Jaká je průměrná výška člověka? – Další luxusní

Jak vysoká je vysoká?

“Všimla jsem si, že ženy ohromně upřednostňují vyšší kluky; Jsem však kratší než všichni moji přátelé, takže co mohu udělat, abych zlepšila moje dárky s dámami? Jsou jejich očekávání realistická na základě průměrných výšky mužů po celém světě? “

Zatímco ženy mají přirozenou tendenci upřednostňovat vysoké muže, není to typicky konečný faktor při jejich výběru.

Existuje několik aktiv, které člověk musí mít, a extrémní vertikální rozměry nemohou kompenzovat nedostatek jiných hodnotných rysů.

Proto muži, kteří nemají jednoznačně vysokou přítomnost, by se neměli cítit znevýhodněni, pokud jde o datování. Ve skutečnosti existuje několik metod, které mohou důkladní muži aplikovat, aby vynaložili méně výšky.

Důvěra může napravit jakoukoli vnímanou krátkost, takže je moudré projevit klidný klid po celou dobu. Pamatujte si, že mentalita je někdy mnohem přitažlivější než tělesnost. Vytváření upřímných emočních vazeb s vnímavými ženami zabrání potenciálním nedostatkům.

Ukázat hladký zvuk může způsobit, že se jakýkoliv chlap objeví jako nejvyšší člověk na planetě. Nakonec to není to, co má člověk, ale jak to nese.

Historicky mluvení

Antropologicky, existuje nesčíslné vysvětlení pro ženské salacious reakci na zvýšené fyziky. Zvýšená výška především zvyšuje viditelnost; nicméně schopnost upozornění není stejná jako spolehlivost. Někteří psychologové se domnívají, že kratší muži mají tendenci být považováni za důvěryhodnější než jejich protějškové protějšky.

Vzhledem k tomu, že vysoká úroveň může vést k dalšímu libidinóznímu pokroku, muži s malými až středními statry jsou automaticky náchylní k lepšímu vlastnictví.

Další výhodou výšky je návrat k loveckým a sběrným dnům. V této době si ženy vybraly svého kamaráda na základě schopnosti lovit, takže vysoká by poskytla další pracovní sílu vedle pokročilého panoramatického vidění. Navzdory pokračujícímu růstu lidstva se tento prehistorický předpoklad široce rozšířil do moderních časů.

Kvůli těmto prvotním kořenům se výška zbytečně stává synonymem nezředěné mantilnosti.

Podmínky prostředí jsou obvykle zodpovědné za získání fyzických vlastností, takže určité geografické oblasti usnadňují mnohem vyšší lidi než ostatní místa, kde se mohou ubytovat. V důsledku toho se průměrná výška mužského pohlaví drasticky mění po celém světě.

Výsledek studie výšky

Průměrní muži's Height

Celkově statistiky odhalily, že dámy mají nahuštěné požadavky na vertikální dispozice člověka. Například průměrný Američan měří jen něco přes 5 ’10 “, ale dámy v USA převážně dávají přednost klukům, kteří jsou nad 6′ vysoký. Muži ve Velké Británii mají nápadně podobný postoj kvůli sdílené genetice a jejich průměr je přibližně 5’9 “. Austrálie sdílí téměř identickou sazbu s Amerikou, ale Kanada se snižuje na medián 5’8 “.

A pokud se podíváte na výškový graf výše, můžete vidět, že většina vědeckých studií dokazuje neuvěřitelně těsná čísla v celkových výsledcích.

Nicméně pro oblast s neobvykle vysokými občany jděte do Nizozemska. S průměrnou výškou muže, která přesahuje 6 ‘, by to měla být nejvíce pekně krásná země na světě. Pokud by výška byla rozhodujícím faktorem, světové ženy by se zbavovaly svého odstupňovaného chuti za krásnou z Amsterdamu. Je zřejmé, že tomu tak není.

Má člověk výšku?

Kluci, kteří nejsou spokojeni s jejich klidem, mohou tyto číselné údaje využít k tomu, aby si uvědomili, že jsou v rovnici nekonečně více faktorů než pouhá fyzická postava. Navíc opakované studie ukázaly, že ženy chodí za vysokými muži na krátké vleky, ale budou hledat závazek, když začnou chodit s mužem standardní výšky.

Střední muži se mohou těšit, že nebudou zacházet jako s dočasnou fází, což je nevyslovená podmínka, která tiše poškozuje vyšší muže.

Dalším důvodem, proč mohou ženy upřednostňovat nadměrné výšky, je ekonomika. Vysokí lidé obvykle získávají o něco více než ostatní členové společnosti, takže vysoký postoj může neúmyslně znamenat bohatství nebo význam. Oba tyto rysy jsou pro dámy povrchně lákavé.

Vedle kulturní lákavosti jsou atraktivní důsledky nadprůměrných dispozic významné a rozmanité. Vzhledem k tomu, že jejich fyzická podoba je široce zvýhodněna, jsou vysokí muži obecně sebevědomí. Být schopen vyniknout také umožňuje snadnější metody osobního tvrzení. Vysokí muži jsou vždy velkým vizuálním cílem, takže se nemusí snažit dostat pozornost. Dámy se rádi mohou podělit o tuto pozornost.

Muži, kteří nejsou vyvýšeni do gargantuanské úrovně, mohou být spokojeni s tím, že jsou posuzováni podle vlastních vlastních zásluh. Výška je záležitostí štěstí, takže neexistuje žádná hrdost, která by měla být v nadcházející přítomnosti. Namísto bydlení na předpokládané biologické neefektivitě je pro člověka mnohem produktivnější, aby pracovala na věcech, které může změnit.

Nejistota týkající se výšky je mnohem méně lichotivá než skutečná krátkost. Rozvíjejte odvážnou osobnost a rafinovaný intelekt a neztrácejte ještě jednu vteřinu, která si přeje ještě několik centimetrů.

Tallness je kritický prvek pro ženy, které se dívají na muže jako možné partnery, ale touha po vysokém fyzickém postavení může být prostě neodmyslitelně nerealistická. Výška by měla být považována za sekundární funkci, která zvyšuje celkový balíček. Mezitím je chytré zaměřit se na více tvárné rysy, které zahrnují primární sexuální přitažlivost.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + = 9

Adblock
detector