Životní styl tipy pro muže v jejich 20s – další luxusní

1. Závisí na sobě

Lidé vás v určitém okamžiku života nechávají. Jak smutné, jak se to může zdát a jak rozzlobené, jak to může udělat, je to fakt života. Být emocionálně a intelektuálně soběstačný je důležitým aspektem hluboké zralosti. Znamená to také, že bez ohledu na to, co děláte, nikdy nefungujete bez sítě. Buďte vlastní primární zdroj.

Učení, jak vařit a udržet si vlastní prostor k dispozici je také rysy zralého muže. Nejenže budete mít snadnější život v čistém prostoru, protože budete vědět, že se můžete dobře živit, ale ženy tuto neuvěřitelně atraktivní. Tak kultivujte kulinářskou soběstačnost.

Dalším způsobem, jak kultivovat soběstačnost, je brát svou práci vážně. Ať dělám cokoliv, udělejte to dobře. Je to odraz toho, kdo jste. Buďte tedy vůdcem, pomocníkem a silným kandidátem na propagaci.

2. Obklopte se úspěšnými lidmi

Jak je to znělo, jak to vypadá, vy definujete sám společnost, kterou držíte. Lidé jsou skupinová zvířata a hodnoty a zvyky těch, s nimiž neustále visíte, se stane vaším. Obklopení se sběrateli a lidmi, kteří vědí, jak spravovat svůj čas a zdroje, zajistí, že i vy budete dělat, a to pouze podle příkladů, které vidíte každý den.

3. Napište to dolů

Zjistěte své cíle a sny a seznamte se denně. Pokud nastavíte menší cíle, které jsou zaměřeny na dlouhodobé nebo velké aspirace, je pravděpodobné, že dosáhnete přesně to, co chcete. Vědět, co chcete, je také obrovská část pohybu směrem k němu.

Jak vyrůstáte do sebe, to, co chcete pro budoucnost, se může změnit, i když si to neuvědomujete. Pokud nastavíte cíle, můžete zůstat na vrcholu těchto změn a přizpůsobit svou cestu. To zajišťuje, že se můžete vyhnout probouzení, abyste si uvědomili, že jste nedosáhli v životě nic, co opravdu chcete. To se stane nejsnadněji, když se nepodaří plánovat.

4. Nastavte rutinu

Nastavení rutiny neznamená mít každé ráno stejnou snídani přesně v 6:43 hod. Co to znamená mít vaši kachny v řadě, abyste se mohli vypořádat s neplánovanými událostmi, které jsou součástí života.

Pokud se vaše auto rozpadne, nebo jste náhle osídleni nadbytečnou prací, budete vědět, jaké zdroje máte a kolik času můžete ušetřit, abyste mohli účinně řešit případné nouzové situace. Základní zásada, která je za tím účelem, je podobná tomu, jak udržet svůj prostor uklizený – čistá a řádná mysl vám umožní okamžitě “položit ruce” na prostředky namísto zběsilého proškrabávání

5. Buďte v konstantním stavu učení

Vzdělávání nezačíná a končí v učebně. Je to nedílná součást vědomí. Učíte se po celou dobu, ať už si to uvědomujete nebo ne. Uvědomte si podvědomý proces. Rozšiřte své chápání způsobu, jakým funguje svět kolem vás, vyzvedněte své dovednosti všude tam, kde je to možné, a zacházejte s každým, se kterým se setkáte jako s možným učitelem, ať už jde o to, jak změnit pneumatiku nebo opravit motor, připravit vynikající jídlo nebo nejlepší způsob vyčistit, takže nemusíte dělat to tak často.

Také diverzifikujte své tradiční akademické zatížení co nejvíce. Čím víc hluboce rozmanité (nejen přeskočit z práce do zaměstnání), tím více jste atraktivní pro budoucí zaměstnavatele a dámy.

Nebojte se, pokud si nejste jisti, jaký stupeň chcete nejprve. Udělejte si čas prozkoumat a diverzifikovat, rozvíjet své zájmy a zjistit, kde vaše vášeň opravdu leží. Stupeň není zárukou skvělé kariéry. Prostě vám umožní dostat nohu do dveří tazatelů. Takže hluboce rozmanitá a bohatě rozvinutá osobnost bude největším přínosem, který dosáhnete na vysoké škole – je to jen písemné prohlášení, které víte, jak dokončit to, co začnete.

6. Buďte aktivní se ženami

Vypadněte, člověče! Interakce s opačným pohlavím je jako každá další dovednost – musíte trénovat a dělat několik chyb na cestě, než se stanete pánem. Buďte ochotni mluvit a aktivně poslouchat a jít tam, kde jsou bez strachu. Ve svých raných až středních dvacátých letech máte bezprecedentní příležitost hrát na poli s minimálními důsledky, ale dívky se k vám nedostanou.

Spijte se, ale postupujte tak zodpovědně a buďte ohleduplným spolubydlícím. Je pravděpodobné, že každá mladá dáma, která se dostane do postele, snadno ví, že to není vážná vazba. Je to z toho důvodu, proč jste – ale buďte gentleman, cítím se jako zvláštní a žádoucí, a oba se vám budou líbit. Dívky mluví navzájem o klucích. Nebuď trpaslíka – beru ji bezpečně i zábavně vážně – a ona tě pravděpodobně bude hovořit s přáteli. To znamená více dat pro vás.

Také byste se měli vyhýbat tomu, abyste se dopustili první dívky, se kterou se setkáte. Zamilování je skvělé a stane se to většině kluků kolem vašeho věku, ale vzhledem k tomu, že manželství do věku 25 let je nepřizpůsobitelné. Nejste ekonomicky, intelektuálně ani emocionálně připraveni na výzvy, které může manželství představit. Jste mladý, užívejte si to a nezapomeňte, jak dlouho budete moci.

7. Ušetřete peníze a utratějte je moudře

Nebojte se nakupovat a ušetřit peníze všude tam, kde je to možné. Nemůže být řečeno dostatečně – investovat do budoucnosti. Pokud vaše společnost nabízí 401k plán, obzvláště pokud nabízejí odpovídající procento, zaregistrujte se okamžitě. Čím dřív začnete, tím jednodušší je odejít pohodlně. Může se zdát docela vzdálený ve věku 20 let, ale život se stane a čas letí. Začněte hned, abyste to mohli udělat, aniž byste o tom později přemýšleli. Nebudete litovat; budete bohatí.

To se promítá do dalších souvisejících rad. Peníze se často mohou rovnat štěstí v tom smyslu, že pokud si to vyděláte a uložíte moudře, bude to tam, aby vám umožnilo žít takový život, který chcete, a starat se o ty, které milujete později v životě. Tvrdá práce je nevyhnutelná. Musíte něco ukázat pro vaše úsilí.

V důsledku toho, ve vašich 20 letech, nechcete jít do dluhů, pokud nemusíte. Několik mrtvých tu a tam nebude bolet, ale nezapomeňte si sednout s absurdně vysokým autem nebo domem. Žijte bez těchto zátěží tak dlouho, jak můžete.

8. Know How To Sell Yourself

Připravte životopis, znáte své nejlepší kvality a dovedte je prezentovat důvěrně. Být sebevědomý a sebevědomý není zločinem a ti, kteří dokážou sebekonfrovat, získají lepší zaměstnání, vyšší platy a šanci přistát na svá kariéra. Pracují na tom, a tak můžete. Máte-li příležitost k rozhovoru s vaší ideální společností, budete dnes připraveni? Pokud ne, není čas, jako je přítomnost, začít se připravovat.

Velká část toho má vynikající komunikační schopnosti. Většina lidí ve vašem věku není. Můžete se od sebe oddělit od stáda druhých tím, že budete schopni důvěrně a soucitně komunikovat s někým, bez ohledu na sociální status, věkovou skupinu nebo pohlaví. Bude vás označovat za skvělé věci, protože v dnešní době je to vzácný talent. Pokud si nejste jisti, jak zlepšit své dovednosti, zorganizujte veřejnou výuku. Budete se bavit a naučíte se, jak se prezentovat v nejlepším světle.

Dostat se do formy. Fantastická sada dovedností je zásadní, ale zdravá a vhodná jsou také klíče, která přitahují lepší pracovní místa. Také zvýší vaše sebevědomí a zlepší vaši osobní prezentaci při rozhovorech.

9. Nepoužívejte příliš těžké

Jedná se o upřednostnění vašeho životního stylu. Nespálejte svíčku na obou koncích tím, že zůstanete až do ranních hodin ráno, pokud budete muset být o 7 hodin ráno pro práci nebo třídu. Musíte znát hranice svého těla a respektovat je, abyste byli ostrý, využili životních nabídek a nakonec uspěli. Získejte osm hodin spánku a nechte si čas, abyste si vzali čas, když se probudíte.

10. NIkdy nepřestat objevovat

Toto je podobné neustálému učení. Vezměte si dovolenou, řekněte “ano” novým zážitkům a nenechte si ujít příležitost pomocí přílišné opatrnosti. Žijete pouze jednou, a když jste starší, je to zkušenost, kterou jste vynechali spíše než šanci, kterou jste vzali, že budete litovat. Uvědomte si svět, život a váš průchod.

Vezměte si koníček, který vás zajímá. Bude to zajímavé pro ostatní, včetně žen. Je to součást zaměření na sebe, ne být sobecký. Také objevíte nové cesty pro dobrodružství prostřednictvím vašich zájmů a to nikdy není špatná věc.

11. Respektujte se

To neznamená obětovat osobní pýchu. Ale to také znamená, že nikdy nesmíte nechat ostatní, aby vás dostali do nepotřebných bojů nebo argumentů, které vás budou hluboce ztrácet v jiných aspektech života. Někdo se vždy dívá, ať už jsou to tvoji kamarádi, ženy nebo někdo, koho bys mohl jednoho dne přistupovat k práci. Spravujte se ctí. Je to tvůj život.

Připojte hodnotu k času. Patří vám a vašim cílům. Nebuďte na místě a zavolejte své přátele, protože pokud nedosáhnete cíle, nebudou tam, aby vzali vinu. Udělejte to, co musíte udělat nejprve.

Poradě, že jste sami, je často zdrženlivý na základě skutečnosti, že přikládáme příliš velký význam tomu, co ostatní myslí. Zaměřte se na kultivaci vlastností, které chcete, ve své osobnosti, a nepokoušejte se jednat o verzi, o které si myslíte, že ostatní očekávají. To vás jen zjevuje falešným a lidé mají tendenci nevěřit vám, pokud se vám zdají být podvodní nebo podvodní. Navíc budete šťastnější a spokojenější, když jste kolem ostatních – což vás činí přitažlivějším jako přítel, milovník nebo zaměstnanec.

12. Buďte šťastní, ale přijměte odpovědnost

Starověcí Řekové definovali pravé štěstí jako přilnutí k ctnosti. To je dobrý způsob, jak přiblížit štěstí v dlouhodobém horizontu, protože vám pomůže uznat, že nyní musí být provedeny špinavé nebo nežádoucí úkoly, aby se zajistila dlouhodobá spokojenost.

13. Osobní vztahy

Nezapomeňte trávit čas se svou rodinou. Mohli být stále zdrojem podráždění, když jsi byl mladší, ale teď jsi dospělý. Pěstujte pečlivé pouto s vašimi vztahy, protože mohou být zdrojem poradenství nebo pomoci, když to nejvíce potřebujete.

Nakonec rozvíjejte svůj pocit empatie. Při jednání s jinými lidskými bytostmi může nedostatečné pochopení, odkud pochází druhá osoba, může vést k tření a zbytečným neshodám. Když se můžete spojit, můžete se také vyhnout časově náročnému dramatu a to je něco, o čem se každý člověk snaží.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 4

Adblock
detector