למעלה 21 Tomahawks טקטי לגברים – כלי הישרדות Bladed

למעלה 21 Tomahawks טקטי לגברים – כלי הישרדות Bladed

במבט ראשון ניתן לקשור את הטומאהוק עם ילידים אמריקאים וקרב היסטורי, עם שימוש מועט בעולם המודרני.

צירים קטנים ויחידים אלה מקורם בצפון אמריקה, והם דומים למדי לגרזן. השם עצמו נגזר מן המילים Powhatan ו Proto-Algonquian ברפיון לפרש כמו “לחתוך על ידי הכלי.”

במשך רוב ההיסטוריה שלה הטומאהוק היה מיושם בעיקר בקרב ועבודה יומיומית. כאשר האירופאים הראשונים הציגו להבי מתכת במקום אבן הטומאהוק היה כלי הכרחי עבור שניהם יליד המתנחל.

בעוד קצה הלהב של tomahawk משמש באופן מסורתי לחיתוך וחותך, בסוף קהה יכול להיות מורכב פטיש או ספייק. טומאהוק יכול להיות גם נזרק על מטרה קטלנית, המוביל עדיין קיימים תחרויות לזרוק בצפון אמריקה ובקנדה.

כמו grachets, tomahawks הם מאוד שימושי לאדם המודרני. מטיילים, חניכים, ציידים, ומי שרוצה לקחת על עצמו את משימות הארציים בידיים חשופות יכול להפיק תועלת מהטומהוק המתעדכן. זנים מודרניים משתנים, עם סוף קהה המורכב perrybar או צינור, וראשים משוקלל כי להשתנות בהתאם לכוח הדרוש.

הטומהוק הוא אכן נסיגה לאבותינו, והכלים המעוצבים בדקדקנות שליוו אותם לשטח לא ידוע. אם לשפוט על פי שימושים רבים שלה עיצוב כמעט ללא שינוי, טומהוק הוא הוכחה כי הדרכים הישנות עדיין יכול להיות הטוב ביותר.

1. 5.11 טקטית 51121 019 1xz מפעיל Axe

5 11 51121 019 1sz מפעיל Axe טקטיקל Tomahawk

קונה את זה כאן

קבל את העבודה עם 5-פונקציה 5.11 טקטית מפעיל Axe. הקיצוניות הרב-תכליתית שלו הופכת אותו לתוספת חיונית לציוד שלך. בנוסף הגרזן עצמו, זה tomahawk טקטי תכונות פטיש הבר לחטט, סימונים למדידות מטריות סטנדרטיות, שקעים, ברגים, ואת הפתחים ברגים hex. נדן כלל הוא ambidxtrous וכולל רצועת retained גומי עבור הבטיחות שלך.

2.

שחור

קונה את זה כאן

ידית G10 contoured ו 1095 פחמן פלדה להב להפוך את Benchmade Black Class Killiam tomahawk די כלי. הקצה המשונן שלה מושלם לחטט. ב 16.25 “, את הידית על Benchmade Killiam Tomahawk הוא ארוך יותר מאשר רבים בשוק, נותן לך שליטה מעולה. נדן ניילון כלל מגן על להב כאשר לא בשימוש כדי להאריך את חייו.

3. בוקר פלוס 09BO100 ווקס T הוק

בוק פלוס 09bo100 ווקס T הוק גרזן שחור ישר קצה הלהב טקטיק טומהוק

קונה את זה כאן

נבנה מ יחידה אחת של פלדה פחמן SK5, את בוקר בוקר 09BO100 ווקס T-Hawk טומאהוק טקטי הוא אחד חתיכת רציני של ציוד. זה מצופה להיות עמיד בפני קורוזיה. את חוד החנית חלול מבטיח חדות מתמשכת כך tomahawk זה יכול להתמודד כמעט כל משימה שאתה שם את זה. עטיפת ידית paracord ניתן ליישם כך שאתה אף פעם לא מוכן.

4. בראונינג הלם N יראת כבוד

בראונינג הלם N יראת כבוד טומאהוק סכין

קונה את זה כאן

הבראונינג הלם ‘n Awe סכין Tomahawk הוא חסון בנוי היטב. החיתוך הוא אורך מתאים עבור רוב המשימות, ואת ספייק הוא מעולה עבור עבודות חיתוך חדירה. נבנה אחד חתיכת פלדה, אין חלקים כדי להשתחרר. נדן כלל קל לשימוש, כך שתוכל לשמור טומהוק שלך איפה זה נוח.

5. קולומביה סכין נהר וכלים 2720 Honhson Chogan T הוק

קולומביה נהר סכין וכלים 2720 Honhson Chogan T הוק טקטית Tomahawk Axe

קונה את זה כאן

עוצב על ידי ריאן ג’ונסון, 2720 Chogan T-Hawk סכין מן קולומביה סכין נהר וכלים הוא סכין טומאהוק באיכות מקצועית. הצורה המעוגלת, הנשענת על פיסת פלדה אחת למען עמידות, משתלבת בנוחות באחיזתך. סולם ידית קשקשים להוסיף אחיזה ניתן להסיר לניקוי. זהו כלי מאוזן היטב, מבוקר, כי חבילות אגרוף.

6. קונדור כלי סכין Trt Paracord עטוף ידית עם נדן

קונדורי כלי סכין Trt Paracord עטוף ביד עם נדן טומאהוק טקטית

קונה את זה כאן

7 “להב 17” אורך הכולל לשים את טומאהו הצלה Tomahawk מ קונדור כלי והצלה על סוף גדול יותר. עם ידית עטופה paracord למצבי חירום, כבל מצנח מסתיר שבעה גדילים בודדים שניתן להפריד. זה tomahawk עשוי 1075 פחמן אבקת פלדה מצופה אבוקסי אבקת שחור עבור המראה הטקטי.

7. Gatco טקטי לחימה

גקטו טקטית קרב טומאהוק טקטית

קונה את זה כאן

Gatco טקטית לחימה Tomahawk ציד סכין תכונות אחריות לכל החיים, כך שאתה תמיד הבטיח של איכות. הלהב הוא בעל מבנה מ נירוסטה 440c עמידות, חוזק וחדות. בנוסף על חוד החנית, מכשיר זה כולל שסתום גז סגירת- off ברגים, חוט חותך מערכת נדן אישית, בסוף לחטט עם מסמר הציפורן, ו grommets עבור מצורף Paracord.

8. גרבר דאונריינג’

ג 'רבר Downrange טומהוק טקטית

קונה את זה כאן

3-in-1 multitool, גרבר Downrange Tomahawk יכול להתמודד כמעט בכל מצב. עשוי מפלדת פלדה 420HC, זה טומהוק תכונות גרזן, ראש פטיש בר לחטט. G10 סולמות מרוכבים על הידית להוסיף אחיזה ואת נדן תואם MOLLE יכול לצרף למגוון של אובייקטים. תוצרת ארה”ב, טומהוק זה בהחלט כלי רב עוצמה.

9. Hardcore חומרה אוסטרליה BFT01 G

הארדקור חומרה אוסטרליה Bft01 G טקטית

קונה את זה כאן

הכן את עצמך לכל מצב עם הארדקור חומרה אוסטרליה BFT01-G טומאהוק טקטית. נבנה של D2 כלי פלדה ציפוי מט טפלון שחור עבור לסיים מלוטש, זה tomahawk טקטי עושה הצהרה ומקבל את העבודה, מה שזה לא יהיה. ספייק נועד לחדירה מקסימלית בעוד pommel כולל נקודת איזמל עבור משימות חטטניות.

10. הארדקור חומרה אוסטרליה LFT 01

הארדקור חומרה אוסטרליה Lft 01 טקטית Tomahawk

קונה את זה כאן

הארדקור חומרה LFT-01 טומה טומאהוק הוא על גודל קטן יותר, עם אורך של 12.5 “, אבל לא נותנים לזה להטעות אותך. טומהוק זה הוא רק תחת שני פאונד, מה שהופך אותו קל לשאת, אבל זה עדיין חבילות אגרוף גדול. חוד החנית הוא חד כתער ואת נקודת הטנטו שונה עושה את ספייק הרסני לחלוטין עבור משימות חדירה.

11. HOG EX T01 S 7 להב שחור

הוגו T01 S 7 שחור הלהב טומאהוק טקט

קונה את זה כאן

עם חיתוכי חיתוך חדות, Hogue Ex-T01 Tomahawk כולל להב שחור מלוטש וקשקשים זיתים כהים. זהו כלי טקטי יעיל מאוד הישרדות לחיתוך ופיצול משימות. זה קל, מה שהופך אותו מתאים לנשיאה, אך ידית מוצק מאפשר למשתמש להכות חפצים בכוח. זהו הכלי בשבילך אם אתה מחפש משהו אור חזק עדיין.

12. קרשו 1073X מצור

קרשו 1073x מצור סכין טומאהוק טקטית

קונה את זה כאן

קרשו 1073X המצור סכין טקטית הוא אחד הכלים הרב-תכליתיים הטובים ביותר שיש. הוא כולל טאנג מלא, מסמר ציפורן ב pommel, ואת הידית גם פונקציות כמו בר לחטט יעיל. סולמות ניילון מרופטים, מנוקבים, מוסיפים אחיזה והלהב השחור משלים את המראה הטקטי. עם כוח עליון ועמידות, זה בהחלט תחנת כוח.

13. מיני טקטיקל מיני ג ‘ני קל

מיני טקטיקל מיני ג 'ני קל טומאהוק טקטי

קונה את זה כאן

רק ב 9.4 “ארוך, את RMJ טקטי מיני ג ‘ני קל משקל Tomahawk בהחלט חי עד שמו אבל תכונות מחוץ יכולת. ארבעה קצוות גילוח חדים לעשות את זה מתאים למגוון רחב מאוד של משימות חיתוך. עיצוב קל, קומפקטי הוא נייד להפליא אבל ההסתגלות של tomahawk טקטי זה עושה את זה לתוך תוספת שימושית להפליא לאוסף של כל אחד.

14 RMJ טקטית S13 Shrike

Tactical S13 Shrike טומהוק טקטית

קונה את זה כאן

S13 Shrike Tomahawk מ RMJ טקטי הוא גרסה קטנה וקלה יותר של Shrike המקורי שלהם. מזויפים עם פלדה 4140 ו סיים טונגסטן cerakote, זה tomahawk עמיד מאוד וחזק. זמין במספר גימורים שונים אפשרויות נדן, ההתאמה האישית של Tomahawk זה עובד לטובתה. אחריות לכל החיים מבטיחה ייצור באיכות גבוהה.

15. העצמי Essentials Inc 3B

עצמי Essentials Inc 3b טומהוק טקטית

קונה את זה כאן

טומאהוק 3B תכונות להב פלדה פחמן המיועד לעבודה בשדה חובה כבדה. שלושה קצוות חיתוך ייחודיים להפוך אותו כלי השירות מעולה מסוגל בקלות להתאים משימות בדרך כלל לא מתאים לצירים בגודל זה, כולל משימות חדירה, חיתוך לחתוך, ואפילו סכין סכין קבוע. כמה אפשרויות להתאמה אישית זמינים הלהב ואת היד.

16. סמית ווסון SW671 הפקה והשתמטות מלאה

סמית ו - WSON SW671 הפקה והשתמטות מלא טאנג טומאהוק

קונה את זה כאן

נבנה מ שחור 1070 פחמן פלדה גבוהה, סמית ‘ ווסון SW671 מיצוי והשתמטות מלא טאנג טומהוק הוא גם אלגנטי ויעיל. עם אורך כולל של 15.9 “ומשקל של 2.69 פאונד, טומאהוק טקטית גברית זו מתאימה הן לאנשי מקצוע והן לתחביבים כאחד. סכין גילוח חדה עושה את זה יעיל עבור מגוון רחב מאוד של יישומים.

17. מחסום SOG F01TN

Sog F01tn Cp טומהוק טקטית

קונה את זה כאן

מתאים עבור פעולות רבות, כגון חפירה, פריצה, הסרת מכשולים, מיצוי, ואחרים, SOG טקטיקל Tomahawk FO1TN-CP הוא כלי שימושי שיש בארסנל שלך. זה בגודל מלא וכולל ידית ניילון מחוזקת בזכוכית וראש גרזן נירוסטה בגודל 2.75 אינץ ‘. ראש הגרזן הוא סיים בשחור אטרקטיבי והוא נועד להילחם קורוזיה עמידות מקסימלית.

18. SOG F18 N וודו הוק

סאוג F18 N וודו הוק טומאהוק טקטיק

קונה את זה כאן

F18-N Voodo הוק Tomahawk מ SOG הוא על גודל קטן של tomahawks, רק ב 12.56 “ארוך עם להב” 3.5. למרות זאת, זה יעיל כאשר נעשה שימוש עבור משימות מגוונות רבות. ראש חיתוך המורחבת ואת משולבת התחת משולבת לעשות את זה מצוין עבור משימות מעורבים חיתוך, פריצה, ופטיש; ואת ידית חיזוק זכוכית ו ferrules פלדה להבטיח את שלמותה.

19. SOG הישרדות SK1001 CP

Sog הישרדות Sk1001 Cp טומהוק טקטית

קונה את זה כאן

גם מ SOG, הישרדות הוק SK1001-CP הוא טומאהאק קומפקטית עם יעילות בגודל מלא. מבנה נירוסטה עושה את זה עמיד מאוד ומספק חדות מתמשכת לחוד החנית. הידית היא עטופה paracord רפלקטיביים וכולל אש אש מוסתר עבור חירום. כמו כן הם כוללים מסמר ציפורן ו hammering הראש כדי לוודא שאתה מוכן.

20. הברית סכו”ם UC2765 M48

סדק Uc2765 M48 טומהוק טקטית

קונה את זה כאן

סכו”ם המאוחדת UC2765 M48 הוק Axe תכונות 8 “anodized AUS-6 נירוסטה גרזן להב ואורך 15” הכולל. הידית מחוזקת עם פיברגלס 30 אחוז עבור כוח נוסף והגינות. נועד להיות קל, זה מתאים לשאת כל היום. חוד החנית העיקרית מעוצבת עבור השירות המקסימלי, וקצה משני מספק אבטחה נוספת.

21. ולטר ולטר קרב אקס

וולטר וולתר קרב טקט טומאהוק

קונה את זה כאן

שחור מצופה 420 נירוסטה להב עושה את וולטר קרב Axe אטרקטיבי ויעיל tomahawk טקטי לשימוש אישי. העיצוב, בהשראת כלי נשק מימי הביניים, כבר ידע משופרת שנאספו משנים של לחימה קרובה. זיגוג הזכוכית המשולב ואת ידית המחוון בודק מוסיף הן עמידות ושליטה. ספייק האחורי האחורי מספק יכולות חדירה נוספות.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 87 = 88

Adblock
detector