איך להתלבש כמו גבר – אופנה Credos כל אדם צריך לדעת

אופנה היא עבור כולם, אבל תחושה מוצלחת של הסגנון לא! כל כך הרבה בחורים היום חלום להתלבש כמו ג ‘יימס בונד, הארווי ספקטר, דון דרייפר, וכו’ עדיין, מעטים כל כך לעשות זאת. למה?

ובכן, זה אומר להתלבש עם הכיתה, וזה משהו שרוב החבר ‘ה לא רוצה להתמודד עם.

זה גם אומר להיות אדם בעל ביצועים גבוהים. איך אתה מתלבש איך אתה מרגיש. למרבה הצער, רוב החבר ‘ה מעדיף לקחת את הכביש עצלן. זה הרבה יותר קל ואתה יודע מה, זה פתטי!

אדם שואף לגדולה; להיות במיטבו האישי. אתה מקבל שתי אפשרויות כל בוקר אחד לאחר התעוררות, ואני לא רק מדבר על לחזור לישון או להתחיל את היום.

אני מדבר על ההלבשה להצלחה, או להתלבש כמו בטלן! כאשר אתה הופך לגבר, אמא ואבא אינם שם כדי להתלבש לך כל בוקר כמו שהם עשו כשהיית ילד. הבחירה של מה ללבוש הוא לגמרי שלך.

למה להסתפק פחות בחיים, כאשר אתה יכול להראות לעולם את הגירסה המוצלחת ביותר של עצמך?

אתה לא רק נראה טוב יותר. אתה תרגיש טוב יותר עם עצמך, לעבוד קשה יותר לעבר המטרות שלך, לקבל יותר כבוד (משתי הנשים ומבני גילך), וכולי.

אם אתה רוצה להתלבש כמו לוזר, אף אחד לא יעצור אותך. אם אתה רוצה לדעת איך להתלבש כמו גבר מצליח, אני כאן כדי לעזור.

העלות

להתלבש כמו גבר זה לא אומר שאתה חייב לבזבז כסף הילד הגדול, אם כי זה בהחלט עוזר.

אתה לא צריך מאה ספרים אלקטרוניים או מאמנים אופנה או. בעוד רגע תדע למה זה נכון.

הדבר היחיד הנדרש הוא להבין שני הכללים החשובים ביותר:

איך להתלבש כמו אופנה אופנה גבר

1. זה לוקח זמן לגלות משלך, תחושה ייחודית של סגנון!

לבזבז את כל הכסף שאתה רוצה. לשכור את כל המאמנים אופנה בעולם. ונחשו מה תהיה התוצאה? סדרה מעולה של חוטים מכסה אדם שלא נוח במה שהוא לובש.

אתה יכול למהר את התהליך כל מה שאתה רוצה. עם זאת, אמון בבגדים שלך מגיע מאדם אחד בלבד: אתה!

תחשוב בחזרה כשהיית ילד .. זוכר את כל אותם פעמים ההורים שלך גרם לך ללבוש חליפה לאירועים מיוחדים? אתה כנראה נראה נהדר! עם זאת, עבור רוב הצעירים, זה עדיין מרגיש לא נוח קצת מביך. ואז קרה משהו. כשהתחלת להיות מבוגר, התחלת ללבוש דברים כמו חליפות, חולצות, וכו ‘לעתים קרובות יותר. פתאום, אלה בגדים לא נוח התחיל להיראות יותר טבעי ומהנה ללבוש.

למה אני מספרת לך את זה? ובכן, רוב החבר ‘ה היום מנסה ללכת מ חולצות ומכנסיים קצרים חליפות ואת התוצאה הסופית היא תלבושת הם לא מרגישים בטוחים פנימה הם מניחים שהם נראים נאים, אבל המציאות היא לא באמת להתאים אותם אישית. זה לא הסגנון שלהם, זה מחוץ למרכיב שלהם, ובמילים אחרות, זה ייקח קצת זמן כדי להתרגל. ונחשו מה, אנשים שם לב!

עכשיו, אני יודע מה אתה חושב. שחקנים וכוכבים יש את כל המאמנים אופנה בצד שלהם .. הייתי נראה בדיוק טוב מדי! זה פשוט לא נכון. הם היו באור הזרקורים כל חייהם. הם יודעים איך לעשות רושם טוב, ללא קשר למצב הרוח שלהם או רמת הנוחות. זה משהו שרוב האנשים לא יכולים לעשות! במציאות, זה לוקח להם שנים כדי לשלוט בסוג זה של כישרון. לך להתנדב כעוגן בתוכנית טלוויזיה ליום אחד, ותגיד לי כמה עלוב על המסך!

האמת היא, אם אתה רוצה להיראות ולהרגיש שאתה הכי טוב שאתה צריך להאמין! זה אומר להיות מסוגל לבחור את ערכת החוטים שלך בביטחון. אתה יכול לשים את כל האמון שלך למישהו אחר ולהמשיך לחקור אותו, או להתחיל לסמוך על עצמך לעשות את הבחירות הנכונות. זכור, להיות אדם כרוך קבלת החלטות משלך בחיים.

הנקודה שלי היא, או נתיב דורש זמן. פגשתי הרבה גברים שהחלו לעצב מחדש את האופנה שלהם ב 20 אחרי הקולג ‘, ולא ממש מרגיש מעודכן עד גיל 30 המוקדמות שלהם. רוב החבר ‘ה בסופו של דבר נתפס במגמות (או גרוע מזה פשוט לוותר), רק כדי להבין ולבסוף לומר, “מה fu-ck אני עושה” מאוחר יותר בחיים.

זכור, מציאת חוש הייחוד שלך של סגנון לוקח סבלנות. לא למהר את התהליך בלי לחשוב קודם. בעוד שנה או מוקדם יותר, אתה על חרטה אלה טעויות; ללא קשר למחיר המכירה או למגמת העבר. להשקיע זמן לגלות מה אתה אוהב באופן אישי. אתה צריך לבחור את הלבוש שלך כל יום, למשך שארית חייך. אלה הן החלטות שרק אתה יכול לעשות! לאט, אבל בטח תוכל להשתלט על אמנות ההלבשה בכיתה עם סגנון מקסים. להיות בסדר עם ניסויים וכישלון, כי אני אגיד לך עכשיו, בדיוק כמו כל דבר בחיים, אופנה דורש הרבה מזה!

2. שמלה להיות אדם בעל ביצועים גבוהים!

כאשר אתה רוצה להיראות הכי טוב שלך מה אתה לובש? חליפה.

כל אדם יודע זאת.

אז, למה בחורים להציל את החליפות שלהם לחתונות והלוויות בלבד? זה כאילו כל יום אחר לא משנה בכלל.

בואו נודה את המציאות כאן, אתה לא צריך “אירוע מיוחד” להתלבש היטב להתלבש עם הכיתה! כל מה שאתה צריך זה רצון להצליח. למרבה הצער, רוב החבר ‘ה אין להם את זה! במקום זאת, הם נותנים לעצמם את כל התירוצים האלה, “חליפות, עניבות וכו ‘כל כך לא בנוח”, “אני נראה מוזר”, “אני לא מנכ”ל”, “אני לא יכול כי …” כל זה שטויות!

או שאתה מכוון להצלחה בכל יום או שאתה מקבל כישלון. זה נתון להחלטתך. אתה קובע את הטון כל בוקר על ידי בחירה מה ללבוש. ואם אתה חושב שאתה לא תהיה הרבה יותר מוצלח ללבוש קבוצה קלאסית של חוטים, אתה לא להיות כנה עם עצמך.

ללבוש חליפה ועניבה במשך 30 הימים הבאים, אני אתגר לך. אם אתה חושב שזה קל, זה לא. רוב החבר ‘ה לא יספיק אפילו שבוע! ללבוש אחד למכולת, עבודה, ארוחת ערב, וכו ‘אתה תהיה מופתע עד כמה דרמטי את התצוגה שלך של אופנה שינויים, איך אנשים מתייחסים אליך, ואיך אתה מתייחס אל עצמך!

להבין שאני לא מנסה להגיד שאתה צריך ללבוש חליפה כל יום אחד של השנה כאן. עם זאת, כאשר אתה מתחיל ללבוש אותם לעתים קרובות מספיק, דברים כמו העסק שלך מזדמנים ואפילו הלבוש מזדמנים גם לשפר. אתה תמצא את עצמך להיות יותר נוח עם קשרים, חולצות, blazers וכו ‘בסופו של דבר תוכל לשנות את הדרך שבה אתה רואה את עצמך, ואחרים ישים לב.

אם אתה רוצה להתלבש כמו בטלן להתייחס כמו אחד, זה תלוי בך. עצלות היתה תמיד אופיום של המסכן!

אם בחורים יתחילו להתלבש כמו הגרסאות המוצלחות ביותר של עצמם, כמעט כל בעיות האופנה שלהם ייעלמו.

עם זאת, עכשיו אתה יודע את שני החלקים החשובים ביותר של עצה איך להתלבש כמו גבר. אם אתה מבין אותם, ולשים לב אלה חתיכות קטנות של חוכמה להלן, אתה תהיה בכיוון הנכון.

איך להתלבש כמו גבר שמלה חולצות

תעלה את החולצות, תלך עם חולצות.

חולצות הם הדרך המתקרבת של האיש המתקרב. במציאות, הם המינימום המוחלט. רוב המקומות דורשים מהם לצד הנעליים להיכנס לדלת; אני חושב שזה צריך להגיד את כל זה.

אחד התירוצים הגדולים ביותר שאני שומע כל הזמן הוא: “חולצות הם הדבר הכי נוח ללבוש.” האמת היא, אתה תהיה הרבה יותר נוח בחליפה או שמלה אם לקחו את הזמן ללבוש אותם לעתים קרובות יותר!

עכשיו, חולצות יש את מקומם בעולם של הלבשה, למשל, כאשר אתה בונה את הסיפון בחוץ בקיץ. עם זאת, אתה לא יכול לשבת שם ולהגיד לי שאתה צריך את כל הנוחות שאתה יכול לקבל כאשר אתה יוצא לאכול ארוחת צהריים עם חבר.

כשמדובר עלות, לא לרמות את עצמך. רק בגלל שאתה מוכן לשלם מאות דולרים עבור תווית מעצב לא משנה את העובדה כי זה עדיין חולצת טריקו! זכור, האיש בחולצת השמלה תמיד יהיה נפגשו עם כבוד יותר מאשר השני בחולצת טריקו.

איך להתלבש כמו ג 'ינס ג' ינס גבר

ג’ינס, סכין הצבא השוויצרי של עולם האופנה.

כמובן, ג ‘ינס הם לא בתחום של ללבוש רשמי, עם זאת, הם עדיין מציעים הרבה אוניברסלי לערער. עם זוג הנכון, אתה יכול בקלות לעבור מזדמנים כדי קלאסי על ידי זריקת בלייזר זוג נעליים השמלה בתערובת.

איפה רוב החבר ‘ה להשתבש עם ג’ ינס, הוא כאשר הם מנסים למנוע את חשש “אבא נראה”. עכשיו, אין שום דבר רע עם זאת, ברגע שאתה מתחיל להוסיף דברים כמו: מסמרות דביק, תפירה עבה במיוחד אולטרה גבוהה, שטיפה אופנתי וסגנונות מצוקה, קיצוצים יותר מדי, וכו ‘אתה מתחיל לרוץ לתוך בעיות גדולות יותר.

הימנע מכל זה! האמת היא, זוג מכנסי ג’ינס כחולים כהים מתאים לחוסר נצחיות של חליפה משובחת. הם אף פעם לא יוצאים מהסגנון.

בפעם הבאה שאתה יוצא לקניות עבור זוג, להתחיל לחשוב על ג ‘ינס כמו שאתה עושה מכנסיים. קנה זוג שמתאים לך טוב מאוד; כי אני מתכוון לא רזה ולא שקוף. לעתים קרובות יותר, רזה יהיה הבחירה הטובה ביותר שלך. להעביר את כל סגנונות אופנתיים פופולריים מעל, לבחור צבע כחול כהה, נקי כהה.

אם אתה שם לב איך אנשים רואים אבא ג’ינס, תבחין שני דברים: ראשית, הם לא שקיות עם זאת, הם תמיד מרווח מדי מדי וזה די ברור. שנית, הסיום הוא תמיד כחול בהיר. הג’ינס עשוי להיות חדש לגמרי, אבל הצבע הכחול נראה כאילו הוא נשטף לפני שנים.

לגבי חומרים, כמו ג ‘ינס גלם, אל תדאג יותר מדי. קנה מה שאתה רוצה. זכרו, כל ג’ינס דוהה על החיים שלהם. בסופו של דבר, תצטרך זוג חדש כדי לשמור על הסגנון שלך חדה.

איך להתלבש כמו גבר בחירת קשרים

ללבוש עניבה כראוי.

כל אדם יכול ללבוש עניבה. יש מאבק עם קשירתם יחד. אבל עד מהרה, האתגר הגדול ביותר של כולם עבור רוב הגברים, הוא לדעת איך בעצם לבחור את האדם הנכון החוצה.

במקום לבחור עניבה זה שמורה יותר מתוחכם, כל כך הרבה גברים הולכים כל עם דפוסי נוצצים וצבעים מוזרים למדי. ללא אפילו מבלי להבין את זה! העניבה שלהם הופכת למרכז משיכה לכל העיניים הנודדות והיא צועקת, “תסתכל עלי; להתעלם מכל דבר אחר! “

עכשיו, אין שום דבר רע עם ניגודיות קטנה; עניבה טובה צריך קצת מקום לדבר. עם זאת, זה ממש קל להגזים בו; אני מתכוון ממש קל. למד היכן לצייר את הקו, זה לוקח קצת זמן.

הנה מה שקורה בדרך כלל:

אתה הולך לחנות חליפה מקומית ממוצעת, אומר ג’וס, בנק או מחסן גברים. (עכשיו, אין שום דבר רע עם השניים, למעשה, אני קונה אותם בעצמי מעת לעת.) אתה בוחר חליפה חדשה, או אולי רק כמה חולצות ומכנסיים. אתה מבין שאתה צריך עניבה או כמה.

המוכר חוזר עם קומץ השראה. הוא משכנע אותך שזה הולך עם זה וכן הלאה. אתה אפילו לא נמכר קשה; אתה פשוט מסכים, כי יש לך טעם דומה. אתה משלם על הבגדים שלך ולך הביתה.

נחש מה? לקחת עצה אופנה מהחלק התחתון של הקנה! בטח, עזרה בכל צורה היא תמיד מוערך, אבל כדי להתלבש כמו גבר, אתה חייב להבין איך לתאם את הלבוש שלך בעצמך. זכור, לאנשים יש רעיון משלהם מה נראה טוב. יש להם תחושה משלהם של אופנה, ותשע מתוך עשר פעמים, זה לעולם לא יהיה בדיוק כמו שלך!

עד כמה שאני שונא לומר, הרבה עצות אתה מקבל, הוא יותר מאשר לעתים קרובות, sh-t. אנשי מכירות מצוינים להראות לך את חבלים של אופנה, אבל מעבר היסודות, המזל שלך ייגמר. להבין, אפילו פריטים קטנים כמו עניבות יכול לעשות השפעה גדולה על המצגת הכוללת שלך. אלא אם כן יש לך טום פורד לרשותך, או אדם אחר שחי ונושם אופנה, זה שווה לבלות קצת זמן ללמוד איך להתאים כראוי עניבה לחולצה השמלה.

רק לשקול את העולם העסקי. אם מישהו נותן לך עצות על הצלחה, והם לא ברמה שאתה רוצה להשיג או לא הצליחו להגיע אליו בעצמם, זה אומר שום דבר! אם המכירות שלך הוא מוכר לך על אופנה הלבוש שלהם הוא דבר אבל, להימנע העצה שלהם.

איך להתלבש כמו אופנה אביזרים לגבר

אביזרים במתינות.

הבגדים שלך מדברים לעתים קרובות על עצמם כאשר מדובר ברמה של עושר, מקצועיות, וכו ‘אביזרים שלך לעתים קרובות לדבר על רמת פירוט וסבלנות.

האמת היא, אביזרים כאשר נעשה נכון, מופיעים טבעי. כל אחד יכול לזרוק על שרשרת יהלומים ולקרוא לזה ביום. עם זאת, מעטים יכולים למזג בר עניבה או סיכה, חפתים, כיכר כיס, לצפות, וכו ‘עם שלמות עדינה.

זכור, אביזרים לעבוד על ידי משיכת המראה כולו שלך יחד. כל חתיכה שואבת פיסות של תשומת לב עם עניין וקסם, ולא עם להתלוצץ מגונה.

היכרות עם דברים כמו כיכר כיס פרח דש. רוב החבר ‘ה לא ללבוש אותם מסיבה זו או אחרת. אשר, למען האמת היא די בושה. במציאות, רוב האנשים המצליחים עם אופנה בשמחה בברכה אלה שתי חתיכות בבגדים שלהם ללא כל היסוס או מחשבות שניה.

זרוק את הלוגו.

אלא אם כן אתה בחסות, זה הזמן להשאיר מאחורי כל דבר זה מטויח ב לוגו. תן את תחושת האופנה לעשות את מדבר בשבילך. לא איזה מותג של שיווק.

אותו דבר ניתן לומר על tes גרפי. בעוד כמה מהם הם די מצחיק או אמנותי, שקול את זה: האם אתה לובש אחד בזמן שאתה שואל את הבוס עבור העלאה? באופן לא מודע, לא. אז, למה להגביל את רמת הכבוד שאתה מקבל מהעולם על בסיס יומי? אם אתה רוצה הצלחה יותר בחיים, להתלבש על החלק.

אני זוכר מתי AF היה דבר מגניב ללבוש בחזרה כשהייתי ילד. היום, אף אחד לא נותן sh-t! אפילו AF עצמם עשו מהלכים כדי להפוך את הלוגו שלהם קטן יותר באופן משמעותי פחות גלוי. רק לחשוב על כל המותגים מעצבים- high-end לרגע כאן. רוב קווי הבגדים שלהם להסתיר בעדינות את המיתוג שלהם או לשמור אותו לגישה מינימליסטית.

להבין שזה לא משנה מה תג המחיר הוא; לוגו בסוף היום, זה בדיוק. זה נופל לתוך מיתוג ושיווק. אפילו גוצ’י יכול היה להוציא חגורה של חמשת אלפים דולר, אם ירצו בכך. אם זה נראה נורא, הדפוס G החתימה לא ישנה דבר מחורבן! לעולם אל תבלבל את המחיר של פריט ביחס כמה טוב זה נראה. בטח, רוב המותגים סוף גבוה להציע חתיכות חדה מאוד של בגדים; זה מה שהם עושים. עם זאת, גם את הטוב ביותר לעשות טעויות מעת לעת. זכור, קונים ומעצבים הם בני אדם מדי.

קנה מבוסס על מה שאתה אוהב, לא מה זה עולה, או מי זה נעשה על ידי! איכות מלבד כמובן.

איך להתלבש כמו גבר עור נעליים שמלה

להתראות נעלי.

באופן אישי, אני מעדיף להחזיק זוג נעלי עור משובחות שלוקחים שעות עבודה של עור כדי לעשות ביד. אתה יודע, אלה יד צבוע, לחתוך לתפור לשלמות. (כאילו הריח הטרי של העור עצמו אינו משכר מספיק). מעל … כמה נעלי התעמלות שהוזרקו עם גומי חסכוני בחו ל “, ובמכנסיים שהוציאו מאות אלפי זוגות ביום.

אבל זה רק אני.

עכשיו, כשזה מגיע לנעלי התעמלות, לא תלבש אותם בחליפה. כל אדם יודע זאת. בטח, כמה אספנים אוספי כפיים אולי, אבל זה התשוקה שלהם בחיים. במציאות, לפעמים תשוקה לוקח אופנה.

ללא קשר, נעלי התעמלות להרוס יותר מאשר רק את הקסם של חליפה יפה. כאשר אתה מתחיל ללבוש אותם כל יום, אתה מתחיל לשים זן גדול על הלבוש מזדמנים יותר מדי שלך. שמור אותם למקומות כמו חדר הכושר. זכור, אם אתה לא מתכוון לרוץ או לירות חישוקים, לשאול את עצמך, מה הסיבה אתה צריך ללבוש אותם?

ללא שם: אל תיתן לי תירוץ נוחות! נעלי שמלה הם לא שונה מאשר חולצות וחולצות השמלה.

עם זאת, עליך עדיין להבין כי הנעליים אמורות להיות כיף. כולם אוהבים לצחוק על איך נשים כל כך אובססיבי עם המשחק הנעל שלהם, אבל האמת היא, גברים עם חושי אופנה נהדר יודע בדיוק למה זה! אתה לא צריך ללבוש חום או שחור נעלי עור שמלות כדי להיראות כמו הצלחה. קבל את הרעיון של רשמי ללבוש את הראש.

כשמדובר נעליים, ללכת עם זוג מעניין. אם אתה לא חושב נשים ישים לב, תאמין לי שהם. יותר ממה שתעשה אי פעם. אפילו נעליים עם שרוכים צבעוניים הם בסדר. בלייזר אדום עם שרוכים אדומים על חום, אתחול לעיתים קרובות מוסיף קצת אופי אל הלבוש שלך. זכור, זה הכל על הפרטים!

במציאות, קשה להשתבש עם זוג בסדר של נעלי שמלה או מגפיים. אותו הדבר לא ניתן לומר על נעלי ספורט. מעטים מאוד ללכת טוב תלבושת טובה. תחשוב על זה כמו שעונים בעבודת יד דק. ברגע שאתה מקבל עד רמה מסוימת של אומנות, את הווריאציות בכל שעון פשוט להוסיף ייחודיות עדינה. עבור רוב נעלי ההתעמלות, מה שאתה מקבל בסופו של דבר מעל דפוסי הלוגו העליון, תופס תשומת לב, צבעים, וכו ‘

דע את החייט שלך.

בגדים שמתאימים נכון יותר ממחצית הקרב.

בכל עיר נתונה, תמיד יש קומץ של חייטים שיכולים לעשות בגדים עבור כמעט כל אחד, מתאים כאילו הם נעשו באופן בלעדי בשבילך. נצל את המותרות. זה לא עולה הרבה, אם כי, החייט שלך תמיד יהיה שווה כל אגורה אחת.

רוב החבר ‘ה להתעלם זה, למרות שזה הלב של מה עושה חליפה נראית נורא לעומת יוצא דופן. עם זאת, זה הולך מעבר חליפות, חולצות שלך ואת המכנסיים צריך אהבה.

להבין כי S, M, L, וכו ‘גדלים הם כמו מזון מהיר של אופנה. נוח שלהם, אבל הם לא עושים את הסגנון שלך כל טוב!

שינוי בגדים תחתונים.

מתאגרפים הם כמו הרבה מכנסיים רחבים. בעוד שאתה צריך להימנע מגמות, המציאות היא, ישנם סגנונות מסוימים של הלבשה תחתונה שווה הלאה.

פנקו את עצמכם ואת האשה שלכם, שתכבד אתכם עוד יותר, אל זוג תחתוני בוקסר או לפחות זוג תחתונים או גזעים.

אם אתה אוהב דפוסים או צבעים מרהיבים יותר, אתה יכול לקחת את הנוחות לשמור את אלה תחתונים שלך; במקום לנסות להציג אותם עבור כל העולם כדי לראות על חולצת טריקו גרפי או עניבה. כמובן, צבעים מוצקים הם המלך בעולם של תחתונים, אבל אם אתה רוצה לעשות קצת כיף עם הסגנון שלך, תחתונים עושה עבור דרך דיסקרטית לעשות את זה, כל בלי להרוס את הסגנון הכללי שלך.

איך להתלבש כמו עור עור

המסחר בתרמיל.

אם אתה לא בקולג ‘או הולך קמפינג, סחר תרמיל עבור תיק או תיק שליח. זכור, אם אתה הולך להיות נושא את זה לצד שלך, זה הולך בסופו של דבר להשפיע על המצגת. מי היית מעדיף לעשות עסק עם:

גבר שחופר בתרמיל מלא בציוד ובזבל … או מי מחליק מסמך חשוב מצדו של התיק שלו?

זכור, זה הרבה כמו נעליים. נעלי ספורט לשרת את אותה מטרה כמו נעלי שמלה. עם זאת, נעלי לא למדוד עד לרמה של מקצוענות, ולא לזכות כבוד באותו אופן שמלות הנעליים לעשות.

למד שכבת בגדים.

שקול את החליפה, עכשיו חליפת שלושה חלקים. זה שינוי עדין, אבל ניכר. Layering עובד פלאים, אפילו מחוץ לקונספט החליפה כמובן.

זה חבל שהיא מקבלת תשומת לב מועטה כל כך ברוב המדריכים בסגנון, כאשר במציאות, זוהי דרך מצוינת לעבור מקובל על מצטיינים במראה. עכשיו, זה לוקח הרבה תרגול כדי לשכלל אותו, בדיוק כמו קשרים, זה קשה עבור רוב החבר ‘ה כדי זוג דברים ביחד. עם זאת, זה לא אומר שאתה צריך כלל את הרשימה שלך.

בכנות, אפילו יש לי ממש קשה שכבות. מציאת חתיכות הנכון כדי להתאים את הסגנון שלי הוא לא תהליך פשוט כאשר החנויות לא לשאת מה שאתה אוהב. אבל אני עדיין עושה את זה ואוהב את זה. לא מקבל discouraged ולוותר על זה מוקדם. בסופו של דבר תמצא את כל החלקים לפאזל.

להתאים את החגורה שלך לנעליים שלך.

זה כלל פשוט באמת, אבל כמו הדברים הפשוטים ביותר בחיים, קל לשכוח. אם אתה לובש נעליים חומות, ללבוש חגורה חומה. אם אתה לובש נעליים שחורות, ללבוש חגורה שחורה.

כשזה מגיע לקנות חגורה, להוציא את הכסף בתבונה. הימנע faux עור זול; זה תמיד יידרדר בתוך שנה. עור אמיתי הוא תמיד שווה את הבצק הנוסף.

איך להתלבש כמו גבר גרביים גרב

לאבד את הגרביים הלבנים.

עבור שחור, חום, חיל הים, או לקבל יצירתי ולהוסיף קצת אופי למראה שלך עם צבע או דפוסים. זכור, גרביים כמו נעליים צריך להיות כיף. ראוי לציין כי גרביים עם סנדלים הוא אף פעם לא נראה טוב!

איך להתלבש כמו גבר צורה

דע את צורת הפנים שלך.

כאשר אתה עושה, תוכל לבחור את הזכות זוג משקפי שמש בלי לשאול אם אתה מסתכל או לא. יהיה לך גם רעיון טוב יותר של מה סגנונות שיער וזקן ללכת עם.

איך להתלבש כמו גבר חליפות ו

ללבוש blazers חליפות.

האם כל יום יסודות, ללבוש אחד את השני. אני מוצא את זה מצחיק כל כך הרבה בחורים רצו שהם נראו כמו ג ‘יימס בונד. עם זאת, אף אחד מהם לא מוכן ללבוש חליפה או אפילו בלייזר כל יום. דמיין ש!

אתה יכול לקנות את כל הבגדים האופנתיים בעולם, ובכל זאת, הם לעולם לא להשוות את הערעור נצחית ו dapper של שני אלה.

להבין דבר אחד: חליפה הוא לא מפואר מדי ללבוש כל יום! פרק זמן. רק אנשים עניים ללא כיתה לא אומרים ככה. אתה אף פעם לא יכול להיות over-dressed לכל אירוע, אבל אתה תמיד יכול לפשל על ידי להיות underdressed.

חליפות, כמו בלייזרים מכבדים אותך ואת תשומת הלב הנכונה. מן הבנקאי אל תחנת דלק דייל, ללבוש אותם ותבחין איך אנשים מתחילים לטפל בך אחרת. במציאות, הם מתייחסים אליך כמו גבר.

אם אתם חברים, בני משפחה או עמיתים לעבודה רוצים להתלונן על בחירת הסגנון שלכם, התעלמו מהם. רמת ההצלחה שלהם לא תמיד תואמים את עצמך. בטח, הם עשויים לעתים קרובות להתרגז לראות אותך עושה משהו שהם מפחדים מדי או עצלן לעשות את עצמם.

שמור את בגדי הכושר עבור חדר כושר.

אני כבר מכוסה את החולצה ואת נעלי התעמלות קצת קודם לכן, עם זאת, אותו הדבר נכון בדיוק עבור מכנסי טרנינג, מכנסי כושר וכו ‘.

עבור בקלות על הדפסים על צבעים.

אם אתה רוצה לקבל קצת יצירתי תחתונים, נעליים, מחלקת גרב, בסדר. עם זאת, כשזה מגיע לכל דבר אחר, לנסות הטון אותו קצת. זכור, אופנה טובה היא עדינה במונחים של משיכה, זה לא צריך לצעוק על תשומת הלב.

שקול את מתיו לסקו ואת תווית סימן השאלה המפורסמת שלו. הסגנון שלו הוא מעל הדף וקשה להתעלם, אבל עבור המטרות העסקיות שלו זה עובד פלאים. המשימה שלו היא בעצם לעצור כל כדור עין אחת. אלא אם כן אתה נמצא באותו קו של עבודה, רוב הסיכויים דברים כמו טרופי, פרחוני חליפת דפוס או חולצת השמלה לא הולכים לעבוד גם בשבילך.

זה ממש קל להיכנס לתחום זה מכוער סוודר חג המולד בלי להבין את זה. פין פסים, צבעים מודגשים, דפוסים, וכו ‘בסכומים מופרזים הם הדרך המהירה ביותר להיכשל אופנה. זכור, גם צבעים מוצקים, הדפסים עדינים, וכו ‘הם בסדר גמור! אם אתה שואף להתלבש עם הכיתה, התלבושת שלך לא משנה כמה bland, תמיד יהיה יותר טוב מאשר אחד הולך רחוק מדי.

יש יותר אופנה מאשר רק בגדים.

האמת היא, שאתה grooming משפיע על המצגת שלך בדיוק כמו הלבשה שלך עושה.

אם כי, אני לא מדבר על איך אתה מריח כאן. כל בחור יודע איך להתקלח או אמבטיה, ללבוש דאודורנט, וכו ‘בטח, כמה אנשים יוצקים על הבושם כבד מדי, אבל זה עוד סיפור.

במציאות, אני מדבר על דברים כמו: איך תספורת אמיתית. אתה תהיה מופתע ההבדל בין חתך $ 10 מקצועי, $ 50 – $ 100 לחתוך. בטח, זה יקר, אבל בתוכנית הגדולה של דברים, אתה יכול להוציא 50 $ על חולצת השמלה בהשוואה.

שלא לדבר, דברים כמו לחתוך את הציפורניים. להפסיק לנשוך אותם, לנקות אותם.

לבלות קצת זמן ללמוד את החבלים של טיפוח העור. יש הרבה יותר מאשר רק סבון, לשטוף את הפנים ואת השמפו!

כך ניתן לומר טיפוח השיער. מה אתה רואה את האי הקטן של הטיפוח בסופרמרקט זה ממש ממש, פתטי. השיער שלך עשוי לשנוא ג’ל או pomade, אבל להיות tamable עם ספריי שיער או שעווה. אולי אתה צריך אבקה קטנה לשאוב את עוצמת הקול. אני יכול ללכת כאן … מעניין מספיק, כמה מן המוצרים הטובים ביותר של גברים הם אפילו לא שכותרתו לגברים. זה לוקח כמה ניסויים. כגבר, אתה לא צריך לפחד לעשות את זה.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =