Top 7 הכי טוב נעליים פולנית לגברים – נעליים נעליים יסודות

אין ספק לגבי זה, $ 400 עבור זוג חדש של נעלי אלן אדמונד הוא די די אגורה לשלם. ואם אתה אוהב אותי, אתה יודע את זה כדי לקבל את רוב החיים מתוך היומיום שלך $ 228 קול Haan Chukka Boots .. אתה צריך לעשות מחויבות רצינית להגן עליהם.

האמת היא, כמה מן השיעורים הגדולים ביותר שרכשתי כשמדובר הנעלה כוללים:

1. לא skimping על איכות כשזה מגיע מחיר. נעלי גברים בעלות מבנה עדין נמשכות זמן רב יותר מהיריבות שלהן במחיר נמוך יותר.

2. השקעה בעצי צחצוח ושימוש דתי.

3. לדעת גדול המקומי לתקן נעליים הנעל מי יכול מחדש כל נעל עם תשוקה עזה כישרון לא יאומן.

4. וכמובן, מה אני רוצה לדבר איתך היום, באמצעות פולנית נעליים ברמה הגבוהה ביותר כדי להזין ו waterproof הנעלה שלך.

כשמדובר פולנית נעליים, אתה יותר לעתים קרובות הולך למצוא ממיסים המסייעים לשמור על שעווה גמיש מספיק כדי לשפשף על השמלה שלך. סוג של ממס יכול להשתנות מנפתה (נפט מבוסס) כדי טרפנטין (אורן מבוסס).

ממיסים טבעיים כמו טרפנטין נוטים להריח יותר מושך, ובנוסף הם פחות המס שלך שטר הבריאות בהשוואה ממיסים מבוססי נפט. זה למה מותגים זולים כמו קיווי, נוטים לקבל את זה ניחוח ארומה כמו ממיסים מבוססי נפט להתאדות.

עבור שעווה שאריות, קרנובה או שעוות דבורים קשורות בדרך כלל עם מותגים יותר פרמיה. עכשיו, זה חשוב לדעת, כמו שעווה נחות נוטים להמיס תחת אור השמש, בתוספת מקל מסטיק למעלה מברשת הנעל שלך בסדר. כאשר משתמש מותג מעולה כמו הספיר האהוב עלי האישי, תבחין המרקם הוא יותר buttery, ואת שעווה יש רכות אחידה אליו.

לא משנה מה ההעדפה שלך, אם זה מוברש, יד שפשף ביד או צליל מבריק גבוהה, כללתי את הדף 7 צחצוח הטובים ביותר עבור גברים מתחת. הם יסייעו לשמור על הנעליים החומות והשחורות שלך כמו מותג חדש, וכן להאריך את חיי הנעליים יקרות שלך.

אלן אדמונדס

אלן אדמונדס קרנובה צחצוח פולני לגברים

$ 10 / לקנות אותו כאן

אלן אדמונדס Carnauba כהה החום הנעל פולנית מציעה מראה פשוט, נקי הנעליים החשובות ביותר בחיים שלך. הופק על ידי יצרני צחצוח האנגלית המפורסם אלן אדמונדס, זה נעל פולנית מפואר משתמש רק 100% שעווה קרנובה עבור הברק טבעי כל שטויות ללא ריח מכוער וזוהר זול של מוצרי נפט.

לאחר יישום אחד, הנעליים שלך יהיו מוגנים מפני שפשופים וקל יותר לנקות במהירות אחרי כל אחד ההרפתקאות שלך ביום קדחתני שלך. עבור אדם שזקוק לנעליים פשוטות, לא מסובכות, שיתאימו לעור העשיר של נעלי ההופעה הטובות ביותר שלו, אלן אדמונדס קרנובה צחצוח נעליים הוא תשובה חסרת מאמץ.

אנגלוס מושלם כתם שעווה פולנית

אנגלוס מושלם כתם שעווה נעליים פולנית לגברים

$ 7 / לקנות אותו כאן

אם אתה מחפש ברק מקצועי, מומלץ על ידי bootblacks אתה אף פעם לא יכול להשתבש עם אנגלוס נעליים שעווה פולנית. מתכון מורכב של שעוות רבות מלוכדות יחד עם רק שמנים באיכות הגבוהה ביותר. מוסיף חיים חדשים לכל נעלי העור שלך, מחזיר את המראה המקורי שלה ברק פנטסטי להרשים את כולם סביבך.

לאחר להשקיע זוג נעלי עסקים ברמה הגבוהה ביותר כדי לשפר את הסגנון שלך, אנגלוס נעליים שעווה פולנית יעזור לך לשמור על ההשקעה שלך גם עם מושלם, לסיים כהה עמוק. ברק מבריק יהיה outlast צעד שלך מחזיקה יחד כמעט בכל תנאי הטמפרטורה.

קולוניל 1909 קרם העליון דה לוקס צחצוח פולנית

קולוניל 1909 קרם העליון דה לוקס צחצוח פולני לגברים

$ 16 / לקנות אותו כאן

לקבלת עור עדין במיוחד, לטפל הנעליים שלך כדי Collonil 1909 באיכות גבוהה קרם עור עליון. תערובת מורכבת של בעלי חיים טבעיים, ירקות, שעווה ושמנים. כל אחד מוסיף היבט טכני מדויק כדי ליצור מזין שלם, מפנק גם חלקים חלקים מבריק של עור לשלמות הטבעי שלהם.

לא משנה את הצבע המקורי של הנעליים שלך, קרם עור העליון יהיה אינטנסיבי להחיות את הגוון ואת להחזיר את המרקם החלק. זהו ברק שאתה יכול לסמוך באמצעות כל שימוש. עבור עור קשה לזרוח ואפילו עבור זוג שלך מחוספס ביותר של צבא, פטרול או מגפיים חובה אם אתה רוצה להתייחס אליהם כמו שהם ראויים.

קיווי נעליים פולנית הדבק

קיווי צחצוח פולני לגברים לגברים

$ 8 / לקנות אותו כאן

הענק בתעשיית צחצוח נעליים, יש סיבה קיווי צחצוח פולני פולני הוא פולנית ללכת על כל כך הרבה אנשים תלויים הנעליים היומיום נראה טוב. פשוט, יעיל מאוד קרנובה פורמולה שעווה מושלמת במשך עשרות שנים של שימוש כבד. הכוונה של קיווי צחצוח פולנית היא לספק חזק, מראה ייחודי מאוד ברק עבור המגפיים שלך או נעליים.

זהו חובה עבור הנעלה צבאית, כמו הנוסחה במהירות מחלחלת וחלחל את העור כדי למלא שריטות ולעזור להסיר שפשופים. תערובת של שעווה טבעית רבים מגן ומזין עם כל יישום, סיפוק הן הדרישות שלך ואת האנשים שרואים את הנעליים שלך כל יום.

לינקולן כתם שעווה צחצוח פולנית

לינקולן שעווה נעליים פולנית לגברים

$ 8 / לקנות אותו כאן

לינקולן צחצוח שעווה פולנית הוא ניסה וליטוש פתרון אמיתי בקרב אנשי צבא. הטיפול הוא מהיר ומציע מראה טוב יותר חיים ארוכים יותר מאשר בתחרות. זה לא יעזוב את המגפיים שלך שמנוני, וזה ברק עמיד הרבה יותר מוכן לקחת על עצמו יום מלא בשמש הלוהטת ופעילות גבוהה. קל לפתוח את יכולה להיות חובה עבור אנשים שהם רציניים על ליטוש כל בוקר של כל יום עבודה מבלי לשבור את הלשונית הקטנה את פחיות זול אתה יכול להיות מוכר קונה בעבר.

הריח ממלא את האף בניחוח מרענן של קרנובה מסורתית במקום בריח הדחוס הכבד של הבנזין. לסיכום, לינקולן צחצוח שעווה פולנית עושה את זה קל לטפל המגפיים שלך ואת השמלה נעליים נכון עם פחות זמן ורק השקעה קטנה.

מלטוניאן צחצוח פולנית

מלטוניאן צחצוח פולני לגברים

$ 8 / לקנות אותו כאן

מלטוניאן צחצוח פולני הוא נוסחה חזקה, מפוארת להפליא מעורבב עם שעווה הטובה ביותר. מיועד להיות פולנית נעליים, תמצא Meltonian הוא חזק מספיק כדי למלא סדקים להקל על ההזדקנות על כל מוצרי העור שלך כולל ריהוט, ארנקים, חגורות, ארנקים ועוד. עשיר, שמנת, מכתים להפליא כדי להגדיר את הנעליים בחזרה לצבע המקורי הם התחילו.

עובד טוב במיוחד עם עור חלק לשמור על מראה רך, גמיש עם גימור ארוך. תעשה כל זוג יקר של נעלי שמלה של גברים נראה חדש ולעזור להתנגד לחות, לכלוך ולכלוך, כך שתוכל להתרכז ביום העבודה שלך עסוק. להרגיש 100%, להרשים את הלקוחות שלך (ואת הבוס שלך). הולך על קל זורחת להפליא.

ספיר מדאיל ד’ל 1925 פאט דה לוקס שעווה צחצוח פולנית

ספיר מדאיל דור 1925 פטה דה לוקס שעווה פולנית לגברים

$ 11 / לקנות אותו כאן

לטפל בכל זוג הנעל שלך כאילו הם המועדפים שלך! Saphir Medaille D’1925 פטה דה לוקס שעווה שחורה פולנית מכיל נוסחה מורכבת של 10 סוגים שונים של שעווה, כולם מקושרים יחד עם שמן טרפנטין טבעי באיכות גבוהה, כדי להשיג את הברק המושלם בכל פעם. הן חיות (שעוות דבורים) ושעוות הירקות משמשים כדי לקבל היברידית עם ההיבטים הטכניים הדרושים של כל אחד.

פולנית שעווה חודרת את העור של הנעל שלך עבור זיגוג מעולה, כמו גם לסיים מבריק גבוה. שילוב של פיגמנטים מותאמים אישית יוצר מראה מסורתי מבריק באמצעות שילוב של גוון וחדירה. שקיפות מאפשרת ברק עמוק, תלת מימדי ובוהק מפואר שאינך מקבל עם לקים זולים יותר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 2 =