přežití převážně v MSR Guardian make nebo v komponentě LifeStraw v závislosti na potřebách a kapacitě prostoru. Zatímco MSR Guardian je mírně objemnější, nabízí optimální filtraci vody podle objemu, takže je ideální pro delší cesty a více společníků. LifeStraw je mnohem jednodušší a určen pro jednotlivce v méně nebezpečném prostředí, se schopností filtrovat až 1000 litrů vody pro jednu osobu v průběhu roku.

Bez ohledu na to, co jste si vybrali, jsou filtrační filtry na přežití nezbytnou součástí soupravy každého člověka. Outdoorsmen nebo metropolitní obyvatelé, spolehlivé zařízení pro filtrování vody, je pojištění proti neočekávanému, stejně jako uvítací pohodlí, když to situace vyžaduje. Přenosné vodní filtry jsou také dokonalým dárkem pro časté cestovatele a hodnou investicí při cestě do zahraničí.

Nemůžeme si vždy být jisti, že moderní vymoženosti, které dnes budeme mít, budou zítra snadno dostupné, ale můžeme se připravit na co nejhorší, co nejdůležitějším způsobem.

Moje osobní oblíbené:

Msr Guardian Nejlepší přežívací vodní filtr

Čistič vody MSR Guardian je číslo jedna v mé knize (a taška). Ano, stojí to za ruku a nohu. Pokud si to nemůžete dovolit, zvažte kapátkový vodní filtr Katadyn. Je-li váš rozpočet ještě menší, nemůžete s Sawyerem Mini pokazit. Scénář nejhorších případů, jděte s Lifestraw. Je to lepší než nic a nabízí určitou úroveň ochrany. Cena je atraktivní pro to, co dostanete, a je cenově dostupné pro téměř všechny ostatní.

S tím řečeno, jděte dál a prozkoumejte top 20 nejlepších filtrů pro přežití. Mějte na paměti, že když nejsou v určitém pořádku, mohu vás ujistit, že všechny jsou vynikající volby.

1. Grayl Ultralight

Grayl ultralehký přežívací vodní filtr

KOUPIT ZDE

Oceněný čistič vody, GRAYL odstraňuje 99,999 choroboplodných virů, bakterií a protozoálních cyst z pitné vody. To nerozbíhá pot s tím, že to trvá 15 sekund, aby bylo doručeno 16oz / půl litru. Kompaktní a přesto lehká, třístupňová technologie kazet umožňuje tento filtr ideální pro katastrofy, mezinárodní cestování a outdoorové dobrodružství. To váží 10,9 oz.

2. Katadyn Gravity Camp 6 litrů

Katadyn Gravity Camp 6 litrové filtry na přežití

KOUPIT ZDE

Tato vysoce kvalitní taška o objemu 6 litrů má ukazatel, který ukazuje hladinu vody, takže víte, kdy doplnit zásoby. To není vše; Technologie filtrů s ultrafiltrací 0,2 mikronů však zpracovává 2 l / min a může poskytnout 1 500 litrů vody, která má chyby způsobené chorobami. Katadyn Gravity je dodáván v batohu o hmotnosti 2 kilogramy, který je zavěšen na to, aby voda mohla protékat přes sedimentový uzávěr před čištěním.

3. Katadyn Hiker Microfilter

Katadyn Hiker Mikrofilter přežívající vodní filtr

KOUPIT ZDE

Touting sám jako nejnižší udržovací filtr, toto dítě má talent pro přichází nahoru v náročném prostředí. Od nováčka k robustnímu válečníkovi je jeho odvolání neustále. Díky mikrofilteru ze skleněných vláken o průměru 0,2 mikronů a aktivnímu uhlíku v jádru může mikroskop Katadyn vážit 1 libru, ale dělá velkou práci. Poskytuje skvělou chuť vody s odfiltrovanými chemikáliemi. Naplňte své vodní nádrže do proudu bez obav.

4. Mikrofilter Katadyn Hiker Pro

Katadyn Hiker Pro Mikrofilter pro přežití Vodní filtry

KOUPIT ZDE

Tento filtr je určen pro turisty a je snadno použitelný a ultralehký. Bakterie, řasy, prvoky a cysty budou uchovávány z vaší vody skleněnými vlákny, 0,2 mikronovým filtračním systémem. Odfiltruje také chemikálie a pachy, což dává vodě velkou chuť. Filtr váží 8 uncí a filtruje 1 litr za minutu až 13 000 galonů. Připojení k hadici je vítr jako čištění.

5. Katadyn Pocket

Katadyn Pocket Survival Water Filter

KOUPIT ZDE

Při manipulaci s 13 000 galonů rychlostí litru / litr za minutu by tento filtr měl být přítelem všem, kteří mají rádi život venku. Tento kapesní filtr váží malý 7,4 unce, ale žádný tvrdý mikroorganismus, který přesahuje 0,2 mikronů, nedosáhne tohoto tvrdého cookie. Pokud si zakoupíte tento filtr, budete v dobré společnosti, protože je milován americkou armádou a mezinárodními cestujícími za čistou čerstvou vodu, kterou dodává.

6. Katadyn Vario

Katadyn Vario vodní filtr pro přežití

KOUPIT ZDE

Tento filtr je vysoký pro všestrannost, protože může být nastaven na dva režimy, v závislosti na tom, jak moc se ponáhlíte. Třívrstvý systém čištění se postará o čistotu vody, bakterie a chemické zbytky ve vodě rychlostí buď 1 nebo 2 litry za minutu. Je poměrně objemný při přepravě 1,4 unce. Tento produkt je ideální pro skupinu turistů nebo táborníků. Skládané mikrofiltre ze skleněných vláken pracují na 0,2 mikronech.

7. Životní styl jít

Lifestraw Go Survival Vodní filtrační láhev

KOUPIT ZDE

Jak název napovídá, tato sláma je pro pěší turisty. Stačí se zastavit u nejbližšího potoka nebo vodního útvaru, naplníte láhev odolnou proti úniku, která je dodávána s nápojem a pak pijete. Technologie dutých membrán odstraňuje 99,99% vodních bakterií a protozoí, včetně e.colli. Slamky filtrují na 0,2 mikronu a budou pracovat nejméně 1000 litrů / 264 galonů při rychlosti 1,7 l za minutu. Jakmile skončíte s pitím, vyfoukáním slámy odkryjete jeho systém. To váží 7,8 oz.

8. Životní styl Osobní

Lifestraw osobní filtry pro přežití

KOUPIT ZDE

Používaná po celém světě pro nevládní organizace, tato ultralehká sláma sloužila s rozlišením v případě mimořádných událostí, včetně zemětřesení na Haiti. S hmotností pouhých 2,0 oz a filtrací 0,2 mikronů eliminuje 99,99% prvoků a bakterií, které způsobují onemocnění. S průtokem 1,7 litrů za minutu je navržen tak, abyste mohli pít přímo ze zdroje, pokud jste v režimu přežití. Můžete také vypít z kontejneru s ním v provozu.

9. MSR Guardian Purifier Pump

Msr Guardian čistička přežvýkavcového vodního filtru

KOUPIT ZDE

Používaný americkou armádou a ve vodním toku, toto filtrační čerpadlo je velkým chlapcem, který se nevyhýbá povinnosti. Viry, bakterie a sedimenty jsou mimo cesty, když MSR jde do akce. Jeho robustní rám umožňuje pracovat v mrazivém počasí a vydržet hrubé ošetření, přitom stále dodává rychlý 2,5 litry za minutu. Další šňůra na rukávu je samočistící při každé mrtvici. To váží 2,19 liber a zpracovává 10,000 litrů.

10. MSR Miniworks Ex Microfilter

Msr Miniworks Ex Mikrofiltr přeživší vodní filtr

KOUPIT ZDE

Jako dobrodruh si nechcete, aby se vaše filtry na vodu vzdaly. MSR mini práce nebudou. Vestavěný s ohledem na odolnost, jeho uhlík / keramický prvek odolává těžkému a častému použití. Tento filtr pracuje na 1 litr za minutu a nevyžaduje žádné čištění. Dále bude sloužit k vyloučení 99,9 bakterií a prvoků při odstraňování chemických a zápachových vod. Kapacita kazety je 1000 l.

11. MSR Sweetwater čisticí systém

Msr Sweetwater čisticí systém přežívající vodní filtr

KOUPIT ZDE

Sweetwater nemá vůně nebo nepříjemnou chuť. Tento filtr eliminuje 99,9% škodlivých vodních bakterií a prvoků. Deaktivuje také 99,99 virů přes 0,2 mikronový filtr. Tábořiři nebudou mít obtížnou práci s kompaktní hmotností o hmotnosti 14 uncí, přičemž je třeba mít na paměti, že je snadné použít pákový efekt. Přestože průtok 1 litr za minutu není vysoký, čerpadlo má celoživotní záruku. Jeho kazeta trvá přes 750 litrů.

12. Mikrofiltrační systém MSR Trailshot

Msr Trailshot Mikrofiltrační systém Filtr pro přežití vody

KOUPIT ZDE

Jako turista mohou být za tento mikrofilter nahrazeny extra zavazadla, jako je balená voda, ve výši 5,4 oz. Jemně ho stlačte, aby se láhev naplnila rychlostí 1 litr za minutu nebo přímo přímo ze zdroje. Jeho 0,2 mikronový filtr odstraňuje většinu bakterií a prvoků s úspěšností přes 99,9%. Budete také snadno čistit.

13. Platypus Gravityworks 4 litry

Platypus Gravityworks 4 litrový vodní filtr pro přežití

KOUPIT ZDE

Pokud jste v táboře nebo pěší turistiku ve skupině, měl by vás tento gravitační asistovaný filtr doprovázet. Rychle funguje také při 1,75 litru za minutu. Zásobník zpracovává 1 500 litrů, zatímco může být vyčištěn během 4 vteřin pomocí zpětného toku. Také vyhovuje směrnicím EPA pro vyloučení více než 99,9 procent prvoků a bakterií. Platýpus má 8 litrů vody a váží libru. Má filtry o. 2 mikrony.

14. Sawyer Products 0.1 Micron

Sawyer Produkty 0 1 Micron Survival Water Filter

KOUPIT ZDE

Tento systém s dvojitým vakem používá gravitaci tam, kde nádrže obsahují špínu a druhou čistou vodu. Vhodný pro nouzové situace, batůžkáře a táborníky, tento filtr může vyčistit 2 litry vody za 1,5 minuty. Při pouhých 1,5 liber se snadno nosí. Další pozitivní je, že systém je dodáván s celoživotní zárukou. Stejně jako ostatní špičkové filtry eliminuje 99,9% bakterií a protozoí přes 0,1 mikronový filtr. Nevylučuje však viry, takže může být nutná zvláštní léčba.

15. Sawyer Products Mini

Sawyer produkty Mini filtrační systém pro přežití vody

KOUPIT ZDE

S filtrem o průměru 1 mikronu je tento filtr vyráběn v pilinářské tradici za použití nejmodernější technologie. Dává se do dlaně a váží 2 oz. Filtr je o velikosti 100 000 galonů. Ačkoli to není filtrovat chemikálie nebo viry, více než 99,9% bakterií a prvoků nemůže projít. Je ideální pro venkovní a cestující. Můžete jej připojit k různým držákům vody nebo pít přímo ze zdroje. Čištění filtru je snadné pomocí metody zpětného proplachu. Výrobce doporučuje i po každém odjezdu deaktivovat filtr.

16. Výběrové produkty společnosti Sawyer Products

Výrobky řady Sawyer Select Series řady Survival Water Filters

KOUPIT ZDE

Tyto filtry vybírají výkon a rychlost při výkonu. Přicházejí ve tvaru láhve s filtrací o vláken 0,1 mikronů a poskytují veškerou čistou vodu, kterou potřebujete, ať už cestujete zpětně nebo mezinárodně. Filtr eliminuje více než 99,9% bakterií a prvoků. Také dělá skvělou práci blokování chemických látek a virů. Vyměnitelné membrány se používají v procesu filtrace a každý může být použit 800 krát.

Pobřežní HL8R Přehled světlometů – dobíjecí LED osvětlení

Podívejme se na to, držet baterku až na hlavu po celé hodiny, to dělá strašný čas.

Nezáleží na tom, jestli se snažíte udržet svůj domov osvětlený během výpadku elektrické energie, nebo pokud se jen snažíte vidět, co je před vámi během pozdního nočního výletu venku.

Nakonec vaše zbraně budou unavené.

Samozřejmě, někdy drží baterku, je nepraktické, když potřebujete dvě volné ruce, abyste dostali práci.

Naštěstí, Coast HL8R řeší všechny tyto problémy pro vás.

Coast HL8R Recenze

Coast Hl8r Světlomet

Nabíjecí světlomet Hl8r

Přehled Hl8r Přehled světlometů

800 Lumens Coast Hl8r Přehled světlometů

Přezkoumání lodi Hl8r světlometu

Recenze Hl8r přední světlomet se třemi kontrolními výstupy světla

Coast Hl8r Specifikace alkalických baterií světlometů

S výškou 800 lumenů, vzdáleností od nosníku 702 ft a časem běhu 4 hodiny a 15 minut je tento světlomet Crème de la crème pro pobřežní linii. Při nejnižších nastaveních s 50 lumenů a vzdáleností 180 stop, dokáže poskytnout impozantní 64 hodin provozu.

Pokud se vám stane, že odčerpáte dobíjecí Li-ion balení, nabíjení vyžaduje pouze připojení jediného mikro USB kabelu. Pokud máte druhý záložní li-ionový obal, můžete snadno odpojit první a vyměnit ji za čerstvě nabitou baterii.

Pokud nabíjení přes USB není, můžete vždy použít dodávanou alkalickou baterii. 4 baterie AA jsou potřeba a jste v podnikání.

Možnosti akumulátoru na boku lodi Hl8r

Pobřežní světlo Hl8r Light Beam Flood

Dlouhý externí napájecí kabel dlouhý přední světlomet pro baterii

Přípojka napájení světlometu Hl8r

Coast Hl8r Specifikace nabíjecího světlometu

Coast Hl8r Přední světlomet s akumulátorem Li Ion

Pobřežní hl

Coast Hl8r Pohled zezadu

Coast Hl8r Příslušenství světlometů Klipy

U 12,3 oz mohou někteří považovat lampu Coast HL8R za těžší, ale pro mě to připadá přirozené. Mohu tento světlomet snadno nosit celé hodiny nebo déle, s nulovými stížnostmi. Pokud jde o fit, zahrnuté pobřežní popruhy nabízejí spoustu úprav, aby se postaraly o jakoukoliv velikost nogginů. V mém případě jsem byl schopen dostat to dost bezpečně, aby se věci, jako je běh v plné rychlosti, skákání, atd. Všechny bez problémů.

Zatímco tento světlomet nabízí dostatek osvětlení, budete rádi, že existují tři nastavení výstupu světla: vysoká, střední a nízká. Zatímco vysoká je vhodná pro prohlížení na dálku, je pravděpodobné, že byste ji nechtěli používat pozdě v noci, zatímco ostatní táborníci kolem vás spí. Jednoduchost otáčení pomocí těchto nastavení je neuvěřitelně jednoduchá a mimořádně pohodlná s ovládacím kolečkem umístěným na boční straně světlometu světlometu.

Chcete-li využívat funkčnost zaostřování čistého paprsku, stačí jen jednoduchá rotace, aby se z ultravysoké povodně dostalo do dlouhého dosahu. Během přechodu můžete upravit, dokud nenajdete dokonalou úroveň zaostření. Jinými slovy, nejste jen uvízli povodeň nebo místo pro osvětlení.

Zatímco já osobně miluju tuto funkci, to, co mě opravdu ohromilo, bylo nastavení závěsů. Místo toho, abyste se dívali dolů, abyste zaostřili své světlo na zemi, jednoduše naklonějte světlomet pro nastavení směru světelného paprsku. Netřeba dodávat, že překonávání věcí před vámi je skoro věcí minulosti.

Zatímco pobřežní část obsahuje několik doplňků v každé skříni světlometů HL8R, byl jsem příjemně překvapen, když viděl, že jsou součástí hardhatových klipů.

Bez ohledu na to, jestli jste v backpackingu, konstrukci nebo jednoduše potřebujete nouzový světlomet pro tmavý dům, je opravdu těžké porazit Coast HL8R. S celoživotní zárukou, atraktivní konstrukcí a skvělým výkonem jsem si jistý, že tento světlomet bude jeden, který si užije roky po cestě.

Zkušební přezkoušení světlometů na pobřeží

Odolnost vůči nárazům Hl8r Přehled světlometů

Pole odolné proti povětrnostním vlivům Hl8r

Pobřeží Hl8r Temná místnost světla

Coast Hl8r Nízké napájení světlometů

Přední světlomet středního výkonu

Hl8r čelního světlometu s vysokým výkonem

Coast Hl8r Světlomet s celoplošným výstupem

Hl8r střední světlomet čelního světlometu

Pobřeží Hl8r Koupit světlomet

KOUPIT ZDE

Vertx Delta Stretch kalhoty recenze – Minimalistické pánské každodenní taktické kalhoty

Seznamte se s tím, všechno, každodenní kalhoty. S nenápadnou taktickou funkčností a pohodlí jógu kalhot, Vertx Delta Stretch je jeden pár kalhotek, které nikdy nebudete chtít vzlétnout.

Pravda je řečeno, toto jsou “Rolls Royce” každodenních taktických kalhot.

Jistě, nemají tolik kapes, než jaký říkají, Vertxův Hyde nebo možná jiné taktické kalhoty, ale kalhoty Delta Stretch nebyly zamýšleny být přes vrchol.

Místo toho jsou neformální, spojují se do prakticky jakéhokoli okolí a přesto vám dodávají tu a tam další hrany taktických dotyků. Ve skutečnosti to je to, co považuji za perfektní nošení.

Komfort je skutečně mimo tento svět. Pokud si myslíte, že je vaše oblíbená džínová kombinace pohodlná, počkejte, dokud se na ně nepřeklouznete. Jste v překvapení!

Rychlé upozornění:

Pánské Vertx Delta Strech kalhoty Tag

– 98% bavlna, 2% spandex / Stretch trikotin.
– Měkká, vysoce flexibilní tkanina 9oz pro maximální mobilitu.
– Příležitostný, čtyřdílný minimalistický vzhled.
– Pás kompatibilní se skrytým nosením střelné zbraně.
– Vnitřní zadní kapsa obsahuje diskrétní klapky, které zabraňují vybírání kapes.
– Vřeteny předního kapesního nože.
– Skrytá vertikální kapsa na zip.
– Nástrojové kapsy na obou stranách kalhotek s koženou podšívkou.
– Kloubové kolena a rozkrokový rozkrok pro usnadnění pohybu.
– Samolepící muška udržuje zip, aby zůstal stát, i když tlačítka poprsí.
– Zipy YKK.

Tabák Vertx Delta Stretch kalhoty Recenze

Pánské taktické nohavice Vertx Delta Strech Recenze

Pánské Vertx Delta strech kalhoty rysy

Pánské Vertx Delta Strech kalhoty Highlights

Recenze Vertx Delta Strech kalhoty Back Pocket

Taktické kalhoty Vertx Delta Strech

Vertx Delta Strech kalhoty pro muže

Vertx Delta Strech Pants Recenze

Vertx Delta Strech kalhoty Recenze

Vertx Delta Strech taktické pánské kalhoty recenze

Kluci Tactical Vertx Delta Strech Pants Recenze Side Pocket

Pánské Vertx Delta Strech kalhoty značkové kožené logo

Pánské tričko Vertx Delta Strech kalhoty

Pánské Vertx Delta Strech kalhoty Gusseted Crotch Construction

Pánské Vertx Delta Strech kalhoty vnitřní kapsa na zip

Pánské Vertx Delta Strech kalhoty vnitřní Stiching detail

Pánské Vertx Delta Strech kalhoty Nízké profilové Stiched Logo

Pánské Vertx Delta Strech kalhoty Hlavní kapsy

Pánské Vertx Delta Strech Nohavice Side kožené malé kapsy

Pánské Vertx Delta Strech kalhoty Zip a uzávěr na knoflíky

Zesílená manžeta Vertx Delta Strech kalhoty

V okamžiku, kdy jste si nasadili kalhoty Vertx Delta Stretch, budete chtít běžet, skákat, skrýt se, sklouznout atd. Netřeba říkat, že je to jako v okamžiku, kdy kofeinová buzz z vaší ranní kávy kopne … Cítíte se úžasné, přeplňovaný, atd.

Když nosím tyto kalhoty, začnu snít o tom, jak strávit den pěší turistikou venku nebo tréninkem v dosahu. Faktorem je flexibilita, kterou tyto kalhoty nabízejí, a prakticky jakákoli činnost, kterou si můžete představit, je vylepšena tím, že je nosíte.

Ale nenechte flexibilitu oklamat. Zatímco flexibilní, tkanina není v žádném případě lehká. Obvykle s jinými značkami obětujete vážnou trvanlivost výměnou za větší flexibilitu. S kalhotami Vertx Delta Stretch nehrozíte nic, protože každý pár je dodáván s velmi tvrdou tkaninou z 9oz.

A když mluvíte o trvanlivosti, možná vás překvapí, že můžete vědět, že můžete v těchto kalhotách rozdělit. S tupým rozkrokem je doslova nemožné je oddělit.

Akční postavení Pohodlné Vertx Delta Strech kalhoty pro muže

Pánské Vertx Delta Strech Kalhoty Detail kapsy

Vertx Delta strečové kalhoty pro muže straně

Vertx Delta Strečové kalhoty Recenze zpět

Vertx Delta Strech kalhoty přezkoumání přední

Vertx Delta Strech kalhoty recenze venku pole test

Vertx Delta Strech Pants Recenze Boční kapsy

Fit, pohodlí atd. Stranou, to, co jsem opravdu přijel, jsou všechny skryté / diskrétní prvky, které tyto kalhoty taktických mužů nabízejí. Na pravé hlavní kapse najdete vnitřní kapsu na zip, které zajistí bezpečný náklad. Na zadních kapsech najdete krycí klapku, která zajišťuje přihlašovací údaje a současně dělá noční můru z kapsy. Netřeba dodávat, že jsou to kapsy odolné proti kapsám.

Na bocích najdete kapsy na nástroje s koženou podšívkou v horní části. Jsou to skvělé pro pistole mags, multi-tools, nože atd. Pokud jde o vaše standardní přední / zadní kapsy, hloubka Vertxu je něco jiného než standardní. 30. AR mag se snadno vejde dovnitř, zatímco zůstane skryté s bundou. Nemluvě o tom, že na předním kapse najdete opravdu pěkné nože.

Nyní bylo mnohokrát, kdy jsem chtěl nosit taktické kalhoty, ale prostě nemohl, protože vypadali příliš takticky. S Vertx Delta Stretch se jedná o opravdovou věc. Věřím, že jsem konečně našel perfektní taktické / venkovní / každodenní kalhoty prakticky pro každou příležitost. Ve skutečnosti je to chci v každé barvě a chci, aby byl celý skříň plný!

Vertx Delta Stretch Pants Nákup

KOUPIT ZDE

Top 12 nejlepších taktických punčoch pro muže – Manly Christmas Decor

Prázdninová sezóna je o tradici, kterou jsme se těšili po celý rok, když jsme byli děti, a zavěšení personalizovaného skladování nad krbem je daleko od dětské zábavy.

Ve skutečnosti by někteří mohli říci, že tradice je s věkem ještě lepší.

Moderní svátek svátků – a jeho obsah – jsou zdokonalením z detských vánočních ranních vítězů a zaslouží si skladování, které bude držet své nově objevené poklady v maskulinním stylu a mrkání dobrého rozveselování.

Od vojenských popruhů až po tajné kapsy až po obousměrné zipy, a dokonce i rychloupínací spony na špičce (o to lepší je, že se ještě rychleji rozlévají), nejlepší taktické vánoční punčochy jsou o vychutnávání svátků jako profesionálů. Ať už dáváte přednost nylonu nebo pletené, kožené nebo plátně, nebo jen dobré staromódní červené fleece, vaše punčocháče jistě udělají Santa úšklebek – a možná dokonce přidá pár dalších lahůdek, bez ohledu na to, zda jste byli zlobiví nebo milí.

Některé věci by měly být lepší s časem a radosti z Vánoc jsou jedním z nich. Proč by děti měly mít zábavu, když pracujete dvakrát tak tvrdě a nakonec si můžete vydělat dary, které jste získali? Dopřejte si sebe nebo muže, kteří vaše svátky svítí na sklad, který jistě ukradne reflektor na Štědrý den.

1. “Blue Force Gear Santa ponožky taktické skladování

Blue Force Gear Santa ponožky taktické skladování

KOUPIT ZDE

Pokud hledáte něco, co je vyrobeno z robustního užitného materiálu, vojenský styl inspirovaný skladováním jistě zaujme něčí pozornost. Vyrobeno z nejtěžšího materiálu, taktické vánoční punčochy Blue Force Gear jsou odolné a mají dostatek prostoru pro skladování nádivky.

2. Camosock Army Vánoční kamufláž taktické skladování

Camosock armáda vánoční kamufláž taktické skladování

KOUPIT ZDE

S americkou armádou a americkou vlajkou je střelba sto procent Američanů. Vyrobeno z bavlny a nylonu, tato skladba je neuvěřitelně dobře přizpůsobená, aby vám poskytla krásný a jedinečný materiál, který váš muž bude milovat!

3. “Garud Multicam vánoční taktické skladování s Molle Gear

Garud Multicam Vánoční taktické skladování s Molle Gear

KOUPIT ZDE

Vyhlížíte se na vysokou zásobu, která nabízí vše, co potřebujete? Pak je taktická vánoční punčocha ideální volbou pro vás. S vícenásobnými kapsami můžete skrýt více dobrodiní v těchto s absolutní lehkostí.

4. Zelená kamuflážní taktická skladování

Zelená kamuflážka taktické skladování

KOUPIT ZDE

Tato osmnáctipalcová kamuflážní punčocha je ideální pro syny, manžele a pro každého vojáka. Chcete-li získat odpovídající pár pro ženu ve vašem životě, nebo dokonce pro sebe, produkt také přichází v růžové kamuflážní vzorek také.

5. Kurt Adler Camouflage Tactical Stocking

Kurt Adler Camouflage Tactical Stocking

KOUPIT ZDE

Mírně větší skladování než ostatní možnosti na našem seznamu, Kurt Adler Camouflage Stocking je dobrá kombinace kamufláže a Vánočního fantazie s částí umělé kožešiny nahoře. Pánská taška je dodávána s postranním kapsičkou pro extra výplně.

6. La Police Gear taktické vesty Vánoční punčochy

La Police Gear Tactical Vest Vánoční taktické skladování

KOUPIT ZDE

Odchylně od kamuflážního trendu jsou tyto pevné hnědé punčochy vyrobeny z extrémně odolného materiálu a jsou perfektně zdobeny taktickým dotykem. Zásoba má několik kapes a nastavitelných popruhů, které se hodí k tomu, co potřebujete.

7. “Lazer navrhuje taktické vánoční sklady

Lazer navrhuje taktické vánoční taktické punčochy

KOUPIT ZDE

Pro skladování, které můžete jednoduše přizpůsobit, je to taktické vánoční punčochání podle vzoru Lazer Design, které je perfektní na to, abyste mohli jít dál. Pancéř je dodáván v různých barvách a texturách, takže máte z čeho vybírat spoustu možností.

8. Northlight Camouflage Vánoční taktické skladování

Northlight Camouflage Vánoční taktické skladování

KOUPIT ZDE

Dobrá volba rozpočtu pro vánoční punčochy, Northlight Camouflage Christmas Stocking je další kamuflážní volba, se kterou můžete jít dál. Je vyrobena z umělé kožešiny, která dodává pěkný jedinečný nádech.

9. OC Tactical Rhodesian Camouflage Vánoční skladování

Oc Tactical Rhodesian Camouflage vánoční taktické punčochy

KOUPIT ZDE

Pro muže, který chce vánoční punčochy vyrobené z čistě těžkého vojenského materiálu, je odpovědí Rhodosian Camouflage Christmas Stocking. Pěstování přichází s jeho jmenovkou také napsat vaše jméno.

10. Osage River Zachycuje psa taktické skladování

Osage River Ruck Up Páčkový taktické skladování

KOUPIT ZDE

Pro muže, který miluje psy víc než cokoli jiného, ​​je tento pes vánoční punčochy ideální volbou. Stříhání je k dispozici ve třech barvách a má držáky na tkaniny po celé délce k zavěšení candy canes, nebo pes zachází, pokud můžete!

11. Vánoční taktické skládání SKD Multicam

Skd Multicam Vánoční taktické skladování

KOUPIT ZDE

Pro dobrou utilitu vánočního osazení je tato multicam jedna z SKD dobrou volbou. Produkt je dodáván v páru, takže si můžete dát jeden druhému členu své rodiny, nebo ho nechat pro sebe dvojnásobné vánoční výplně!

12. Wilde vlastní výstroj taktické vánoční skladování

Wilde Custom Gear taktické vánoční punčochyX

KOUPIT ZDE

Pokud chcete spoustu možností a vzorů v punčochách vánočních, a ne jen pravidelné camo volby, pak tyto taktické vánoční punčochy jsou způsob, jak jít. Tactical punčochy Wilde Custom Gear přicházejí s chladnou 100d konstrukcí Cordura s laserem MOLLE. Najdete zde také hezké ruční štítky a vlekro topper pro náměty nebo záplaty. Od klasické černé po Kryptek nabízí Wilde Custom Gear nespočet mužných taktických možností.

Vertx Hyde kalhoty recenze – Neformální Vaporcore pánské taktické kalhoty

Setkat se s “jakoukoli misí”, “jakoukoliv teplotní” kalhotou. S Vaporcore zůstáváte chladný pod silným tlakem a teplo, když akce zchladne.

Nenechte si minimalistický / venkovní vzhled blázen, tyto pánské taktické kalhoty jsou postaveny k provedení.

S mnoha kapsami, jak skrytými, tak i viditelnými, můžete doslova vložit celou válečnou sadu do kalhot Vertx Hyde.

Aby bylo zajištěno, že zůstanete v pohodě při přepravě veškerého nákladu, každý kalhot má funkce VaporCore poháněné technologií 37.5. Tím, že pracuje s infračerveným bodem těla a reguluje ideální teplotu tělesa 37,5, jsou věci jako minulost věci jako pot, vlhkost, třesání, zrychlená únava atd. (I zápach!)

Nejlépe ze všech, suší 5krát rychleji než ostatní přední výkonnostní tkaniny.

Rychlé upozornění:

Vertx Hyde Pants Značka Tag

– 7oz 42% polyester, 23% 37,5% polyester, 35% bavlna
(Nebo) 5oz 40% polyester, 24% 37,5% polyester, 36% bavlna.
– Venkovní vzhled s taktickými funkcemi.
– trvale vložené vlákno s vaporcore. (Udržuje teplotu těla, vysuší 5x rychleji, eliminuje zápach.)
– Šikmý rozkrok a ne-čtyřbodový švový se volně pohybuje a umožňuje rozdělovat bez vyhoření.
– Kloubová kolena umožňuje ohýbání dolů bez vzestupu.
– Projděte v kapse pro komunikační přijímač.
– Všechny síťové kapsy.
– Boční kapsa na skládku pro telefon nebo časopis AR.
– Dvě zesílené úložné kapsy podél zádového žloutenky šikmo pro časopisy AR. (Snadno pokrytý polokošile pro nízkoprofilový vzhled.)
– Kapesní zadní kapsa může být použita jako kreditní kapsa a je vybavena designem, který eliminuje vybírání kapes.
– Zpevněná podpěrná patka.
– Útěk a vyhýbavé kapsy na spodních manžetách kalhotek.
– Všechny rohy kapsy zesílené kovovými nýty.
– Nízkoprofilová kapsa na ventil se zipem podél švu obou nohou pro maximální cirkulaci vzduchu.
– Zipy YKK.
– Spodní kapsy na přední straně pro snadný přístup s / bez pouzdra.
– Samolepící muška udržuje zapínání na zip, i když jsou popraskané.

Vojenské Olive Vertx Hyde Pants Recenze

Kluci Tactical Vertx Hyde Pants Recenze

Pánské taktické kalhoty Vertx Hyde Recenze

Taktické kalhoty Vertx Hyde

Vertx Hyde Nohavice

Vertx Hyde kalhoty pro muže

Vertx Hyde Pants Recenze

Vertx Hyde Pants Recenze

Vertx Hyde kalhoty Vaporcore výhody vysvětleny

Vertx Hyde kalhoty Vaporcore regulace teploty

Vertx Hyde taktické pánské kalhoty recenze

Řemínky na opasek Recenze Vertx Hyde Pants

Gusseted Crotch Vertx Hyde Pants Recenze

Interiér Magazne Pocket Vertx Hyde Kalhoty

Vertx Hyde kalhoty úhlové kapsy

Vertx Hyde kalhoty Douoble Stiched Spodní manžeta

Vertx Hyde kalhoty skryté pod manžetou kapsy pro útěk a úniky nástrojů

Vertx Hyde Pants Magazine Pocket

Vertx Hyde Pants Mesh Hlavní kapsa

Vertx Hyde kalhoty recenze Back kapsy

Vertx Hyde kalhoty Side Back Pocket

Vertx Hyde kalhoty boční kapsa zipové sítě pro proudění vzduchu

Vertx Hyde kalhoty s časopisem Ar10

Vertx Hyde Nohavice Zip a uzávěr na knoflíky

Bez ohledu na to, zda zvolíte verzi 5oz nebo 7oz, oceníte zesílené horní kapsy, zadní horní kapsy, boční kapsy, zadní kapsy, boční síťované kapsy a spodní kapsa na manžetě.

Kdy, to je spousta kapes! (Všechny jsou mimochodem.)

Naštěstí Vertx do těchto kalhotek nezapojil spoustu kapes a nazval to za den. Místo toho Vertx udělal každý z nich neuvěřitelně užitečné a pečlivě přemýšlel o jejich funkčnosti. Například šikmé zadní kapsy umožňují, aby palce působil pozitivně na AR mag a zároveň eliminoval rozhraní od košile výše.

Boční kapsy na zip mají plnou síťovou konstrukci, která maximalizuje množství průtoku vzduchu do vašeho těla. Skrytá kapsa umístěná v dolní manžetě těchto kalhotek umožňuje diskrétní a přístupný způsob ukládání únikových a únikových nástrojů. Průchod v kapse pro komunikační přijímač podél zadních kapes pro zabezpečení věcí, jako jsou vaše pověření, s jedinečným opatřením pro prevenci výběru kapes, ulehčí život.

Se všemi těmito zařízeními, řekněme to, budete potřebovat kalhoty s vysokou trvanlivostí. Zatímco 5oz a 7oz konstrukce jsou lákavé, mám rád skutečnost, že Vertx také přidal gusseted rozkrok s non-4-point švů. Jistě, to umožňuje svobodu pohybu a schopnost dělat rozdělení, ale co je důležitější, to znamená žádné výbuchy.

Pro trvanlivost najdete také vyztuženou podpěrnou patku a zesílené rohové kapsy s kovovými nýty.

Vertx Hyde kalhoty přezkoumání přední

Vertx Hyde Pants recenze Magazine Draw Pockets

Vertx Hyde Pants Recenze strana

Vertx Hyde Pants Recenze Side Magazine Pocket

Vertx Hyde Pants Recenze Strany

Pro celodenní pohodlí je těžké porazit kalhoty Vertx Hyde.

Jsou výjimečně prodyšné, lehké, pohodlné a absolutní nákladní hospodářství. Zatímco VaporCore je pro mě nový, a možná i pro vás, musím říct, že mě překvapuje, jak dobře funguje. Dokonce i po těžké 6hodinové taktické třídě v karabině jsem se cítil stejně pohodě a pohodlně opouštět rozsah, jak jsem chodil dovnitř. Normálně jsem lepkavý horký, nepohodlný a můj oblek je vlhký / zalitý.

S kalhotami Vertx Hyde a jednou z jejich bojových košil se stejnou technikou VaporCore to bylo noční a denní rozdíl. Pro delší dny tréninku nebo kratší dny, kdy je počasí buď příliš chladné nebo příliš horké, můžete vsadit, že se na pár dosáhne!

Vojenský Olive Vertx Hyde Pants Nákup

KOUPIT ZDE

Vertx Hyde kalhoty recenze – Neformální Vaporcore pánské taktické kalhoty

Setkat se s “jakoukoli misí”, “jakoukoliv teplotní” kalhotou. S Vaporcore zůstáváte chladný pod silným tlakem a teplo, když akce zchladne.

Nenechte si minimalistický / venkovní vzhled blázen, tyto pánské taktické kalhoty jsou postaveny k provedení.

S mnoha kapsami, jak skrytými, tak i viditelnými, můžete doslova vložit celou válečnou sadu do kalhot Vertx Hyde.

Aby bylo zajištěno, že zůstanete v pohodě při přepravě veškerého nákladu, každý kalhot má funkce VaporCore poháněné technologií 37.5. Tím, že pracuje s infračerveným bodem těla a reguluje ideální teplotu tělesa 37,5, jsou věci jako minulost věci jako pot, vlhkost, třesání, zrychlená únava atd. (I zápach!)

Nejlépe ze všech, suší 5krát rychleji než ostatní přední výkonnostní tkaniny.

Rychlé upozornění:

Vertx Hyde Pants Značka Tag

– 7oz 42% polyester, 23% 37,5% polyester, 35% bavlna
(Nebo) 5oz 40% polyester, 24% 37,5% polyester, 36% bavlna.
– Venkovní vzhled s taktickými funkcemi.
– trvale vložené vlákno s vaporcore. (Udržuje tělesnou teplotu, vysuší 5x rychleji, eliminuje zápach.)
– Šikmý rozkrok a ne-čtyřbodový švový se volně pohybuje a umožňuje rozdělovat bez vyhoření.
– Kloubová kolena umožňuje ohýbání dolů bez vzestupu.
– Projděte v kapse pro komunikační přijímač.
– Všechny síťové kapsy.
– Boční kapsa na skládku pro telefon nebo časopis AR.
– Dvě zesílené úložné kapsy podél zádového žloutenky šikmo pro časopisy AR. (Snadno pokrytý polokošile pro nízkoprofilový vzhled.)
– Kapesní zadní kapsa může být použita jako kreditní kapsa a je vybavena designem, který eliminuje vybírání kapes.
– Zpevněná podpěrná patka.
– Útěk a vyhýbavé kapsy na spodních manžetách kalhotek.
– Všechny rohy kapsy zesílené kovovými nýty.
– Nízkoprofilová kapsa na ventil se zipem podél švu obou nohou pro maximální cirkulaci vzduchu.
– Zipy YKK.
– Spodní kapsy na přední straně pro snadný přístup s / bez pouzdra.
– Samolepící muška udržuje zapínání na zip, i když jsou popraskané.

Vojenské Olive Vertx Hyde Pants Recenze

Kluci Tactical Vertx Hyde Pants Recenze

Pánské taktické kalhoty Vertx Hyde Recenze

Taktické kalhoty Vertx Hyde

Vertx Hyde Nohavice

Vertx Hyde kalhoty pro muže

Vertx Hyde Pants Recenze

Vertx Hyde Pants Recenze

Vertx Hyde kalhoty Vaporcore výhody vysvětleny

Vertx Hyde kalhoty Vaporcore regulace teploty

Vertx Hyde taktické pánské kalhoty recenze

Řemínky na opasek Recenze Vertx Hyde Pants

Gusseted Crotch Vertx Hyde Pants Recenze

Interiér Magazne Pocket Vertx Hyde Kalhoty

Vertx Hyde kalhoty úhlové kapsy

Vertx Hyde kalhoty Douoble Stiched Spodní manžeta

Vertx Hyde kalhoty skryté pod manžetou kapsy pro útěk a úniky nástrojů

Vertx Hyde Pants Magazine Pocket

Vertx Hyde Pants Mesh Hlavní kapsa

Vertx Hyde kalhoty recenze Back kapsy

Vertx Hyde kalhoty Side Back Pocket

Vertx Hyde kalhoty boční kapsa zipové sítě pro proudění vzduchu

Vertx Hyde kalhoty s časopisem Ar10

Vertx Hyde Nohavice Zip a uzávěr na knoflíky

Bez ohledu na to, zda zvolíte verzi 5oz nebo 7oz, oceníte zesílené horní kapsy, zadní kapsy na zadní straně, boční kapsy, zadní kapsy, boční síťované kapsy a spodní kapsa na manžetě.

Kdy, to je spousta kapes! (Všechny jsou mimochodem.)

Naštěstí Vertx do těchto kalhotek nezapojil spoustu kapes a nazval to za den. Místo toho Vertx udělal každý z nich neuvěřitelně užitečné a pečlivě přemýšlel o jejich funkčnosti. Například šikmé zadní kapsy umožňují, aby palce působil pozitivně na AR mag a zároveň eliminoval rozhraní od košile výše.

Boční kapsy na zip mají plnou síťovou konstrukci, která maximalizuje množství průtoku vzduchu do vašeho těla. Skrytá kapsa umístěná v dolní manžetě těchto kalhotek umožňuje diskrétní a přístupný způsob ukládání únikových a únikových nástrojů. Průchod v kapse pro komunikační přijímač podél zadních kapes pro zabezpečení věcí, jako jsou vaše pověření, s jedinečným opatřením pro prevenci výběru kapes, ulehčí život.

Se všemi těmito zařízeními, řekněme to, budete potřebovat kalhoty s vysokou trvanlivostí. Zatímco 5oz a 7oz konstrukce jsou lákavé, mám rád skutečnost, že Vertx také přidal gusseted rozkrok s non-4-point švů. Jistě, to umožňuje svobodu pohybu a schopnost dělat rozdělení, ale co je důležitější, to znamená žádné výbuchy.

Pro trvanlivost najdete také vyztuženou podpěrnou patku a zesílené rohové kapsy s kovovými nýty.

Vertx Hyde kalhoty přezkoumání přední

Vertx Hyde Pants Review Magazine Draw Kapsy

Vertx Hyde Pants Recenze strana

Vertx Hyde Pants Recenze Side Magazine Pocket

Vertx Hyde Pants Recenze Strany

Pro celodenní pohodlí je těžké porazit kalhoty Vertx Hyde.

Jsou výjimečně prodyšné, lehké, pohodlné a absolutní nákladní hospodářství. Zatímco VaporCore je pro mě nový, a možná i pro vás, musím říct, že jsem překvapen tím, jak dobře funguje. Dokonce i po těžké 6hodinové taktické třídě v karabině jsem se cítil stejně pohodě a pohodlně opouštět rozsah, jak jsem chodil dovnitř. Normálně jsem lepkavý horký, nepohodlný a můj oblek je vlhký / zalitý.

S kalhotami Vertx Hyde a jednou z jejich bojových košil se stejnou technikou VaporCore to bylo noční a denní rozdíl. Pro delší dny tréninku nebo kratší dny, kdy je počasí buď příliš chladné nebo příliš horké, můžete vsadit, že se k nim dostanu pár!

Vojenský Olive Vertx Hyde Pants Nákup

KOUPIT ZDE