אופנתי Doublju Mens מקרית כתף רצועה חולצות – יוקרה הבא

$ 30 / Buy It here

נקודה ריק אלה חולצות חלקלק ולעשות את תוספת מושלמת לכל ארון בגדים של גברים. Doublju מקרית כתף רצועה חולצות תכונה נראית פשוטה זה חתך נקי, ואת הדומה בעיקר דומה אקספרס MK2 חולצות. יש להם מראה צבאי יותר, אבל נועדו להיות מזדמנים יותר לתת את המראה מהנה עדיין מקצועי. כמו כן, הם תפורים כדי להציג פרופיל הדוק על הגוף שלך, אז היינו ממליצים להם יותר עבור לילות בחוץ, מועדונים, או כאשר אתה הולך על התאריכים.

ככל שהאיכות הולכת, אלה Doublju כתף מזדמנים כתף גברים חולצות השמלה הם באמת עמיד נראה להחזיק יחד הרבה יותר טוב מהצפוי. וכאשר אתה משווה את זה עם הסגנון שהם מספקים זה קצת מפתיע לראות אותם נמכרים בנקודת מחיר נמוכה יותר. עם זאת, למרות שהם לא tout שם המותג מעצב, או אפילו אחד שאנחנו מכירים היטב, העובדה בסופו של דבר הוא Doublju יודע איך לעשות חולצת גברים מעולה.

Mens חולצות מקרית

לקבלת כמה אזהרות מוקדמת מהירה לפני להרים משלך, הקפד להזמין גודל גדול יותר ממה שאתה כרגע ללבוש אם אתה מארה”ב. הם נוטים לרוץ קצת יותר קטן, אבל 3% סטרץ ‘מספק קצת גמישות. כמו כן, אם אתה מרוצה תוחבת את החולצה הם לא באמת עשה את זה, אבל הם עדיין תקוע ללא בעיות. בסך הכל, לנסות אחד על עצמך ואתה תהיה מופתע ברגע שאתה רואה כמה מחמאות אתה מקבל ללבוש אותם. אנחנו כמעט יכולים להתערב שאתה תלחץ שוב מאוחר יותר ולקבל קצת יותר, אנחנו בהחלט עשה את עצמנו.

Doublju Mens מקרית רצועה כתף השמלה חולצות

Mens חולצה מקרית חולצות

Mens Doublju השמלה כתף רצועה חולצות

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 3

Adblock
detector