למה הקיץ הוא העונה הטובה ביותר עבור גברים לבעלות עור מעיל

אין ספק בכך, מעילי עור הם גבריים. אבל אחד misconception זכר הוא כי העור צריך להיות שמורות רק עבור עונות הסתיו והחורף. האמת היא, אתה יכול בנוחות ללבוש מעיל עור בקיץ, בתוספת השקעה חכמה יותר.

כשזה מגיע עור בקיץ, אני כבר יודע מה אתה חושב: חם, לא נוח, ומיוזע. אבל זה לא תמיד כך; יש די דרכים רבות להישאר רגוע נראה מגניב. בנוסף, עם כל הכסף שאתה תהיה שמירה, אתה הולך להיות מקבל סגנון טוב יותר במחיר טוב יותר.

קח למשל, הלבשה החיצונית של העור כשזה מגיע לאופנוענים, זה תמיד היה בחירה עליון. גם כאשר זה 85 עד 90 מעלות בחוץ, אתה לעתים קרובות במקום רבות לבוש את העור השני על רוכב נמרץ. ההגנה שהיא מציעה עבור מפגשים במהירות גבוהה עם המדרכה יריבים זה של ג ‘ינס ואת רוב הבגדים.

עכשיו, גם אם אתה לא רוכב אופנועים, מעיל עור קנס של גברים עדיין משרת מטרה בקיץ. שקול כי רוב נעשים עם עונות מסוימות בראש מלכתחילה. שימו לב לרירית, כמו כמה לנשימה ודקה, בעוד אחרים הם quilted ומבודדים.

אבל הנה הדבר, נניח שאתה קונה עור באביב או בקיץ עם רירית כותנה בהירה יותר. בטח, זה הולך להתאים לך יותר באקלים קריר, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול ללבוש את זה בסתיו או בחורף פעם מדי. בימים קרים, אתה יכול לזווג את המעיל שלך עם סווטשירט או סריגים מתחת, ולשפר את הסגנון שלך עם בגדים בשכבות.

במהלך הקיץ, מעיל עור יכול לעשות עבור חלופה מצוינת בלייזר מדי. אם היית פעם במשרד שבו עמיתים לעבודה שלך אוהב להגדיר את מיזוג אוויר לטמפרטורות קרות באכזריות, ז ‘קט חם יכול להיות יקר. עם זאת, כשמדובר בחוץ נהדר, רוב הסיכויים שאתה תמצא את עצמך גם להגיע למשהו חם אחרי השמש ואת הטמפרטורות ירידה.

לא משנה כמה פעמים אתה לובש עור, דבר אחד בטוח: זה יימשך עשרות שנים, עונה אחרי עונה. למעשה, אתה עדיין יכול לקבל הצצה של בגדי עור הרומית חיילים לבשו אלפי שנים במוזיאונים היום.

אם כבר מדברים על היום, רציתי להראות לך איך להשיג את רוב ההשקעה שלך בעת קניית מעיל עור חדש בקיץ. ארבע חתיכות איכות יוצאת דופן על ידי אנדרו מארק להלן, להציע סגנון פרמיה במחיר מכובד מאוד.

אני כללה גם אחד האהובים האישיים שלי מאוסף האופנה הנוכחי שלהם: מעיל וסטון, אשר כולל פגז טלה שעווה חדה באמת.

לוגו אנדרו מארק

אנדרו מארק ביין

אנדרו מארק בין גברים's Leather Jacket

קונה את זה כאן

ארבעה כיסים הקדמי לעשות אחסון הפריטים האישיים ביותר שלך מאמץ, בעוד פגז עור חיצוני יוצא דופן עושה תחושה טבעית של סגנון.

אנדרו מארק גייג ‘

אנדרו מארק גייג 'מן's Leather Jacket

קונה את זה כאן

פוליאסטר ויסקוזה תערובת להוסיף מגע של חום, בעוד מכסה נשלף מעלה פונקציונליות ונוחות. לסרוג לקצץ נותן את הידיים חופש, בעוד פגז עור גמיש מספק נוחות טהורה, שופעת.

אנדרו מארק ליאו

אנדרו מארק's Leather Jacket

קונה את זה כאן

מעודן לקחת על סגנון מסורתי עם מעטפת עור כותנה הגוף בטנה. דק עור מחורר פרטים על ז ‘קט ליאו מציעים בריחה מסוגנן כדי להתקרר.

אנדרו מארק וסטון

אנדרו מארק וסטון גברים's Leather Jacket

קונה את זה כאן

מעוצב בכבש שעווה דק עם נגיעות אלגנטיות, כולל שרוולים מרופדים מפורטים. ווסטון תכונות פנים כותנה פנים בטנה עושה את זה בחירה מצוינת עבור כל העונה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 5