איך להיות גבר טוב יותר – 100 פלוס דרכים לקחת אחריות

הפוך את חולשתך לגדולה; ליצור מחדש את עצמך בתור ג’נטלמן. לזייף דמות אפילו כי המבקר הגדול ביותר של האדם יכול לכבד: את עצמו.

אני רוצה לספר לך על כל הדרכים שבהן אתה יכול להיות אדם טוב יותר. חלק מהם רק לקחת קצת זמן בכל יום.

תזכורות אלה יעזרו לך להשיג את מה שאני ועוד רבים אחרים למדו בדרך הקשה.

כל אדם להוט להיות אדון חייו חייב קודם להשתלט על אופיו.

זה קל לומר מאשר לעשות, כמובן, אבל אתה יכול להחליט בעצמך איפה החיים לוקח אותך.

כל שנדרש הוא לדעת איך להיות אדם מתקדם עם הכוונות הנכונות.

1. תתעורר מוקדם – הרבה

איך להיות אדם טוב יותר להתעורר מוקדם

הגדר את האזעקה שלך בכל בוקר, ללא קשר אם יש לך שום דבר לא קורה בבוקר. על ידי כך, תוכל למנוע את עצמך מ להתרווח במיטה כל היום. שקול כי רוב המנכ”לים הגברים מתעוררים בשעה 5:30 או מוקדם יותר. בעולמם, הלחצן ‘נודניק’ אינו קיים. למה זה כאשר החיים מרגש מדי לישון?

2. לבחון את הרגלי היומיום – ירידה התמכרויות

איך להיות אדם טוב יותר לבחון הרגלים

ההרגל הטוב ביותר שאדם יכול לקבל הוא לעשות את הזכות על כל התחייבויותיו; לפני שהוא מתגמל.

לשקול: ממתקים (ממתקים, סודה / פופ), שומנים (מזון מהיר), עישון, קללות, הוצאות רגשיות (קניית כל דבר על אשראי) וכו ‘.

3. לעזור לאנשים אחרים – להיות חכם על זה

להיות אדם מתנדבים

כאשר מחפשים הזדמנויות להיות מועיל ונדיב כלפי אחרים, להבין כי אנשים ינצלו תכונות אלה.

איפה: פארקים לאומיים, מקלטים להצלת בעלי חיים, מזונות מזון, ספריות מקומיות, מאמן ספורט, בתי אבות ועוד.

4. לדאוג פחות על התוצאות

להיות אדם שלא מפחד

לבזבז זמן ללמוד את הכללים הראשון אז אתה יודע בדיוק איך לשבור אותם.

כשמדובר החומר הקטן, לא להזיע. במקום זאת, להתחיל להתמקד בבעיה אחת גדולה לפניך. קחו את זה יותר מאשר לעתים קרובות את כל הבעיות הקטנות, כי נראה לך מגיפה בסופו של דבר ייפתרו בעצמם, או יתברר לא כזה עניין גדול כפי שאתה פעם האמנתי. פעולה זו תעזור לך לזהות טוב יותר את המתח שלך מפעילה מדי.

5. להיות ידוע על הגמר, לא מתחיל

גבר שידע איך לסיים דברים

שמור את המילה שלך, מקל על זה. לפני ביצוע כל סוג של הבטחה לשקול כמה דברים ראשון: אולי החשוב ביותר של כולם … להבין את המילה שלך היא ערבות אישית. להיות סלקטיבי עם פרויקטים אתה לוקח על. לקבוע את כמות הזמן ואת resourced נדרש לפני ביצוע התחייבות. התאם את הזמן שלך ואת האנרגיה בהתאם לפגוש את המטרה.

אם זה מסמך עבודה הבטיח הבוס שלך, להשלים את זה בזמן. זה צריך להיות מטרה אישית, לא הרף לעצמך.

6. לאזן את התקציב שלך

כיצד להיות אדם טוב יותר מאזן את התקציב שלך

לחרוק את השיניים, לפתוח את החשבונות האלה אספן, ולקבל אותם שילם למטה. אם אתה רוצה יותר חופש, התשובה היא פשוטה: להקטין את החוב שלך. התחל ללמוד כיצד להשקיע ולהתחיל לשמור על הדברים החשובים ביותר. כדי להבין איך להפסיק לקנות דברים אתה לא צריך להסתכל על חמש רכישות האחרונות שלך. להעריך אותם על בסיס חודשי.

7. להיות פרודוקטיביים יותר

כיצד להיות אדם טוב יותר פרודוקטיביות

תפסיק לשבת בבית כל היום binge צופה סדרות טלוויזיה ממכרת. הניח את קונסולת המשחקים. התחל לעבוד לקראת המטרות שלך היום. קח הפסקות קצרות במהלך היום כדי לטעון במקום להקדיש ימים מלאים, שבועות, חודשים או אפילו שנים עבור בידור טהור.

8. התיישבו פחות

איך להיות גבר

להתחיל לראות דברים כהזדמנות ולא מכשול מאתגר אתה לא יכול להתגבר. הימנע להתיישב פחות ממה שאתה רוצה, בין אם זה יהיה אישה, קריירה, או כל דבר אחר. הישאר ממוקד ורעב עד שתמצא אותו.

עבור סוחר רולס רויס ​​ולהתפעל מסביב. תן לחלומות שלך להשתולל.

9. הפוך את כושר הבריאות שלך בעדיפות

להיות אדם טוב יותר תרגיל

אם אתה כבר חולם שיש שישה Pack ABS, לקנות עוד מנוי המגזין לא הולך לעשות את זה. אלה גלולות הרזיה מבטיח קסם להפוך את ידיות האהבה שלך להיעלם … לעצור את שטויות. להצטרף לחדר כושר אמיתי, משאבת קצת ברזל, ללכת לרוץ, לשים אוויר אלה צמיגים אופניים ישנים והכה את השביל עד הרגליים ליפול.

לא רוצה להכות את כושר? הוסף חדר כושר ביתי לתערובת; שים את זה במוסך שלך, במרתף או במכה הימנית באמצע הדלת הקדמית, אם זה אומר שאתה תשתמש בו.

10. לאתגר את המחשבות על חיי העבודה

שונא את הבוס שלך? רוב הגברים עושים, ברוכים הבאים לעולם האמיתי. מה שהם לא עושים, עם זאת, הוא לעשות משהו בקשר לזה. מה אתה עושה עכשיו, הרגע הנוכחי זה הולך לעשות לך יותר כסף? נסה את היד שלך ביזמות אם זה מתאים לך. או לקבל מהומה בצד. לעשות את הטוב ביותר של מה יש לך כעת זמין כאשר מתחיל; זה כולל זמן וכסף.

לא משנה מה המסלול אתה לוקח, להבטיח שזה מרתק אחד; תגלו אושר במסע המטרות שלכם.

11. תהנה בכל שלב של המסע שלך.

איך להיות גבר ליהנות מכל שלב בחיים

קל לגנוח בסבל כל היום ולהיכנע לרחמים עצמיים. האמת היא שאתה יכול לשלוט על הגישה שלך ואת Outlook על החיים. זה יקבע את הגישה לחיים יש חזרה אליך. לעשות זאת על ידי הגדרת אותו בכל בוקר. זכור, אין טעם בחיים שבו יש לך ממש “להשיג את זה”. כל יום, כל אדם שם הוא במסע של התקדמות עצמית, זה לא נגמר. תהנה מה זה.

12. האתגר ולהפחיד את עצמך לעתים קרובות

האיש שקיבל פחד

לך צניחה חופשית, טיפוס הרים, או כל דבר אחר המאפשר לך לחיות ממש לאורך הקצה. לדחוף את עצמך להיות יותר של סיכון taker.

13. התייחס לאישה שלך כמו ג’נטלמן

אבירות היא פשוטה אבל לעתים קרובות נשכח. פתח את הדלת, תן לה את הז’קט שלך, לעזור לה להתיישב, וכו ‘דברים קטנים אלה לא עושים לך שטיח; הם עושים לך גבר גבר יכבד. אבל אל תבלבלו אהבה לכבוד, זה לא עובד ככה.

14. לדבר על זה – קבל mentor

מצא מנטור

אין שום דבר רע עם התיק ורגשות שליליים, כל אדם יש להם אותם. אל תכניס אותם פנימה. האמת היא, שאף אדם לא צריך להתבייש להביע את מחשבותיו. התייעץ עם המטפל או קבוצת התמיכה. אם זה לא הסגנון שלך, לקבל מורה. עורך הדין יהיה להם סיעור מוחות רעיונות, להשיג עידוד / הדרכה, ולגלות דרכים לשים את הצרות שלך בעבר. מצא מישהו לדבר איתו, גם אם זה אתה.

15. להתרחק רכילות

זה חוזר לשמור את המילה שלך. שמור על שיחות פרטיות פרטיות. אל תרכל, תפתח או תניח אנשים אחרים.

16. להיות נוכחים

להיות נוכח להיות אדם טוב יותר בחיים

אתה תהיה מופתע איך להיות נוכח יכול להפוך אותך master Communicator. כאשר אתה מודע למעשה לסביבתך פתאום, תגלה את פרץ הביטחון הזה. אתה יכול להתחבר ולדבר עם כל אחד, על כל דבר. כדי לעשות זאת לבזבז זמן להסתובב במקומות לא מוכרים.

קח איתך מחברת ושרבט את כל מה שאתה רואה סביבך. תוך זמן, תתחיל להיות מומחה ב להרים על דברים אקראיים. עם הרבה תרגול, כישורי השיחה שלך יגבר, ואתה תמצא את עצמך הפגישה יותר ויותר זרים. אם אתה יחיד ונאבק עם נשים, לעשות את זה עכשיו ולהודות לי אחר כך.

17. להשקיע את הסגנון שלך

איך להיות גבר טוב יותר להשקיע את הסגנון שלך

אם אתה לובש את אותה חגורה במשך חמש שנים, ואת העור הוא קרע לגזרים, לקבל אחד חדש. בדיוק כמו החגורה, להבין איך להימנע מלהיות מחובר מדי החפצים החומר שלך. אני אומר את זה כי כשמדובר בבגדים, רוב הגברים נוטים לשמור על הדברים הקרובים שלהם כי הם לעולם לא ללבוש. אתה יכול בקלות לתרום את הפריטים האלה ולעשות משהו נהדר עבור אנשים אחרים הזקוקים.

קח את הזמן כדי להתאים לך את החליפה. מעטפת את עוד כמה דולרים כדי לקבל את זה מקצועי יבש ניקה.

18. לשטוף ולנקות את המכונית שלך

איך להיות אדם טוב יותר

עצור littering את המכונית עם takeout, אשפה ובקבוקים. קל לזרוק זבל בתא המטען או האחורי ולנסוע ישר שוכח על זה. גם אם אתה נוהג 89 הונדה, לשטוף אותו בסופי שבוע ולזרוק קצת הצמיגים ברק על הדבר הזה. זאת המכונית שלך; השתקפות שלך.

19. להתחשב בילדים

איך להיות גבר שקול ילדים

תחשוב כל הדרך חזרה כשהיית ילד צעיר. זוכר פעם שישבת ליד שולחן ארוחת ערב בחדר מלא מבוגרים, משועמם מהראש שלך? גם אם אתה לא אוהב ילדים או רוצה אותם לצורך העניין, להתחשב. אם אתה רואה ילד במצב כזה, היה האיש שמדבר ומדבר איתם. לעשות דברים כיף, אתה תהיה הגיבור שלהם, אפילו אם לרגע. עודד אותם לגדול.

20. מעריכים את החברים והמשפחה

שמור אותם קרוב, להשקיע יותר זמן ביחד. שאל אותם שאלות ולקחת עניין לגיטימי להכיר אותם היטב. אתה תטפח את הזיכרונות בהמשך הדרך.
זכור כי הבנים שלך ואת הבנות חשוב לך ניתן למדוד באופן משמעותי על ידי כמות הזמן המושקע איתם.

21. תן לאנשים שאתה לא יודע סיכוי הגון

האמינו באנשים כשאף אחד אחר בעולם לא מאמין בהם. למד להימנע משיפוט ספר על פי העטיפה. או במילים אחרות, לתת לאנשים סיכוי בלי הנחות והנחות ראשונות. אל תתנו את הרושם הראשוני של מישהו להיות ניתוח מלא שלך לבסס את אופיו על. זכור לקבל אנשים על הדרך שהם, אף גבר לא מושלם.

22. להיות עקשן – לא איש תירוצים

בורג את המכשולים, בצע באמצעות התחייבות. כאשר אתה נכשל, להיות אדם שלוקח אחריות ומונע תירוצים או הטלת אשמה. לעבוד קשה עד שאתה מקבל את מה שאתה רוצה, לא משנה את הכישלון מעורב עם כל תור.

23. כאשר רואים הזדמנות, לפעול על זה

מוחו של כל אדם חולם מיליוני רעיונות מדי יום ביומו. זהו הכלי היקר ביותר שלנו בחיים. אנחנו הולכים דונמים שלנו של יהלומים כשמדובר הרעיונות שלנו. עם זאת, אתה חייב להפסיק לבזבז אותם. כאשר אתה בא עם אחד אתה מאמין יכול להיות נהדר, להפוך אותו למציאות. אם זה אומר לדבר, להפוך את המילים שלך שמעתי. אם זה אומר לנקוט פעולה, על ידי כל האמצעים לרוץ עם הרוח.

24. הגדר גבולות

אתה לא צריך להיות אך ורק “כן” או “לא” אדם. במקום זאת, התמקד באומרו “לא” מבלי לשכוח לומר “כן”. ליצור גבולות ולהיצמד אליהם בחוזקה כאשר אין לך מספיק זמן או כסף, או פשוט לא יכול לקחת על עצמך יותר סיכון. זכור, אומר לא ברגע הנוכחי לא תמיד אומר שאתה אומר לא לנצח.

25. רשת – לעתים קרובות

להשתפר ב Netwoking

אתה מכיר את העסקה: זה לא תמיד על מה שאתה יודע, אלא גם על מי אתה יודע. רשת יעזור לך ללמוד כיצד להתייחס לאנשים אחרים וליצור מערכת יחסים המבוססת על אמון הדדי. זה דבר נהדר לרצות לעשות, אבל הנה איך באמת לעשות את זה: שמור על כרטיסי ביקור, לעשות גיליונות אלקטרוניים, או כל דבר אחר שאתה צריך לעשות כדי לשמור על רשימת אנשי הקשר שלך מעודכן בכל עת.

26. נכשל יותר – לאמץ אותו

למד לקבל את הכישלון ואת התבוסה. תאמינו כי הפעם היחידה שאתה אי פעם נכשל באמת כאשר אתה מסכים להפסיק. לחבק כל טעות, לעשות שלום עם העבר שלך. השתמש בשיעורים קודמים אלה כדי לשפר את העתיד שלך.

לִפְגוֹשׁ 75 גברים שהיו כישלונות מפורסמים.

27. עדכן את קורות החיים שלך – תרגול שאלות בראיון

להבין כי אין בהחלט דבר כזה אבטחה בעבודה בעולם הזה. לא לחכות עד שאתה צריך עבודה חדשה. עדכן את קורות החיים שלך, בדוק את ההישגים והניסיון שלך. דע את נקודות החוזק והחולשות האישיות שלך. אחד הדברים החשובים ביותר שכל אדם יכול לעשות עבור הקריירה שלו הוא לדעת מה הערך האמיתי שלו ומה הוא שווה. קח את הזמן כדי לקבוע מה אתה מביא לשולחן ולמה אתה צריך להיות מקבל תשלום גבוה יותר מכל אחד אחר על זה.

28. לתרגל את היכולת לתקשר

שפר את איות, דקדוק, אוצר המילים שלך. אתה בטח שונא את אוצר המילים האלה בחזרה בבית הספר, אבל עכשיו כאשר מישהו מזכיר מילה מפואר .. Eureka! אתה יודע מה זה. עם זאת, לא עוצרים שם, הרף להציג מילים חדשות לתוך הכתיבה שלך ואת השיחות. אם אתה לא מכיר מונח מסוים, לתפוס את המילון ואת לגלות מה זה אומר. בזמן שאתה על זה, להסתכל על הסינומונים, ולהשתמש בהזדמנות זו כדי ללמוד עוד יותר.

נסה לדבר בפומבי. אתה תקבל יותר טוב על הסרת אלה ריק “אום” רגעים מהדיבור שלך, וליצור מחשבות עם בהירות יותר נזילות.

29. לפעול, ללכת ולדבר כמו מלך

עבודה על הדרך בה אתה נושא את עצמך. כאשר אתה הולך, להסתכל ישר קדימה, לא למטה על הרגליים. כאשר אתה מדבר, להפוך את המילים שלך נשמע חזק וברור עם סמכות. גברים רבים דשדשו עכשיו את רגליהם ומילמלו את דבריהם. עדותם לעתים קרובות נעלמת.

במקום לשבת, להתחיל לעמוד. הקפד לעשות זאת תוך כדי שיחת טלפון, השיחות שלך ישתפרו. אלה על הקו השני ישמע צליל שונה וניכר בקול שלך.

30. רשום את התאריך

רשמו לעצמכם אבני דרך חשובות בחייכם ובחיי אחרים. חשבו על דברים כמו ימי נישואין וימי הולדת לדוגמה. אתה תהיה מופתע מספר מתכווץ של אנשים אשר מאחלים לך יום הולדת שמח ככל שאתה מתבגר. המספר גדל ופחות עם הגיל.

שלא לדבר, להתאמן לזכור שמות של אנשים. בעשותך כך, אתה גורם להם להרגיש מוערך.

31. דבר כאשר חשוב – תקשיב

אל תדבר על עצמך תוך כדי שיחות. כאשר אתה מדבר, לעשות זאת כאשר זה גם צורך, רלוונטי או הומוריסטי. להיות מאזין מצוין בכך שהוא מאפשר לאנשים אחרים לדבר, תלמד דברים הרבה יותר יקר מהם. זכור שגברים שמדברים פחות מילים נראים יותר אינטליגנטים מגברים המדברים כמו שהם קוראים מאנציקלופדיה.

להאט את המגרש, לתת לאנשים זמן את המילים שלך לשקוע פנימה; הסיפורים שלך יהיו אטרקטיביים וכך גם דעות אחרות. אפשר למילים שלך לעשות השפעה קשה, לא את שיעור הדיבור שלך.

32. אהבה בחוכמה

כשזה מגיע לאהבה, גברים רבים משוחקים כטיפש. קופידון מכה את כולנו, אבל כדי להיות אדם טוב יותר עליך להימנע מלהיות מתעלם כל כך ובורות של כל סימני אזהרה. קח צעד אחורה ככל האפשר כדי להעריך את היחסים מנקודת מבט לא מוטה. אם יש צורך, תן סוף מערכת יחסים להרפות. אם אתה במערכת יחסים שיש לשמור סוד, לא להיות.

לעולם אל תתנו למישהו המיוחד הזה להיות הסיבה היחידה שלכם לחיים, ולא את מקור האושר היחיד שלכם. אדם חייב לאהוב את עצמו, מבלי לקבל כל כך השקיע עד כדי כך שהוא טובע. ככל שתצמידו יותר, כך יגברו על עצמכם סבל וסבל רב יותר. להבין שום דבר בעולם הזה נמשך לנצח.

לא לקשר נשים עם אושר או עדיפות עליך לרדוף עכשיו. עם הזמן, להיות גבר טוב יותר נשים רוצה להמשיך.

33. השתמש הראשון שלך noggin

לפני שאתם פועלים על משהו, קחו נשימה עמוקה. חשוב באופן הגיוני וליצור רציונל. במילים אחרות, לא לקפוץ את האקדח. תגובת יתר ברוב המצבים תיצור רק יותר בעיות.

34. למד כיצד לקרוא את שפת הגוף

תוכל להבין ולתקשר עם אנשים טוב יותר. התמקד בעצמך ותמצא את זה קל יותר להפוך את הצבע שלך למישהו אחר.

35. התפתחות אישית

תרגול התפתחות נפשית באמצעות שחמט, מתמטיקה, ספרים וכו ‘. פיתוח גופני באמצעות אמנויות לחימה, פיתוח גוף, יוגה ועוד.

36. להקיף את עצמך עם אנשים חיוביים

כמה חברים אתם מרשים לשים אתכם? אתה לא יכול לעשות את זה, אתה לא יכול לקבל אותה … הסר את אלה רעים מהחיים שלך. מצא חברים טובים יותר אשר יתמכו לך על מה הנתיב שלך. קח את הזמן כדי להסתובב עם כמה השראה- s. האם מישהו צריך להתעלל או לזלזל בך על הטיות היומי לחתוך את הקשרים שלך איתם. אל תעמוד על זה, שום אדם לא צריך.

37. להיות בעל חיית מחמד אחראי – להציל כלב

איך להיות גבר לכבד את החיות /

קל להיות מתוסכל כאשר הכלב שלנו לועס את גליל נייר טואלט, אבל אפילו יותר טבעי לנו לשכוח שהם חיים חיים קצרים יותר. קח את הזמן להתאמן אותם, תלמד את מעלותיו של סבלנות, הבנה, חמלה.

גם אם אתה לא אדם חיית המחמד או לא רואה את עצמך מאמצת אחת בכל עת בקרוב לעשות את זה: לקחת טיול אל המקלט החיית ולתת את הגורים לחבק.

38. להיות דייקן – יותר טוב, להיות 10 דקות מוקדם.

לעשות מאמץ כדי להיות בזמן. לא להתחייב, אף אחד לא אוהב לחכות. שמור על לוח זמנים שימושי כדי לארגן את הזמן שלך.

39. לשים בצד את הקנאה שלך

קבל את מה שיש לך כרגע, לא מה שאתה רוצה או חושב שאתה צריך. אל תשווה את עצמך לאף אחד אחר. מה יכול להיראות טוב בחוץ יכול לעתים קרובות להיות מטעה להפליא.

40. אל תשאל – או נסה לעשות הכל

אין שום דבר לא נכון לשאול שאלות או עזרה, אלא אם, כמובן, אתה עושה זאת בצורה עצלה. אם אתה יכול בקלות למצוא את התשובה לשאלה, אל תשאל את זה. הימנע מבקש אנשים לעשות דברים בשבילך כאשר אתה יכול בקלות לעשות אותם בעצמך.

קח את ההזדמנות כדי לחקור את הדברים בעצמך, לא כל מילה מדוברת נכון. אל תחליף תקווה לעובדות.

41. לשלוט על הכעס שלך

קח כיתות ניהול כעס אם אתה צריך. דע שהאדם הראשון לכעוס מפסיד לעתים קרובות. למד כיצד לנהל ביעילות את המתח שלך כדי למנוע ויכוחים. אתה צריך למצוא את עצמך באחד, להיות אדם טוב יותר לטפל בעצמך כמו ג ‘נטלמן.

42. שיניים מושלמות

השקעה לכל החיים. אם אין לך קבוצה גדולה של שיניים עד עכשיו, לשמור וללכת לרופא שיניים כדי לתקן אותם. תחשוב על כל הפעמים והפעמים שאתה מחייך, וזה יתחיל להיות הגיוני.

43. ידע על בשר

למד את הבשר שלך בשר כיצד להכין אותם כראוי.

44. להכות את רחבת הריקודים

אתה לא צריך להכות במועדון המקומי בכל סוף שבוע כדי לדעת שריקוד הוא חלק מהחיים. אפילו לתוך השנים הבכירות שלך, אתה עלול למצוא את עצמך רוקדים על הילדים שלך או חתונה קרובי משפחה. לבלות קצת זמן לקחת שיעורי ריקודים ואתה תהיה בטוח יותר את המהלכים שלך על הרצפה. אל תבזבז את הרגעים הטובים ביותר של החיים היושבים על השוליים וצופים כולם נהנים.

45. להתחיל גילוח רטוב

רטוב להתגלח כדי להיות אדם טוב יותר

זה יותר קל ממה שאתה חושב. בעוד הלמידה, שים לב כמה אפטרשייב אתה משתמש, רוב הגברים נוטים להגזים במידה רבה.

46. ​​קבל לחיצת יד בטוחה

תן לחיצת יד כמו גבר

למד כיצד לתת לחיצת יד עם אחיזה איתנה. לתרגל את היכולת לשמור על קשר עין כאשר עושים זאת. זה ילך דרך מצוינת לעזור לך לעשות רושם ראשוני טוב יותר.

47. על שתייה

איך להיות אדם טוב יותר בר ידע

למד כיצד להזמין משקה בבר, כגון איך להזמין מרטיני – –. למען האמת, זה לא משנה מה אתה שותה. עם זאת, יש משקאות גבריים רבים אתה יכול להיות בטוח לגבי ההזמנה. קח את הזמן כדי ללמוד את הסוגים השונים של בירות, יינות, וכו ‘דע את ההבדל בין ale ו בירה.

כמו כן יודע את גבולות אלכוהול אישי. זכור לשמור על הבית שלך בר מצויד היטב, אתה בעצם לא יודע מי הולך לעצור על ובאיזו שעה. זה גם עוזר אם אתה מבין איך לפתוח בקבוק יין או שמפניה מדי.

48. קבל דרכון

ודא שמסמכי הנסיעה שלך מסודרים.

49. מעבר לציפיות

אמן את האמנות של הולך מעל ומעבר. לעשות יותר ממה הצפוי שלך או שילם לעשות. כאשר רוב העובדים הראש החוצה את הדלת ולהפעיל הביתה בשעה 5, לעשות את ההפך, להישאר מאוחר יותר. האמת היא, המנכ”ל להסתמך על המעטים לבחור מי לעשות. אתה תמצא את עצמך פוטנציאלי מקבל יותר קידום מכירות פיצוי גבוה יותר מאשר שאר הצוות שלך.

להבין כי בעולם העבודה המסורתי, הזמן כמעט תמיד מנצח הכל. רוב המנהלים מציינים לעצמם את ההערה המנטאלית כאשר אתם מופיעים ומסתלקים מדי יום. זה כמעט אינסטינקט.

50. לכוון לאיזון בעבודה

להיות פרודוקטיבי יותר עם הזמן שאתה תורם בעבודה, כך שתוכל לפנות יותר זמן בצד “החיים” של הדברים.

51. חיוך לעתים קרובות

איך להיות איש טוב יותר

זה מדבק. אנשים יזכרו אותך באופן חיובי יותר כאשר אתה עושה. אל תשקף את היחס של הסובבים אותך, אלה רעים כמו גם מדבק. הימנע לתפוס אותם.

52. לאכול ארוחת בוקר בריאה

לאכול ארוחת בוקר בבוקר

להאט בבוקר ולתת לגוף שלך קצת דלק. זכור כי היתרון התחרותי החזק ביותר שלך הוא האנרגיה שלך; לנסות לקבל דחיפה לפני שאתה יוצא החוצה את הדלת.

53. תרגול ציות עצמי

להפסיק לצפות כל כך הרבה פורנו ולהתחיל להתקרב ופגישה נשים אמיתיות. תרגול לא- fap אם אתה צריך.

54. למד כיצד לנהל משא ומתן

תרגול מקבל את מה שאתה רוצה על התנאים שלך. לדעת איך לנהל משא ומתן, לא רק לעזור לך לנחות עסקה טובה יותר בשוק הפשפשים, זה ייתן לך אפשרות לחימה על מקבל העלאה, סגירת עסקת מכירה חשובה, וכו ‘זכור דבר אחד: הכל סחיר.

איך ל: יום ראשון טסו ואת האמנות של איך לנהל משא ומתן

55. למד מסחר ידני או מיומנות – קח תחביב

איך להיות גבר טוב יותר תחביבים

למד את עצמך כמה מיומנויות חדשות, ריתוך למשל. זכור, חשוב להיות תשוקה למשהו. להישאר סקרן לקחת על עצמו תחביב חדש. הנה רשימה של top 75 התחביבים הטובים ביותר לגברים לבחור מ; למצוא אחד שמתאים לך הכי טוב. שקול לקחת סקי, גולף או אפילו שיעורי שחייה מדי.

קבל את שלטון 10,000 שעות; בפועל עושה מושלם כשמדובר מיומנות ויכולת. להיות הורים במלאכה שלך.

56. תזמן בדיקה גופנית

אל תפחד לראות את הרופא. תבדוק מוקדם ולעתים קרובות.

57. שוחח עם כל זר שאתה עובר

תגיד “שלום”, להיות מנומס. אתה תהיה מופתע מכל האנשים המעניינים שאתה בא במגע עם. גם במקום העבודה שלך, לעשות את זה נקודה להגיד “שלום” לכל מי נכנס בדלת בבוקר.

58. שקול את אביך

לכתוב מכתב לאביך או לבלות איתו יום. לך לדוג, לצוד, וכו ‘(גם אמא שלך).

59. פגוש נשים נוספות

התחל לטפל בנשים כמו בני אדם. לדבר איתם, ללמוד איך לנהל שיחה איתם. זה קל ברגע שאתה מפסיק לחלום על העתיד. רק להיות ברגע הנוכחי. לכו על נשים מחוץ לליגה שלך, אתה תהיה מופתע. אתה צריך בחורה, להיות מראש, לספר לה. במקרה הגרוע ביותר, היא לא נותנת לך אהבה בחזרה, אז אתה ממשיך הלאה.

60. קשרים וכיכרות כיס

איך לקשור עניבה כיכר כיס

למד כיצד לקשור ולקשור ולקפל כיכר כיס.

61. נעליים נעליים שלך

נעליים נעליים כמו גבר

קח רגע כדי ללטש אותם. אם אתה לא יודע איך ללמוד.

62. לזכות בכבודו של אדם אחר

כבוד הוא יקר. אל תניח שאתה שייך לכל דבר בחיים. להרוויח אותו על ידי באמת להיות אדם גדול כלפי אחרים.

63. למד שפה חדשה

גלה תרבות חדשה ולשפר את חוויית הנסיעה שלך.

64. להבין את ההצלחה שלך

התחל לשפוט את ההצלחה שלך על ידי מה שאתה צריך לוותר כדי לקבל את זה. צעד אחורה וקבע מה שלמדת. זכור לשבח את עצמך להשגת המטרות האישיות שלך, ולקחת את הזמן לברך אחרים להגיע שלהם. זה בסדר להתעכב על הדברים האלה גם, אבל לא נותנים לעצמך להיות חתול שמן.

65. הרפתקה

איך להיות אדם טוב יותר לנסוע

לכי למקום שבו מעולם לא היית לפני כן.

66. שתף את הידע שלך

תחשוב על זה כדרך להשיג אלמוות. תן מצגת, ללמד את הבן שלך משהו, וכו ‘

67. חיים באווירה נקייה

לנקות את הספר שלך

שפר את הבית שלך על ידי ניקוי המקום. זכור שזה הבסיס או החיים שלך. Clutter יהיה לשקול אותך. להיפטר מכל דבר שאינו שימושי או לשרת מטרה.

68. התחבר מחדש עם חברים ותיקים

אל תתנו סכסוכים קטנים לפגוע חברויות הגדול שלך. להבין כי ידידות אינה החזקה, היא מתנה.

69. זוג משקפי שמש

איך להיות גבר ללבוש משקפי שמש זה מתאים

מצא זוג משקפי שמש אשר מסכים עם צורת הפנים שלך.

70. הפוך להיות בטוח החלטות שלך

תפסיק לחפש אישור של אנשים אחרים או כל מה שאתה עושה בחיים. לחיות את החיים כפי שאתה רוצה ולעשות מה שאתה רוצה. אמנם, אתה צריך לעשות זאת באופן המכבד את החיים, החירות או רכושם של אחרים.

זכור כי אתה לא יכול לרצות את כולם כל הזמן. לכבד את מה שנדרש ממך, אבל לא עושה את זה נקודה לעשות הכל דבר אחד אנשים מבקשים.

71. הישאר מטופח

איך להתחתן כמו גבר /

השקיע את המראה שלך על ידי חיתוך ציפורניים וגבות. קבל לשטוף את הפנים טוב, קוצץ זקן, וכל כלי אחר שיכול לעזור טוב יותר את שגרת הטיפוח שלך. למרות ללבוש דאודורנט, להתקלח, צחצוח השיניים שלך הם משימות חיוניות, גברים רבים עדיין להימנע מהם. אולי אחד הטיפוח מאמץ אתה חסר כרגע הוא חוט דנטלי. קל לשכוח.

עבור קל על הבושם, רוב הגברים overdo זה.

72. השכל את נימוסיך

תפסיק לקלל כמו מלח כל שנייה. תגיד בבקשה ותודה. קח את הכובע שלך כאשר אתה נכנס לחדר. שים את הטלפון הנייד כאשר אתה יוצא לאכול עם חברים או משפחה. תן את הרגל מגעיל לירוק לנוח.

73. הצטרף לקבוצת גברים

גולף כדי להפוך לאדם טוב יותר

זה יכול להיות אחווה, הבונים החופשיים, ארגון הספורט, וכו ‘הרבה גברים נפגשים בסופי שבוע לשחק סיבוב של גולף יחד. שקול ללכת לאירועים מקומיים, מפגשים וכנסים מדי.

74. קח שיעורים קשים

איך להיות גבר קח שיעורי קיקבוקסינג /

לדחוף את הגוף שלך לגבול. נסה רכיבה פנימית, קראווה מאגה, קיקבוקסינג, יוגה כוח וכו ‘

75. האתגר הבוס שלך לתת לך להעלות.

שאל שוב אם אתה לא מקבל תשובה מוצקה. שקול רכישת הבוס החדש או להיות משלך. הנה איך לעשות את זה.

76. להגדיר את המטרות שלך – להיות מציאותי, אבל חלום גדול

יצירת רשימת דלי כדי לקבל תחושה של המיידיות והדחיפות של החיים שלך. הגדר את המטרות שלך למשך שארית השנה ואז להמשיך לבנות עליהם. הגדר רשימה זו של מטרות במקום כלשהו, ​​אתה תיאלץ לראות את זה מדי יום. דלת הכניסה או מראה חדר האמבטיה הן אפשרויות מצוינות.

77. להיות בטבח טוב

איך להיות גבר מבשלים /

נשים יאהבו אותך על זה. הגוף שלך ואת בלוטות הטעם יהיה גם תודה לך.

78. הכר את השכנים שלך

הקפידו לערב את עצמכם בתוך הקהילה; אתה תקבל תחושה טובה יותר של ביטחון לגדול חברויות שלך. שקול את זה ברשת אם תרצו, כי אתה אף פעם לא ממש יודע מי גר ליד הדלת עד שאתה לוקח את הזמן כדי לגלות.

79. עזוב את ההגנה

להיות איש אותנטי. להיות אמיתי ואמיתי. יש לנו זמן מוגבל כל כך בעולם הזה להיות עצמנו, למה לבזבז אותו על ידי להיות מישהו אחר כי הוא לא אתה. בהיפוך, להיות פתוח לשמוע את דעותיהם ומחשבותיהם של אחרים, גם אם אתה לא מסכים איתם.

80. אל תופיע בידיים ריקות.

להיות גבר מי מפתיע

אנשים הפתעה.

81. להיות אדם משכיל יותר

איך להיות אדם טוב יותר לקרוא ספרים

לקרוא. ידע הוא הכל. להיות תולעת ספרים. למד כיצד לקרוא במהירות. אם אתה לא יכול להרשות לעצמו ספרים, לקבל כרטיס ספריה לבקר לעתים קרובות.

צריך קצת חומר קריאה, לבדוק את אלה Top 150 הספרים הטובים ביותר לגברים.

82. להתחיל גינה ניצחון בחצר האחורית שלך

השתמש בגינון כדי להיות אדם טוב יותר

לחזור לטבע, זה יגביר את מצב הרוח שלך ואת הבריאות.

83. סלחנות מעשית

אבל אל תשכח בגידה בעבר.

84. האם דברים אחרים לא

יש סיבה טובה גברים מוצלחים עשירים. הם עושים את הדברים שגברים לא מצליחים אינם מוכנים לעשות.

85. אל תיקח בעיות בעבודה הביתה

הימנע השלכת בעיות העבודה שלך על אשתך וילדים בכל לילה כאשר אתה מקבל הביתה.

86. תפסיק לחכות

אל תניח שיש לך חיים ארוכים מחכים לפניך כדי שתוכל לבצע את כל הדברים שאתה רוצה לעשות. יש גברים שפשוט לא.

87. לכתוב ספר – לשמור יומן

איך להיות אדם טוב יותר

לכתוב ספר מתוך כוונה לפרסם אותו; תעשה את זה. או להתחיל לשמור יומן. אתה לא צריך לרשום את כל סיפור החיים שלך מיום ליום, אלא אם כן אתה רוצה. רק לרשום הערות על הדברים החשובים לך להיתקל בחיים או לחשוב. שקול את זה להיות למידה עצמית שלך מדריך אישי או סתם רעיון חממה.

88. להתנצל

להודות ולשלוט בטעויות שלך. להיות אחראי על פעולות שאתה מבצע, להתנצל כאשר לא נכון.

89. שימו לב למוניטין שלכם

זה צל שיוביל אותך בכל מקום.

90. ניסיון

כיצד לקבל חיים expirence

אל תהיה נבוך או חושש הניסוי, אתה עומד להרוויח ניסיון בעל ערך. אם החיים צריכים לדרוש ממך לנהוג במשאיות, להפעיל מלגזה במחסן, או לעבור מדלת לדלת כמו אנשי מכירות, להשתמש בו לטובתך. הרשה לעצמך לנסות תעשיות שונות ותפקידים בתוך העסק.

91. קבל ידיים

בדוק את עצמך בבית שיפור ותיקונים הרכב. צפה המקצוענים, לשאול אותם שאלות, להיות מוכן ללמוד. גם אם זה לא מעשי לך עכשיו, זכור כי עדיף להישאר סקרן מאשר להישאר טיפש.

92. התקשר אליו בלילה

גברים שיודעים איך לקרוא לזה לילה

למד מתי לקרוא לזה לילה. אם זה 4 בבוקר ואתה צריך לקבל יותר אלכוהול חושב שזה רעיון נהדר. בסופו של דבר אתה תבין שלא, זה אף פעם לא. להבין את המגבלה אם זה להיות עבודה או הנאה, לא לשרוף את עצמך.

93. להתמודד עם המבקרים

למד כיצד להתמודד עם ביקורת, זה הרבה יותר מדי קל לאפשר לעצמך להיות זעם על זה. אל תתנו את המילים של אחרים להשפיע עליך ולשחק על החולשה שלך. זה יהפוך אותך לטיפש. עם זאת, בהיפוך, להיות פתוח לשינוי כאשר אתה מעודד לבצע שיפורים. לא כל דבר שנאמר בשלילה עלייך נעשה למרות.

94. מדיטציה

לטפח את דעתך ולהרחיב את התודעה שלך. לבזבז זמן לבד כדי לעשות מדיטציה יביא שלום ובהירות פנימית. שלא לדבר, לשפר את הריכוז ואת הפרודוקטיביות. אם אתה מוצא את עצמך לדאוג לעתיד, מדיטציה יעזור להביא את דעתך בחזרה להווה.

95. תן את הזקן סיכוי

לגדול אחד, התהליך הוא מתגמל. לקבל 50 עובדות זקן ואז ללמוד איך לגדל זקן.

96. הומור וצחוק

להאיר ולצחוק קצת. יש לי חוש הומור ולספר בדיחה פה ושם.

97. קבל קעקוע

כמעט כל קעקוע מספר סיפור אחר. (כן, לפעמים מצער) עם זאת, רובם יש משמעות סנטימנטלית מאחוריהם, או זיכרון מסוים מעורב. אפילו אמונות אישיות יכולות להיות מטרה נהיגה. האמת היא, כי הרבה אנשים באמת רוצה לקבל אחד נצרך עם הרעיון הזה יש כאב אינטנסיבי מעורב. אם זה לא מספיק, המחשבה על מחט דורך סביב העור יכול freak רק על מישהו. אלה שני דברים לבד לא צריך לעצור אותך מ inking הגוף שלך אם זה מה שאתה באמת רוצה.

זכור, לא רק לרוץ למטה לחנות קעקוע ולקבל אחד על גחמה. זה לא יעשה אותך אדם טוב יותר. מה יהיה, אם כי, הוא דוחף את כל הפחדים האלה שמונעים ממך לעשות זאת מלכתחילה.

98. אל תשרוף גשרים

זה הבוס שאתה שונא עשוי להיות מוכן לך מכתב המלצה לעזור לך לנחות עבודה החלום שלך בעתיד. זה עובד לעבודה אתה בסתר לא יכול לסבול יכול להיות רק האדם שאתה צריך כאשר אתה קצר על הפניות. אפילו מחוץ למקום העבודה, לעשות את זה נקודה אף פעם לא לשרוף את הגשרים שלך. קח למשל לעורר שיחה עם אישה אקראית רק לגלות שהיא לקחה. רוב הגברים בשלב זה יעשו יציאה מהירה, הם לא רוצים להשקיע זמן להיות חברים. אבל הנה העסקה: בעוד חודשיים היא יכולה להיות שוב רווקה. ככה זה עובד. אם תיתקל בה, היא תזכור איך התייחסת אליה.

99. אל תהיי שקרנית

האמת היא שזה הדבר המסוכן ביותר שאדם יכול להפוך. לחיות עם כנה מאמץ אינטליגנטי אם אתה רוצה להצליח. זה יעזור לשמור על המוח שלך ברור פסק הדין שלך נשמע.

100. עדיפות

לפני שאתה הולך לישון לכתוב שלושה דברים שאתה צריך להשיג בבוקר. כאשר אתה מתעורר אחרי מנוחה של לילה בריא, להתמודד עם החשוב ביותר הראשון.

101. אל תמהר להתחתן

איש טוב יותר

גירושין מבאס, אך כ -40% מהתרבויות המערביות עוברות בו. דעו כי נישואין גדולים יכולים להתחיל כאשר אתה 21 או 61. זכור כי כאשר אתה מתחתן עם אישה, אתה במובן מסוים גם להתחתן עם כל המשפחה שלה.

102. היזהר בענייני העסק שלך

העולם מלא תחבולות וקון. אל תסמוך על כולם בעבודה. פוליטיקה של המשרד יכולה להיות דבר מסוכן.

103. כאשר יש לך משהו חשוב לומר

לבצע שיחות חשובות כמו ג 'נטלמן

קבל קידום בעבודה, להשיג מטרה גדולה, או פשוט יש סיפור מדהים לשתף? לא טקסט או דוא”ל, התקשר במקום זאת. בצע את הכלל הזה כאשר מדברים עם נשים, זה חיוני ביותר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 4 =