כמה חליפות צריך אדם לבד? – יוקרה הבאה

מתאים לסגנון שלי

“אז, אני רק הבקיע את העבודה המקצועית הראשונה שלי, ואני צריך לקנות בגדים כדי להתאים את התפקיד. כמה חליפות מספיק לי? אני לבד אחד עבור מקרים טובים, אבל זה לא ממש מתאים עבור כל יום ביצוע מכירות שיחות ועבודה עם הצוות. עֵצָה?”

ברכות על העבודה החדשה שלך. אתה על המסלול להצלחה ועכשיו זה הזמן להתלבש כמו שאתה מתכוון לזה.

אם אתה כמו רוב החבר ‘ה רק מקבל שם בחוץ, סביר להניח שאתה לא עשוי כסף, כך ביצוע ספירת הרכישות שלך חשוב.

כאן, נסקור כמה טיפים בסיסיים ביותר עבור מתיחה התקציב הבגדים שלך תוך יצירת תמונה מעולה, מקצועי.

זה לא בהכרח מספר חליפות בבעלותך כי נחשב ביותר, אבל במקום מה באמת חשוב ביותר, הוא פשוט איך לעצב את הארון שלך. בהמשך, נסביר בפירוט רב יותר.

השתמש בד שלך

הבעיה הגדולה ביותר גברים כשמדובר בגדים הוא, שלא כמו הלבוש העסקי של נשים, האפשרויות לא נוטים להשתנות הרבה. אתה לא רוצה ללכת לעבודה בחליפת מכנסיים ירוקה מסנוורת. זה לא יתקבל יפה.

מה שאתה רוצה לעשות הוא לעצב מלתחה כי הוא תכליתי ומסייע לך לשנות את המראה שלך מיום ליום. כמה חליפות טובות יכול לתפקד כמו בד שלך, ואתה מצייר תמונה אחרת באמצעות חולצות, עניבות, ונעליים.

חליפה טובה היא השקעה.

זה אומר שזה מעוצב האחרון, כדי להיות יבש לנקות, ולשמור על המראה שלה טוב. זה גם אומר כי איכות חליפות נוטים להיות היבט היקר ביותר של העסק שלך couture. אל תתעקש על זה. אתה יכול להסתדר עם חליפה אחת או שתיים לעבודה. אנו מציעים ללכת עם פחם ואפשרות חיל הים. אם אתה אוהב את המראה של פרטי פס גיר, אל תהסס לתפוס אחד על הארון שלך.

גברים חיוניים's Suits To Own

עכשיו לאחר שבחרת את חליפות, לקבל אותם המותאמים. חלק גדול מחליפה בעלת מראה נהדר מוודא שהיא מתאימה לך כמו שזה נעשה בשבילך. לא להסתפק במכנסיים saggy off-the-rack, כי זה גורם לך להיראות מרושל וזול. זה לא הרושם שאתה רוצה ליצור עם לקוחות או עמיתים לעבודה שלך.

להשקיע בשירות חייט טוב, ולפתח מערכת יחסים איתם. אם אתה יודע את החייט שלך על ידי השם הפרטי שלהם לטפח אינטראקציה חיובית איתם, הם יהיו יותר סיכוי לקחת עבודה למהר או לתת לך הנחה עכשיו ולאחר מכן. תחשוב על זה כעל בפועל עבור רשת עסקית ולמכור את עצמך כמו הימור טוב.

חליפה מחויטת היטב, כהה, כי לא נושאת תכונות היכרויות, כגון flairs או אחרים quirks אופנה, יעמיד אותך במצב טוב בכל מצב.

תערבב את זה

עכשיו שיש לך החליפות שלך שנבחרו, הגיע הזמן להפוך שתי חליפות לתוך רבים. מעבר לאיכות המלאכה והתאמת חליפה, בחירת האביזרים שלך היא השיקול החשוב ביותר. לא רק חולצות, עניבות, ונעליים חשוב וריאציה, הם גם זול יותר לרכוש מאשר את החליפות עצמן.

אבל לפני שאתה ממהר החוצה לקנות חולצה של כל גוון על המדף ופשיטה על האחים ברוקס עבור הקשרים גולף שלהם, לקחת זמן לשקול כמה נקודות מכריעות.

איזה צבעים נראים לך נהדר? בעוד גוון מסוים של ירוק עשוי להיות כל הזעם בעונה זו, המופיעים על כל דבר, החל חולצות לבוש ספלים קפה, זה עלול לגרום לך להיראות כאילו היית צריך לקרוא בחולים. כמו כן, אתה רוצה לוודא את החולצות החדשות, הקשרים, ואת הנעליים צליל טוב עם חליפות חדשות.

אמנם לא כולם יוכלו לשים את האצבע על מה לא ממש gelling על התלבושת שלך, זה יהיה לשמור על אינטראקציה מחוץ לאיזון, ואולי אפילו לאבד חוזה בשבילך. בני האדם הם יצורים חזותיים, ומגיבים לרמזים העדינים, הלא מילוליים, שנשלחו על ידי צבע מבלי לתת להם מחשבה רבה.

עם זאת בחשבון, להפוך את הבחירות שלך עם טיפול ורכישה מספיק חולצות יש לנקות אחד בכל יום עם כמה לצרכים חירום. בעוד דפוסים וצבעים חיים יכול לעבוד טוב, לשמור לפחות שליש חולצות שלך פשוט וכל העסק עם נצח לבן או כחול בהיר ואחד חפתים חבית.

אתה באמת לא צריך להיות פחות מ 15 באיכות טובה חולצות תלבושת תלוי בארון שלך, אבל אתה יכול להסתדר עם פחות, תלוי כמה פעמים אתה רוצה לבקר את הניקוי יבש.

רק תזכור, זה לא על מספר חליפות בבעלותך, זה על איכות וסגנון. אתה צריך חליפה כי הוא מוכן ברגע של הודעה מתאימה לכל מקום. כמו כן, תמיד צריך להיות חולצה נקייה עניבה גדולה ללכת עם זה. אתה יכול לבנות את הארון שלך לאורך זמן, אבל, במיוחד בהתחלה, להתמקד מקבל את המפץ ביותר עבור הכסף שלך.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 + = 77