איך לשרוד ביער – על שורדים לבד עם שום דבר

מצא את עצמך מסובך הקרב הקלאסי של האדם נגד Wild?

הנה המדריך המלא שלך על איך לשרוד ביער בעוד איבד עם שום דבר.

עם אלה נבדקו טיפים וטריקים, אתה בטוח לשרוד אבוד איבד ביער, ולצאת גניבה יותר מתמיד!

1. מצא מים

איך לשרוד ביער עם כלום

בעוד בני אדם יכולים לעלות עד 3 שבועות ללא מזון, הם יכולים לשרוד רק במשך 3 ימים ללא מים. הגוף מורכב מ -60% מים, והוא משמש למספר פונקציות כולל מחזור הדם, טמפרטורת גוף הגוף, ועוזר לך לשמור על השכל שלך עלייך, וזה חשוב במיוחד בכל מצב הישרדות.

לכן, מציאת מים צריכה להיות העדיפות הראשונה שלך ברגע שאתה מבין שאתה אבוד.

התחל על ידי מחפש מקורות מים קיימים כמו נחלים, מעיינות, נהרות, אגמים. זרמים ומעיינות עדיפים משום שהתנועה שלהם פירושה שהמים נוטים פחות להכיל חיידקים. נהרות הם לעתים קרובות מזוהמים, אגמים וגופים עומדים אחרים של מים יהיה המוצא האחרון שלך.

אם אתה לא יכול מיד לאתר מקור מים קיים, יש כמה טריקים כדי לעזור לך למצוא אחד. ראשית, להפסיק ללכת ולהישאר בשקט ולהקשיב לקול המים הזורמים. אם זה לא עובד, לחפש שירים בעלי חיים ופעל אותם, כפי שהם כמעט תמיד להוביל למים. עדיין אין לך מזל? ראש עד גובה נמוך אם אפשר. מים זורמים באופן טבעי במורד הגבעה, כך שאתה צפוי למצוא זרם בעמק או בקניון מאשר באזור שטוח, שטוח.

אמנם זה יכול להיות איטי, איסוף מי גשמים היא שיטה נהדרת להשיג מי שתייה. קבע את כל המכלים ייתכן, או לקשור ברזנט או פונצ’ו (איזה סוג של פלסטיק) בין עצים ולתת את המים לאסוף. אתה יכול גם לאסוף טל מן הצמחים על ידי סופג אותו עם מטלית ולאחר מכן לסחוב אותו. לבסוף, נסה לחפור באר. בכל מקום שבו יש צמחייה ירוקה, סביר להניח שתקום מי תהום יחלחל פנימה אחרי כמה מטרים.

אם אתה מוצא את עצמך אבוד בחורף איפשהו יש שלג על הקרקע, זה יכול להיות מקור נהדר של מים. רק לוודא שזה לא צהוב! וממיסים אותו לפני שתייה. אכילה משהו כל כך קר יכול להוריד את טמפרטורת הגוף מספיק כדי לגרום היפותרמיה.

לא משנה באיזו שיטה אתה משתמש כדי להשיג מים, זה תמיד צריך להיות מטוהרים לפני השתייה. הדרך הקלה ביותר היא לרתיחה במשך 5 דקות, יותר אם בגובה מעל 2,000 מטרים. שיטות אחרות כוללות חשיפת מים לאור ישיר – מעל 24 שעות, קרני UV יהרוג פתוגנים רבים. לכל הפחות, לעשות מסנן גולמי מתוך בד לסנן את החומר החלקיקי מוצק. אבל זכור, מים מלוכלכים עדיף על מים.

2. לעשות אש

איך לשרוד איך לאבד את היער /

לאחר שמצאת מים, את הסדר הבא של העסק צריך להיות מתחיל אש. אתה יכול להשתמש שריפות להרתיח מים, לבשל, ​​כדי להתחמם, וכדרך להזכיר לעזרה.

התחל על ידי יצירת בור אש. נקה חלקת אדמה, כך שכל מה שנותר הוא לכלוך. מניחים אבנים מסביב למעגל בטבעת כדי למנוע את התפשטות האש. הקפד לבחור נקודה הרחק ענפים תלויים נמוך וצמחייה אחרים.

להתחיל עם שכבה של חומרים tinder כי לשרוף בקלות ולעזור להתחיל את האש. דברים כמו שבבי עץ, נייר מרופד, או עשב כל עובד היטב.

לאחר מכן, בחר כיצד תוכל לארגן את הדליקה ואת עצי הסקה. שיטה פופולרית היא בצורת teepee, הראשון מסדר את הדליקה (זרדים קטנים) בצורת טיפי ולאחר מכן חתיכות גדולות יותר של עצי הסקה סביב זה. אתה יכול גם לסדר את הדליקה בצורת חוצה, עם עצי הסקה על גבי. אור עם גפרורים או מצית וליהנות.

אם אין לך התאמות או מצית, אתה צריך לקבל קצת יותר יצירתי. צמר ופלדה ניתן לשפשף יחד כדי ליצור ניצוץ, או עדשות נמצא משקפיים, משקפיים מגדלת, או משקפת ניתן להשתמש גם כן. זווית העדשה לעבר השמש, תוך התמקדות הקרן על ערימת טינדר.

הדרך הכי קשה וקשה ביותר להבעיר אש היא עם חיכוך. בעזרת פיסת עץ שטוחה כמו לוח האש שלך, לחתוך חריץ קטן כדי לנוח את הציר פנימה במהירות לגלגל מקל ארוך, דק בין כפות הידיים שלך עד קצה המקל זוהר אדום. לאחר גחלת נוצר, להניח אותו על ערימת טינדר בעדינות מכה על זה עד הלהבה תופס.

3. בניית מקלט

איך לשרוד ביער ביצוע מקלט מן האלמנטים

בחירת היכן להקים מחנה חשוב בדיוק כמו איך אתה מגדיר את זה. בחר אתר שטוח על הקרקע ברמה, לפחות 100 מטרים מנהרות ונחלים, אתה לא רוצה להיות נסחף במבול המבול!

הימנע גבעות רכסים חשופים כפי שהם יכולים להיות קר ורוחב, כמו נקיקים, אשר יכול גם להפוך למנהרות הרוח או למלא במים במהירות מבול.

בנוסף, לפקוח עין על עצים רקובים גדולים או סלעים, חפצים שעלולים ליפול ולמחוץ אותך. ולבסוף, זה עוזר לבחור שטח עם הרבה ענפים מתים, מקלות, ועלים כבר על הקרקע, כך שתוכל לצמצם את האנרגיה שאתה מבזבז חומרי איסוף.

אחד המקלטים הישרדים מומלץ ביותר הוא A- מסגרת. התחל על ידי מחפש 2 עצים כי הם כ 6 מטרים זה מזה, טריז ענף יציב ביניהם על 4 מטרים מעל הקרקע. לאחר מכן, לאסוף מקלות קטנים מעט להישען על הענף האופקי, להרכיב את הקירות. כדי לסיים, שכבת לכלוך, עלים, שרכים או ענפי אורן על הקירות לבידוד.

מבנה פשוט יותר, אם יש צורך בבידוד פחות, הוא ה- lean-to. בדיוק כמו עם A- מסגרת, לבחור 2 עצים 6 מטרים זה מזה ו טריז ענף ביניהם. מקלות קטנים יותר נגד צד אחד בלבד – בחר את הצד שפונה לכיוון הכיוון שהרוח נכנסת אליו. סיים בענפי שכבות, לכלוך ועלים לבידוד. אם יש צורך בחום נוסף, ניתן לבנות אש קטנה בצד הפתוח.

משהו לזכור לא משנה איזה סוג של מקלט אתה בונה שאתה צריך לעשות מיטה או לבנות איזה סוג של מבנה זה שומר אותך מחוץ לקרקע. גם בטמפרטורות חם, הנחת ישירות על הקרקע יכול להוריד את טמפרטורת הגוף לרמות מסוכנות. השתמש בשברים מקופלים או בענפי אורן, או אפילו ערימת עלים כדי ליצור מזרן מאולתר.

4. מציאת מזון

איך לשרוד ביער למצוא מזון לאכול

ברגע שיש לך מים, אש ומקלט, הגיע הזמן לחפש מזון. כלל מס ‘1 של מזון הוא לאכול רק דברים שאתה בטוח 100% אינם רעילים. היצמד לצמחים נפוצים כמו תלתן ושן הארי, חרקים כמו צרצרים וזחלים, וכל דגים או בעלי חיים קטנים שאתה מסוגל לתפוס.

עם מספר רב של מינים רעילים ו lookalikes רבים, פטריות יש להימנע. כמו כן, להיות על המשמר אחר סימני אזהרה כי צמח עשוי להיות רעיל, כמו גרגרי יער לבנים או צהובים, עלים מבריקים, סאפ חלבי, פרחים בצורת מטריה, וקוצים. באגים שעשויים להיות רעילים לעיתים קרובות בצבע בהיר. כמו כן, להימנע זחלים.

מלבד מדריך שדה, רק בטוח דרך האש לבדוק אם הצמח הוא רעיל או לא הוא מבחן יכולת אוניברסלית. ראשית נפרד צמח על ידי עלים, גבעולים, ניצנים – כל חלק צריך להיבדק בנפרד. התחל לשפשף את הצמח נגד החלק הפנימי של הזרוע שלך ולחכות 15 דקות לתגובה.

אם שום דבר לא קורה, לחזור על התהליך אבל על השפה שלך הפעם. אם עדיין תגובה חופשית, לאכול חתיכה קטנה לחכות 8 שעות. אם אתה מרגיש חולה, להכריח את עצמך להקיא עד הבטן ריקה. אם לא, המשך עם השלב האחרון: לאכול כמה נשיכות ולהמתין עוד 8 שעות. אם אחרי כל זה אתה עדיין מרגיש בסדר, הצמח שמצאת הוא לא רעיל.

טיפים אחרים כוללים טיפוס לתוך עצים עם ענפים נמוכים כדי לחפש ביצים בתוך קנים ציפורים. בנוסף, ציפורים ניתן לצפות כדי להעריך עוד את הצמח של יכולת. אם הם אוכלים את זה, זה כנראה בסדר בשבילך.

5. הגנה על עצמך מפני חיות בר

כיצד מדריך הישרדות ביער

בעוד בכלל בעלי חיים מפחדים יותר ממך מאשר אתה, יש כמה סיכונים פוטנציאליים אתה צריך להיות מודע.

בסביבה מיוערת, נחשים הם אחד האיומים הפוטנציאליים הגדולים ביותר. כדי למנוע עקיצות, להימנע עשבים גבוהים במקומות חשוכים. תמיד להיות זהירים כאשר דבק את היד לתוך חור, בין סלעים, או בתוך יומן חלול, אלה הם כמה מקומות מסתור האהובים עליהם.

אם נשך, לשטוף את הפצע מיד עם מים וסבון כדי להסיר כמה ארס ככל האפשר. אם אתם נמצאים באזור מבודד ללא כל סיכוי למצוא עזרה, הישארו דוממים ככל האפשר. נשימה מהירה או הליכה רק יגביר את זרימת הדם ובכך את התפשטות הארס. שמור על אזור נשך מתחת ללב, ו loosely לקשור תחבושת 2-4 ס”מ מעל הנשיכה. זה מונע מהארס להתפשט מהר מדי. רק לוודא לא לקשור אותו חזק מספיק כדי לחתוך לחלוטין את השאלה.

לא משנה מה אתה עושה, לא מנסים למצוץ את הארס עם הפה שלך. הריריות הפה של הפה נקבובי מאוד יכול לעזור לזרז את התפשטות. כמו כן, לעולם לא לחתוך את הבשר סביב הפצע. לעתים קרובות קשה לדעת בדיוק היכן הוזרק ארס, ופצעים פתוחים מעודדים הידבקות.

דובים הם חיה אחרת שאינה מעוניינת בדרך כלל בבני אדם, אך תתקיף אם תתעורר. הימנע התקפות על ידי ביצוע רעש כמו שאתה הולך אז אתה לא מפתיע דוב, ומבשלים לפחות 100 מטרים מן המקלט שלך. אם אתה נתקל אחד, לא לצעוק, לרוץ, או ליצור קשר עין – אלה הם כל התנהגויות דובי יכול לתפוס כאיומים.

אם מותקפים, שכב על הקרקע, מגן על הצוואר ועל הראש, ולשחק מת. רוב הדובים יעזוב אותך לבד ברגע שהם בטוחים שאתה כבר לא איום.

6. איתות לעזרה

איך לשרוד לילה ביער לבד

השיטה הנפוצה ביותר של איתות לעזרה היא יצירת אש איתות. זה יכול להיעשות על ידי יצירת אש רגילה, עם בסיס של דליקה ו להדליק, עם עצי הסקה נערמים על גבי.

המפתח ליצירת אש אות הוא עבה, עשן שחור אשר ניתן להשיג על ידי שכבת צמחייה חיה, ירוק על גבי. אם אתה מוצא את עצמך קרחת או מסוגלים לעשות את הדרך שלך לראש גבעה, 3 שריפות הניח בצורת משולש הוא סמל מצוקה בינלאומית.

אם אתה לא יכול לעשות אש, 3 ערימות גדולות של סלעים או ענפים ערוכים במשולש יכול לעבוד גם כן. לבסוף, מראות ניתן להשתמש כדי לשקף אור לתפוס את העין של מטוס או מסוקים טייסים.

7. למצוא את הדרך החוצה

איך לשרוד ביער למצוא את הדרך החוצה

רק כאשר אתה בטוח לחלוטין כי לעזור לא מגיע בדרך שלך אתה צריך להסתכן ולחפש עזרה. כאשר אתה יוצא, לסמן את הדרך שלך ככל האפשר על ידי ביצוע ערימות סלע, ​​גילוף לעצים אתה עובר, או דפק את הצמחייה.

בדרך זו אם אתה לא מצליח אתה יכול לפחות למצוא את הדרך חזרה לאתר מחנאות שלך.

התחל על ידי הליכה עד לראש ההר או ההר כדי לקבל את המסבים שלך ולראות אם אתה יכול לזהות כל ציוני דרך. אם זה לא אפשרי, זכור כי השמש זורמת במזרח ומציבה במערב, אשר יכול לעזור לך אם אתה זוכר לאיזה כיוון אתה בא. דרך נוספת להבין את הכיוון ללא מצפן היא הטחב הקלאסי על שיטת העץ. בעוד אנשים רבים ספקנים של טכניקה זו, זה באמת עובד אם אתה מוצא את הסוג הנכון של עץ.

חפשו עץ בקרחת שמשקעת שמש מכל הצדדים. בדרך כלל, מוס מעדיף לגדול בצל, ואת הצד של עצים שמקבלים את הצל ביותר הוא הצד הצפוני. לבסוף, בעקבות נחל או נהר במורד הזרם או במורד יהיה בדרך כלל להוביל לציוויליזציה בסופו של דבר.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 19 = 29

Adblock
detector