Další Luxusní | Obchodování s vaší dívkou a jejím ex-Byofriends Pánský časopis

Je tu otázka, že jste nejistá a říkáte, že vám je jedno, když ve skutečnosti se někdo z vás skutečně stará o zájem vaší přítelkyně o její exe. Váš významný jiný může považovat své bývalé příležitostné známosti, které sdělují příležitostně, ale když zůstávají nejlepšími přáteli pro život, kteří stále potřebují častěji dělat věci dohromady, překračují hranice. Někteří mohou zůstat online známým, což je v pořádku, ale když začnou dělat nevhodný kontakt na společenských stránkách, začnou chodit na oběd, večeři, pití nebo se stanou obtěžováním telefonními hovory, není to v pořádku. Existují ovšem také důvody, proč zůstanou exes v životě člověka, které jsou kvůli očekáváním, jako jsou děti, takže nemáte na výběr. Mnoho mužů nedorazí dívky, které stále s biskupy mluví kvůli dvěma jednoduchým důvodům: Mohou se jim tajně zamilovat a když je jejich býval nechce, stáváte se jejich druhou volbou. Stejně tak si mohou užívat pozornosti; na oplátku mnoho mužů nemá zájem o ženu, která touží po absurdním množství pozornosti a nemůže se jí dostat dost.

Nedávejte své přítelkyni možnost volby, nebo se domnívají, že nemohou přidávat exes do sociálních sítí, vytvoříte důvěryhodné problémy. Některé páry se dostanou tak daleko, že si navzájem umožňují přístup k oběma účtům na Facebooku, aby se předešlo vzniku těchto problémů. A přestože někteří z nich mohou považovat za přátelé on-line bránu, aby začali znovu mluvit, většina si jen přála navzájem šťastné narozeniny, mluvila o práci a školních věcech nebo doporučila nové filmy nebo hudbu. Zatímco většina se bude shodnout, že to je typická interakce, existují případy, kdy může existovat náklonnost s koketní nebo sexuální tónem v konverzích a je to něco, co je třeba zvážit. Kdyby se s ním po mnoha letech společně rozloučila a strávila jen rok nebo dva od sebe, mohla by konečně přijmout tuto náklonnost od něj. Další věc, kterou je třeba vzít v úvahu, je, že zatímco oni možná mluví, její ex by nyní mohla být více vyhrazena vyjádřením svých emocí, připomínající jí, jak moc se změnilo a jak žádný z nich nemůže poskytnout emocionální podporu sobě navzájem. Nezapomeňte, že i když je to zrovna jednoduchá zpráva, která se z času na čas posílá, stále to nebude odstranit svou minulost společně. Tím, že mluvíme jedním slovem nebo frázem, může vyvolat emoce, a to jak pozitivní, tak i negativní, a mít tyto smíšené pocity, zatímco je vztahem, je strašný nápad.

Většina lidí není s jejich exe prvními, protože ex bývá býval obvykle, jak to funguje, a většina z nich končí negativními podmínkami. Zatímco existuje mnoho důvodů pro tyto rozvrhy, mnozí lidé neříkají: “Chci tuto osobu z mého života navždy” a ztráta kontaktu navždy se ne vždy děje. V boji proti tomuto, vztah, který jste nyní, jako její nový významný jiný, by se měl soustředit na to, aby byl velmi otevřený a budoval důvěru mezi sebou. Nebezpečí je běžné, stane se to, ale ne vždy to znamená, že jste zradeni, abyste měli otevřenou mysl. Když mluví s jejími bývalými, může to být emocionální přátelství, je to stejný druh přátelství, který byste sdíleli s přáteli nebo rodinou, ale neznamená to, že byste je chtěli dát.

Nebezpečnost může být někdy z dobrých důvodů, ale žárlivost a posedlost je myšlenka, která přichází s cenou. Nezakládejte pravidla proti určitým situacím, abyste se ochránili před tím, než byste byli zraněni ze strachu a bezpečnosti. Být dostatečně bezpečný s sebou, abyste věděli, že akce druhých neodrážejí váš názor nebo odraz vašeho sebehodnocení. Jednoduše řečeno, jen proto, že zjistíte, že váš partner má důvěrné spojení s jinou osobou, v žádném případě neznamená, že vaše vlastní hodnota je méně. Vaše významné jiné, které má hluboké, smysluplné spojení s jinou osobou, znamená, že nejste celý jejich život, a zpětně byste neměli být vaším celým životem. Nezaměňujte na lásku své přítelkyně, abyste se cítili bezpečně, zkrátka neomezujte její přátelství s ostatními. Pokud hledáte bezpečnost, musíte si uvědomit, že pochází z vlastní hodnoty, věděte, že budete v pořádku, co se stane, a mít lidi ve vašem životě, kterým věříte a milujete.

Celkově byste neměli nechat být neistý, abyste se drželi vašeho myšlení, namísto toho se zaměřte na nalezení někoho, kdo kdysi sdílí vaše přesvědčení. Pokud nemáte žádný kontakt s žádným z vašich exes a očekáváte, že kdokoli jste narazili udělat stejnou situaci, je to naprosto přijatelné. Je normální být nepohodlné, pokud se jejich nejlepší přátelé a často vyjíždějí, ale pokud se chtějí setkat na oběd časem, snažte se pochopit a ovládat všechny žárlivě. Mnohokrát si lháme a předstíráme, že nevíme jen proto, že nechceme čelit nejistotě. Nicméně, šance jsou, pokud jste extrémně nejistý o celé věci, je to proto, že máte skutečný důvod být. A pravděpodobně to znamená, že úroveň kontaktu je nevhodná nebo reprezentuje nevyřešené pocity, které by mohly vzplanout.

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

22 + = 30

Adblock
detector