Top 75 nejlepších stohů pro ženy – definitní muži – průvodci pro dárky

Sváteční sezóna je téměř na nás …

Nezáleží na tom, jakou dovolenou oslavujete v této době, je pravděpodobné, že dávání darů je součástí vaší tradice. Pro muže ve vašem životě – bratři, synové, tatíčky, rozšířená rodina, manželé, přátelé, přátelé a spolupracovníci, kteří nenasycují – možná budete chtít dát drobné dárky.

Zatímco tyto “Skladování stuffers” nebo “skladovací plniva” často vyplňují prostor pod stromem vedle položek s většími lístky, mohou také stát samostatně jako malé tokenové dary. Několik párů dohromady může udělat pěkné “Koše” pro kluky, které voláte podle jejich jména, jako osobní nebo profesionální, jak chcete.

Níže je uvedeno několik návrhů pro nejlepší dárky pro muže, které vám umožňují začít.

Průvodce dárky: Nejlepší 75 nejlepších stohů pro muže

1. Knihy, které by měl každý člověk číst

Muži's Books

Tyto dary nikdy nevystupují ze stylu, bez ohledu na to, jak technologie pokročila. Knihy, dárkové karty do knihárny a dokonce i kredity pro e-čtecí zařízení jsou fantastické dárky na jakékoliv úrovni známosti – od příležitostných spolupracovníků k sourozencům, významným ostatním, přátelům nebo rodičům.

Muži ve vašem životě mají zájmy, které jsou vášnivé a více než pravděpodobné, existuje mnoho knih, které budou hovořit s těmito zájmy. Z příruček How-To do sci-fi, historie nebo uměleckých knih je něco pro každého.

Najít dobré čtení: Top 15 nejlepších knih pro muže.

2. Model letadla Balsa Wood Model

Balsa dřevěné letadlo

Balsa dřevěná letadlová souprava je levný a zábavný dárek, který je součástí příslovečného skladování. Podporuje hmatové dovednosti, které se mohly dostat do nepoužívání, stejně jako lehký projekt. Takové zábavy pomáhají snížit stres a povzbuzovat trpělivost, dvě věci, které by člověk mohl ve svém životě více využívat.

Během práce na něm musí e-mail a hlasová pošta čekat. Tím, že zaujmeme fokus a postupujeme tak, abychom vytvořili něco, co funguje, dovolíme, aby se používaly různé části naší mysli a umožňovaly ostatním, kteří se příliš nepoužívají.

Guillow dělá tyto legrační balsy dřevěné letadlo od roku 1926 a musím říct jejich příběh je hodnota, která stojí za to číst, když máte šanci.

3. Hřeben vousů Otvírák na láhve

Beard hřeben Otvírák na láhve

Beard hřeben pro muže

Možná to zní trochu divně, ale je to pravděpodobně jeden z nejlepších drobných dárků, které můžete dát člověku ve vašem životě. Vyrobeno Old Familiar Comb Company, tento kovový hřeben se snadno vkládá do kapsy a má speciální tvar ve tvaru láhve, který se dělí přímo do zad.

Je to skvělý dárek – multifunkční nástroj, který se zabývá potřebami osobní péče a pomáhá jim připravit se na případy, kdy nedošlo ke střetu s víčkem. Kdo říká, že hrdina grilování v zahradě nemůže vypadat dobře upravený?

4. Pivovar Steakhouse Gift Certificate

Pivovarský dárkový certifikát

Steakhouse Gift Certificate

Stejně jako lístky na film, ať už je to otec, bratr, spolupracovník nebo významný jiný, může to být skvělý způsob, jak vám ukázat péči nebo naplánovat dokonalý výlet. Navíc může být skvělé pro návštěvy rodinných příslušníků.

Pokud existuje řetězová restaurace, která griluje skvělý steak nebo velký pivovar, který nabízí prohlídky, je pravděpodobné, že dárkové karty jsou jednodušší než si myslíte. Mohou být použity, když se váš rodinný příslušník vrátí domů, podle vlastního uvážení.

5. Vánoční Candy Coal

Dovolená vánoční Candy Coal

Protože dobrý smysl pro humor může vydrží dlouhá cesta.

6. Vosk automobilu

Auto vosk

Opět budete chtít dát to člověku ve vašem životě, který má vášnivý zájem na udržení svého automobilu. Pro vašeho spolupracovníka, který se rozhodne vzít autobus, nebude moc dělat.

Nicméně, pro člověka, který je blízko k vám, který si váží údržbu svého auta nebo kamionu, je to skvělý, levný, ale velmi pečlivý malý dárek, který se zasune do sáčku na dovolenou.

Jeden vosk vysoce stojí za zvážení je Souveran podle Pinnacle Wax. Samozřejmě můžete vždy zvolit, abyste šli s méně nákladným voskem, ale pokud chcete to nejlepší, tady je.

7. Stromy na aromatické cedrové boty

Cedar Shoe Trees

To jsou skvělé pro lidi, kteří mají každý den nosit stejné páry bot pět dní v týdnu. Vnitřní část obuvi udržuje, aby zabránily pachům horkých, unavených nohou.

Cedar boty stromy také pomáhají jemné kožené boty udržet svůj tvar v průběhu času, spíše než se zhroutil do vzorů opotřebení. Horní zářezové páry najdete na adrese Oak Street Bookmakers, kde je vše v USA pečlivě zpracováno.

8. Jemné doutníky

Cigary

Máte-li ve svém životě člověka, který si užívá doutníky, nakupování několika, které si bude moci užít, může být skvělý dárek. Dokonce i pro ty, kteří obvykle nemají zájem o zábavu, ocení pěknou krabici, která se bude udržovat v případě pokerové noci nebo jiného mužského večerního pronásledování.

Zapamatujte si, abyste do daru vložili krabici hezkých zápasů. Když svítíte, vytáhnete vzduch přes tělo doutníku. Zapalovače poškozují chuť a vůni dobrého doutníku chemickými výpary.

9. Fazole vousů pro muže

Bradový olej pro muže

Srst na obličeji nemá stejnou strukturu jako vlasy na hlavě člověka. Zvláště s suchým chladem v zimě, pomozte svým chlupatým přátelům zůstat hledat to nejlepší s darem nějaký pěkný vousový olej.

Nejen, že budou mít své vousy lesklé a pečlivě ošetřené, ale pomůže ochránit jejich obličej od kožních problémů spojených se sezónními suchostmi a roztržitými, svědivými pokožkami.

10. Malé stolní hodiny

Nejlepší hodinky pro muže

To je nádherný malý dárek pro každého člověka ve vašem životě. To jim ušetří čas, pokud nepotřebují jít na zařízení, aby zkontrolovali čas. Plus, stolní hodiny přicházejí ve všech stylech, takže je to jedno, které bude správné, bez ohledu na to, jaký je jejich osobní styl nebo výzdoba požadavků na místo jejich zaměstnání – od jednoduchých, moderních digitálních displejů až po malá římská číslicová zobrazení v barech , kartáčovaný kov nebo matný plast.

Podívejte se na ně Chladné pánské hodinky.

11. Kávový hrnek

Hrnek na kávu

Jedná se o skvělý dárek mezi spolupracovníky nebo někým zvláštním ve vašem životě. Existuje tolik jedinečných a zajímavých návrhů hrnků, které se dnes vyskytují, že jistě přesně vyjádříte, jak se cítíte o chlapíkovi ve svém životě. Od drobných výroků až po mimořádně velké návrhy můžete najít skvělý hrnek pro každého kluka ve vašem kruhu.

Navíc, i když nechtějí pít kávu, mohou být tyto hrnky použity pro kakao, čaj, dospělé nápoje nebo dokonce i pro držení pera a tužky na stole.

12. Kávová zrna, která jdou s ním

Nápady na kávu

Co se týče kofeinu ve vašem životě, osobní kávové sáčky mohou být nádherným malým skladatelem. Nabízejí kávovníka ve vašem středu, aby přizpůsobili broušení podle své volby – a pomohou šetřit zdroje.

S mnoha kávami z volných bobů, které jsou k dostání v kavárnách nebo obchodech s potravinami, bude moci kombinovat své oblíbené celozrnné odrůdy nebo si nechat různé druhy kávy oddělené pro broušení a vaření doma.

Užijte si tyto:

Gorilská káva
Quixotic Coffee
Gradys Cold Brew
Sling Shot Coffee Company

13. Kolekce zůstává

Collar strays malé dárky pro muže

Stejně jako manžetové knoflíčky, límec zůstává může být součástí ztracené umění umění pro kluky. Jedná se o záložky, které váží dolů na límci na košili s košilkou, která jsou pevně ukotvena pod nimi, takže jsou neviditelná. Umožňuje muži mít neformální, otevřený ozdobný vzhled, aniž by upevnili límec pomocí knoflíků.

Ozdobné oboje udržují košili otevřené a límec se zplošťuje, takže váš chlap vždy vypadá ostrý a čerstvě oblečený. Zvažte, zda se podíváte na pokutu Švýcarské pobyty.

14. Vyšívaný kabel USB

Kordy

Má někdo opravdu rád šňůry? Kolikrát jste musel kopat přes tašku, abyste je našli? Vzhledem k tomu, technologie postupuje a věci se stávají kompaktnější ve svém designu, malá šňůra, která se připojuje na konec jednotky flash, může zabránit dlouhodobému vyhledávání v dolní části počítače.

Je to jednodušší a snadnější pochopit. Navíc je to jeden z těch drobných dárků, které lze snadno dodat jako součást většího skladování.

Vyjměte své kreativní kabely Eastern Collective.

15. Organizátor stolu

Stolní organizér Nápady na dárky

Pokud má pán nějaký stůl, je pravděpodobné, že potřebuje pořadatele nějakého druhu, stylový držák na pero nebo dokonce nový kalendář stolu pro příští rok. Jedná se o poměrně levné a přicházejí v různých stylech.

Stejně tak jsou k dispozici téměř kdekoli – od kancelářských skladů až po velké prodejny nebo dokonce pánské obchody, které se specializují na výrobky z leštěné kůže a ručně vyráběné zboží.

16. Doplňková souprava

Dopp Kit pro muže

Také známý jako toaletní taška, v případě, že jste se divili, je to skvělý dárek pro téměř každého člověka. Stejně jako peněženky, sáčky kit dostat hodně opotřebení, zvláště pokud konkrétní chlap podniká. Jedná se obvykle o poměrně levnou a jednoduchou konstrukci, ale mluví o tom, jak moc se věnujete pozornosti.

To je místo, kde si uloží své deodoranty, holení, holicí strojky a jiné osobní potřeby pro péči o vlasy, když jsou pryč od vlastního umyvadla.

17. Kachní páska

Duck Tape Men's Mustache

Znáte populární přísloví o “kachní” pásku, ale přestože je užitečné pro různé opravné práce, je to také nejvhodnější pro svůj původně určený účel – utěsnění mezer v potrubí na kloubech. Pokud váš chlap vlastní dům, může to potřebovat.

Nebo může mít jen potah v čalounění svého auta a potřebuje rychlou opravu. Nikdy nevíte, kdy bude užitečné, což je podle našeho názoru součástí jeho odvolání.

18. Osobní kapesní počítač

Pole Poznámky Pocket Book pro muže

Zatímco si možná myslíte, že je to starodávný dárek v tomto věku zaměřeném na elektroniku, kapesní kniha o knihách se může hodit v různých situacích. Když se setkáváme s možným obchodním kontaktem nebo přítelem, který jsme neviděli ve věku, možná bychom si s nimi rádi vyměňovali informace.

Kapesní notebook uchovává tato data na jednom místě a umožňuje nám vždy být připraveni, protože není vždy vhodné zadávat informace do elektronického zařízení.

Uveďte některé poznámky o těchto nejlepších možnostech:

Leuchtturm1917
Whitelines
Rhodia
Poznámky k polím
Moleskine
Miquelrius
Piccadilly Notebooky
Ritu v dešti

19. Mušky

Muži muži's Stocking Stuffers

Toto je trochu konkrétnější a vyžaduje určité znalosti o konkrétním člověku. Jsou-li nadšenci zbraňových zbraní nebo používají ve své profesi střelné zbraně, vědí, jaký ráj a typ je nejlepší, přijde vhod.

Nicméně, pokud máte takového muže ve svém životě, dávat munít může být skvělou látkou, protože je to pečující dárek, který ušetří trochu výdajů. Ukazuje také, že je znáte a jsou moudré vůči malým věcem, které mají rádi nebo potřebují.

20. Svítilna

Svítilna Stříkání Stuffer

To vám může připadat slámové, ale vysoce kvalitní a trvanlivá baterka je perfektním dárkem pro muže ve vašem životě. Může sloužit jako cenný kus domácího přípravku v případě výpadku elektrického proudu, nebo může být životním prostředkem, který potřebují ke změně pneumatiky na tmavé zadní cestě.

Světelné zdroje jsou skvělé dárky bez ohledu na to, jaký druh volného času či obchodních aktivit má člověk – protože schopnost prohloubit spolehlivé jasné světlo na situaci, není nikdy špatným nápadem.

Zvažte tyto skutečnosti:

Streamlight Stinger DS
SureFire E2D
SureFire G2X
Mini CREE
Streamlight 73001 Nano
Pobřeží HP1
Streamlight 88040 ProTAC
Streamlight MicroStream
HDS Executive Clicky
OLight i2 EOS
Quantum DD
Fenix ​​e11
Prometheus Beta-QRv2
Foursevens Atom AL
NiteCore P12

21. Golfové koule

Nejlepší golfové míče pro muže

I když jsou ideální pro milovníky golfu ve vašem životě, jsou dobré pro každého člověka. To je proto, že golf je jedním ze způsobů pro podnikání a neformální socializaci, ať už si člověk užívá hraní ve svém vlastním čase, nebo ne. Po setu tří může člověk zabránit, aby si je musel koupit v obchodě Pro bezprostředně před zápasem.

Tee off s nejlepším:

Callaway HEX Chrome +
Callaway Black Hex Tour míč
Titleist ProV1x
Nike Golf Mojo
Wilsonský personál Fifty Elite
TaylorMade RocketBallz
Bridgestone B330-S
Nike 20XI-X
Bridgestone B330-RXS
Bridgestone e5

22. Hatchet

Hatchet dárek

To je velmi specifický dárek. Nekupujte si sekeru pro svého spolupracovníka. Ale pokud člověk, kterého víte, miluje venku a často plánuje kempování a pěší výlety, mít to na opasek může být přínosem. Hatchety nejsou určeny pouze lovcům – mohou být použity k tomu, aby se zabránilo roztržení mrtvoly, nebo pomohou vybudovat rychlé a provizorní útočiště v případě neočekávaného počasí.

Jsou poměrně levné a dělají nádherný dárek samy o sobě nebo spárované s jinými dárky.

23. Sluchátka

Sluchátka

Můžete si to vzít na maximum a zakoupit si pár sluchátek s potlačením šumu pro milovníka hudby ve vašem životě. Nebo by to mohlo být tak jednoduché, jako nová sluchátka, která by nahradila ty staré kostičky, které si všimnete jako spolupracovník.

Drobné dárky mohou projevit spoustu péče a nemusejí stát ani spoustu peněz. Hlavou je, že jste si všimli potřeby a snažili se je naplnit.

24. Ruční ohřívače

Horké ruce Top Teplejší

Pro zvláště chladné klima jsou opakovaně použitelné ohřívače ruky, které jsou v rukavicích, velkým požitkem, zvláště předtím, než se volantem zahřeje ráno. Ale mohou být také poskytnuty pánům, kteří si vychutnávají venkovní aktivity nebo preferují alternativní dopravu v každodenním cestování.

Nemůžete se pokazit s těmito levnémi a nakonec ohleduplnými dary.

25. Horká omáčka

Nejlepší horká omáčka

Hotová omáčka může být skvělým pytlovým pytlíkem – zvláště pokud víte, že ten chlápek má spiklenou stranu věcí. Nepoužívejte jen běh mlynářské horké omáčky, ačkoli to bude dělat ve špičce.

Vyzkoušejte svého příjemce a zjistěte, zda má určitou oblíbenou značku nebo styl horké omáčky. Potom si můžete být jisti, že váš dárek dopadne na místo.

Texas Pete Original Hot Sauce
Tapatio Salsa Picante
Valentina Salsa Picante
Cholula Chili Lime Hot Sauce
Captain Spongefoot je brusinkovou chipotovou tabulkovou omáčkou
Virgina Pánové Bourbon Chiptole Hot Sauce
Daveova Gourmet Crazy Caribbean
Cholula originální mexická horká omáčka
Tabasco
Trappeyův červený ďábel
Huy Fong Sriracha
Daveův Gourmet Scorpion Pepper

26. Hovězí jerky

Jerky Stocking Stuffer nápady pro muže

Můžete jít na high-end nebo jen přidat nějaké kvalitní, předem zabalené odrůdy. Candy je v pořádku a dobrá, ale hovězí jalky opravdu zasáhne místo mezi jídly, na silnici nebo na hřišti. To může být nádherné punčocháče pro dospívajícího, dvacet, nebo dokonce otec.

10 kusů hovězího jerky, které by se měly pokusit každý muž.

27. Konstrukční kolenní podložky

Chrániče kolen

Ať už se jedná o zámecké zahrady, malty na dlaždice nebo se v garáži dostanou, kolena jsou úžasným a pečujícím darem, který nikdy nezapadne. (Podobně jako ponožky, ale s většími účely.) Opravdu projevujete povědomí a péči, když je pod stromem zastrčíte pro toho chlápka ve svém životě – a dělají dobré drobné dárky mezi kluky, příbuznými, přáteli nebo spolupracovníky.

28. Pouzdro pro notebook / iPad

Pouzdro na notebook

To je jedna z těch malých potřeb pro mnohé, kteří upgradují na nové zařízení, které bude vždy oceněno. Poměrně levná sama o sobě, když člověk dá člověku ve svém životě, může být bohatstvím po tom, co zahodí značnou částku na novém zařízení. Navíc můžete dokonce dostat další úroveň “oříznutí” ze standardních případů a překvapit svého přítele nebo svého blízkého.

29. Peněženka pro muže

Kožená peněženka pro pány

Kožené náprsní tašky vypadají fantasticky, ale opotřebovávají se. Přemýšlejte o tom, že mají větší užitek než většina chlapského šatníku a podléhají neustálému opotřebení. Krásná nová peněženka s rodinným obrazem nebo jedním z vás, pokud se stane jeho hlavním zmáčknutím, je darebný a zvláštní dárek.

Peněženka obsahuje vše, co člověk potřebuje pro své denní peníze a kreditní karty, identifikaci, klíčové karty a lásku těch nejbližších k němu.

Podívejte se na top 15 oblíbené pánské peněženky.

30. Pracovní rukavice

Kožené pracovní rukavice pro muže

Ať už dáte člověku pár skvělých, těžkých pracovních rukavic pro práci ve dvorech, stavební práce nebo jiné drsné úkoly, nebo mu předvedete pár jemně šitých italských rukavic, to jsou hit.

Tyto náklady mohou stát za méně než 15 dolarů v místním obchodě s hardwarem nebo mohou být nákladným a ohleduplným darem v souladu s jeho stylem. Ať se rozhodnete cokoliv, jsou rukavice skvělým způsobem, jak vám ukázat, jak pečujete.

31. Válečky na oprašování

Válečkový pás

Kolikrát se člověk ve vašem životě objevil s utěrkou na ručníky nebo štěněmi, které se mu držely v kalhotách? Válečky na zuby jsou levné, ale také nepostradatelné nástroje osobní péče. Oni jsou často přehlíženi podobně jako mnoho jiných malých jemností, ale oni budou vždycky v pořádku. Pokud jde o praktické dárky, je to těžké porazit.

32. Pera

Mužské pero

To je jeden z těch znamení mužství, které by nemělo být přijato příliš lehce. V jednorázovém věku, mít dobré pero, které doplníte, je značkou sofistikovanosti. Spolu s osobními papíry a kapesníky, hezké pero – to nemusí být Mont Blanc – držené v náprsní kapse košile mluví o kvalitě a pozornosti věcí, které v životě záleží.

Objevit 15 velkých pánských pera.

33. Nástroje

Manly Tools

To není jen pro garážního chlápka ve vašem životě. Zatímco si vždycky můžete vyměnit nářadí s klíčovým klíčem nebo s vrtacími vrtáky, které jsou těžké udržovat, potřebují všichni domácí nástroje. Může to být akumulátorové vrtačky, nebo by to mohlo být multifunkční nástroj, který je trochu jako švýcarský nůž, ale šroubováky a jiné běžně potřebné nástroje namísto toho.

Žádné nástroje nebudou nikdy neopominutelné, i když možná budete chtít zkontrolovat a ujistit se, že nikdo nemá stejný nápad.

Kufřík každého člověka potřebuje tyto:

Allen Keys
Kleště
Vrtáky
Pravítka
Přesné šroubováky
Žiletky
Svinovací metr

34. Parfémové svíčky

Mužský vonný svíček

Deset manly vonných svíček: Zmocni je tady.

35. Pánská čepice

Muži's Beanie

Zatímco to může být zábavnější-milující stocking stuffer, to také funguje pro zachování těla teplo v zimě. Do horní části hlavy ztrácíme až 90 procent našeho tepla.

Za tímto účelem může pletená čepice v barvách, které má ráda, trochu pikantní vkusu na jakoukoli chlápku. Najdete je ve většině obchodů, ale pokud jste chtěli přidat zvláštní osobní poznámku a máte tendenci pletět nebo znát někoho, kdo je, můžete to udělat sami.

36. Kolín nad Rýnem pro muže

Muži's Cologne Stocking Stuffers

Kolín nad Rýnem je typicky dárek, který by měl být vyhrazen pro někoho blízkého, manžela nebo přítele. To je většinou proto, že je to velmi osobní dar. Jakákoli vůně se bude měnit, aby se koordinovala s chováním člověka v těle, což znamená, že musíte skutečně tuto osobu zatelefonovat blíže a osobně, abyste si vybrali odpovídající kolínskou.

To je řečeno, pokud mají obzvláště oblíbený a vy jste věděli, můžete si snadno koupit kolínská voda pro blízkého přítele nebo příbuzného.

Velké možnosti pro muže:

Tom Ford Oud Wood
Tom Ford Grey Vetiver
Giorgio Armani Aqua Di Gio
Hermes Terre D’Hermes
Gucci od Gucci Pour Homme
Kenneth Coleová reakce
Givenchy Play Intense
Givenchy Pi Neo
Dsquared2 On dřevěné dřevo mořské dřevo
Dolce a Gabbana světle modrá pro muže
Creed Bois du Portugal
Christian Dior Dior Homme Sport
Chanel Bleu De Chanel
Chanel Allure Homme Sport
Burberry Brit pro muže
Acqua Di Parma Colonia

37. Pánské manžetové knoflíčky

Muži's Cufflinks

Stejně jako kapesní čtverce a štětce na holení jsou to často drobné dotyky, které dodávají každodennímu oblečení a každodennímu životu velkou výhodu. Personalizované nebo stylové manžetové knoflíky jsou skvělým dárkem pro člověka, kterého se blížíte – a jsou také relativně unisexním darem, což znamená, že je můžete dát svému bratrskému bratrovi, svému strýci, bratranci nebo tátovi. To nemusí být jen dárek dané paní.

38. Kapesník pro muže

Muži's Handkerchief

Zatímco žijeme ve světě Kleenex, kapesníky poskytují pocit kvality a stability. Mají tendenci vytvářet podobný dojem jako kapesní hodinky – možná možná stará, ale nekonečně elegantní. Také jsou klasickým způsobem, jak být zelení. Pokud jste obzvláště blízko k příjemci, můžete dokonce mít jeho iniciály vyšívané v jednom rohu pro další dotyk.

39. Klíčenky pro muže

Muži's Keychain

Může být docela užitečné mít klíčenku, abychom všechny ty klíče, které se nám zdály, hromadily. Pokud je ve vašem životě nějaký člověk, který se oškliví nebo křehký klíčenka, strávit pár dolarů, aby si tuto malou věc zasunul do svého svátečního sáčku.

Může to být a jemná kožená klíčenka nebo novinový obchodový vtip, který z nich usmrtí pokaždé, když zamknou a odemknou přední dveře. Není nutné, aby banka byla zvláštním a užitečným darem.

40. Pánský krém na holení

Muži's Shaving Cream

Spolu se štětcem štětce kartáč, mísa klasické, slabě voňavé mýdlo nebo hladký holicí krém přidat do každodenního úkolu určitý smysl luxusu. Existuje pocit pořádku, z rituálu k mýdnutí štětce a nanášení pěny každé ráno před oblékání na práci.

Pokud budete chtít, můžete dokonce s rodinou a přáteli spolupracovat s každým, abyste dali dohromady styl tradiční holicí soupravy. To umožňuje každému člověku v životě vědět, že je zvláštní a pozornost věnovaná nejmenším každodenním úkolům je důležitá pro ty v jeho životě.

41. Sluneční brýle

Muži's Sunglasses

Ochrana citlivých svalů a fotoreceptorů oka před škodlivými účinky ultrafialového záření je důležitým aspektem očního zdraví, který je často opomíjen. Pár pěkných, polarizujících slunečních brýlí může udělat ráno dojem, že je mnohem jednodušší pro chlápka ve vašem životě.

Stejně tak mít trvalé dvojice trekingových slunečních brýlí může být právě ta věc, kterou člověk vašich známých hledal, když si odvádí volný čas od zbytku světa, aby se spojil s přírodou.

42. Pánské trička a V-krky

Muži's T-Shirts

Nenechávejte to, aby si mamka ve vašem životě koupila své každoroční přidělení triček nebo triček. Jedná se o poměrně levný dárek, který vám může ukázat péči, podobně jako ponožky. Není to okouzlující nákup, ale je to takový, že každý chlap potřebuje a obvykle odkládá. Pomozte “mámu” z letošního roku a vstřícněte, abyste chlapů ve vašem životě udrželi na těchto základních nákladech. Navíc můžete zajistit, aby byl zachován ve stylu i pohodlí.

43. Hodinky

Muži's Watches

Stejně jako šperky, hodinky jsou vynikající dárky pro muže, které jste v životě blízké. Vyjadřují osobnost a zároveň řeknou čas a přicházejí v různých stylech. Materiály jsou téměř stejně rozmanité – plastové a pryžové nebo leštěné kovové se safírovým hodinovým krystalem.

Určitě udělejte svůj výzkum o každém budoucím příjemci – měl by vyhovovat jejich životnímu stylu a osobnímu smyslu pro módu.

44. Booze

Mini lahvičky pro malou chuť s kosmetikou pro muže

Malé láhve s alkoholem se snadno ukládají do mrazničky a používají se podle potřeby. Jsou ideální pro dlouhé cesty, které mohou vyžadovat přestávku přes noc v cizím hotelu. Malé, náročné částky usnadňují hromadění koktejlů okamžitě a dopřát si bez nadsázky.

Navíc dělají vynikající dárky pro téměř každého chlápka, s jakýmkoli vkusem – odrůda, kterou máte k dispozici v místním obchodě s alkoholem, je úžasná!

45. Vosk z mouky

Muškátový vosk pro muže

Tyto bradavky a knírky jsou ve stylu, ale stejně jako vlasy na hlavě potřebují někdy kousky láskyplné péče. Pomozte muščímu muži ve vašem životě, aby to dapper s nějakou pěknou, snadno použitelný vosk. Děkují vám, když otáčejí konce této slavné šelmy s očima v očích.

46. ​​Nůžky na nehty

Nehty Clippers

Každý by měl mít alespoň jednu sadu ve svých domácnostech, protože zábaly jsou bolestivé! Stejně jako nástrojová řada, každý chlap potřebuje udržovat péči o kůži – nehty, nůžky, pilníky, pinzety – ať už to ví, nebo ne. Pomozte lidem ve vašem životě zůstat čistý a dobře udržovaný tím, že jim dáte stylový kožený pouzdro s těmito osobními nástroji.

47. Náhrdelníky a náramky

Náhrdelníky pro muže

Ano, muži mají také šperky. Mezi oblíbené položky patří krásné kovové náramky a náhrdelník, stejně jako jemnější kusy vyřezávaného dřeva, korálků a konopného uzlíku. Zatímco byste chtěli dát zvláštnímu chlápkovi ve svém životě obzvláště krásný zlatý náhrdelník nebo náramek, mnoho lidí může zastrčit skromnější předmět šperků do zásoby člověka, o kterém ví, že bude mít potěšení z toho, že nosí takové doplňky.

48. Pouzdra na mobilní telefony

Obal na telefon

Kolikrát jste vynechali svůj iPhone a zkontrolovali ho strašně zranitelně? Stejně pevné, jak se zdá, jsou stále docela křehké a dokonce i neviditelné škody mohou mít vliv na to, jak dobře plní nesčetné úkoly, o které se denně zeptáme.

Zaskočte případ iPhone do “skladování” chlapíka, kterého víte, kdo by mohl v této sezóně použít světlo a telefon v malém objemu.

49. Obrazové rámy s fotografiemi

Rám obrazu

Je velmi jednoduchý způsob, jak ukázat, že si člověka, který je blízko k vám, blahodárný – bratr, tatínek, významný jiný – zakoupíte obrazový rámeček a naplňte jej fotografiemi a člověkem ve vašem životě.

Pak pokaždé, když to uvidí, budou si pamatovat, jak zvláštní máte pocit, že jsou, a vědí, že jsou ceněni. To je obrovský nárůst osobní důvěry a sebeúcty, který je často přehlížen jako aspekt osobního úspěchu.

50. Hrací karty

Hrací karty

V rámci skladování je hrací hračka fantastickým nápadem. Ať už je používají na hře noci s kluky, učí mladší příbuzné jemnější umění blafování, nebo jen jako oporu proti nudě s nějakou staromódní solitér, jejich vlastní paluba může přijít hodně při mnoha příležitostech.

51. Kapesní nože

Malý kapesní nůž pro muže

To je mnohem užitečnější dar. Kapesní nože jsou užitečné v různých situacích, od kuchyně až po skladovou místnost, garáž až po skvělé venku. Dobrý nůž je skvělý dárek pro každého člověka ve vašem životě. Nejlepší část o tom je, že to může dát někdo – maminky, přítelkyně, bratři nebo spolupracovníky – a určitě to bude hit.

Spyderco Pacific Salt
Boker Trance
Cold Steel Mini AK47
Byrd Robin
Spyderco Persistence
Spyderco Tenacious
Spyderco Sage
Spyderco Military
Saber USA
Spyderco Delica Wave
Spyderco Delica FFG modrá
Gerber 22-41830
Kovář Wesson CH0014
Gerber 22-48485
Leatherman 831426 Wingman Multi-Tool

52. Mužské Pocket Square

Muži's Pocket Square

Odlišné od kapesníků jsou obvykle určeny jako konečný dotek pro formální nebo obchodní oblečení. To je nádherný dárek pro každého člověka ve vašem životě, protože jsou navrženy především z hedvábí a nabízeny v širokém spektru vzorků a barev, aby se koordinovaly s různými vazbami a obleky. Přidávají poznámku sofistikovanosti k libovolnému obleku a každé příležitosti.

53. Metal Polish

polština

Od kol až po kola, šperky a další. Matka polish funguje dobře, téměř všechno, co byste někdy chtěli dát do lesku. To je často používáno kluky, kteří milují podrobně své vozy a udržují věci šumivé, ale udělají skvělou látku pro každého chlápka ve vašem životě. Mohou je udržet ve své garáži jako součást svého arzenálu čištění a upřesnění domácích výrobků.

54. Proteinové tyčinky

Protein Bars

To je opravdu samozřejmostí. Místo bonbónů někdy pár barů, které víte, že se jim líbí, jsou opravdu cenné. Může být těžké získat dostatečnou výživu pro mnoho mužů, kteří jsou na cestách – a začlenění vhodných zdrojů bílkovin jim může usnadnit získání energie, kterou potřebují – ať už plánují, aby se po práci dostali do tělocvičny, nebo je jejich práce cvičení vše samo o sobě. Proteinový bar je levný, ale úžasný zásobník.

55. Malý RC vrtulník

RC vrtulník

Stejně jako modelové letouny, malý vrtulník s dálkovým ovládáním může být hračkou, která má fascinující chlápka a přichází ven s čerstvou zábavou. Nedostatečné investování do hotovosti v čtyřkilometru, malá hračka nabízí nový zážitek pro zábavu milující gadget orientovaný kluk ve vašem životě.

Navíc je to relativně levné a něco, s čím se s kamarády může hrát. Některé modely jsou dost silné na to, aby podporovaly kamery a nabízejí nové pohledy na fotografie nebo videohovory.

56. Salám

Salám

Mohli byste se smát, ale tyto skutečně dělají opravdu zábavné skladování. Je skvělé udržet si v okolí dům, v případě útoku na pozdní noční občerstvení nebo v nouzovém balíčku v hře. Navíc, protože salámy jsou jedním z nejstarších způsobů konzervování masa, nepotřebují chlazení, dokud není vnější kůže rozbitá a zůstane několik měsíců.

Dát Columbus Salame zkusit, jejich možnosti jsou nekonečné, jejich příchutě jsou neuvěřitelné!

57. Chrániče obrazovky

Ochrana obrazovky

To je opět jedno z těch malých doplňků, které říkají poměrně trochu, aniž by stálo bombu. Obrazy na iPhonech mohou být při každodenním používání někdy poškozeny. Stejně jako jsme se spoléhali na naše smartphony pro komunikaci každé odrůdy, ukažte mu v životě člověka, který vám záleží na jeho schopnosti komunikovat. Je to malé gesto, které lze udělat vůči spolupracovníkům, přátelům nebo rodině.

58. Holicí štětec

Stříkač štětce na holení

To vás může napadnout jako zastaralé, ale ujistěte se, že je to klasický a intimní dárek pro každého blízkého k vám. Holicí zařízení tohoto typu vydrží roky, a to i při každodenním používání.

Také, pokud by potenciální příjemce tohoto daru měl zájem udržet si ho v elegantním stavu, nemůžete se pokazit s dobrým štětcem na holení. Bude jim to připadat jako milion dolarů pokaždé, když je budou používat, a budou si pamatovat, že jste jim to dali.

59. Šaty polštářové polské

Polská obuv pro muže's Shoes

To je jedna z věcí, které si každý zapomene koupit víc, ale leštění vlastních šatů je důležitým aspektem toho, že jste dospělí. Plechovka s pěkným lakem na boty může být dodávána spolu s dalšími drobnými předměty, nebo může být součástí vyvinutější soupravy – s kartáči a leštidly.

60. Občerstvení

Občerstvení

Dáte dohromady trochu “taškového pytle” snackových jídel, které znáte jako chlápek ve vašem kruhu. Dávejte pozor na alergeny, obzvláště pokud nevíte toho chlapíka velmi dobře. Jinak je to velký, malý dárek, který lze sestavit za relativně málo peněz.

61. Exfoliační mýdlová barva pro muže

Mýdlový bar mužů's Stocking Stuffer

To by rozhodně mělo být součástí většího sáčku, ale je to skvělý, malý dárek, který vám dává sváteční dárky v rodině nebo mezi přáteli. Možná byste se chtěli vyhnout tomu, že byste to dali někomu spolupracovníkovi nebo mírnému známému, protože budete chtít mít možnost se zbavit podivného vzhledu se sdíleným humorem.

62. Grilovaná stěrka

Špachtle

Grilování je skvělý způsob experimentování a rozšíření repertoáru vaření pro mnoho mužů. Nicméně to může znamenat téměř spálit sebe, pokud se pokusíte použít kuchyňskou stěrku k obrácení hamburgery a steaky.

Dokonce i speciálně dlouhá manipulační špachtle se může hodit a udělá perfektní dárek pro téměř každého chlápka, který miluje grilování. Navíc udržuje “válečné příběhy” o grilování na člověku na minimu.

63. Jemné personalizované stacionární

Stacionární muži's Gift Ideas

Zatímco ručně psaná korespondence je v dnešní době vzácnější, osobní potřeby psaní je obrovským aspektem života džentlmenu. Je to skvělé pro poznámky “děkuji”, delší zprávy rodinným nebo romantickým partnerům nebo dokonce jako osobní hlavičkový papír pro obchodní účely.

Člověk, který píše dobře a potřebuje čas na zaslání korespondence, je v mnoha kruzích vzácností, a proto je jeho společenská hodnota vyšší a je více nezapomenutelný.

Jeřáb Co je to, co píši.

64. Fitness doplňky

Doplňky pro muže's Fitness

Každý chlapík ve svém známém kruhu, který se snaží zlepšit své zdraví nebo kondici, ocení i jednu láhev kvalitních doplňků výživy – jsou obvykle poměrně drahé, a to zejména ty, které fungují jako inzerované.

Tukujte láhev účinných vitaminů nebo bílkovinných doplňků v jakémkoli chlapském chovu. Možná budete muset provést poněkud šikovný výzkum o tom, co je v jejich kabinetu, jen abyste měli dobrou představu o tom, co jim bude nejvíce užitečné.

Dejte dobrý dárek:

Proteinový prášek
Multivitamíny
Kreatin
Amino prášek

65. Vstupenky: film, sport a hudba

Vstupenky pro muže's Stocking Stuffer Gift

Pokud máte ve svém kruhu vášnivého diváka, výběr lístků nebo dokonce jen pár k poslednímu filmu Marvel může být skvělý dárek. Pokud někdo, koho znáte, vždycky chtěl vidět určitou skupinu, ale nemohou ospravedlnit výdaje, získání jí vstupenky na show může být úžasné, aniž by to bylo divné.

Nebo pokud se chystáte s chlápkem, koupit si pár vstupenek na film nebo místo, které chtějí vidět, může být perfektní plán výletů.

Potřebujete nějaké nápady na dárky? Filmy, koncerty, sportovní akce: NFL, MLB, NBA, Tenis, Formule 1, Box, UFC, Fotbal, Golf. Dokonce i výstavy.

Chcete jim skutečně dát úsměv? Proklouznout do dárkového balíčku Exotické závody a zacházet s nimi s konečnou jízdní zkušeností.

66. Kravaty a klipy pro muže

Tie Bar pro muže

Kravata nebo závěsná tyč je prvek polštáře pro jakoukoli džentlmenskou profesionální nebo šatní skříň. Něco takového, jako je tento malý dotek elegance a povrchové úpravy, je ideální pro každého člověka ve vašem životě. Zatímco jsou relativně neosobní, stejně jako levné, udržují si jakoukoliv vazbu.

Zvláště pokud je vyžadováno velké množství pohybu v kancelářském nebo restauračním prostředí, může to být skvělý dárek – drží člověka, aby musel chránit své vazby jednou rukou, zatímco pracuje, a také vypadají snazily.

67. Gag tlaku v pneumatikách

Tlaková pneumatika Gagy

Stejně jako kapesní nůž nebo svítilna může být manometr na cestě životem. Nikdy nevíte, zda jsou na čerpacích stanicích správné, rozbité nebo používejte odpovídající čísla.

Navíc bez ohledu na to, co váš chlap řídí nebo jezdí, bude to pro jeho použití ve své nouzové silniční soupravě velkým přínosem. Může pomoci zabránit poškození kola, naznačit pomalé propíchnutí úniku nebo jen ušetřit peníze na plyn v průběhu času tím, že mu oznámí, že pneumatiky nejsou dostatečně nahuštěné.

68. Pánské spodní prádlo

Spodní prádlo pro muže

Toto je trochu osobní a pravděpodobně nebudete chtít v této sezoně dát spolupracovníkovi žádné ovoce tkaniva. Nicméně, pro významné jiné nebo dokonce dospělé potomstvo, spodní prádlo může být skvělý dárek.

Podobně jako ponožky a podprsenky se spodní prádlo často používá, dokud není tak svaté, může se ucházet o svatost. Několik párů hezkých šatech-boxerů a některých standardních denních spodních prádla ocení většina mužů.

69. USB klíče a paměťové karty

USB klíčenka Stuffer

Je to přesně to, co to zní – klíč, který se vejde do kroužku s klíči, který je také paměťovým zařízením USB. Jedná se o skvělý, rozumně levný dárek pro téměř každého člověka ve vašem životě a jako USB vodítko bude uchovávat své údaje v ruce, aniž by se vznášel kolem dna své tašky na počítači nebo zapomněl na kuchyňském pultu doma.

70. Videohry

Videohry

Téměř každý kluk, se kterým se setkáte, bude mít přednost hry. Nemusí být věnována výhradně výhradně této zábavě, ale videohry nebo dárkové karty v místním herním obchodě či zdroji pravděpodobně nebudou neopodstatněné.

Ať už si užívají hry pro jednoho hráče, které zvyšují jejich duševní ostrost nebo hledají nejnovější hry pro hráče v první hře pro svůj herní systém, ukazují, že si všimnete, co se jim líbí, je vždy plus. Stačí jen pár dobrých otázek, abyste zjistili, co by chtěli, ale nepředstavují prioritu jako potřebný nákup pro sebe.

71. Whisky koule

Whisky míče

Znáte člověka, který si užívá své skořápky, whisky nebo bourbon? Podívejte se dál než Koule z ocele. Často, zatímco chlazený likér je upřednostňován, led není kvůli tomu, že snižuje chuť nápoje. Většina alkoholu se však uchovává při pokojové teplotě. Co dělat?

Whisky míče jsou leštěné kamenné koule, které mohou držet v mrazáku a vyskočit do sklenice před nalitím jejich nápoje. Studený kámen zřítí alkohol bez nepohodlné tání.

72. Tlusté zimní pánské ponožky

Zimní ponožky pro muže

Zvláště v době, kdy se sezóny otáčejí a počasí se stává chladnějším, jsou tlusté ponožky skutečně vzrušující malým skladatelem – a roztomilá hra na tomto pojetí. Jedná se o jednu položku šatníku, který se často zanedbává ve prospěch větších, rychlejších kousků. Ale za tuto zimu vám poděkuje za pěknou dvojici nebo tři dobré tlusté ponožky.

73. Zapalovač American Made Zippo

Zippo

Nezapomeňte automaticky, že pro tento dárek používá pouze kuřák. Kluci napříč celým spektrem najdou tento dárek neuvěřitelně užitečný – z chatování na pěknou dívku v baru k osvětlení nouzových svíček v případě výpadku elektrické energie, zapalovač Zippo je trvalý dotek, aspekt kvality ve světě jednorázových zapalovačů .

Může to být elegantní, nezařízený, vysoce leštěný zapalovač, nebo to může být novinka-obchod přikývne na soukromý vtip mezi vámi a příjemcem. Možnosti jsou téměř neomezené.

74. Čepice na boty V podrážkách

muži's shoe laces

Tito dělají velké drobné dary, které zachycují den slavností a dárků. Pokud má člověk ve vašem životě kvalitní boty nebo boty, je pravděpodobné, že stélky a tkaničky budou muset několikrát vyměnit, ještě než je třeba vyměnit podrážku. Také je často pravda, že pár dobrých turistických nebo skokových bot se ve skutečnosti nedostane do svého vlastního, dokud nebude důkladně opotřebovaný.

Odstraněné šněrování může být často problémem nejen pro image, ale i pro praktičnost. Ukažte muže, kterému jste v této sezóně záleželo, a vložte obuv do své punčochy.

75. Udělejte to zvláštní

Nejlepší dárky pro muže

To by mělo být něco, co vyžaduje důvěrnou znalost člověka ve vašem životě. O čem snoubí, o těch malých touhách, které odkládají od každodenních obav.

Zcela nová maska ​​pro chlápka, který se chce na Bahamách potápět, některé lekce vaření nebo nějaké pěkné drobné vybavení pro chlápka, který chce být v kuchyni mnohem soběstačný, místní psací dílna pro někoho, kdo má sny o psaní románu , nebo dokonce něco, co povzbuzuje osobní zálibu, kterou nikdy nemůže zdůvodnit jako náklad.

Udělejte si trochu času, udělali trochu výzkum – ukažte, že jste opravdu hodný tohoto muže, bez ohledu na to, kdo je pro vás v životě.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =

Adblock
detector