50 חדש קעקוע טיפול טיפים וכללים – כיצד לרפא כראוי

50 חדש קעקוע טיפול טיפים וכללים – כיצד לרפא כראוי

יש הרבה סיפורים ישנים ומיתוסים שם בחוץ כשמדובר טיפול קעקוע חדש. אפילו אמנים קעקוע מכובד עדיין צלחת את העצה זה טוב, מיושן. זכור, קעקועים האחרון בחיים, טעות אחת יכולה לרדוף אותך במשך שנים רבות.

אני שמח שמצאת את המדריך הזה; זה הולך לחסוך לך קצת חמורה חמורה עם הדיו החדש שלך.

כדי לעזור לך לעלות על המסלול הנכון, עברתי אינספור מחקרים מדעיים ומחקרים עבורך.

עכשיו, יש הרבה מה להבין כשמדובר כראוי לטפל הקעקוע החדש שלך.

עם זאת, אל תדאגו, אני כבר להרכיב כמה עצות וחוקים הכי טוב שאתה צריך לדעת לפני אי פעם דריכה רגל אחת לתוך קעקוע טרקלין.

1. לשטוף הכל לפני שאתה עוזב בשביל ה לְקַעֲקֵעַ לִקְנוֹת. זה אומר סדינים שלך למיטה, כריות, מגבות וכל בגדים אתה מתכנן ללבוש לאורך תהליך הריפוי. אם היה לך מיקרוסקופ לבדוק את כל החיידקים האורבים סביב הבית שלך אתה תהיה מופתע היטב, גם נגעל!

לפני שאתה מנמנם ללילה לשים מגבת נקייה על המיטה שלך לישון על זה. תוכל למנוע דיו חדש מכתים הסדינים שלך, ובנוסף יודע שאתה ישן על אזור נקי לחלוטין בלילה. כל בוקר להחליף את המגבת שלך עבור אחד נקי, זה פשוט.

2. לעולם אל תבחר על גלדי שלך, לא משנה כמה הם קטנים או אפילו כמה מפתה זה יכול להיות. אפילו פעולה קלה ביותר לקטוף תשאיר לך נקודה אור הדורש מגע נוסף. שלא לדבר, לפתוח פצעים דמים לעשות עבור נקודה הממשלה לצמיחה חיידקים מדי. ללא שם: אל תעשה את זה!

3. השמש היא האויב הגרוע ביותר שלך לאחר קבלת קעקוע חדש, להימנע ממנו בכל מחיר. גם אם אתה מחיל sunscreen, אתה עדיין לא יכול לתפוס קרניים בבטחה, זה פשוט לא עובד ככה. בעוד העור שלך הוא ריפוי זה יהיה רגיש במיוחד לאור השמש; לשמור אותו מוגן בכל עת.

4. תאכל משהו מיד אחרי שאתה עוזב את החנות. עוגיה, ממתק, כל דבר. לאחר נוטף את כל הפלזמה יושב במשך שעות רמות הסוכר בדם הולכים לרדת באופן דרמטי. כאשר זה קורה התגובה שלך לכאב יהיה מוגבר! זה בהנחה שאתה לא לחוות סחרחורת או פשוט להתעלף הראשון. חטיף קטן יכול ללכת דרך ארוכה כדי relive כאב לאחר מכן.

5. זה יכול לקחת לפחות שישה שבועות עבור הקעקוע החדש שלך לרפא, לתת לו שפע של זמן. גברים רבים רוצים להאיץ את התהליך אבל זה לא עובד ככה. זכור, קעקוע הוא חתיכת חיים של יצירות אמנות כי הוא הולך להיות על הגוף שלך לנצח! לטפל זה טוב במשך ששת השבועות הראשונים וזה ייראה טוב לכל החיים.

6. הסר את התחבושת בתוך 24 שעות לכל היותר. באופן אידיאלי אתה צריך לשאוף במשך 8 שעות. ככלל, ככל שיותר טוב עם ארבע עד חמש שעות להיות המינימום המוחלט.

7. לשטוף עם מים חמים. יש פתגם, חם יותר טוב, וזה נכון לחלוטין עבור קעקועים. זה מרגיש נורא ומרגיע בעת ובעונה אחת, אבל זה חשוב ביותר. זכור, אתה מנסה לשחרר את כל gunk המכסים את הקעקוע החדש שלך. יש שם הרבה לימפה מיובשת ודם קרוש.

8. לשפשף את קצות האצבעות, אף פעם לא לשטוף כביסה, ספוג או מגבת. אתה יכול להיות גס עם קצות האצבעות שלך ובכל זאת עדיין להיות עדין על העור. עם זאת, עם שלושת הפריטים האחרונים, זה קל מדי להיות אגרסיבי מדי על העור הרגיש שלך. זכור, קצות האצבעות לא הציפורניים, אנחנו לא חופרים כאן!

9. סבון אנטיבקטריאלי הוא לא קסם! חנויות קעקוע רבות עדיין ממליצים סבון אנטיבקטריאלי כמו זה שווה את משקלו בזהב. האמת היא, זה לא. מחקרים הוכיחו שהם למעשה לא יעיל ב קיצוץ על חיידקים. הסיבה היחידה שאני עדיין ממליץ עליהם, היא כי רוב ללא ריח, קרמים ו gunk אחרים. שוב, לא בגלל שהם הורגים חיידקים.

10. אתה לא יכול לסגור את הנקבוביות במים קרים. מיתוס נוסף זה איכשהו עדיין פופולרי בקרב אמנים מסוימים קעקוע. עכשיו, זה מים חמים אמיתי יהיה לשחרר את כל הזוהמה הנקבוביות שלך, אבל מילת המפתח כאן משוחרר, לא פתוח. כנ”ל לגבי מים קרים, זה לא ייסגר אותם.

11. אמן הקעקועים שלך לא תמיד צודק על אודות אחרי טיפול. כאשר מדובר בתברואה ומניעת זיהום, זה התפקיד שלהם לדעת איך להשתמש בדברים כמו Autoclave ו Statim, בתוספת לקרוא בדיקת נבגים, וכו ‘עם זאת, אין לקבוע תקנות עבור לאחר הטיפול. כל אמן קעקוע עוקב אחר אמונתם ודעותיהם. עד כמה שאני שונא לומר את זה, כמה הרף ללכת לסירוגין סיפורי נשים ישנות ומיתוסים כי הוכחו שוב ושוב.

אם אמן הקעקועים שלך אמר לך כי לקפוץ גשר יהיה מרפא הקעקוע שלך מהר יותר היית עושה את זה? ברור שלא. עם זאת, אלה הדברים הקטנים שנראים לנו בסדר בהתחלה, אבל במציאות יכול להיות מזיק יותר בטווח הארוך. זכור, להעריך את האפשרויות שלך קודם, להיות חכם, לעשות את המחקר שלך!

12. אין להחיל מחדש את התחבושת לאחר הסרתו. המטרה העיקרית של התחבושת היא לא רק להגן, אלא גם לאסוף את פלזמה נוטף, דם gunk לאחר מקבל מקועקע. לאחר שטיפה בפעם הראשונה, לא תצטרך להחיל מחדש את התחבושת שלך.

13. רוב, אם לא כולם קעקועים יהיה בסופו של דבר upening ברגע שהם ריפוי מלא. אל תדאג, להירגע זה נורמלי לחלוטין. זכור, יש לך את הבשר הענק פצע על העור שלך, תוך זמן שכבות חדשות של העור הולכים לגדול בחזרה על זה.

14. תמיד להחיל sunscreen אחרי שאתה מלא ריפוי. המטרה של SPF 50 ומעלה, או להקל על החיים ולחפש מסנני קרינה אשר עשויים במיוחד עבור קעקועים. השמש לאורך זמן, בסופו של דבר דוהה הן צבע דיו שחור הקעקוע החדש שלך. אם ראית פעם ספה שישבה לפני החלון במשך שנים, תדע בדיוק למה אני מתכוון.

15. לא בריכות, לא סאונות, לא מקלחות ארוכות במיוחד במשך שלושת השבועות הראשונים, המינימום. זכור, מקלחת מהירה להתרענן הוא בסדר, עם זאת, מקלחת ארוכה היא לא. כל דבר יותר מ 10 דקות במקלחת ואתה הולך לקבל זמן רע. יודעים שגם אם הבריכה היא כלור, זה עדיין לא בסדר לשחות!

16. שטפו את ידיכם תחילה לפני שטיפת הקעקוע שלך! זה כל כך קל לשכוח, אבל זה צעד חשוב מאוד לקחת. לבלות יום מסתובב בציבור ואת הידיים שלך יהיה מכוסה בכל מיני חיידקים מגעיל. הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא לשפשף את זה לתוך הפצע בעור. אז לקרצף את הידיים, מפרקי כף היד שלך נקי! זכור, זה בקלות לקבל מוסחת בעת הצגת בני משפחה וחברים הדיו החדש שלך, אתה חייב לעשות זאת עם ידיים נקיות. לא לעשות זאת היא פשוטו כמשמעו הדרך מספר אחת לגרום זיהומים!

חדש קעקוע טיפול פילינג

17. פילינג הוא נורמלי לחלוטין. זה ירגיש כמו כוויות שמש מזעריות. קרם יהפוך לחבר הכי טוב שלך בתקופה זו. הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות הוא לקלף אותו, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות זה לשמור על זה היטב לחות.

18. לעור הדוק ומתוח לקראת סוף תהליך הריפוי, השתמשו בחמאת קקאו. כאשר קרם לא יעבוד, לפעמים זה יכול להיות די תרופה קסום.

19. אל תיתן לנשימת הפצע שלך, זה אחד המיתוסים הגדולים ביותר שם בחוץ. כאשר אתה עושה את זה כל מה שאתה עושה הוא עיכוב תהליך הריפוי שלך להאט פעילות הסלולר. אתה מזמין חיידקים, מגדיל את הסיכויים לזיהום ומאפשר לגלדים לחסום את העור.

20. האם לשמור על הקעקוע החדש שלך פצע לח בכל העת. תהית פעם מדוע הרופאים מתייחסים לקורבנות שריפה עם ההלבשה? זה פשוט באמת, לחות מאפשר תאים הריפוי לנוע על פני הפצע ולסגור אותו! בנוסף, זה עוזר לשמור על זיהום בחוץ איפה זה שייך, לא ב.

21. קרם לא לחסום את הנקבוביות. מיתוס נוסף כי כבר הולך מסביב כי קרם ייסגר הנקבוביות שלך ולגרום לך לפרוץ אקנה. זה פשוט לא לגמרי נכון. במציאות, הפעם היחידה זה יקרה אם אתה מעל תחליב קרם. אני מדבר על אנשים אשר לטרוף קרם בסכומים מופרזים סופר. אל תעשה את זה, להשתמש בשכבה קטנה של קרם.

22. לחות לא תשלוף דיו, אלא אם כן אתה עושה את זה. שוב, בדיוק כמו קרם, אין מה לדאוג כאן. הדרך האמיתית היחידה לשלוף דיו היא על ידי יתר על המידה לחות; אני מדבר על השריית הקעקוע החדש שלך ממש טובע אותו. דברים כמו ללכת לשחות בבריכה, רחצה במקלחת במשך שעה, וכו ‘דרכים surefire לשלוף דיו.

23. כל הגופים מחזיקים כמויות שונות של דיו, וזה טבעי עבור חלק ממנו לנשור העור שלך. לא מקבלים מתוסכל כתמים כתמים גם אם יש לך ממש אחרי כל צעד ריפוי אחד ראוי. זכור, לכל אחד יש גוף אחר, זה טבעי. אין פאניקה; להבין את זה מה הם עליות מגע.

24 אתה יכול להכות את חדר הכושר עם קעקוע חדש, אבל זה קצת מסוכן אם אתה לא זהיר. ודא הפצע החדש שלך מכוסה היטב מוגן היטב לפני הכותרת החוצה לשאוב ברזל. דעו כי חדרי כושר הם מקום גידול מצוין לכל מיני חיידקים וחיידקים, שרבים מהם יכול בקלות להיות מכווץ. זה מקום ציבורי עם חבורה של אנשים מזיעים נוגעים הכל אחרי הכל. גם אם אתה עושה יוגה, מחצלות ניתן לטעון עם gunk.

להבין, שאם אתה פשוט יש שרוול קעקוע חדש על היד שלך, זה לא חכם ללכת להרים משקולות חינם מיד. אתה לא הולך לרוץ 5 מייל עם קעקוע רגל חדשה היית? זה מטורף.

25. שטפו את הידיים לפני השינה. אתה תמצא את עצמך נוגע קעקוע החדש שלך בלילה אפילו בלי להבין את זה. פעם מתעורר באמצע הלילה כדי לגרד גירוד, אבל לא באמת זוכר לעשות את זה בבוקר? זה קורה.

26. הקעקוע שלך יהיה לטפטף פלזמה ברורה במהלך שאר הלילות הראשונים. כאשר אתה מתעורר, הקעקוע החדש שלך עשוי להיות תקוע על הסדינים שלך או בגדים, להירגע זה נורמלי. לפעמים זה יהיה כתם גם דברים, להיות מודעים לכך.

27. הימנע בגדים הדוקים כי rubs נגד הקעקוע החדש שלך. חיכוך לא רק לגרות את העור שלך ולעשות את זה אפילו יותר מגרד, זה יהיה גם שבב משם גלדים פתיתי מתקלף. עבור קעקועים רגל, מכנסיים הם בחירה מצוינת עם זאת ג ‘ינס רזה הם לא האינטרס שלך.

28. אין פאניקה כאשר אתה מעל תחליב קרם. כתם בעדינות עם מגבת נייר כדי להסיר את כל תוספת קרם את העור.

29. כאשר משחה או קרם כוויות או מרגיש מאוד לא נעים, מיד להפסיק להשתמש בו. לחזור למקלחת לשטוף אותו עם סבון מיד. אינטראקציות שליליות יכולות לקרות, זכרו שכולנו שונים. לאחר ביסודיות לנקות את כל משחת או קרם, לנסות את זה שוב עם מוצר חדש. הפעם לבדוק את החומרים כדי לקבוע מה גורם לבעיה.

30. בעדינות לשפשף פנימה קרם, לא רק לסטור על זה ולקרוא לזה ביום. להבין שזה לוקח זמן קרם לחדור עמוק מספיק לתוך העור. אתה רוצה לוודא שהוא נשאר על העור שלך לא רק להרוות כאשר אתה לובש בגדים או לשבת על הספה.

31. קעקועים מסוימים על הגוף שלך יהיה קשה יותר לרפא, כמו קעקועים חדשים של כף הרגל. תחשוב על כל הפעמים הרגליים שלך לגעת השטיח, שטיח, נעליים, וכו ‘זה הרבה מגע חיידקים פעולה שפשוף. או מה דעתך על כמה פעמים מכה את מקלדת המחשב הנייד, ידיות הדלת, וכו ‘כל אלה רגעים להקשות לשמור על הקעקוע החדש שלך נקי; זה לוקח תשומת לב זהירה.

32. לזרוק את הנעליים שלך במכונת הכביסה אם אתה מקבל קעקוע ברגל. או פשוט הראש החוצה לחנות ולקנות זוג חדש של נעליים ללבוש רק עבור תהליך הריפוי שלך. זכור, אתה רוצה להסתובב עם נעליים כי הם משוחרר כדי להתאים את לא חזק חזק. אותו הדבר הולך על הגרביים שלך, להפסיד אבל גם חלקה לגמרי ללא פלומה מבפנים.

33. אם אתה עובד בבנייה, בתי חולים, וכו ‘ לכסות את הקעקוע החדש שלך עם תחבושת סטרילית לא מקל במהלך יום העבודה. כאשר אתה פשוט לא יכול לנוח בבית, ואת מקום העבודה שלך צריך אותך שם, תצטרך לעשות את הקעקוע החדש שלך לא בא במגע עם שום דבר. לדוגמה, חיידקים, אבק ולכלוך, וכו ‘

34. שעוות דבורים ב lotions מסוימים ועבדים לא סותמים את הנקבוביות. מיתוס נוסף הוא לעתים קרובות לראות את זה, אבל בואו לאפשר המדע לענות על זה. האמת היא, יש דירוג נמוך יותר comedogenic, שני בסולם של חמישה, כלומר הסיכויים שלך זה קורה נמוך. זה לא אומר שזה בלתי אפשרי לחלוטין, אבל שוב זה אפילו לא נפוץ מלכתחילה.

אני מזכיר את זה כי במציאות יש לו ריפוי עצום, תכונות חיטוי ו emollient. אין סיבה מוצדקת להכפיש אותה לחלוטין על סמך מיתוסים והנחות. מה שקורה בדרך כלל הוא אנשים עם שמן שמן יתר להשתמש בו ולשים שאריות שאריות. זה טבעי לגמרי; אם אתה לא מעדיף את זה לעבור למשהו אחר, זה פשוט.

35. ג ‘ל Petrolatum לא לנקז צבע מן הקעקוע שלך. כתיבה זו גורמת לי להבין באמת כמה מיתוסים יש שם בחוץ, אבל אין דאגות, אני אפוצץ את כולם בשבילך. כשמדובר ג ‘לי petrolatum, אין אפילו מחקר מדעי אחד המקשר אותו ניקוז צבע.

תסתכל על A + D, Aquaphor, וזלין ומשחות אחרות, רובם יש את זה. עם זאת, אין ספור אמנים קעקוע נשבע מוצרים אלה הם עדיין זהוב לשבח אותם מאוד. זכור, מוצרים אלה לא לחדור את העור בקלות או עמוק. עבור אותם אפילו להגיע הפקדות דיו לעשות נזק הוא מופרך למדי.

35. משחה ניתן בקלות מעל מוחל וכאשר אתה עושה את זה, אתה יוצר בעיות. זה בדיוק כמו קרם, שוב לא מעל להחיל אותו. פעם תוהה מדוע אמנים הקעקוע שלך מציע לטפח עם מגבת נייר לאחר החלת אותו? יש את התשובה שלך, כדי להסיר את עודף. המפתח כאן הוא להשיג צעיף קל של הגנה על הקעקוע החדש שלך.

36. שריטות גורמות לאובדן פיגמנטציה קבוע, בבקשה אל תעשה את זה. אם אתה סופר מגרד להגיע עבור בקבוק זה של קרם ולהשתמש בו במשורה.

37 אכול טוב ולהבין תזונה בריאה יכולה להיות השפעה גדולה על תהליך הריפוי של הגוף. זכור, העור שלך הוא איבר הגוף הגדול ביותר שלך; לא להזין את זה על ידי לועס על ג ‘אנק פוד ולהוציא. מה שאתם אוכלים בשלבי הריפוי.

38. צבעים של הקעקוע החדש שלך יהיה לקלף, אל תדאג זה נורמלי. זה חוזר אל טיפים האפידרמיס שהזכרתי לעיל. כל מה שקורה הוא האפידרמיס שלך הוא exfoliating וכל פיגמנט נוסף נסחף משם.

דיו באפידרמיס עובד כך: הוא מתחדש ויוצר שכבה חדשה של עור. כאשר זה קורה, ייתכן שתבחין כמה דיו להיעלם בעוד הרוב נשאר בדרמיס. בדרך כלל זה לוקח קצת יותר משבוע כדי באמת להבחין. אל תדאג, זה נורמלי. לפעמים הגנטיקה שלך תגובה מערכת החיסון יכול לשחק תפקיד מדי.

39. התקשר לרופא, לא רק להתעלם סימפטומים חריגים שמדאיגים אותך. דברים כמו נפיחות מוגזמת, כאבי ראש וחום, או דימום מוגזם נוטף לעתים קרובות יכול להיות רציני יותר מאשר המחשבה הראשונה. לשחק את זה בטוח כאשר הדבר אפשרי. זכור, אפילו תגובות אלרגיות יכול לקרות מדי.

40 גירוד בלתי נסבל ניתן לרפא עם קרם הידרוקורטיזון, אבל בבקשה רק להתייחס לזה כמוצא אחרון. זה יהיה ברצינות לחסל כל גירוד, אבל חשוב לדעת איך להשתמש בו כראוי. זה לא משהו שאתה רוצה ליישם על בסיס יומי במשך תקופה ארוכה של זמן, כפי שהוא יכול לגרום נזק בלתי הפיך לעור. השתמש בו במשורה ומדי פעם.

41 מבריק ושעווה הוא מה שתבחין בטון העור שלך לאחר הקעקוע החדש שלך יש קילף סיימה.

42. חשיפה לשמש ובמיוחד שיזוף, יהרוס את הצבעים בצבעים כמו צהוב, ורוד, לבן וכתום הגרוע ביותר. אמנם, במציאות אתה בסופו של דבר דוהה כל צבע, כולל שחור אם אתה מקבל חשיפה מדי.

43. הזמן להחלים משתנה באופן משמעותי מבוסס על הגנטיקה שלך ואת סוג הגוף, את גודל היצירה, את תשומת הלב שלך טיפול נאות, וכו ‘

44. 2 עד 4 שבועות הוא בדרך כלל כל מה שנדרש עבור העור שלך כדי להתחיל לחזור למצב הרגיל שלה. זה עדיין ריפוי מבחינה טכנית, אבל בשלב זה רוב הפצע שלך כבר נרפא. אתה עדיין רוצה להמשיך לטפל הקעקוע החדש שלך.

45. Neosportin הוא לא לא. לא בגלל שזה מזיק הדיו החדש שלך, אבל זה יכול להיות מזיק לך. ישנם סיפורים רבים של תגובות רעילות המתרחשים לאחר החלתו. אתה פשוט אף פעם לא יודע איך תוכל להגיב על זה, וזה צריך להיות תגובה קטלנית, זה פשוט לא מצב טוב להיות בפנים ופתאום אתה בבית החולים מוקף בעיה נוספת, טונות של חיידקים!

52 לשטוף, יבש, משחה. חי על ידי המילים, לשיר אותם אם אתה חייב. במשך שלושת הימים הראשונים לאחר שתסיר את התחבושת שלך, כל כמה שעות, בצע את הצעדים האלה באופן דתי.

47. קרם 2-3 פעמים ביום יש צורך לאחר שלושה ימים חלפו. מניחים את המשחה, כי הגיע הזמן להתחיל לחות במשך 25 ימים.

48-50 + אם אתה מחפש טיפים נוספים ועצות רק להתייעץ קעקוע סופי לאחר טיפול מדריך כאן. מ – A עד Z אני מכוסה כל כך אתה יודע בדיוק למה לצפות ומה לעשות כשמדובר טיפול דיו נאותה.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 − = 48

Adblock
detector