Nejlepší věci, které by měl mít každý muž v kapsách – další luxusní

Všimli jste si, že někteří muži mají vždy všechno, co by od nich někdy potřebovali, čímž by se stali perfektním životem po celou dobu? Ať už někdo potřebuje otevřenou lahvičku, něco řezaného, ​​psaného nebo česaného, ​​vždycky je nějaký chlapík, který má k dispozici základní kapesní nářadí. S tímto seznamem každodenního vybavení pro muže najdete perfektní kolekci nástrojů, abyste se změnili v pravidelný Macgyver.

1. Money Clip
Každodenní nosítka pro muže
Abyste uvolnili nějaký prostor ve svých kapsách a stále udržovali vše organizované, možná budete chtít zvážit výměnu peněženky za peněžní klip jako M Clip Ultralight. Pokud jde o kapesní nemovitost člověka, budete muset vyndat punč karty pro vaše oblíbené obchody, ale získáte více prostoru pro práci.

To znamená, že už nemusíte nosit objemnou hmotnost, místo toho jen ty nejdůležitější: hotovost, řidičský průkaz a možná i kreditní karta nebo dvě. Které z nich je samozřejmě ideální pro noční vyjížďky do města s přáteli, když potřebujete, nebo cestujete, nebo jste náchylní k ztrátě peněženky.

2. Hřeben na vlasy

Poté, co jste v koupelně strávili značné množství času, měli byste svůj účes jen správně, raději se ujistěte, že máte hřeben s vámi, abyste si udrželi vzhled po celý den. Cestovní hřeben je štíhlý a štíhlý, což znamená, že v kapsách nebudete mít dostatek prostoru, ale určitě to může mít velký vliv na váš styl.

Co se týče hodnoty a významu, nic neznamená, že byste měli pohodlí. Kdykoli se vydáte do koupelny, můžete snadno vyčistit tento hřeben a ujistit se, že vaše vlasy jsou dokonale na svém místě. Ujistěte se, že jste módní na místě.

Nerezová ocelová hrncovka

Nerezová ocelová hrncovka

27 dolarů / Koupit zde

3. Nůžky a pinzety na nehty

Vždy se zdá, že když máte datum nebo pracovní funkci, bez ohledu na to, kolik času jste se připravovali, je něco, co jste vždycky zapomněli dělat. Často je možné vynechat vlasy na obličeji a nehty předtím, než vyrazíme na dveře, a všimli jsme si okamžiku, kdy je příliš pozdě.

Nicméně, k dispozici máte k dispozici pinzety a některé nůžky na nehty vám umožňují jemné doladění vašeho vzhledu na cestách. Je zřejmé, že nebudete chtít vytrhnout obočí nebo spárovat nehty na večeři, ale pokud vidíte něco, co je třeba upravovat, můžete rychle jít do koupelny a postarat se o ni. A pokud si myslíte, že nehtové nůžky a pinzety zabírají mnoho místa ve vašem kapse, podívejte se na kombinovanou sadu, která kombinuje všechny tři nástroje do snadno ovladatelného balení.

Pur Homme Ultra Slime Nail Clipper

Pour Homme Ulta Slim Nail Clipper

$ 30 / Koupit zde

4. Kapesník

Stejně jako peněžní klip, existuje velký pocit zralosti a respektu, který je dán někomu, kdo nese kapesník. To je pravděpodobně proto, že ne každý má citlivost nosit s sebou kapesník. Když potřebujete udržet výtok z nosu, nebo dokonce jen vyfouknout, abyste vyčistili dýchací cesty, Kleenex není vždy k dispozici. Jiné materiály, jako jsou papírové ručníky, mohou ponechat váš nos podrážděný, jasně červený nebo jednoduše nemůžete udělat práci. Ale kapesník na druhé straně, je vyroben z jemných materiálů, které se cítí skvěle proti vašemu nosu. Nemluvě o tom, že je ve vašem kapse lehké a stěží viditelné.

Najdete zde sadu kapesníků, jako je tento set Nautica, což znamená, že budete mít dost pro každý den v týdnu. Ale nezapomeňte je umýt, pokud je používáte často. Koneckonců, kapesník s boogery v něm je asi tak nevzhledný jako použití ubrousku z večeře, aby vyhodil nos.

Muži's Nautica Handerkerchief Set

Pánská sada Nautica kapesníků

$ 16 / Koupit zde

5. Lehčí

Dokonce i když nekouříte, zapalovač může být mnohem praktičtější, než si uvědomujete. Řekněme například, že jste s kamarády, ale někdo zapomněl opustit své otevírací láhve doma. Zkušený člověk bude snadno schopen vyndat svůj zapalovač a vypustit čepice lahví, aby si všichni ještě mohli dát nápoj před velkou hrou. Dalším příkladem perfektního času k použití zapalovače je, pokud máte příležitost trávit čas s paní, představte si, jak romantické může být svítit svíčky pro ni.

A i kdyby k nim nedošlo ani jedna z těchto situací, je velmi pravděpodobné, že byste se ocitli kolem skupiny lidí, kteří kouří a nikdy nevíte, jaká atraktivní dáma bude potřebovat zapalovač, protože ji opustila doma. Pokud se můžeš sebrat s tebou, než budeš zlatý v očích.

Jistě, to dává smysl, že nebudete mít stále na sobě zapalovač, jen čekáte na okamžik, kdy můžete pomoct ženě každou tak často. Naštěstí, zapalovače, jako je tohle od společnosti True Utility, usnadňují malý a pohodlný zapalovač na klíčenku po celou dobu. Sotva bude mít nějaký prostor, ale bude vám stále umožňovat mít tento pohodlný nástroj, kdykoli budete potřebovat. Oh, a pokud jste fajčiště, tak můžete nosit něco podobného tradiční Zippo, která je více esteticky příjemná díky ikonickému designu, který pochází z pevné značky jako je Zippo.

True Utility FireStash miniaturní klíčenka zapalovač

True Utility FireStash miniaturní kroužek na klíče svítí

$ 9 / Koupit zde

Zippo Logo černý matný kapesní zapalovač

Zippo černý matný kapesní zapalovač

$ 14 / Koupit zde

6. Utility Keychain

Vzhledem k tomu, že jsme na téma klíčových řetězců, je důležité zvážit další způsoby maximalizace nemovitostí, které máte na klíčeném kruhu. Jistě, nechcete být ten kluk, který má 10 různých klíčů, 15 FOBů (skenery, které se dělají na klíčích řetězech) nebo jakékoliv jiné lepkavé předměty na klíčeném kroužku. Přesto můžete stále používat prostor, který musíte být ergonomicky a rozumně vhodný.

Tento klíčenský kroužek z kaufenu Kaufmann Mercantile je dokonalým příkladem praktického klíčenky. Tento kroužek na klíče má jak ploché hlavy, tak i šrouby s hrotem Phillips, páčidlo, zapalovač a pinzetu. Heck, tento jeden produkt vám vyhovuje s většinou ostatních položek, které byly zveřejněny v tomto seznamu. Další výhodou tohoto každodenního vybavení je, že stále máte prostor na něm pro několik klíčů pro vaše auto a váš domov.

Další položkou, kterou můžete hodit na klíčeném kroužku, je malá jednotka USB. S technologií, jakou je dnes, najdete mini USB, který vyhovuje všem GB, které kdy budete potřebovat. A nejlepší je, že bude malá a perfektně se hodí na klíčenku, aniž by křičela “geek”. Nikdy nevíte, kdy se váš USB může hodit, ať už ukládáte hudbu, filmy, důležité pracovní dokumenty nebo něco jiného.

Nezapomeňte, že klíčenka by neměla mít ve vašem kapse znatelné vyklenutí. Pokud ano, vydejte pár věcí z ní a budete pohodlnější a vypadáte více prezentovatelné.

Gerber Shard Keychain Nástroj pro každodenní nosení

Gerber Shard Keychain Nástroj

$ 7 / Koupit zde

Víceúčelový kapesní nástroj Piranha

Víceúčelový kapesní nástroj Piranha

$ 32 / Koupit zde

Každý den přenášejte Sada klíčenky

Sada klíčenky pro každodenní nošení

$ 55 / Koupit zde

7. Užitný nástroj a kapesní nůž

Kapesní nůž nebo multifunkční nástroj se může zdát trochu přehnaný, zvláště pokud jste někým, kdo se zřídka dostává do situace, kdy ji potřebujete. Ale pro ty, kteří pravidelně nosí kapesní nůž, si rychle uvědomují, že je používají častěji než ne.

Například tento švýcarský kompaktní multifunkční nůž níže může vypadat docela obyčejný, přesto má téměř každý nástroj, jaký si dokážete představit. Má nůž, plechovku a otvírák na láhve, odstraňovač drátu, šroubováky, vývrtky, nůžky, hák, párátko pro zuby a dokonce i kuličkové pero.

Pokud hledáte stejnou funkční funkci, další možností, která je třeba zvážit, je Nůž pro boj s nulovou tolerancí. Jak můžete říct, je mnohem těžší než švýcarský kapesní nůž, což znamená, že to bude pravděpodobně užitečné pro různé typy mužů. Pokud jedete do kempování nebo se dostanete do jakékoliv situace, kdy je potřeba silnější čepel bez veškerého příslušenství, které poskytuje švýcarský nůž, je tato čepel Zero Tolerance dokonalá. Je to ceně na vyšší úrovni kolem 200 dolarů, ale s ateistickým designem a silnými a pevnými vlastnostmi jistě stojí za to investovat.

Spyderco Techno Titanium XHP Hladký nožový nůž

Spyderco Techno Titanium XHP Hladký nožový nůž

$ 179 / Koupit zde

Victorinox Swiss Army Kompaktní multifunkční nůž

Victorinox Swiss Army Kompaktní multifunkční nůž

$ 30 / Koupit zde

Bojový skládací nůž s nulovou tolerancí

Bojový skládací nůž s nulovou tolerancí

$ 225 / Koupit zde

Gerber 6 Funkce Nástroj pro kapesní nůž

Gerber 6 Funkce Nástroj pro kapesní nůž

$ 18 / Koupit zde

8. Svítilna

Když uvažujete o baterkách, první věc, která by mohla přijít na mysl, je jejich masivní velikost. Pokud si ještě pamatujete tradiční před lety, budete přesně znát proč. Ale časy se změnily, už jste nuceni strčit do hrnce D baterií, abyste dostali baterku do práce. S LED žárovkami, které produkují ultra jasné světlo na úžasných lumenů, a super tenké baterie velikosti niklu, baterky jsou nyní značně snadnější k přenosu.

A i když se zdá, že mají sloužit jedinému účelu, produkovat světlo ve tmě, přemýšlejte o tom, kolik denních svítidel se hodí. Všichni jsme se potýkali s tím, že jsme v noci ztratili klíč na autě na parkovišti a následně jsme se zoufale rozházeli rukama na zemi, abychom je našli. Nemluvě o tom, představte si, že necháte svou peněženku, a uvědomte si, že jste to udělal po dlouhé procházce po ulici. Je pravděpodobné, že pokud je tma a není kolem něj žádné pouliční světlo, bude to těžké najít to.

Pokud samozřejmě nemáte dost místa na klíčeném kroužku svítilny Streamlight. Je kompaktní, pohodlné a lehké pro každodenní práci. Další možností je iTP A3, kterou můžete připevnit ke klíčenému, klipu do kapsy nebo pláště kabátu, nebo jednoduše nasadit vaši schránku do auta. Nikdy nevíte, kdy se v ruce objeví baterka, takže je důležité mít na vás v případě, že se situace projeví.

Fenix ​​svítilny 170 světelných světel modernizované

Fenix ​​svítilny 170 světelných světel modernizované

27 dolarů / Koupit zde

Foursevens P1-AE Svítilna s LED diodami G2 Preon 84-Lumen

Foursevens P1-AE Svítilna s LED diodami G2 Preon 84-Lumen

$ 32 / Koupit zde

iTP verze A3 EOS 96 Lumen Upgrade verze

iTP verze A3 EOS 96 Lumen Upgrade verze

$ 20 / Koupit zde

Světlo světelné svítilny

Světlo světelné svítilny

$ 8 / Koupit zde

9. Pero a notebook

S rozvojem mobilních telefonů s perem a notebookem v kapse se může zdát zastaralé. Určitě můžete zaznamenávat poznámky na cestách s několika klepnutím na špičky prstů, ale něco o ručně psaných poznámkách se zdá být osobnější, nemluvě o tom, že je zapamatovatelnější.

Nyní je schopnost rychle pošpinit všechny vaše myšlenky na okamžik upozornění je tu cíl, ale tak je schopen čmáranice a opravy v létě. Když je potřeba provést revize nebo vyřešit složité matematické problémy, zjistíte, že výhoda pera a papír stále mají nad mobilním telefonem.

Pokud stále nevidíte hodnotu notebooku, podívejte se na tento krásný model Markings. Představte si, že se zeptáte na dívku k jejímu číslu a zapíšete ji do této kožené knihy. Zanecháte dojem klasickým způsobem, který většina mužů nemůže. A když se zeptá, proč máte notebook místo mobilního telefonu, řekněte jí, že vám usnadní psát poezii nebo kreslit umění ve vaší knize; bude okamžitě zavěšena.

CR Gibson Markings Bonded kožené deník s hnědým papírem

CR Gibson Markings Bonded kožené deník s hnědým papírem

$ 11 / Koupit zde

Leuchtturm střední notebook s tečkovaným papírem

Leuchtturm střední notebook s tečkovaným papírem

$ 26 / Koupit zde

10. Baňka

Banka je v závislosti na situaci dokonalým společníkem pro kapsy. Pokud jedete na obchodní schůzce nebo na první rande, pravděpodobně něco, co chcete předat. Ale pokud jste vyrazili na svatbu nebo na jinou událost, kdy pár výčepů učiní čas příjemnějším, než by měla vlak ve vaší kapse kabátu.

Důležitou věcí, kterou si musíte pamatovat, je udržet si ho v elegantním stavu. Použijte výčepy jen tehdy, když vás ostatní lidé nepozorují, a ujistěte se, že s nimi máte chlast. Určitě nechcete začít se stoupat na stoly a tančit kolem sebe jako blázen.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 − = 67

Adblock
detector